mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 19:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

lezec na plazy. ja to robie glownie dla syna a pojade nad polskie morze wydam podbnie a pogody nie bedzie to bedziemy siedziec w pokoju i grac w monopol;/ do tego morze to dla mnie caly dzien jazdy, do tego pewnei na plazy stopy nie wcisne. przeraza mnie tez i ta grecja bo to wozek walizka jakis bagaz podreczny. jak bylo 1 dziecko i lecielismy do egiptu to luzik ale z 2 juz bedzie gorzej. ale czekac az mloda podrosnie tez nie ma sensu bo syn sie burzy a ilez mozna jezdzic na basen czy jeziorko. zona tez nie chce malej zostawiac bo ciagle karmi i dalej chce a jak pojedzie to przestanie. jakos sie przemecze.


my bylismy rok temu w Portugalii - młody miał wtedy 6-7 miesięcy. Bez problemów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 19:53 
Cytuj  
A tak z dupy spytam. Czy był ktoś może na Kubie, ale na własną rękę, nie z biura podróży i mógłby coś poradzić? Na co uważać itp.

W sumie mam ten kierunek upatrzony od dawna, ale poki co tylko w planach.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 07:51 
Cytuj  
w chuj droga impreza chyba..

za ile znalazles ?

no i z 2 tyg urlopu trzeba miec na taki trip

kurwa tez mi chodzi po glowie , poexpowalbym hiszpanski z Fidelem :/


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 08:19 
Cytuj  
Droga? imo najwyższy koszt to bilety. Widziałem już takie za 1,5k w dwie strony. Wszystko zależy oczywiście od standardu. Jeżeli jesteś gotów na nieco niższy to sądzę, że zmieścisz się z palcem w dupie w 5k max.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 09:14 
Cytuj  
Jak kupisz bilety z wyprzedzeniem to tak. Rozważałem Kubę i w tej chwili lot to 3k od głowy najtaniej. Najlepiej chyba Varadero, poleżysz na plaży i blisko do Hawany.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 09:58 
Cytuj  
Dlatego takie wakacje planuje się na zasadzie - będą tanie bilety (a na pewno kiedyś będą) to kupię. Oczywiście można kupić bilety w regularnej cenie - w końcu kto bogatemu zabroni. W międzyczasie są do kupienia bilety w inne zajebiste miejsca. Ale każdy ma swoją filozofię.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 09:59 
Cytuj  
Ej ej, bo tu paru trójmiastowców jest.

Pytanie jak jechać - wyjeżdzam z nocy czwartku na piątek tak koło 3-4, więc pod gdańskiej będę pewnie gdzieś na 9 (z psem jadę, więc postoje będą :P). Doba hotelowa zaczyna mi się dopiero o 14 jakieś 150km dalej na zachód, więc z chęcią zahaczyłbym o hel, tak sobie połazić.

I teraz - co zrobić, żeby się nie wjebać i nie stać w okolicach gdańska? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 10:21 
Cytuj  
Obwodnica trójmiasta. W zasadzie zero problemów, ale z rana trochę ludzi jedzie do roboty no i jakiś stary pryk może się rozbić w drodze nad morze.
Ale to jest generalnie przedłużenie autostrady A1 więc no problemo dla Ciebie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 10:29 
Cytuj  
thx

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 10:34 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ej ej, bo tu paru trójmiastowców jest.

Pytanie jak jechać - wyjeżdzam z nocy czwartku na piątek tak koło 3-4, więc pod gdańskiej będę pewnie gdzieś na 9 (z psem jadę, więc postoje będą :P). Doba hotelowa zaczyna mi się dopiero o 14 jakieś 150km dalej na zachód, więc z chęcią zahaczyłbym o hel, tak sobie połazić.

I teraz - co zrobić, żeby się nie wjebać i nie stać w okolicach gdańska? :P


Tak jak Tczew napisal do gdyni dojedziesz w miare bez problemu (choc rano na obwodnicy jest spory ruch). Na Chylonii zjezdzasz w zwykla dwupasmowke (jak sa remonty to jest korek, a remonty sa czesto tam) i jedziesz az do Redy, gdzie jest zjazd na Hel. W oklicach weekendow jest korek jak chuj i raczej bym sie nie pchal tylko po to zeby sobie polazic. Juz lepiej zrobic wypad w srodku tygodnia o jakiejs sensownej godzinie.

To juz lepiej zajrzyj do Sopotu (z obwodnicy chyba najlepiej zjechac w Oliwie, rano korek niestety murowany na spacerowej).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 11:11 
Cytuj  
W piątek rano też? :(

No nic, to najwyżej ominę tą "atrakcje"

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 11:40 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Dlatego takie wakacje planuje się na zasadzie - będą tanie bilety (a na pewno kiedyś będą) to kupię. Oczywiście można kupić bilety w regularnej cenie - w końcu kto bogatemu zabroni. W międzyczasie są do kupienia bilety w inne zajebiste miejsca. Ale każdy ma swoją filozofię.



dokladnie, niestety nie kazdy moze elastycznie dopasowac urlop do nadarzajacej sie okazji cenowej. Tu trzeba reagowac szybko:
Barbados za ~400 GBP lot, hotel, transfery w cenie, za 550GBP to samo na 14dni.

http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... p-555-each

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 12:24 
Cytuj  
Mark ale takie ceny biletów nie są z dnia na dzień ale z dużym wyprzedzeniem. Ostatnio w sierpniu kupowałem bilety do Indii na styczeń. Więc spokojnie da się zaplanować ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 23:50 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Mark ale takie ceny biletów nie są z dnia na dzień ale z dużym wyprzedzeniem. Ostatnio w sierpniu kupowałem bilety do Indii na styczeń. Więc spokojnie da się zaplanować ;)


No ja chyba tez juz czegos zaczne szukac na styczen/luty.

Planuje Nepal, ale chyba zachacze o moje kochane New Delhi. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Neonin napisał(a):
Dlatego takie wakacje planuje się na zasadzie - będą tanie bilety (a na pewno kiedyś będą) to kupię. Oczywiście można kupić bilety w regularnej cenie - w końcu kto bogatemu zabroni. W międzyczasie są do kupienia bilety w inne zajebiste miejsca. Ale każdy ma swoją filozofię.



dokladnie, niestety nie kazdy moze elastycznie dopasowac urlop do nadarzajacej sie okazji cenowej. Tu trzeba reagowac szybko:
Barbados za ~400 GBP lot, hotel, transfery w cenie, za 550GBP to samo na 14dni.

http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... p-555-each


Tu Barbados, tam Wysypy Zielonego Przylądka, a ostatecznie i tak Warszawa i holiday u dentysty.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 11:14 
Cytuj  
Za 2k można teraz kupić bilety w AirFrance na Martynikę i Gwadelupę - na październik więc bliski w sumie termin


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 11:55 
Cytuj  
Pisałem o tym trochę wyżej. Ja drugi raz wpadam na Kraiby którejś zimy, to już rejs po Antylach i zaliczenie wielu wysp. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 18:56 
Cytuj  
no nie udało się. Mieliśmy jechać z rodziną z Polski, ale oczywiście z przyczyn finansowych polskiej strony pomysł padł. A już myślałem, że mi się dentysta upiecze - no ale przynajmniej nie bedę miał wyrzutów sumienia.
Do tego torbiś ja jak jadę płacę za 5 osób. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2015, 12:34 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
W piątek rano też? :(

No nic, to najwyżej ominę tą "atrakcje"


Moze sie przyda:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Jak ... 92957.html

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2015, 18:56 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
W piątek rano też? :(

No nic, to najwyżej ominę tą "atrakcje"

Jak z psem jedziesz to sobie podskoczyć do Gdańska Sobieszewo, tam jest w miarę pusta plaża i zawsze z psem tam się pakuję. Polecam zejścia w okolicach hotelu Orle.


_________________
Amor E Morte

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.