mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:03 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
Moze zalezy na ktorym Netflixie (GB?), bo jesli chodzi o Jessica Jones na US to jest tak

tutaj jeszcze o tym piszą, pewnie w tym z uk:
http://splay.pl/2015/11/20/netflix-w-po ... es-lektor/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:10 
Cytuj  
Ale pierdolenie. A prawo mówi wyraźnie, że raz opublikowane jest opublikowane. I na własne potrzeby możesz, dopóki nie rozpowszechniasz dalej...

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 23:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale pierdolenie. A prawo mówi wyraźnie, że raz opublikowane jest opublikowane. I na własne potrzeby możesz, dopóki nie rozpowszechniasz dalej...

X.


No to jest akurat w 100% do tczewiaka:

http://bezprawnik.pl/legalnosc-netflix- ... -w-polsce/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 23:41 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
Moze zalezy na ktorym Netflixie (GB?), bo jesli chodzi o Jessica Jones na US to jest tak

Na japońskim netflixie sa zarówno polskie napisy jak i lektor.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 00:26 
Cytuj  
The Expand s01 - chyba pierwsze od lat telewizyjne space s-f które nie ssie totalnie pały. Uprzedzam, że jakoś rewelacyjnie też nie jest, ale warto obczaić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 00:36 
Cytuj  
http://uk.ign.com/articles/2015/11/24/k ... in+twitter

Nie wiem jak Wy ale ja kocham ten film :) jak mają to zrobić serialem to jestem w niebie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 02:00 
Cytuj  
Do tej DżesikiDżąs to trzeba wczesniej obejrzec Daredevila czy jakies filmy marvelowe zeby zajarzyć czy nie ma kompletnie związku.
Z filmów o facetach w leginsach to ogladam tak co czwarty, więc sie nie orientuje (zwykle DC od marvela nie odróżniam).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 06:30 
Cytuj  
Nie trzeba.
Akcja toczy się po wydarzeniach z Avengers 1.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 09:32 
Cytuj  
Ta chociaz jedna postac pojawia sie z daredevila czuje ze beda jakies wystepy goscinne w w drugim sezonie DD i JJ. No i wg mnie jednak Jessica lepsza od daredevilla, a chyba maja jeszcze ze 2 postacie w z marvela w planach plus z dwa seriale ze SW wiec netflix daje mocno rade i takie house of cards czy marco polo to widac ze nie byly dziela przypadku.
A swoja droga odnosnie netflixa da sie jakos tak ogarnac zeby na tablecie i tv obejsc blokade regionalna i moc zainstalowac odpowiednie apki i z nich korzystac czy to tylko przy uzyciu przegladarki i Holi czy tam media hinta ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 09:46 
Cytuj  
Iron Fist, Luke Cage, Defenders. W DD2 pojawią się Punisher i Elektra, chodzą słuchy, że Frank dostanie własny serial plus dojdzie Moon Knight.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 11:36 
Cytuj  
Dobra, bo do tępaków nie da się inaczej. Oglądając z szemranych źródeł streamingowych (które nielegalnie rozpowszechniają nie swoje treści) moralnie jesteście podludźmi - złodziejami. Korzystając z NF przez VPN opłacamy te treści bezpośrednio twórcy. Więc moralnie jesteśmy czyści.
Bezprawnik napisał bzdury - łamiemy zapis w umowie, ale nie łamiemy prawa. To zasadniczo spora różnica. Netflix może wyciągnąć konsekwencje wobec łamiących zapis umowny, ale nie musi.
Jeżeli netflix dostaje ode mnie co miesiąc 10$ to zarabia za to, że udostępnia mi zajebiste treści. Jeżeli ktoś ogląda ich produkty ze źródeł, które rozpowszechniają te treści pochodzące ewidentnie z nielegalnego źródła to netflix TRACI. Traci na cebulowych cwaniaczkach, którzy "nie zapłacę skoro nie jestem do tego zmuszony".

No kurwa. 40zł/mc. Serio?
Przecież to nawet nie jest jedno wyjście na piwo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 12:48 
Cytuj  
Niech mi dadza oficjalnie w Polsce bez jakichs VPN-ow i bede chetnie bulil.

Anyway, zalapalem sie na deal czarnego piatku na Amazonie. Kolekcja Star Treka TNG na BluRay za 60 funtow. Funt kurwa drogi, ale i tak warto, bo serial genialny :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 15:25 
Cytuj  
Nie no, tczewiak jak przyargumentuje to od razu wszystko jest proste.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 15:28 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dobra, bo do tępaków nie da się inaczej. Oglądając z szemranych źródeł streamingowych (które nielegalnie rozpowszechniają nie swoje treści) moralnie jesteście podludźmi - złodziejami. Korzystając z NF przez VPN opłacamy te treści bezpośrednio twórcy. Więc moralnie jesteśmy czyści.
Bezprawnik napisał bzdury - łamiemy zapis w umowie, ale nie łamiemy prawa. To zasadniczo spora różnica. Netflix może wyciągnąć konsekwencje wobec łamiących zapis umowny, ale nie musi.
Jeżeli netflix dostaje ode mnie co miesiąc 10$ to zarabia za to, że udostępnia mi zajebiste treści. Jeżeli ktoś ogląda ich produkty ze źródeł, które rozpowszechniają te treści pochodzące ewidentnie z nielegalnego źródła to netflix TRACI. Traci na cebulowych cwaniaczkach, którzy "nie zapłacę skoro nie jestem do tego zmuszony".

No kurwa. 40zł/mc. Serio?
Przecież to nawet nie jest jedno wyjście na piwo.


+1 miałem coś pisać w tym stylu ale sobie odpuściłem ;)

Generalnie wierzę w to, że Netflix ma totalnie wyjebane na to kto korzysta z ich platformy. Mają pozakładane blokady na kraje ze zjabanym albo niedopracowanym prawem audiowizualnym i tyle. Bo tego się od nich wymaga... Natomiast - hajsy się im zgadzają? Wpływy mają od ludzików korzystających z vpn? To i wierzę, że nawet nie wnikają w to kto i skąd to ogląda - najważniejsze, że płacąc im wspieram rynek który tworzy produkty które oglądam. Oglądając na zjebanych streamerskich stronkach idzie to wszystko do kieszeni jakiegoś typka... ot i cała filozofia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 16:15 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Oglądając na zjebanych streamerskich stronkach idzie to wszystko do kieszeni jakiegoś typka... ot i cała filozofia.


Chyba z reklam na stronie, bo korzystając z kinomana, cda.pl, zaluktaj.tv i setki podobnych serwisów, nie trzeba nic płacić.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 17:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Oglądając na zjebanych streamerskich stronkach idzie to wszystko do kieszeni jakiegoś typka... ot i cała filozofia.


Chyba z reklam na stronie, bo korzystając z kinomana, cda.pl, zaluktaj.tv i setki podobnych serwisów, nie trzeba nic płacić.


No, biorąc od uwagę ile oni tych reklam na stronie mają nasrane i ilość ogląających ludzików to całkiem dobre pieniądze mogą mieć z tego, że udostępniają KRADZIONY kontent.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 19:31 
Cytuj  
ja tam place za kinomana i sobie chwale :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 19:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja tam place za kinomana i sobie chwale :)

To uważaj, bo tu sami obrońcy "moralności" :lol:

Shador von Dal napisał(a):
No, biorąc od uwagę ile oni tych reklam na stronie mają nasrane i ilość ogląających ludzików to całkiem dobre pieniądze mogą mieć z tego, że udostępniają KRADZIONY kontent.

Powielany, POWIELANY, NIELEGALNIE POWIELANY! To nie jest kradzież.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 19:41 
Cytuj  
Shador & tczewiak na tropie wkrótce na małym ekranie.
Cięte riposty, niezłomne zasady, prawdziwa męska przyjaźń i pościgi w eurotunelu za okazaniem paszportu netflixa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 19:57 
Cytuj  
Który robi za Mela Gibsona, a który za Danniego Glovera?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.