mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:50 
Cytuj  
Mama zawsze sypnie groszem :) Nie musze krasc :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:53 
Cytuj  
no i wyrosnie z ciebie darmozjad :)


_________________



**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
rarPL napisał(a):
Wiec ja z tych uslug nie korzystam bo wedlug mnie kasa nie jest tego warta...

Nie masz komorki, ani z internetu nie korzystasz? Aa, no tak, rodzice placa...

X.


Nie, wyobraz sobie ze za neta staram sie dawac starszej, hajcu co miesiac tez nie dostaje jako kieszonkowego (najwyzej babcia cos da) a komorki nie mam bo ostatnio mi zaje**** i nie zamierzam juz kupowac.

Pozory myla, co ?


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 17:00 
Cytuj  
Posypuje glowe popiolem za pomylke merytoryczna :)

I przenosze czesc tematu na pogawedki.


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:28 
Cytuj  
jak są potrzebne pieniądze to zawsze można jakoś zarobić, zawsze jest jakaś możliwość, to tu komurka na basenie, tam jakiś zegarek z szatni...:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:40 
Cytuj  
nie lepiej miedz i aluminium z kolei?


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:42 
Cytuj  
taa, raz wziąłem stare żaluzje, pare puszek i jakiśstary silniczek (taki większy) do skupu, tam z uśmiechem przywitał mnie jakiś brynol, wsypał wszystko na wage i wesoło powiedział.......DWA ZŁOTE !!....od tamtego czasu nie chodze...:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:44 
Cytuj  
Mark , Xanth Ci "gimnazjaliści" to mają szansę na robotę za granicą , bo
mieli to szczęście nie urodzić się w latach 70-80 a "trochę" dalej , zresztą "to" już się powoli zaczyna (odpływ młodych z kraju) , więc ja się z nich nie śmieję bo jak odjadą to kto będzie płacić za nasze emerytury ? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:50 
Cytuj  
tylko żeby za tągranice pojechać trzeba mieć jakieś fundusze, a jazda na ślepo jest troche ryzykowna...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 23:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
bo jak odjadą to kto będzie płacić za nasze emerytury ? :]

Sam sobie zarabiam na swoja emeryture (2 i 3 filar), mam w dupie łaske ZUSu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 00:43 
Cytuj  
nie chwal się głośno bo Ci zabiorą :] , a dziurę budżetową i dług publiczny łatać trzeba :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 01:45 
Cytuj  
nie wiem ludzie skad wy macie ten czas na granie <taki ksant czy marek to pewnie z domu nie wychodza w weekend a w ciagu tygodnia to w pracy lupia> /mam nascie lat i mniej obowiazkow od was chlopaki a czasu na kompa znalezc nie moge :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 07:24 
Cytuj  
Aldatha - przyjrzyj się jaki poziom prezentują ci gimnazjaliści. 90% z nich to jakieś dzieciaki z mniejszym lub większym dysmózgowiem.

Oxidize - kwestia rozplanowania swojego czasu i organizacji swoich obowiązków, wolnego czasu.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:04 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
nie wiem ludzie skad wy macie ten czas na granie <taki ksant czy marek to pewnie z domu nie wychodza w weekend a w ciagu tygodnia to w pracy lupia> /mam nascie lat i mniej obowiazkow od was chlopaki a czasu na kompa znalezc nie moge :roll:


Bo trzeba sobie tak zycie ułożyć żeby mieć czas na grę...

Ja osobiście pracuje 60 godzin w tygodniu i dobrze mi z tym.

Założyłem własną firmę, wypozyczam DVD, w pracy mam kompa i net. Robię to co lubię, zajmuje się filmami i przy okazji moge grać kiedy chcę i ile chcę i jeszcze na tym zarabiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 09:10 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Założyłem własną firmę, wypozyczam DVD, w pracy mam kompa i net. Robię to co lubię, zajmuje się filmami i przy okazji moge grać kiedy chcę i ile chcę i jeszcze na tym zarabiam.

Od razu chce pomoc.
Dwutlenek najprawdopodobniej pracowal wczesniej dluzszy kawalek czasu i zaoszczedzil wystarczajaca ilosc pieniedzy na otwarcie wlasnego interesu.
To tak zeby uprzedzic posty typu "ale ja nie zrobie tak, bo nie mam pieniedzy". Zauwazylem, ze pojawilo sie wiele pomocnych sugestii, ktore odrzucane sa zadniami "to nie dla mnie" "to nie w moim miescie" "to sie nie uda". Prosta sprawa, wszystko wymaga czasu i pracy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.