mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 16:10 
Cytuj  
najwiekszy problem skad wziasc fake kssn :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 16:18 
Cytuj  
1. samo to że "gra jest za darmo" oznacza dokładnie to samo co "gra jest do dupy"
2. samo to, że gra została stworzona przez naszych żółtych braci z dalekiego wschodu oznacza, że na 99% jest pozycją syfiastą.
3. do tego beta :/
4. do tego nie po angielsku :/

wniosek:
marnowanie czasu

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 16:33 
Cytuj  
Ej mark, ponad 70% MMO (nie mowie tylko o rpg) sa "wytworem" koreanskim,a przeciez nie wszystkie sa do kitu, prawda??? Poza tym ta gra do konca darmowa nie bedzie, bo jest tylko w beta. Inne gry, ktore sa w darmowej becie (np. WoWm albo kiedys Lineage Lub CoH) sa do kitu??? I dont think so. A tak przy okazji POZDRO ALL (dawno tego nie robilem :))

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:04 
Cytuj  
Marek24 jesli uwazasz ze darmowe mmorpg sa do kitu to co tu robisz na tym forum idz sie bawic Action menem (aha i jescze jedno czyli mowisz ze wow tez bedzie do chrzanu)


Posty: 17
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:10 
Cytuj  
Mark wes no sie wysil troche :lol: :lol: 95 % najlepszych MMORPG z zwyklych cRPG zostalo po czesci lub w calosci stworzonych przez naszych zoltych braci :har: :har: Wiec jaki z tego wniosek???? Ze nasze gry sa do dupy. :o


_________________
Dreamer

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:26 
Cytuj  
AAAAA!!!! MAM I GRAM!!! Pierwsze wrazenie??? SUPER!!! tylko troche z tworzeniem mialem problem (koreanskie krzaczki) ale sobie poradzilem. Niestety, 3 sprawy tak mnie wpienily, ze chyba zemdleje.
Sprawa 1: Co trzeba wpisac po smierci aby sie zreinkarnowac??
Sprawa 2: Jak sie "shoutuje"??? (dla niewiedzacych, mowi na cala kaine w niektorych grach, nie wiem jak tutaj)
Sprawa 3:JAK SIE Z TEJ GRY WYCHODZI??? (oprocz resetem :))

P.S. tez gram robotem, wiec moze male spotkanko wszystkich grajacych robotami???

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:34 
Cytuj  
Wiesz co, ja wybrednym odbiorca nie jestem. Kurde tej, jaki lom to wymyslil??? PLACIC ZA GRY KOMPUTEROWE. To chyba dla jakis maniakow. Ja sobie wole kupic papieroski niz jakas skifna gre na abonament. A jak taka gre serwuja mi za darmola, to sobie pogram, nawet jakby to mial byc najwiekszy syf. Mow co chcesz, ja swoje wiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:44 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Niewiedza to błogosławieństwo


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:53 
Cytuj  
Hmmm. Jezeli porownujesz jedzenie do gier, to oznacza ze jestes niezlym maniakiem. Przestan grac, wyjdz na swierze powietrze i troche pobiegaj. Na pewno dobrze ci to zrobi. A to z tymi papieroskami to przenosnia byla. Wiec jesli ci sie cos w darmowych mmorpg nie podoba, to dlaczego jeszcze ciebie tutaj widze??? WON, POSZŁO!!! Aha, przepraszam za offtopic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:01 
Cytuj  
Roball , zakopmy topor wojenny. Mamy w kraju demokracje, wiec mow se co chcesz. Ale mnie tym nie obrazisz, a tylko zawalasz forum. Wiec jak juz wspomnialem "PEACE AND LOVE". A tak przy okazji, zna ktos odpowiedz na moje pytanie???

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:48 
Cytuj  
Red Spider - ale żeś chlasnął, żółte cRPGi to dosyć specyficzne produkty, można sobie pogiercować w FF i może jeszcze ze 2-3 tytuły z 100000 ich produktów które różnia się tylko nazwą, a rozgrywka ogranicza się do nawalania się pokemonami i zawsze wygrywa ten co ma wyższy level :/

Do WoW-a, L2, CoH nie ma i nie będzie darmowych serwerów. W to co gracie na złodziejskich serwerach to nędzna namiastka tego co gra za którą się płaci oferuje. Ale niektórym to gówno wystarcza i w pełni ich satysfakcjonuje :D


Posty: 25
Dołączył(a): 15.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:55 
Cytuj  
armagin jezeli potrzebujesz pomocy wejdz na forum co dalem link w pierwszym poscie tam uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania a nie bezsensowny spam i flame
pozdro


_________________
Polskie Centrum Tales Weaver - http:\\talesweaver.prv.pl

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:56 
Cytuj  
Znam darmowy serwerek do WoWa gupi nadziany frajerku...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:20 
Cytuj  
cFANiaKoZz napisał(a):
Znam darmowy serwerek do WoWa gupi nadziany frajerku...


To ja Ci zycze powodzenia w grze na nim. Glupie, biedne dziecko nie majace 60zl miesiecznie :(

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 00:20 
Cytuj  
gr..... :evil: asmax jush mnie denerwujesz...
tak sie składa ze NIE KAZDY MA te 60 zl. miesiecznie - moje kieszonkowe nie sa nawet tak duze, moze masz prace albo nadzianych starych ale nie kazdy ma albo nie kazdy CHCE placic co miesiac za gre w ktora nigdy nie gral lub pogra 3 tygodnie! ja osobiscie wole pograc na PIRACKICH serverach lub na betach czy chociazby w darmowe mmorpg - jeszcze nie zanalazlem takiego mmorpg za ktorego bylbym gotow placic, jszcze zaden mi sie nie spodobal - wole te kase przeznaczyc na zwykle RPG i pograc w niego online, lub po prostu przegrac te kase w toto-mixie albo chociazby przepic! nie mowie ze to nie jest kradziez, przestepstwo i nie powinno sie tego zabronic - ale jak dlugo bedzie istnial czlowiek i platne gry tak dlugo beda tez zlodzieje, pirackie servery i chetni by na tych serverach pograc! a zreszta watpie bys ty tak od razu zaczol placic za jakies mmorpg nim wczesniej w nie, nie zagrales.

ufff.... ulzylo mi :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 07:48 
Cytuj  
Dhoro - podejście twoje i twoich kolegów to typowe podejście głupka bazarowego. Granie w darmowe mmorpg to kompletna strata czasu.

1. Cena gier mmo się nie dewaluuje, nie znajdziesz DAoC-a lub AO dołączonego do CDA lub w wydaniu Super Gra za 19.99zł. A tytuły te wyszły dobre kilka lat temu. Kupiłeś nie spodobało się, sprzedajesz praktycznie za identyczną kwotę tutaj w dziale trade lub chociażby na allegro - nic nie tracisz.
2. kupiłeś, spodobało się, po kilku miesiącach znudziłeś się (wszystko kiedyś się nudzi)- sprzedajesz konto na ebay-u jakiemuś nadzianemu amerykańcowi. Za uzyskaną kwotę stać cię na kupno nowego tytułu (+ opłacenie abonamentu przez najbliższy rok), który zapewni rozrywkę intelektualną na normalnym poziomie, a nie jakieś zabawy znalezionym gówienkiem w piaskownicy.

Ja tam gram za darmo w płatne mmo gdzieś do konca tego roku. Tyle odnośnie wysokich kosztów grania w płatne mmo.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:17 
Cytuj  
Och moi drodzy, w życiu nic nie ma za darmo. Płacenie za mmorpg uważałem za głupotę i bawiłem się w darmowe potworki pokroju"dark Eden" dopóki nie zacząłem grać w SW:G. No i nie miałem kasy, też fakt. Wiec grałem ze znajomymi w rpg "live" :). Teraz pracuję, mam inne obowiązki, malo czasu aby zagrać, to samo dotyczy mojej drużyny, po prostu nie możemy się zgrać czasowo. Gram w płatne mmorpg i śmieję się gdy przypominam "free" produkcje, gdybym miał do nich wrócić to wybrałbym już "Diablo 2". Grafika ładniejsza, a z "rpg" są tylko staty... jak w większości darmówek. Panowie "darmowi", kiedy ostatnio braliście udział w "eventach" i ilu? Zakładam że wiecie co to jest. Tu po prostu są dwa światy, jak w życiu. Jeden jest "free" (specjalnie piszę w cudzysłowiu), za drugi się płaci. Różnica jakościowa jest niesamowita i pozostaje mi jedynie cieszyć się, że stać mnie na to w tym gównianym kraju, inny nie mają takiej możliwości ani szczęścia. No i cena ma jedną wielką zaletę: uwalnia ludzi grających w płatne, a więc mających w większości swój wiek i potrafiących wyczuć klimat od zalewu 15-latnich pojebów, którzy przez deszcz akurat nie potrafili zabrać się pod klatką na nalewkę, więc się podłączyli. Grafika itp w płatnych jest inna, ale ludzie też. Kogoś z takimi tekstami jak niektórych po prostu by tępiono niesamowicie. "Free" Boyz, kiedyś albo dołączycie do nas, albo znikniecie z tego rodzaju rozrywki, z pożytkiem dla obydwu stron. :)


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja tam gram za darmo w płatne mmo gdzieś do konca tego roku. Tyle odnośnie wysokich kosztów grania w płatne mmo.


Jak to możliwe że grasz w płatne mmorpgi za darmo nie grając na free shardach??

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:33 
Cytuj  
peruial napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ja tam gram za darmo w płatne mmo gdzieś do konca tego roku. Tyle odnośnie wysokich kosztów grania w płatne mmo.


Jak to możliwe że grasz w płatne mmorpgi za darmo nie grając na free shardach??


Może to i lepiej, że takich pacjentów nie ma na oficjalnych serwerach... To mogło by być męczące.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:36 
Cytuj  
Pierdol się tępy skurlu. Zadałem konkretne pytanie i prosze o konkretną odpowiedź.
Jak nie wiesz to się nieodzywaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.