mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:59 
Cytuj  
http://www.slashfilm.com/the-hobbit-the ... -and-more/
Nowy trailer Hobbita

legolas? czegos nie pamietam czy jak? ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:53 
Cytuj  
Tak w ogóle gówno się zgadza z książką, ale za to fajnie się to ogląda :]


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:07 
Cytuj  
Pewnie dlatego, ze ksiazke sie czytalo 2 godziny gora, a cala tona materialu jest z przypisow lotra. P
High sie podnieca legolasem (no homo?), a ja tam widze dupe z losta


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:11 
Cytuj  
Nie podniecam sie, tylko nie wiem co on tam robi.

Jedyna osoba,ktra podnieca sie kolesiami tutaj jestes Ty, łącznie z tymi w rajtuzach.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:13 
Cytuj  
Cytuj:
tylko nie wiem co on tam robi.


Bo byl w przypisach z LOTRa nie kumasz men? I superman bedzie w trzeciej czesci yo bo jest gleboka postacia yo.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie podniecam sie, tylko nie wiem co on tam robi.

Jedyna osoba,ktra podnieca sie kolesiami tutaj jestes Ty, łącznie z tymi w rajtuzach.

Hehe, az tak bardzo zapieklo? Moze jestes closet homo jak mareczek?: <

Kod:
“He’s [elven king] Thranduil’s son, and Thranduil is one of the characters in ‘The Hobbit,’ and because elves are immortal, it makes sense Legolas would be part of the sequence in the Woodland Realm.”


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:19 
Cytuj  
Logika wrecz powala. Jak w supermenie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:22 
Cytuj  
Szczerze mowiac to mi to zwisa. Rozumiem, ze Tobie jako zyciowemu nieudacznikowi wielka radoche sprawia przypierdalanie sie do kazdej pierdoly bo to jedyny sposob zeby pokazac swiatu jak bardzo jestes zajebisty wiec nie bede Ci przeszkadzal


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:30 
Cytuj  
no jusz, jusz... /glaszcze i ukradkiem wstrzykuje dawke sterydkow bo cos ostatnio zwierzaczek sie agresywny zrobil - chyba syndrom odstawienia.

Jakby nie patzrec Legolas w Hobbicie 2 jest tak samo idiotyczny jak Goblin King w czesci pierwszej - film oglada sie fajnie jednak fakty to fakty. I na serio to tlumaczenie o ojcu i synu itd... srsly... logika na poziomie przedszkola. LoL

A ten superman nowy zapowiada sie mega mialko tbh.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:36 
Cytuj  
W chuj zapieklo, ale to nei ja jaram sie barkami kolesiow. itp. To bylo zwykle pytanie, nie wiem po chuj przerabiasz to na z dupy dyskusje.

legolas wyglada w trailerze jak jedna z glownych postaci, a w LOTR pewnie tylko wspomnieli, ze wtedy siedzial w jakims miasteczku i nic wiecej, a reszte dopowiedziano. Mam racje? Nie pamietam tego typu szczegolow, bo LOTR i hobbita czytalem z 10 albo wiecej lat temu.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:49 
Cytuj  
No ja sobie zazartowalem, a ty sie oburzyles jakbym co najmniej Ci na matke wjechal. Jestes maczo, wyrywasz dupy jak tczewiak i masz jaguara. Lepiej?:<

Sporo rzeczy dopowiedzieli z tych przypisow, bo chyba musieli miec jakas wymowke zeby zrobic trzy filmy zamiast dwoch. Dobry przyklad to ta ruda z nowego trailera, musieli dac jakas silna kobieca postac bo hobbit to straszny sausage fest i nastoletnie dziewczynki by nie poszly do kina


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:59 
Cytuj  
Bo odnosze wrazenie, ze ostatnio zawsze probujesz mi pocisnac, wiec nie myslalem, ze dla odmiay zartujesz. ikt ie moze byc jak tczewiak, juz dawo sie z tym pogodzilem ;<

W sumie racja, ale z legolasem to jedna scena max dla mnie. Mam nadzieje, ze nie przesadza robiac z niektorych postaci nowe glowne postaci, niech zostana poboczne.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 22:02 
Cytuj  
No juz sie nie spinajcie. Szkoda klawiatury na cypisa tbh...

Wracajac do Hobbita to ten trailer jest slaby, coraz mniej tu Srodziemia znanego z ksiazek a coraz wiecej Disneya. Juz pierwszy hobbit w porownaniu z trylogia LOTR byl conalwyzej sredni a to sie zapowiada duzo gorzej (po tym trailerze sadzac ofc). Proby zrobienia filmu dla kazdego tylko to potwierdzajac (wpierdalanie legolasow i jakichs innych kiczowato/sztampowych elfek superhiro dla nastolatkow zamiast np. rozszerzyc watki krasnolodow moze jakimis retrospekcjami - pewnie nie sa 'dzezi' dla cypisow tego swiata).

No nic... pozostaje miec nadzieje ze sceny ze smokiem dadza rade bo na to tutaj czekam (tak jak w H1 najlepsza czesc filmu to poczatek i gra w zagadki - to zreszta jest znamienne u Jacksona ze jak odchodzi od ksiazek to sie zaczyna niemilosierna kupa, ktora ratuja tylko efekty) a nie na elfickie skakania i 'smieszne' dialogi.

Plus dla wyboru glosu dla Smauga - 'zagra' go Benedict Cumberbatch.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 10:45 
Cytuj  
Jackson nakręciłby wierną ekranizację książki (2 godzinny film stricte dla dzieci kompletnie olewający późniejszy rozwój uniwersum przez Tolkiena) = hate ze strony ludzi, którzy czekali na drugiego LOTR i finansowa klapa.

Jackson nakręciłby drugiego LOTR (nie wiem jakim cudem, bo z pustego i Salomon nie naleje) = hate tolkienowskich fanatyków, dla których jakiekolwiek przeinaczanie MISTRZA jest zbrodnią.

Jackson kręci coś pośrodku = oczywiście hate z obu stron.
Cytuj:
Proby zrobienia filmu dla kazdego tylko to potwierdzajac (wpierdalanie legolasow i jakichs innych kiczowato/sztampowych elfek superhiro dla nastolatkow zamiast np. rozszerzyc watki krasnolodow moze jakimis retrospekcjami

I co, mają te retrospekcje dawać w trailerze?

Anyway, trochę za dużo tych wyskoków ala 300 i nie wiem po co pokazują Smauga, który obecnie wygląda jak wyciągnięty z chujowej amatorskiej animacji z YouTube'a. No i mam nadzieję, że nie spieprzą wizyty Gandalfa w Dol Guldur, bo to materiał na zajebiście epic shit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 08:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Hangover III
Najsłabszy z wszystkich. Wyłamali się ze schematu, ale nudy, nudy, nudy.


to bylo widac po trailerze, chyba nawet nie chce sobie psuc dobrego wrazenia po pierwszych dwoch czesciach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:30 
Cytuj  
Oglądał ktoś już After Earth ze Smithami? Warto, nie warto?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:57 
Cytuj  
Odpowiem tak. Will robi za narratora, występuje tylko syn, kolega justina. Dalej odpowiedz sobie sam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:05 
Cytuj  
Zdecydowanie nie warto. Poza tym to film m szamalamanaja


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:54 
Cytuj  
http://film.org.pl/a/ranking/szybka-pia ... age-31354/

Bardzo fajne zestawienie filmów, które są mniej znane, ale za to barrrdzo dobre.

Osobiście polecam A Man from Earth, potwornie wciągający, mimo, że akcja dzieje się w jednym pokoju, a film zrobiony jest za niewielki budżet (nie ma co czytać żadnych opisów/oglądać trailerów - psuje efekt fabularny troche, tylko wziąć i sobie włączyć - po 25 minutach wsiąkniecie na dobre)


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:05 
Cytuj  
Z całej listy: 25th hour, Punisher, Tucker&Dale to znane produkcje i rzeczywiście niezłe/wybitne (25th hour), cała reszta spodoba się jedynie nokiusiom, którzy lubują się w salach samobójców i roztańczonych, alternatywnych produkcjach bollywood.
Listę oceniam na 5 nokiusiów. Trzymać się z dala.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.