mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 21:50 
Cytuj  
Wiesz, jak miałem 2 km do roboty, to byłem szczęśliwy i na piechotę łaziłem. Od ponad roku mam więcej niż 20 przez centrum Warszawy z jednego końca na drugi i jakoś zyję. Fakt, że własny pojazd (w sezonie 2 koła, w korkach to i tak jazda jak skuterem, a zimą się kibluje ponad godzinę w samochodzie), ale zbiorkom to śmietnik. Uzbieraj te parę groszy i tyle.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 21:54 
Cytuj  
Póki co nie mam szans na większą kasę.

Myślicie, że da się jakoś wycofać z tej umowy czy nie bardzo?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 21:56 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Także za darmo nie będę zostawał dłużej.


Pewnie, lepiej stac na przystanku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 21:57 
Cytuj  
Nie no, lepiej dalej biedować i marudzić, że nie ma roboty, niż się chwilę pomęczyć...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 21:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
idealnie to miec wybudowane biuro blisko, praca w chacie not funny ;p


Ja tam w domu pracuje i nie narzekam. Schodze pietro nizej jak do pracy. Na gore chodze tylko na kawe i sniadanie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
wodny napisał(a):
Także za darmo nie będę zostawał dłużej.


Pewnie, lepiej stac na przystanku.

Szczerze? Tak, lepiej stać na przystanku. W jednej firmie zrobiłem sporo nadgodzin i żałuję, że udało mi się uzyskać kasę tylko za niektóre. Głupi byłem, że nie walczyłem o swoje.

Xanth napisał(a):
Nie no, lepiej dalej biedować i marudzić, że nie ma roboty, niż się chwilę pomęczyć...

X.

Mam fuchę u znajomego i zawsze mogę iść u niego w firmie sprzątać. Na 3/4 etatu zarobiłbym prawie tyle co w tej firmie, do której jutro jadę. No i dojazd za darmo.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:15 
Cytuj  
Ja się już kurwa pogubiłem. Najpierw piszesz:

wodny napisał(a):
mrynar napisał(a):
Trzymam kciuki.

Dzięki. Przydało się. Właśnie się dowiedziałem, że mam tą robotę. Nie mogę w to za cholerę uwierzyć, bo spóźniłem się na rozmowę kwalifikacyjną aż 45 minut. Od środy zaczynam. :)


A dzień później:

wodny napisał(a):
Póki co nie mam szans na większą kasę.

Myślicie, że da się jakoś wycofać z tej umowy czy nie bardzo?


Jeszcze nie zacząłeś a już się chcesz zwalniać ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:17 
Cytuj  
Skoro na 3/4 etatu sprzątając zarobi tyle co w tej nowej firmie to faktycznie może nie warto sobie zawracać w ogóle dupy. Ale doświadczenia dalej nie będzie, lata lecą i działają na niekorzyść..


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:19 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Skoro na 3/4 etatu sprzątając zarobi tyle co w tej nowej firmie to faktycznie może nie warto sobie zawracać w ogóle dupy. Ale doświadczenia dalej nie będzie, lata lecą i działają na niekorzyść..

No pani z agencji mówiła, że firma chce kogoś na bardzo długo a jak spytałem o to na rozmowie to chcą na góra 2 miechy. Potrzebują kogoś kto zajmie się pomaganiem w pewnej sprawie i potem papa.

Lokken, cieszyłem się jak cholera, ale po euforii przyszło trzeźwe myślenie. Długo musiałem szukać jak tam dojść do tej firmy. I po przemyśleniach jest co jest. Tylko krowa zdania nie zmienia.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:36 
Cytuj  
No to pomęcz się z dojazdem te dwa miechy, szukaj dalej roboty a przynajmniej będziesz miał wpis do CV. No i popytaj od razu ludzi o dojazd. Na pewno ktoś cię może podrzucić chociaż na ten przystanek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2014, 22:44 
Cytuj  
Jesli nie placa duzo, ale nazywa sie albo po prostu jest to cos konkretniejszego to warto potraktowac to jak inwestycje. I pozniej szukac czegos lepszego.

Marudzenie na dojazd to totalny bullshit i nieogar.

Na pewno inni dojezdzaja, starczy spytac 1 tygodnia czy z kims da rade dojechac. Zawsze tak robilem jak nie mialem auta. Ja obecnie trace ok 2h dziennie na dojazdy.

Jesli to jednak nic ciekawego, to jedz za granice ;]

mrynar napisał(a):
Highlander napisał(a):
idealnie to miec wybudowane biuro blisko, praca w chacie not funny ;p


Ja tam w domu pracuje i nie narzekam. Schodze pietro nizej jak do pracy. Na gore chodze tylko na kawe i sniadanie.


wazne, zeby byl jakis podzial.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 05:44 
Cytuj  
Podział jest taki, że wszyscy zamiast pracować to siedzą na forum. :(


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 09:24 
Cytuj  
Z ciekawosci, poszedles do tej roboty czy odpusciles?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 09:26 
Cytuj  
@Ath, od czegoś trzeba dzień zacząć ;]

Wodny, panikujesz.
Posłuchaj czasem historii starszych od ciebie, albo wywiadu z kimś kto zaszedł wyszoko. Każdy gdzieś zaczynał, w różnych śmiesznych miejscach, robił nadogdziny lub zwyczajnie zapierdalał jak dziki osioł nad pierwszym zleceniem/projektem/robotą. I patrząc wstecz jakoś nie żałują.
Sam pamiętam, jak po pracy w jednej firmie polecili mnie do podobnego projektu w innej firmie (bo cisnąłem po godzinach fuckupy innych zeby do północy oddać zlecenia zgodnie z umową, a koleżanka na moim stanowisku brała czasem takie zadania do domu i 2 razy nie uwinęła sie - wystarczyło). Jeden telefon, rzuciłem kwote, oddzwonili po chwili ze sie zgadzaja, spakowałem walizki i 2 dni później byłem w innym miescie.
Doświadczenie dużo dało, klientem była wielka firma z która się trzeba było czasem bić o zatwierdzenie projektu i specyfikacje, albo siedzieć przez noc po jakimś błedzie i kombinować jak to naprawić do rana.
Aż mi brakuje takiego zapierdolu i cowieczornego czekania na raport niezgodności niczym na kolejny odcinek serialu po cliffhangerze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 13:22 
Cytuj  
W pierwszej pracy najwiecej robilem, a premie dostawali inni, bo chodzili prosic do dyrektora. Ja zaciskalem zeby i robilem swoje mimo ze mialem dwojke dzieci na utrzymaniu. Jednak dzieki tamtej pracy i temu ze robilem wiecej niz nalezalo do moich obowiazkow zalozylem potem swoja pierwsza firme i to bylo cenniejsze niz jakies premie i smieszna kasa za nadgodziny.

Jak wolisz stac na przystanku niz popracowac dluzej i sie doskonalic w tym co robisz to nie wiem co mam ci napisac...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 13:52 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Szczerze? Tak, lepiej stać na przystanku.


nic dziwnego, ze nikt cie nie chcial u siebie w firmie. stanowczosc i zdecydowanie masz na poziomie 14letniej dziewczynki; szukasz dziury w calym jak niedoruchana nauczycielka po 40tce i ogolem jakas taka pizdowatosc bije z twoich postow.

podsumowujac, smialo mozesz wyjezdzac na zielone wyspy do mareczka.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 14:14 
Cytuj  
Od mojej zielonej wyspy to sie odpierpapier i nie myl jej z multikulti mainland :evil:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 14:31 
Cytuj  
BTW Wodny ile Ty masz lat?

Mi się kiedyś wydaawało, że do szukania pracy to trzeba być najwyżej średnio rozgarniety dlatego nie kumam tych twoich płaczów. Jesteś w gorącej wodzie czy jak?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 17:44 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Z ciekawosci, poszedles do tej roboty czy odpusciles?

Poszedłem. Praca mega nudna, ale dam radę chociażby przez ten miesiąc. Pracowałem już kilka razy w biurze, ale nigdzie nie było tak monotonnie jak tutaj. Mam pomagać w finalizowaniu pewnego projektu i to jest moje główne i jak na razie jedyne zadanie. Ludzie niby fajni, ale entuzjazmu w nich tyle co w starych dziadkach.

Z dojazdem jestem w miarę ugadany tylko ciekawi mnie ile sobie zażyczy ta osoba.

tomugeen, masz rację. Robię sobie teraz, do tego mam fuchę u znajomego i nie rezygnuję z szukania pracy. Nadal aplikuję na różne oferty.

Daedrael, z pizdą mam mało wspólnego mimo tego co piszę tutaj. W każdej firmie, w której dotychczas pracowałem dawałem z siebie wszystko. Czasem nie dawałem rady, przyznaję. Wynikało to jednak z tego, że w jednej firmie w dupie mieli szkolenie pracownika i po 2 tygodniach rzucili mnie na bardzo głęboką wodę. Dobrze, że to była praca na czas określony, bo inaczej byłoby bardzo kiepsko. Pracownicy i kierownik robili mi jakąkolwiek łaskę, że mi pomogą a materiałów szkoleniowych nie dostałem.

zaboleq, jestem średnio rozgarnięty. Mimo to szukałem pracy rok. Zdarza się. Mogłem robić więcej by pracę znaleźć, ale nie było tak, że robiłem mało. Chodziłem z CV, pytałem znajomych, zarejestrowałem się w Urzędzie Pracy, w tym tylko roku wysłałem ponad 400 aplikacji, dzwoniłem po firmach, dzwoniłem po agencjach, jak mnie jakaś firma nie chciała przyjąć po rozmowie to dowiadywałem się dlaczego, sprawdzałem ogłoszenia w gazetach i tak dalej. Szukanie pracy, to nie pstryknięcie palcami. Mam prawie rok doświadczenia i mało, który pracodawca uważa mnie za dobrego kandydata.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 17:49 
Cytuj  
ile tam pracujesz? 2 dzien?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.