mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:00 
Cytuj  
Betonownia to jest, ale dres dzisiaj jest podobnie rzadkim zjawiskiem jak Polonez na polskich drogach. Pierdolisz jak zwykle nie mając o niczym pojęcia. Bo gdzieś coś widziałeś, 10 lat temu... Knajp gdzie można coś zjeść czy pubów jest dziś w centrum w masa, lepszych i gorszych. 12 lat w Wawie? Przyjechałeś ze wsi, praca za grosze, warka na ławce, nie dziwne że cekol w Londku tak pięknie pachnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:05 
Cytuj  
ale torbiś możesz sobie bronić tej warszawki do woli.
Nie wiem też w ogóle po co wyjeżdżasz tutaj z Londynem czy jakimś cekolem - znów się napinasz? Niepotrzebnie.
Moim zdaniem i biorąc pod uwagę że w Wwie mieszkałem 10 lat temu, Wwa nie ma nawet podejścia do innych POLSKICH wymienionych przeze mnie miast. Przybyło trochę centr handlowych, może gdzieś w centrum powstał pub. Mnie urzekł Kraków i np. chaczapuri, nie mówiąc o pubach pełnych młodych ludzi, totalnie na luzie, z dobrą muzą, wiecznie zatłoczonych i niezłym piwem.
Urzekł mnie Wrocław - gdzie już przy Dworcu można było sobie wysączyć piwko z chlebkiem i smalczykiem. Urzekło trójmiasto.


Btw. można już w Wwie zaśpiewać "Legia to stara kurwa"? Bo kiedyś próbowaliśmy i wyszło jak wyszło ;)

Aaa i zapomniałbym 5 zeta tygodniówki miałem. Płacone raz na rok. Z 3 letnim opóźnieniem.


Ostatnio edytowano 23 paź 2014, 21:06 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:06 
Cytuj  
warszawa zawsze byla, jest i bedzie chujowa.
bez wzgledu na to, co sie tam buduje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:14 
Cytuj  
Bo jest, gorzej chyba tylko w Łodzi czy ścianie wschodniej. Ale akurat tczewiak ma rację, w centrum i lepszych dzielnicach knajpy są pełne ludzi do późna. W dużym parku koło mnie (15 minut do centrum) latem w chuj ludzi do nocy, tak samo w okolicznych knajpach. Mimo wszystko zarabia się tu jak na Polskę dobrze, więc ma to odzwierciedlenie w stylu życia. Mareczek wyskoczył z dresami, których jest kilka razy więcej pewnie w jego dzielnicy Londka niż całej Wawie. Warszawa jest chujowa z innych powodów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:21 
Cytuj  
o nie, jesli chodzi o chujowych ludzi to wawa wygrywa zawsze, nawet z lodzia i mieszkancami wschodniej :)
za duzo przyjezdnych wiesniakow u was, ktorym sie we lbach poprzewracalo.
knajpy sa zawsze i wszedzie pelne.
zarabia sie dobrze ale i wydaje sie wiecej na 'zycie' niz w przecietnej polsce.
chociaz jesli chodzi o mozliwosci awansu/kariery na pewno jest 1000 razy lepiej niz w takiej lodzi.


Ostatnio edytowano 23 paź 2014, 21:23 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mimo wszystko zarabia się tu jak na Polskę dobrze


napineczka! :lol:

byłeś kiedyś w innym mieście?
A moze trollujesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:28 
Cytuj  
No już nie bądź taki skromny Mendol. ;) Niestety duże miasto to i masa zjebów. Do tego uwzględnij mieszkanie na kredyt, bachory na 10 kursach i masz zestresowanego, wkurwionego Warszawiaka. hehe Wawa jest przede wszystkim paskudna, brzydota socrealizmu, reklamowego chaosu i nowego betonu.

Wydawałoby się nap przykład, ze będą małe sklepy z dobrym mięsem, serami, wędlinami. Ni chuja poza Almą czy PiP nic nie kupisz, ponad gówno oferowane w supermarketach. Nasrane Biedronek i Lidlii. Mały handel leży i kwiczy. Ciuchy to galerie albo jakieś budy dla biedoty. W chuj za to oddziałów banków. W centrum jacyś handlarze ze szmatami i okularami za 15PLN. No i teraz jebana polska jesień, czas mroku i szarości. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:40 
Cytuj  
heh czyli niewiele sie zmienilo i wyglada to tak jak w lodzi.
tyle, ze u nas nawet alma jest baaardzo srednia (jesli chodzi o wybor artykulow, bo ogolnie to bardzo lubie te sklepy).
jesli chodzi o atrakcje (dla doroslych/dzieciakow) to tez masakra w chuj u nas, jednak stolica wypada tutaj zdecydowanie lepiej.
ale biorac pod uwage ludzi, to wole swoja wioche :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 21:44 
Cytuj  
Całe szczęście mam Almę 200 metrów od chaty, zaopatrzenie ok. Ale i tak porównując z tym co masz na zachodzie w sklepach specjalistycznych to jest ułamek oferty. Na plus masa knajp, oferta teatrów, koncertów też jest w miarę ok. I chyba tyle. Zawsze jak wracam z zagranicy to sobie zadaję pytanie co ja kurwa tu jeszcze robię i nie znam odpowiedzi. A potem człowiek zapomina, ze gdzieś tam są piękne miasta i wyluzowani ludzie. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 22:02 
Cytuj  
Nie wiem. Jak mieszkałem na Marszałkowskiej to było całkiem spoko. Żadnych dresów, do jakiś knajpek i pubów zawsze blisko, sklepiki lokalne były całkiem ok zaopatrzone. Metrem można było dojechać do pracy.
Mam wrażenie, że niektórym się wydaje, iż w dużych miastach to trzeba mieszkać w slumsach. Ja tam Warszawę bardzo miło wspominam. Co śmieszniejsze nigdy nie spotkałem się z tym medialnym "słoikowaniem". W sklepach wręcz przemili ludzie dla przyjezdnych, w pracy pewnie z połowa ludzi to przyjezdni. Było naprawdę bardzo fajnie. Jedyny problem to brak morza, a co za tym idzie - znacznie cięższe powietrze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 22:30 
Cytuj  
50m do Waitrose > 200m do ALMY
Waitrose > ALMA

OMG.. Me >> Torbiś (again)

:o

Spoiler:


Tczewiak - zaciągasz z kaszubska? Nosisz koszulkę z napisem "jestem przyjezdny"? Serio pytam, skąd do ch.. jakaś ekspedientka (pewnie przyjezdna, bo prawdziwa warszawianka nigdy nie podjęłaby się tak prostej, słabo płatnej pracy) miała wiedzieć, że obsługuje przyjezdnego czy tam słoika jak to nazywasz?
A może to nie był uśmiech, tylko radość wymalowana na jej pucołowatej twarzy, że może wielkiego pana informatyka obsługiwać, zamiast za pługiem gdzieś tam pod Radomiem iść.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2014, 22:43 
Cytuj  
o jak ty pierdolisz marek, to juz nawet mi sie nie chce czytac.
uwierz mi, ze gdybym mogl to bym wyjechal do uk i olal ta smutna polske.
ale musze tutaj siedziec, wiem, ze tam masz lepiej, zajebiste sklepy, dostep do produktow z calego swiata (na co nie zwracasz uwagi bo wpierdalasz kurczaki z kfc), inna kulture ludzi, inne podejscie do zycia.
ale ile mozna o tym kurwa pisac?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 00:11 
Cytuj  
Offtop panowie.

Donosze do prokuratury.
<An Lor Xanth>


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 08:06 
Cytuj  
X i tak sie dopierdala bez sensu....no jak można skasować obrazek z zaledwie 200tys px wysokości :/

@Mendol
Musisz siedzieć w PL? W sensie też chcesz odczekać aż dziecko się nauczy pisać/mówić poprawnie w PL czy inny powód?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 08:08 
Cytuj  
A co on by robił za granicą w tym wieku, cieciował ? Skoro tutaj mu się jako tako żyje to już tak dociągnie do emki, lepiej tak niż narażać się na potencjalną poniewierkę na uchodźstwie.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 08:17 
Cytuj  
Zależy jaka branża.
Poniewierka jest w budowlance, gastronomii i hotelarstwie oraz wszystko co sezonowe.
Jednak IT/Logistyka/EE Business Development czy inne to źle nie jest. Wystarczy trafić na firmę, która nie szuka obsadzenia stanowiska po kosztach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 09:10 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Zależy jaka branża.
Poniewierka jest w budowlance, gastronomii i hotelarstwie oraz wszystko co sezonowe.
Jednak IT/Logistyka/EE Business Development czy inne to źle nie jest. Wystarczy trafić na firmę, która nie szuka obsadzenia stanowiska po kosztach.

to chyba 1% takich firm ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 09:24 
Cytuj  
zle sie wyrazilem, nie musze.
ale wygodnie mi tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 12:19 
Cytuj  
A ja dziś byłem na rozmowie na testera oprogramowania. Ja nie z branży, generalnie niskie stanowisko dla kogos z doświadczeniem (znacznie gorsza kasa niż to co tera zarabiam). To w ogole pierwsza moja taka rozmowa, poszedlem by sobie zobaczyć jak sobie poradzę mimo low skills, jaki klimat, jacy ludzie, co maja do zaoferowania

Jedna z fajniejszych rekrutacji jakie miałem. Bez zbędnej formalnej etykiety. 0 pytan o pierdoly w stylu 3 zalet 3 wad, powiedz cos o sobie. Spytali doświadczenie w testowaniu/IT (którego nie mam), o linuxa i edytor vi / vim z którym akurat mało miałem do czynienia ale spoko, pytali o SQLa + a ze robia w javie to tez dostałem pytanie o jakas klase albo o implementacje interfacu, jako pytanie dodatkowe.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 14:43 
Cytuj  
mendol - po prostu mnie zaciekawilo calkowicie alogiczne podejscie tczewiaka do "sloikowania". Osobiscie tez nie zauwazylem niczego takiego, akcentu regionalnego nie posiadam, koszulek "ja nie z wwy" nie nosilem. Wiec proste pytanie skad panie zza kasy wiedza, ze maja do czynienia nie z warszawiakiem z dziada pradziada a z przyjezdnym?
I slowem o UK tu nie wspomnialem. Ba wyraznie pisalem, ze porownujac Wwe do Krak, Wroc czy Trojmiasta pod wzgledem klimatycznych studenckich pubow to Wwa wyglada bardzo biednie.
Jak z dziewczyna chodzilem po centrum Kraka to w odleglosci 1km mialem ze 20 pubow, 10 kafejek i 4 chaczapuri ;)
W Wwie w tym samym promieniu - puby masz 3, w tym 2 mafijno-snobistyczne (3osoby w srodku, wiekszosc stolikow z kartka reserved - w tym momencie uderzam do dwoch bratnich pubow tuz za Domami Centrum), z kafejkami bardzo podobnie. Chcac nie chcac jechalo sie do jakiegos Centrum Handlowego i ladowalo w Pizza Hut..
Jedyny fajny pub jaki pamietam to Lolek na polach mokotowskich. Z Krakowa/Trojmiasta nie pamietam nic konkretnego - za duzo tego bylo ;)

Ja jej normalnie zazdroscilem wtedy Krakowa i tyle.

No ale to na pewno chujowa dzielnica, nie Marszalkowska (chociaz te 3 puby to startujac spod rotundy) albo za daleko do Almy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.