mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 12:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ich polityka zagraniczna też temu przeczy - ostatnio ponoć mają wysłać swoje siły zbrojne, żeby wesprzeć bratnią Sunnicką Arabie Saudyjską w Jemenie.


Akurat w Jemenie to walczą z terrorystami, więc nie wiem co w tym złego.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 14:30 
Cytuj  
@4fr0

Dzięki za relację. Ciekawe, ciekawe. Mniej więcej to czego się spodziewałem.

Tylko mam zagwózdkę z tym "Arab only", bo nie myślalem, że Arabów tak tam dużo. Może chodzi o "Muslim only" ?

Niah napisał(a):
sula napisał(a):
Ich polityka zagraniczna też temu przeczy - ostatnio ponoć mają wysłać swoje siły zbrojne, żeby wesprzeć bratnią Sunnicką Arabie Saudyjską w Jemenie.


Akurat w Jemenie to walczą z terrorystami, więc nie wiem co w tym złego.

Chyba chciałeś napisać, że walczą ramię w ramię z terrorystami. Al-quaida i inne ekstremalnie radykalne organizcje muzłumańskie-sunnickie bierze udział w wojnie w Jemenie po stronie Arabii Saudyjskiej.

Poza tym akurat większość regularnych sił zbrojnych Jemenu staneło po stronie rebeliantów. Zresztą nic dziwnego biorąc pod uwagę jak AS się wpierdalała w Jemen i jego społeczeństwo od długiego czasu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 14:37 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko mam zagwózdkę z tym "Arab only", bo nie myślalem, że Arabów tak tam dużo. Może chodzi o "Muslim only" ?

Wydaje mi się, że dla nich to synonimy. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie po kilku rozmowach z ludźmi, ale mogę się mylić ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 15:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
4fr0 napisał(a):
Wróciłem kilka dni temu z Kuala Lumpur i Bali. Jak Bali mogę polecić z całego serca, tak Kuala odradzam, smog, upał nie do zniesienia, wszędzie pełno radykalnych islamistów. Byłem tam 4 dni i cieszę się, że nie zostałem dłużej, jak planowaliśmy na początku.

No właśnie ciekawi mnie opinia nt. Malezji tych co byli, bo już nie raz słyszałem, że wyrobiona wizytówka "świeckiego tolerancyjnego państwa islamskiego" jest fałszywa.
Ich polityka zagraniczna też temu przeczy - ostatnio ponoć mają wysłać swoje siły zbrojne, żeby wesprzeć bratnią Sunnicką Arabie Saudyjską w Jemenie.


Chyba kazdy widzi co chce.

Ja tam wogole nie odczulem radykalanego islamu. W samym centrum jest na przyklad hinduistyczna swiatynia, a jak wiadomo taka religia to dla islamistow samo zlo w przeciwienstwie do chrzescijanstwa i judaizmu (religie ksiegi).

To ze miasto to nic ciekawego to sie zgodze, taka Warszawa tamtej czesci swiata, od chuja wiezowcow, troche zieleni. Od strony kulinarnej nic ciekawego, moze poza fajnym china town (ale nie po to czlowiek jedzie do Malezji zeby jesc chinskie zarcie).

Goraco jest, ale to prawie rownik wiec dziwne zeby nie bylo :)


Ostatnio edytowano 6 paź 2015, 16:11 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 16:09 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
np dzielnice, które są 'arab only', gdzie raczej nam odradzali się zapuszczać. A no i moja prywatna opinia jest taka, że strasznie te arabusy śmierdzą, może nie uznają mydła, ale chodzenie cały dzień w tych szmatkach w 33stopniach i 80% wilgotności robi swoje.


"Arab only"? Napewno byles w Kuala Lumpur? :) Ja tam Arabow specjalnie nie widzialem, moze poza centrum handlowym w Petronas Towers, gdzie bylo ich sporo.

Generalnie ludzie sa mili, nie ma szoku po przyjazdzie z sasiedniej Tajlandii. Naprawde nie odczulem cienia niecheci, a chodzilem w rozne dziwne miejsca. Kumpel do tego prawie caly czas byl najebany :)

Co ciekawe w Malezji oficjalnie swietuje sie zarowno boze narodzenie jaki i vesak.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 12:08 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba kazdy widzi co chce.

No coś w tym jest. Ja do Kuala przyleciałem z Bali i różnica w ludziach była dla mnie ogromna, może dlatego tak mi się wszystko rzucało w oczy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 21:42 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
Cytuj:
Chyba kazdy widzi co chce.

No coś w tym jest. Ja do Kuala przyleciałem z Bali i różnica w ludziach była dla mnie ogromna, może dlatego tak mi się wszystko rzucało w oczy :)


No Bali jest wyjatkowe! Nie bylem, ale slyszalem same dobre opinie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 10:33 
Cytuj  
Szukam jakiegoś fajnego hotelu, a może mieszkania do wynajęcia w Rzymie na parę dni. Może ktoś był i poleci coś? Najchętniej w dzielnicy Trastevere, żeby było blisko do kluczowych miejsc turystycznych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 16:04 
Cytuj  
szukamy jakies miejscowki z kobieta na Maj, zastanawiamy sie nad Szkocja albo Łotwą

ktos byl?:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2016, 23:08 
Cytuj  
Szkocja w sierpniu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 00:34 
Cytuj  
Słyszałem, że w highlandach o tej porze roku midges wpierdalają ludzi żywcem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 08:49 
Cytuj  
Maj jest piękny w Czernobylu, podobno.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2016, 12:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Maj jest piękny w Czernobylu, podobno.


Maj był piękny w Czarnobylu, w 1986. Teraz to już nie to samo :D

Szkocja zimna może być w maju. Wpadaj do IRL w maju, ale najlepiej pod koniec.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 14:59 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szukamy jakies miejscowki z kobieta na Maj, zastanawiamy sie nad Szkocja albo Łotwą

ktos byl?:)


Lotwa calkiem spoko, a w zasadzie Ryga, bo poza Ryga niewiele widzialem.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 12:06 
Cytuj  
Taki pro tip - Ryanair otworzył bezpośrednie połączenia z polskich miast na Kanary. Z Krakowa jest to np. na Teneryfę i na Gran Canarię. Od niedawna też w Ryanair pojawił się lot Kraków-Ejlat, Petra niedaleko a i sam Ejlat cieplejszy np. teraz niż Kanary.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 16:09 
Cytuj  
fajnie ale patrze ze na ejlacie temperatura 18c a ja wlasnie wrocilem z teneryfy i tak 26 to norma byla.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 19:08 
Cytuj  
Lot otworzył kilka ciekawych tras np, Kishinev (Bułgaria), Zagreb (Chorwacja), Tokyo, i niedługo otworzy rejsy do Bejrutu. To nie liczac juz dzialajace trasy jak Belgrad, Tallin, Ryga, Yerevan. Jest kilka promocji do wykorzystania i mozna w miare tanio zwiedzic kilka z tych miejsc.

Dodatkowo, Air Canada Rouge otworzy latem low-cost rejsy do Toronto.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 19:30 
Cytuj  
gdzie byles na wakacajach? w bejrucie. o shit. brzmi hardkorowo :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 19:40 
Cytuj  
Akurat Bejrut to dosyć spokojne miasto i warte odwiedzenia.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 20:53 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
fajnie ale patrze ze na ejlacie temperatura 18c a ja wlasnie wrocilem z teneryfy i tak 26 to norma byla.


tam chyba odczuwalna jest sporo wyższa. Ja lecę za 2 miesiące ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.