mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:05 
Cytuj  
Wiem , że niektórzy są tutaj zagorzałymi fanami FF :] . Tak wiec mam do was takie pytanko czy nie znacie jakiegos serwera ftp gdze mozna sciagnać[wg niektorych najlepsza czesc FF] Final Fantasy VII?? szukam tej gierki od dwoch dni i nic. Link do clienta na PS też może byc. Jakoś musze przeczekać ten czas do rozpoczecia na moim [mam nadzieje że nowym juz sprzecie] kompie nowej ERY World of Final Fantasy :wink:
pozdro

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:15 
Cytuj  
Poszukaj w Torrentach.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:15 
Cytuj  
Ja chyba gdzies mam na CD, a jesli nie to DC++ Twoim przyjacielem:P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:45 
Cytuj  
Na ośle jest.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 21:25 
Cytuj  
Jestem na tyle zagorzałym fanem że nie wyobrażam sobie okradania Squara z TAKIEGO tytułu. Skoro tak grę lubisz to kup sobie oryginał.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 10:01 
Cytuj  
dokładnie RHA - takie tytuły to tylko oryginalne :)

mam FF VII (PC i PSX) VIII (PC - jupi znowu sobie zagram bo na win XP nie mozna bylo w ogole zainstalowac) i IX (PSX) tylko ze w IX jeszcze nie zaczelam grac bo jakos nie moge strawic tych "rysunkowych" lokacji :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 10:12 
Cytuj  
FFIX polecam goraco. W koncu jakis normalny, wyluzowany glowny bohater a nie nadety mruk ogarniety poczuciem wyzszosci nad wszystkim (FFVIII) czy tez chlodny profesjonalista ktory sam nie wie kim jest (FFVII).

Masa oryginalnych postaci. Protoplasta Tarutaru (prawie ale chodzi podobnie) Vivi, pyskata dziewczynka Eiko, czy tez Amarant Coral (ninja!) no i Quina :lol: . Gra wycisnela z Psx ostatnie soki, lokacje sa piekne, masa fajnych animacji jak to u Square bywa no i fabula jest bardzo ciekawa. Kto nie gral to niech natychmiast naprawia swoj blad i zalatwia sobie IX. Tym bardziej, ze w tej czesci nie jak w FFVII czy VIII postacie wymaksowane roznia sie od siebie imieniem, teksturami i limitami (syndrom 9999 hp, 999 mp) ale kazda z nich ma inna profesje i nie mozna tego zmienic. Zlodziej Zidane jest do konca zlodziejem, dragoonerka Freya zostaje "soba" do konca i tak dalej. Uwazam to za niewatpliwy plus tej gry tak samo jak poziom trudnosci walk dodatkowych (bo fabularne do nich nie naleza chyba ze sie gra po Excalibura II).

Dobra koncze bo mi jeszcze recka wyjdzie :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:07 
Cytuj  
FFIX jest git :)

A ja po raz kolejny wciagam sie w FF VII... lvl 21 so far :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:08 
Cytuj  
Zgadzam sie z tobą w zupełnosci Rha. FFIX jest jedna z najlepszych czesci. Ma tylko jeden mankament. Moim zdaniem naprawde duzy. A mianowicie Ozme. Nie dosc ze wyglada jak piłka do tenisa to jeszcze jest banalnie prosty. A jest to jedyny Wepon w grze. A jednak dla wielu Wepony w FF to jeden z głównych atutow serii. Poza tą małą wpadka squere linia fabularna i budowa postaci jest wspaniała. Czasem to z głupoty "Rustiego" płakałem ze śmiechu.


_________________
Jast v2.0


Posty: 19
Dołączył(a): 10.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:20 
Cytuj  
Kupił to bym kupił tylko gdze??? Żadkoscią jest teraz w sklepach FF VII, a już napewno w Bielsku moim rodzinnym miescie cieżko cokolwiek znalezc znalezć :-? Jeden media markt w którym i tak nic nie ma . Tylko idioci tam kupuja :D [bez obrazy :wink: ]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:34 
Cytuj  
poszukaj w sklepach wysylkowych - ultima, timsoft albo inne - poszukaj sobie w sieci a nie zameczaj wszystkich głupimi pytaniami !!!!!!!


DLA WSZYSTKICH KTÓRZY NIE UMIEJĄ CZYTAĆ - TO JEST FORUM FINAL FANTASY XI


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:57 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Zgadzam sie z tobą w zupełnosci Rha. FFIX jest jedna z najlepszych czesci. Ma tylko jeden mankament. Moim zdaniem naprawde duzy. A mianowicie Ozme. Nie dosc ze wyglada jak piłka do tenisa to jeszcze jest banalnie prosty. A jest to jedyny Wepon w grze. A jednak dla wielu Wepony w FF to jeden z głównych atutow serii. Poza tą małą wpadka squere linia fabularna i budowa postaci jest wspaniała. Czasem to z głupoty "Rustiego" płakałem ze śmiechu.


Wez sie za Ozme party z lvl 40 to zmienisz zdanie :) Da sie, sprawdzalem ale trzeba duzo szczescia i nie mozna sie wahac z decyzjami :)
Ja z Rusty`ego pialem za kazdym razem podczes jego dialogow z Zidanem i nie tylko. W sumie w tej czesci nie ma slabych postaci, jakos wyjatkowo im sie udaly.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 12:28 
Cytuj  
Dla maniakow (/signed):
FFXII
Trzeba odliczac miesiace IMO za 6 miesiecy i juz bedzie ;)

A nastepnie tuz za rogiem:
Xenosaga Episode II: Jenseits von Gut und Bose

Oraz IMO najwiekszy konkurent Finalkow i najbardziej chyba oczekiwany przez fanow jRPG:
Suikoden IV
Wlasnie szykuje sobie kase i sprowadze ten tytul :D


I co wy na to? rok 2005 jednym z najlepszych :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:24 
Cytuj  
Przenosze temat na ogólne. End


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:36 
Cytuj  
A ja mam i sikoden 4 i xenosaga 2 i star ocean 2 i i tak ich nie ruszam nawet, bo odkad dorwalem ff11 to nie mam czasu na ps2 ;] juz sie go pozbylem ;] heh matula sie ucieszyla ale teraz troche sie denerwuje jak gram po nocach w tygodniu, a rano do szkoły iść musze ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:11 
Cytuj  
mozesz grać w FFXI na ps2..

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 00:08 
Cytuj  
Ej ja tam uwielbiam gry na SNES-a czyt. Super Nintendo ... W sumie fajnie sie gra w FF na tej konsolce.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 16:28 
Cytuj  
Kocham wszystkie jRPG najbardziej FF IX zaraz po tym FF VII. Jak poprzednicy radze kupic orginala bo to za dobra gra zeby piracic. Link do stronki na ktorej pisze teksty jest w opisie.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 17:15 
Cytuj  
Nareszcie udalo mi sie zalatwic odpowiedni emulator psx .. I nareszcie moge zagrac i przejsc FFVII na xboxie. Ferrie mam zglowy, zblizam sie do konca pierwszej plytki ;]

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 21:20 
Cytuj  
Druga jest zdecydowanie lepsza wedlug mnie ;P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.