mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:24 
Cytuj  
*Drzwi karczmy sie uchylaja. W przejsciu widac zakapturzona postac, mocno przygarbiona. Z pod kaptura wystaje dluga siwa broda. Przybysz otrzepuje sie ze sniegu i sciaga okrycie. Przed wami ukazuje sie postac krasnoluda, twarz zniszczona od mrozow i wieu lat tulaczki, gdzie niegdzie widac resztki krasnoludzkiego pancerza...... *

My tu wszyscy gadu gadu o mmorpg ale czy nie zapomnielismy czym jest prawdziwy RPg ? gdzie te czasy ze z kumplam siadalo sie i gralo w Młotka ( dla niewtajemniczonych Warhammer :) ) uwielbialem to ze moglem wczuc sie w swoja postac, stworzyc swoje odbicie w swiecie fantasy. Mmorpg z poczadku zakladalo spotkanie sie przez siec i odgrywanie swojej postaci, z czasem przerodzilo sie w bezmyslne Expienie ( czy jak kto woli koksowanie) ludzie lataja po miescie i pytaja sie innych ile maja sily czy tam inteligencji. Paranoja !!!! gra stracila sens!
A moze ktos gral w gre o tytule neverwinter ? Granie jest darmowe, chodz cena samej gry jest dosc wysoka 139 zl ale w porownaniu do WoW jest malutka :] A polskie servery sa naprawde na bardzo wysokim poziomie! nie spotkacie w swiecie ilimaru ( www.ilimar.xt.pl) ludzi ktorzy nie odgrywaja swojej postaci zgodnie z realiami swiata, ba tam nawet niektorzy nie walcza z potworami lecz siedza i odgrywaja swoja postac w miescie bawiac sie w zlodzieja, zwyklego szarego mieszczanina lub obronce innych! To jest dla mnie mmorpg a nie jakies lipne imitacje, dzisiejsze gry zatracily klimat POLECAM WAM WSZYSTKIM NEWERVINTE RNIGHTS !! do zobaczenia na ilimarze Polecam wam ta gre !


Posty: 26
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
nie znam zadnego servera ultimy na ktorym trzymalliby sie klimatu :] a wogule neverwinter po sieci to spewnoscie nie crpg bo servery maja przepustowosc do 64 graczy :p

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:59 
Cytuj  
ali_g napisał(a):
...a wogule neverwinter po sieci to spewnoscie nie crpg bo servery maja przepustowosc do 64 graczy :p


Wiesz, NWN to ja bym raczej mmorpg nie nazwal ;P ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:00 
Cytuj  
Alez jak najbardziej NWN jest niczym innym jak TYLKO cRPG.

Smiertelnie nudnym i sztampowym w singleplayer i bardzo dobrym w multiplayer. Choc w tym drugim przypadku konkurencji za bardzo to nie ma zadnej.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:05 
Cytuj  
''neverwinter po sieci to spewnoscie nie crpg bo servery maja przepustowosc do 64 graczy''

I wg ciebie 64 osoby robia z gry mmo?:<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:08 
Cytuj  
massively to pojecie wzgledne ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:17 
Cytuj  
Dodatkowo stabilnosc softu serwerowego nadal jest taka sobie. Wielokrotnie Bioware zapowiadalo poprawienie tego, a tu lata mijaja i jak byl syf, tak jest nadal. Generalnie, jak kiedys dosc mocno bawilem sie w NWN multiplayer, tak na dzien dzisiejszy kijem bym tego nie tknal.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:18 
Cytuj  
Spędziłem ok roku grając i GM-ując w nwn i raczej odradzałbym jakiekolwiek angażowanie sie w tą gre, szczególnie teraz gdy właściwie dogorywa.

Ahh co do Ilimaru to polecam poczytać forum, to dla tych co myślą że dział darmowe mmorpg zieje głupotą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 08:18 
Cytuj  
Jak dla mnie NWN jako cRPG jest słabą grą - powód - polega na prawie ciągłym siekaniu (owszem są niby ciekawe questy, ale podczas ich wykonywania rozwala sie b. dużo wrogów :har: ). Jako H&S w stylu cRPG jest grą fajną (cos jak diablo, tylko w mniejszym stopniu), ale ja mam radoche w grach własnie z tego odgrywania ról - i tu wole Morrowinda czy BG1 i BG2.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 08:57 
Cytuj  
re up:

Morrowind nie ma opcji multiplayer (ani zaden z dodatkow), podobno gdzies tam ktos tam kabinowal zeby naskrobac plugina dodajacego opcje wielu graczy lecz widocznie pomysl pozostal pomyslem.

Co do Baldursów... no cóż jeśli chodzi o nie to wole już NWN niż BG do sieci.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:25 
Cytuj  
Zastanawiam sie czy nie kupic orginalki i nie zaczac smigac po necie.... Teraz zlota edycja (NWN + 2 dodatki) kosztuje cos kolo 130 zlotych wiec nie jest to duzy wydatek.......... A dodatki naprawde wymiataja :]


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
I to jest chyba najlepsze rozwiazanie jak chce sie ominac abonament.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 16:24 
Cytuj  
Lepszym rozwiazaniem bylby zakup GW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:07 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Lepszym rozwiazaniem bylby zakup GW.

I czekanie na dodatki do GW


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 17:22 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
Zastanawiam sie czy nie kupic orginalki i nie zaczac smigac po necie.... Teraz zlota edycja (NWN + 2 dodatki) kosztuje cos kolo 130 zlotych wiec nie jest to duzy wydatek.......... A dodatki naprawde wymiataja :]


heh i wlasnie dlatego kupiłem NWN z SoU, tez sobie myslalem pogram po necie, jak na razie moze z dwa razy odpaliłem multiplayera bo to totalna kicha, z co do gry to ;jest to RPG a nie cRPG; ale da sie pograc, samego NWN'a przeszedłem chyba z piec razy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:09 
Cytuj  
I czekanie na dodatki do GW

A co maja do tego dodatki do GW? :\

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:09 
Cytuj  
Eeee ja wole przechodzić Baldur'a o wiele bardziej mnie ciekawi od nvn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:29 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
rarPL napisał(a):
Zastanawiam sie czy nie kupic orginalki i nie zaczac smigac po necie.... Teraz zlota edycja (NWN + 2 dodatki) kosztuje cos kolo 130 zlotych wiec nie jest to duzy wydatek.......... A dodatki naprawde wymiataja :]


heh i wlasnie dlatego kupiłem NWN z SoU, tez sobie myslalem pogram po necie, jak na razie moze z dwa razy odpaliłem multiplayera bo to totalna kicha, z co do gry to ;jest to RPG a nie cRPG; ale da sie pograc, samego NWN'a przeszedłem chyba z piec razy.


Jak znajdziesz GMa, który sam buduje przygody i ekipę kilku osób to wtedy jest fajnie.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Eeee ja wole przechodzić Baldur'a o wiele bardziej mnie ciekawi od nvn

To zagraj w BG2 w 6 osób, gwarantuje Ci, że jak nie na pierwszym to cały team padnie na 2 bossie :wink:


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 20:03 
Cytuj  
konrador napisał(a):
I czekanie na dodatki do GW

A co maja do tego dodatki do GW? :\

Smieje sie tylko, bo od dawna krazy plotka, ze wydawca zrekompensuje osbie brak abonamentu _czestymi_ dodatkami. Oczywiscie przkeonamy sie dopiero w praniu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.