mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 17:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To trochę co innego, tam właśnie masz żarcie też w cenie. Nie interesuje mnie to, do multipleksów raczej nie chodzę. Mogliby zrobić jeden seans: bez reklam, bez żarcia, bez dzieci. Nie wiem ile bilet musiałby być droższy, 10 PLN?

40 - 50.
W sumie na niektóre seanse byłbym w stanie na to przystać.
Ja tam serowym nie smrodzę, wolę zdecydowanie sos ostry do naczosów :D
"Piwo" można kupić w multikinie jak ktoś lubi do seansu.

Wkurwiają gadający (zazwyczaj opierdalam) i wpierdalający cebulę z opakowań. Żarcie kinowe to żarcie kinowe. Jest odpowiednio zapakowane żeby nie szeleścić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 19:13 
Cytuj  
dlatego nie chodze do kina, pierdole niestety ale 90% spoleczesntwa to debile ktore nie potrafia sie zachowac, ostatnio zrobilem wyjatek i bylem, wpierdalanie chipsow, innych gowien, siorbanie, i nawet kurwa dzwoniaca komorka, no ja pierdole, aa kino bylo prawie puste...


"Piwo" można kupić w multikinie jak ktoś lubi do seansu. probsy za "" :D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 19:21 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dlatego nie chodze do kina, pierdole niestety ale 90% spoleczesntwa to debile ktore nie potrafia sie zachowac, ostatnio zrobilem wyjatek i bylem, wpierdalanie chipsow, innych gowien, siorbanie, i nawet kurwa dzwoniaca komorka, no ja pierdole, aa kino bylo prawie puste...


"Piwo" można kupić w multikinie jak ktoś lubi do seansu. probsy za "" :D


+1

Wolę na swoim, mniejszym ekraniku ale bez tych "upiększaczy", które serwują nam inni widzowie.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 19:32 
Cytuj  
Do kina to tylko chodze na wieksze premiery. Najlepiej do IMAXA, tak to w zwyklym kinie nie mam juz takiej roznicy od tego co mam w mieszkaniu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 19:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dlatego nie chodze do kina, pierdole niestety ale 90% spoleczesntwa to debile ktore nie potrafia sie zachowac, ostatnio zrobilem wyjatek i bylem, wpierdalanie chipsow, innych gowien, siorbanie, i nawet kurwa dzwoniaca komorka, no ja pierdole, aa kino bylo prawie puste...


"Piwo" można kupić w multikinie jak ktoś lubi do seansu. probsy za "" :D


też nie chodzę, poziom zbydlęcenia w multikulti UK >>> poziom zbydlęcenia w katostanie PL. Niestety.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 22:49 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Aenima napisał(a):
dlatego nie chodze do kina, pierdole niestety ale 90% spoleczesntwa to debile ktore nie potrafia sie zachowac, ostatnio zrobilem wyjatek i bylem, wpierdalanie chipsow, innych gowien, siorbanie, i nawet kurwa dzwoniaca komorka, no ja pierdole, aa kino bylo prawie puste...


"Piwo" można kupić w multikinie jak ktoś lubi do seansu. probsy za "" :D


+1

Wolę na swoim, mniejszym ekraniku ale bez tych "upiększaczy", które serwują nam inni widzowie.


dokladnie 50" styka by sie cieszyc prawie kazdym filmem, wyjatek zrobie dla nowych GW i pewnei na tym koniec.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2015, 23:07 
Cytuj  
Lepiej kup większy tv ;) Pauza > brak pauzy


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 00:59 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Lepiej kup większy tv ;) Pauza > brak pauzy



dokladnie zapomnialem o pauzie. Pauza FTW


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 02:38 
Cytuj  
Zgadzam się z Wami, większość z Nas już ma również kino domowe które sąsiadów może wkurwić jak James Bond strzeli z armaty. Na dzień dzisiejszy jedyne co mi brakuje to przynajmniej 60 cali do pełni szczęścia, chociaż już chyba bym wolał projektor kupić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 09:42 
Cytuj  
Ja dawno temu zakupiłem projektor panasonica, ekran 92", głośniki konkretne mission/tannoy i własnej konstrukcji potężny subbfower, ampli i dvd marantza, potem miałem ciśnienie na zmiany jak to zawsze bywa, więc wymieniłem projektor na FHD panasa i ampli denona z 7.1, mija już osiem lat i nawet nie myślę o ponownym upgrade bo mam jakość zdecydowanie lepszą niż w kinie.
Jednak do kina chodzę bo klimat jest inny, nawet wcześniej wymienione bydło nie wkurza mnie już tak bardzo, jednak jakość obrazu jak na 2015 rok jest mierna, jeśli kina nie zrobią upgradu to więcej ludzi zacznie wybierać nadal domowe dobre kino.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 12:22 
Cytuj  
Dokładnie ja jak siedze 4m od ekranu 110' cali mam identyczne wrażenie jak siedząc w sali kinowej z zwyczajnym ekranem.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 16:14 
Cytuj  
korcicie korcicie tymi projekotrami:) ale ja mam ciagle wrazenie ze to bedzie wygladac jak obraz za mgla na przescieradle..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 16:22 
Cytuj  
Olej projektory bo to biedakino. Niedługo OLED 100" będzie w sensowej cenie. Masz to co najlepsze z plazm i LCD praktycznie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 16:27 
Cytuj  
Dla mnie sensowna cena za TV to jest 3500 w porywach 3700. Nie sądzę, by w tej cenie mieć tak wielki ekran (60+) i do tego OLED za jakiś czas. Więcej na patrzadło nie wydam za chuja. Zwłaszcza, że ta Smart gówna za które płacisz teraz i tak człowiek nie używa. Wszystko jeden wielki pic na wodę.

Jedyny wybór w tym momencie to projektor.


Ostatnio edytowano 26 paź 2015, 16:42 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 16:30 
Cytuj  
Projektor to bardzo tania rzecz, problem to zaciemnienie pomieszczenia, dlatego to zawsze będzie dodatek jeśli korzysta się z TV, ewentualnie osobne pomieszczenie jeśli ktoś ma na to warunki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 18:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Olej projektory bo to biedakino. Niedługo OLED 100" będzie w sensowej cenie. Masz to co najlepsze z plazm i LCD praktycznie.


Sam jestes biedak, TV 100' to koszt ponad 100tys $ i jeszcze minie z min 5 lat zanim cena spadnie do rozsądnego poziomu. Na moje warunki jest to idealna rzecz, Tv nie oglądam, a jak chce obejrzeć serial/film to zapuszczam z kompa wieczorem bo przez dzien nie mam czasu. Kazdy kto przyszedł do mnie i zobaczył obraz tego rozmiaru na ścianie w mieszaknu zbierał szczene z podłogi, stwierdził zajebista sprawa i że się następnym razem zastanowi nad projektorem wybierając miedzy tv.


Cytuj:
korcicie korcicie tymi projekotrami:) ale ja mam ciagle wrazenie ze to bedzie wygladac jak obraz za mgla na przescieradle..


Idz do sklepu gdzie będziesz miał możliwośc zobaczenia sprzętu w akcji, najlepiej zeby było to profesjonalnie przygotowany cinema room. Jak kupowałem swój projektor pojechałem do gościa, który prowadzi hobbistycznie mały sklep z kinem domowym w Katowicach. Miał do prezentacji przygowane takie pomieszczenie z sprzętem z najwyższej pułki, jak mi załączył koncert live stinga z blueray - instant brazowa kreska w majtach.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 18:19 
Cytuj  
http://www.ceneo.pl/22574001#mh=v9n4hPK ... YOnsZPiEQ2

+ kino domowe za 4-5k z subwooferem i mamy w mieszkaniu prywatne kino. Poczytajcie sobie o tym projektorze opinie.

P.S
Tylko niech ktoś zaraz nie wyjedzie że 4-5k to za centralny można dać, to nie audiofilskie forum (ja mam zestaw yamahy za 2800 i masakruje od 6 lat mieszkanie). Przestańcie już od wejścia tak pisać. Mówimy o prywatnym domowym zaciszu, w którym taki centralny za 5k będzie się marnował. Przy takim kinie za 5k i tak sąsiadka Wam żyć nie da a efekty dźwiękowe w zupełności wystarczą żeby fapować.

@Nyx
a jaki masz i co możesz powiedzieć w temacie takiego za 2500-3000?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 18:23 
Cytuj  
Mnie efekty dźwiękowe mało interesują, wystarczy mi podpięcie do stereo. Najważniejszy jest obraz. Za 3.5k dobrego telewizora sie nie kupi. Natomiast oledy tanieją, może nie 100, ale 65 cali juz kosztuje 5k$. Niedługo za tyle sie kupi 80 cali. Mnie na razie i tak wystarczy plazma 55.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 18:24 
Cytuj  
kino to kino, w domu to mozna sobie m jak milosc ogladac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2015, 18:26 
Cytuj  
Mam Sony VPL-HW55ES, w tym przedziale co podałeś cięzko mi wypowiedziec. Gość w tym sklepie twierdził ze do kina domowego dobre projektory zaczynają sie od 6k+ zł w tym przdziale Epson EH-TW6100, teraz widze za ~5k mozna go już dostać.

Tor spoko, jak bede mogł kupic Tv 100' za 10-15k wtedy wywale projektor.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 26 paź 2015, 18:29 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.