mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2015, 23:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Jak już jesteśmy przy SF, warto obczaić tego nowego Star Treka z 2013? recenzje ma niezłe.


Ze Star Trekiem to nie ma nic wspolnego, wiec jesli potraktujesz to jako zwyczajny film s-f, to mozna obejrzec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2015, 23:16 
Cytuj  
no ten nowy star trek jest 100x lepszy niż jakikolwiek star trek, bardziej star warsowy niż teatralno-kiczowaty jak było w starych


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2015, 23:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak już jesteśmy przy SF, warto obczaić tego nowego Star Treka z 2013? recenzje ma niezłe.

Obydwa nowe Star Treki to są po prostu filmy sensacyjne w kosmosie.

Jak ci odpowiadają wybuchy i lens flare to sobie obejrzyj.

W skrócie dobre jako typowy prosty film sensacyjny z Hollywoood do obejrzenia wieczorkiem, a chujowe jako sc-fi i Star Trek.


PS. Zresztą Star Trek to seriale. Stare filmy Star Treki też mi się niespecjalnie podobały.


Ostatnio edytowano 21 paź 2015, 23:21 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2015, 23:20 
Cytuj  
W Ciemność mnie rozczarował, za to po obejrzeniu tego z 2009 zadzwoniłem do hollywood i powiedziałem im, że Abrams powinien nakręcić nowe SW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 00:07 
Cytuj  
Reset star treka nie jest taki zły, ostatnie nowe filmy to takie sf akcji, oby się nie znudziło, klimatu star treka to tam raczej nie znajdziemy bo ten stary styl kiczowato tandetny w obecnym kinie nie pozwoli zarobić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 01:57 
Cytuj  
Obczaiłem właśnie trailer przebudzenia mocy po całej trylogii i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie wrażenie. Nie podoba mi się tylko kolejna młoda gwiazda wykreowana i wrzucona do filmu, który obejrzą miliony ludzi na świecie (znając życie i jej urodę, zaraz dostanie milion propozycji w filmach) oraz nie podoba mi się ta otoczka w okół czarnoskórego ziomeczka który stwierdza, że coś mu nie pasuje.

Czytając to ---> http://naekranie.pl/artykuly/analiza-os ... y-755180/2

nasuwa mi się jedno pytanie jeszcze. W jednej ze scen, Kylo Ren atakuje swoim mieczem Finna ale Finn trzyma miecz niby Luke'a i jest niebieskiego koloru.

Kod:
Wiele wskazuje na to, że Finn w tej scenie ma miecz Anakina Skywalkera, który został zgubiony przez Luke’a w Mieście w Chmurach w „Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje„. To, że trzyma miecz świetlny, nie czyni go jeszcze Jedi.

Jestem dopiero co po całej trylogii i Luke ma miecz koloru zielonego w VI części a w V rzeczywiście ma niebieski :) tylko niby skąd Finn go ma, dziwne.

Obrazek Obrazek

Od razu się nasuwa pytanie, od czego zależą kolory mieczy Jedi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 06:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
tylko niby skąd Finn go ma, dziwne.

Ktoś go znalazł. Pierwsza połowa filmu ma sie kręcić wokół tego miecza ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 09:09 
Cytuj  
Sobtainer, universum sw jest gigantyczne ale tu masz delete scene
https://www.youtube.com/watch?v=y1qyXxLIXLw 1:30 po stracie ręki i niebieskiego zmajstrował sobie zielony, ogólnie w książkach sporo rozpisują się nad tworzeniem mieczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 09:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ok, trylogia obczajona Star Warsów. Najlepsza część to Zemsta Sithów wdłg. mnie, może dlatego że już wodotryski robiły wrażenie, niestety stara trylogia pod tym względem okrutnie śmierdzi (machanie tymi mieczami jest tak sztuczne tam, że nie mam słów na to).


Sztuczne walki to sa wlasnie nowej trylogii. Na pamiec wykuta i odegrana chorografia, ktora wyglada jak taniec:

https://www.youtube.com/watch?v=J0mUVY9fLlw


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 09:52 
Cytuj  
embe napisał(a):
Reset star treka nie jest taki zły, ostatnie nowe filmy to takie sf akcji, oby się nie znudziło, klimatu star treka to tam raczej nie znajdziemy bo ten stary styl kiczowato tandetny w obecnym kinie nie pozwoli zarobić.

Zgadzam się, że starego ST już nie będzie i się nawet z tym zgadzam, bo ta kiczowatość była w sumie niefajna, tyle, że bylem na tyle naiwny, że łudziłem się, że reebot ST będzie przekuty bardziej w kierunku serius space opery niż w 'sf akcji' jak to określiłeś.

Zresztą sf akcji to dominujący sf ostatnimi czasy, nowy Total Recall to już był chyba kompletnie szczyt tego. Ja jebie jaki ten film był nudny i wtórny :/


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 09:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Od razu się nasuwa pytanie, od czego zależą kolory mieczy Jedi?


Od kryształu użytego do budowy miecza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 10:11 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ok, trylogia obczajona Star Warsów. Najlepsza część to Zemsta Sithów wdłg. mnie, może dlatego że już wodotryski robiły wrażenie, niestety stara trylogia pod tym względem okrutnie śmierdzi (machanie tymi mieczami jest tak sztuczne tam, że nie mam słów na to).


Sztuczne walki to sa wlasnie nowej trylogii. Na pamiec wykuta i odegrana chorografia, ktora wyglada jak taniec:

https://www.youtube.com/watch?v=J0mUVY9fLlw

Hehe dokładnie, a akurat walki w Phantom Menace robiły imo najlepsze wrażenie w całej nowej trylogii. Potem było tylko gorzej.
Poza tym jeśli ktoś uważa, że jakakolwiek bezemocjonalna błyskoteka z NT jest lepsza niż finałowy duel Luke'a i Vadera to prawdopodobnie jest martwy w środku :( Ewentualnie CGI whore jak Sobtainer.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 10:18 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
Sztuczne walki to sa wlasnie nowej trylogii. Na pamiec wykuta i odegrana chorografia, ktora wyglada jak taniec:

https://www.youtube.com/watch?v=J0mUVY9fLlw


Lol, jaka bzdura. "Szpecjaliści" oglądają filmy sf na spowolnieniu i "analizują" walki... :lol: :lol: :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 10:33 
Cytuj  
Jak oglądałem jako dziecko pierwszy epizod to walka obi z vaderem była rewelacyjna czy potem dynamiczna luka z vaderem, teraz nawet po nowym montażu jest słabo.
Obecne walki mają być szybkie i widowiskowe, często widz nie jest w stanie zobaczyć realnego zachowania tylko ma szybkie cięcie scen i po całej walce dowiesz się o wyniku dopiero jak ktoś zabity albo ma uciętą głowę.
Dlatego walki w nowej trylogii były idealnie zrobione, jednak było widać trend od spokojnie i dokładnie pokazane walki w epizodzie pierwszym do bardzo szybkiej i efektownej w trzecim.

Co do samych scen walk i ogólnie akcji to dobrym przykładem jest jupiter ascending, już pierwsza scena zajebistej walki pokazała że widz nie ma widzieć szczegółów, no i wyszło koszmarnie do dupy, nikt ale to nikt nie dostrzegł niczego w tych scenach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2015, 10:35 
Cytuj  
Cytuj:
Lol, jaka bzdura. "Szpecjaliści" oglądają filmy sf na spowolnieniu i "analizują" walki... :lol: :lol: :lol:

Pierwszy dzień w internecie?
Oczywiście, że w trakcie oglądania filmu nikt raczej nie zwróci uwagi na to, że Maul w którejś tam sekundzie mógł nadziać się na miecz Obi Wana. Natomiast choreograficzna sztuczność i kompletne wypranie z emocji cechujące te walki po prostu razi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 11:00 
Cytuj  
Wczoraj byłem na "Legend" z Hardym
I takie meh, 4/10 na początku fajnie się zapowiada,ale czym dalej tym gorzej.
No film gangsterski to to nie jest no i praktycznie brak fabuły.

Inna sprawa,przypomniało mi się dlaczego nie chodzę zbytnio do kina.
Trafiłem na komentatorów i ludzi z bulimią, jak można taką trzodę odpierdalać

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 15:29 
Cytuj  
nastepnym razem wolaj tczewiaka


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 16:16 
Cytuj  
To samo pomyślałem, ale ma rację. Jak widzę jakiegoś zjeba z nachos i sosem serowym to mam ochotę wyjebać go z sali, ale nie jestem w prawie. :< Niech otworzą kino gdzie bilet jest droższy, ale nie można jeść i obowiązuje kultura albo wypierdalać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 16:23 
Cytuj  
o salach vip zapewne słyszałeś ?

Najgorsi są komentatorzy i ci co przemycają żarcie czy piwo, serowy nachos jeszcze wytrzymam ale nie jak trzy dzieciaki mają jedną porcje i napierdalają się o każdy okruszek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 16:39 
Cytuj  
To trochę co innego, tam właśnie masz żarcie też w cenie. Nie interesuje mnie to, do multipleksów raczej nie chodzę. Mogliby zrobić jeden seans: bez reklam, bez żarcia, bez dzieci. Nie wiem ile bilet musiałby być droższy, 10 PLN?


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.