mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:01 
Cytuj  
Stay jelly :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:07 
Cytuj  
no, wprost umieram :lol: :lol: :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 16:40 
Cytuj  
Stfu dekle w moim topiku, ktos ogladal jakas dobra komedie ostatnio?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 17:54 
Cytuj  
Ja obejrzalem Movie 43 i w sumie ok, ladna rozjebka.
Stand up guys jest dobre.

shrink, ale to nie do konca komedia, bez rewelacji ale mozna obejrzec bo lubie kevina specaya.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 18:16 
Cytuj  
Superman bez muzyki hansa bylby o 2 stopnie nizej w mojej ocenie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 23:57 
Cytuj  
Byl ktos juz na nowym filmie Boyle'a - Trans? Z tego co widze na IMDB premiera u nas byla 2 tyg temu... Swoja droga ocena 7.2, czyli wyglada na to, ze facet znowu wyrezyserowal swietny film :) To chyba najrowniejszy rezyser ostatniej dekady - praktycznie same swietne filmy: 28 days later, Slumdog, Sunshine, 128 hours; lekka masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 21:21 
Cytuj  
WALL OF TEXT INCOMING. TL:DR wersji nie będzie. Spoilery są poukrywane.

W końcu obejrzałem dzisiaj Supermana i wnioski które mi się nasuwają są następujące:

Jestem osobą, która nie lubi tego superbohatera. Nie przekonuje mnie pedalski strój, ukrywanie się przed społeczeństwem za pomocą założenia okularów (lol) oraz to, że właściwie nic mu nie można zrobić. Kiedyś oglądałem kreskówki i chyba filmy (ale już słabo pamiętam), komiks też chyba miałem jakiś w ręku. Dupy mi nie urwało.
Chciałbym popastwić się nad filmem, jak moi ulubieni "krytycy" (Cinema Snob, RedLetterMedia, Spoony)...

BUT I KENT

http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

Film mi się strasznie podobał. Począwszy od przedstawienia Origin story (KLIMAT W CHUJ) tego bohatera, do samych napisów końcowych. Jeżeli się chce, można tą produkcję obsmarować za sporo rzeczy. Dajmy na to zestawienie Supermana z Jezusem (scena w kościele i opuszczenie statku kosmicznego z rozłożonymi rękami, jak na krzyżu) które mi się bardzo nie podobało. Nie to, że obraziło to moje jakieś uczucia religijne, po prostu było to tanim chwytem. ;) Jest jeszcze jeden motyw który opiszę na końcu i zarazem pytanie do ludzi zorientowanych. W pewnych momentach trzeba też było wyłączyć myślenie (np. rzucanie ogranymi tekstami w stylu "This is Madness!" czy "Relase the <wstaw coś co można uwolnić> z innych filmów) i brać namiary, że to alternatywna rzeczywistość na podstawie komiksu.

Snyderowi udało się przedstawić Supermana na prawdę ludzko (chociaż trochę do poprawy było) i emocjonująco. Kostium też ZNAAAACZNIE lepszy od idiotycznego oryginalnego. Z pelerynką mogli inaczej zrobić, Clark sam mógł ją sobie doczepić (w retrospekcjach miał już ją jako dziecko) ale chuj z tym. Zod był wyjebisty w każdym calu - przekonujący, charyzmatyczny i na samym końcu mi się go serio szkoda zrobiło.
Spoiler:
Russel Crowe poprawny, ale było miejsce na poprawę, to samo Amy Adams.

Muzyka od Zimmera wiadomo jaka, chyba nie muszę pisać, że ten człowiek jest geniuszem w swoim fachu. Zdjęcia i widoki też po prostu top notch. Sceny walki cholernie mi się podobały. W przeciwieństwie do czerstwego pod tym względem ostatniego Batmana, tutaj było to miodem na moje oczy.

Film stawia po prostu jeden warunek: osoba która go ogląda, musi mieć w sobie jeszcze choć odrobinę dziecka. Inaczej seans nie wypali.

Widziałem też jeszcze zarzuty, że za dużo hamerykanizmu w tym filmie. Te osoby powinny wziąć duży rozpęd i przetestować trzecie prawo dynamiki Newtona, najlepiej na czymś masywnym. Tak, jest dużo hamburgeryzmu. BO TO JEST KURWA SUPERMAN. SRSLY.

Ogólnie rzecz biorąc bardzo dobry film. Razoth poleca szczerze i bez ani odrobiny wahania. Dał mi rozrywkę, wzbudził we mnie emocje i sprawił, że ciągle myślę o nim po wyjściu z kina i nie mogę doczekać się kontynuacji.


A teraz przejdźmy do wątpliwości o której wspominałem:

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 23:09 
Cytuj  
naprawdę, ten twój ślinotok był niepotrzebny, film jest mówiąc w wprost dla debili z hameryki


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 23:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
naprawdę, ten twój ślinotok był niepotrzebny, film jest mówiąc w wprost dla debili z hameryki


Twoj post wniosl za to w chuj duzo do rozmowy. Na przyszlosc posluchaj swojej rady i zastanow sie 2x zanim wcisniesz "send".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 23:41 
Cytuj  
jest wiele nie grzeszacych inteligencja filmow i jednoczesnie fajnych. Na kazdy rodzaj filmu jest odpowiedni czas i ochota.
mam oczekiwac po filmie o supermenie, ze bedzie gleboki?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 05:30 
Cytuj  
Spoiler:


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 06:52 
Cytuj  
Spoiler:


Dla mnie Superman był ok, nie lubię ogólnie amerykańskich filmów o superbohaterach i poszedłem raczej dla towarzystwa, mimo wszystko historyjka raczej spójna, chociaż wiadomo, że w 100% szablonowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 10:05 
Cytuj  
Niah napisał(a):
naprawdę, ten twój ślinotok był niepotrzebny, film jest mówiąc w wprost dla debili z hameryki


Weź wyjdź na zewnątrz i pooddychaj trochę. :D

cypis napisał(a):
Spoiler:


No w sumie tak, chociaż wolałbym jakąś walkę między Supermanem (raw power) vs podopieczni Zoda (tech). Ale trudno. I tak wyszło fajnie, tylko niespójnie trochę.

cypis napisał(a):
Spoiler:


True. Jedynka była mocno SCI-FI, dwójka tak czuję poruszy tematy polityczne, korporacyjne i będzie więcej Clarka jako dziennikarza. :)

Zobaczymy co wymyślą.

Spoiler:


Z tą grawitacją ma sens, co do rasy "Kryptonian" (?) To chyba miało to na celu pokazać, że:
Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 12:45 
Cytuj  
Nie wydaje mi się że clark będzie dziennikarzem w filmach. Cały ten wątek był trochę kretynski; lois dziennikarka z nagroda pullizera nie jest w stanie poznać supermana jak ten założy okulary


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 12:49 
Cytuj  
Jak to? Ja odniosłem wrażenie, że właśnie ona go poznała. I pewnie tak zrobią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:23 
Cytuj  
Chodziło mi o komiksy


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 05:45 
Cytuj  
Iluzja - nie polecam, jak dla mnie 4/10. Przekombinowane i średnio wciąga.
Byliśmy w cztery osoby w kinie i trzy z nich oceniły film jako mocno przeciętny.
Czwarta się nie wypowiedziała, bo w 1/3 zasnęła - taki był fascynujący. :)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 09:38 
Cytuj  
Ja bym tam dał 6/10. W głównej mierze za obsadę. Ale raczej nie jest to film na kino - taki tam zapychacz czasu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 13:03 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Chodziło mi o komiksy


Trzeba pamietac kiedy Supek powstawal. To byly inne czasy w komiksie, a ten motyw sie po prostu utrwalil i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:31 
Cytuj  
Facet w rajtuzach czyli Man of steel
4/10
Bardzo, ale to bardzo słabe efekty specjalne. Niewiele lepsze niż w Wiedźminie. Jako tako sam Kent nie jest aż tak wkurwiający jak w innych produkcjach o facecie w rajtuzach.
Kevin Costner w roli ojca daje radę. Rozpierducha jest, ale jakaś taka nudna, a sceny walki wyglądają z powodu FX tragicznie.
Generalnie - momentami bywa znośnie, jak dotąd to chyba najlepszy film o Supermanie, ale i tak jest żałośnie. Lois Lane chyba najbrzydsza z wszystkich dotychczasowych?
Poziom idiotyzmu i braku jakiejkolwiek logiki poraża, ale jako, że to takie tam niby sf to można wybaczyć. Tyle, że dla rozpierduchy to lepsze fast and furious 6.
Jeżeli zaś Nolan zamierza zrobić trylogię w sposób jak Batmana to w drugiej części możemy spodziewać się mięsa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.