mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
http://www.maxior.pl/?p=index&id=2388&17

Fake z tymi ludźmi , czy nie ?
Przyjrzyjcie się babce w tym barze , aż zasłabła.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 17:08 
Cytuj  
Wyglada realistycznie. Jesli koles naprawde umie takie rzeczy to respect dla niego


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 17:14 
Cytuj  
Toć to leci na AXN jak dla mnie to są pięknie przedstawione bzdury :D

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 17:38 
Cytuj  
Czemu bzdury ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 17:42 
Cytuj  
Bo raz było pokazane jak on lewituje w powietrzu, a innym razem było, że na taxi pokazało się imię pewnej dziewczyny…… i jak to nazwać jak nie bzdury? Magia ? :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 17:45 
Cytuj  
its a kind of magic...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 18:16 
Cytuj  
Wiesz... bzdura to nieprawda.
Tak jak przekładał te karty , to to było prawdziwe , ludzie byli w szoku a on się cieszył. Nazwałbym to bzdurą , gdyby to było ustawiane. A nie jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 19:30 
Cytuj  
Jestem magikiem.
Zwykle nie opowiada sie o sekretach magików, ale w drodze wyjatku.

Zrobic talie z powiedzmy 24 dam pik :) Jakakolwiek ktos wyciagnie bedzie to dama pik i prosze pokazuje dame pik i okazuje sie ze to ta karta ( filmiku nie ogladalem, lagowal, tylko widzialem jak karty mial). Zazwyczaj tak jest ze na pokazach tylko raz sie robi ta sztuczke.

Byl taki program na dwojce. Nie powiem maja fajne sztuczki. Koles co rozbijal szklanki, okazalo sie ze w stoliku byla zamontowana mini wyrzutnia strzalek, opowiadanie o kims z widowni (np. o jego domie)- sprawdzaja kto kupil bilet, a potem posylaja kogos, kto jest np. akwizytorem (i koles zdobywa potrzebne info). Bylo tego wieeeeeele ale juz wiekszosc zapomnialem :> Naprawde kazdy by mogl robic magiczne sztuczki ...

EDIT : sztuczke z kartami mozna jeszcze inaczej wykonac. Po prostu kazda karta jest w prawie niewidocznie zaznaczona, ot ta tu kreska jest grubsza, a w tej tamta. Wystarczy sie tego nauczyc na pamiec, co jest proste.


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 20:30 
Cytuj  
Kozas ty lepiej ogladnij ten filmik zanim sie udzielisz. Ja na przykład jakkolwiek znaczonej karty nie wbije gosciowi do kieszeni tak zeby nie zauwarzyl... Nie bede pisal o wszystkim, poprostu lepiej obejrzyj.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 20:52 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Wiesz... bzdura to nieprawda.
Tak jak przekładał te karty , to to było prawdziwe , ludzie byli w szoku a on się cieszył. Nazwałbym to bzdurą , gdyby to było ustawiane. A nie jest.

Ludzie byli w szoku bo taki jest cel iluzji...

Sugerujesz ze koles operuje czarna magia? heh On nie takie rzeczy robil.

@Kel
To ze Ty nie jestes w stanie podlozyc komus karty, to nie znaczy ze inni tez nie potrafia...
Kieszonkowcy z tego zyja ;)

BTW ten avatar wydaje mi sie znajomy heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 21:45 
Cytuj  
posłuchaj 4:48 tam jest sztuczka i prawdopodobna zmiana głosu.

yuoui se ityou see it?Done

brak spacji specjalnie przerwa

przemyślenie:
Kiedyś w przekroju był artykuł o kartkach zmieniających obraz. Tzn gazery przyszłości które codziennie pokazują nową treść...

sztuczka z 6:46... miał 2karty sklejone ze sobą... wystarczyło je sczepic i poruszyc palcami

tzn ustawic karty 3J3

ta ostatnia to.....? zapadł w sen zimowy??

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 21:49 
Cytuj  
Wybacz, nie widzialem go wczesniej na forum. Zmieniam szybciutko.

A do tematu to mi chodzilo o post kozasa i slowa ze kazdy moze zrobic takie sztuczki. Otoz wedlug mnie jesli te sztuczki nie sa podlozone w jakis sposob, choc nie wiem jaki, to i tak mysle ze nie jest to taka sobie sztuczka, ktora ktos ci wytlumaczy, jak to jest i juz zrobisz sam. Nawet jak wiesz o co chodzi i jak to dziala, to jednak wymaga jakiegos niemałego skilla. Gość jest po prostu dobry. Moje zdanie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 22:25 
Cytuj  
Gość jest po prostu dobry

Dobry? Wez strzel sobie karta z reki do reki, a co dopiero zeby kamera nie uchwycila. Facet jest fenomenalny. Reflex, zrecznosc i iluzja (bo magia to bajka ;)) na wysokim poziomie.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 22:55 
Cytuj  
o ile sie nie myle to to ostatnie to siedzienie w tej 'trumnie' przez tydzień :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 23:02 
Cytuj  
Fenomenalny to dla mnie byl Houdini (czy jak sie to pisze).
Aha nie wypowiadalem sie na temat filmika- bo nie moge go odczytac niestety :(. Ale napisales np. ze wyciaga kolesiowi z kieszeni karte- w rekawach moga znajdowac sie specjalne otworki- siup i karta do reki :)

A to ze pisalem ze kazdy to moze zrobic to prawda. Myslicie ze on tak sie urodzil. Tez musial trenowac. Kazdy z nas jakby trenowal powiedzmy kilka lat moglby robic niezle sztuczki.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 23:40 
Cytuj  
Cytuj:
Ludzie byli w szoku bo taki jest cel iluzji...

Sugerujesz ze koles operuje czarna magia? heh On nie takie rzeczy robil.


Cel iluzji może być różny... zadziwienie , pochwalenie się sztuczkami , obserwowanie reakcji itp itd. Nie wydaje mi się , że każdy iluzjonista chcę aby ktoś z jego widowni zasłabł lub stracił przytomność( a to się zdarzało i zdarza )
Ale dzięki , że mnie oświeciłeś. Może mi powiesz jakie są inne cele wykonywania przeróżnych czynności ?

Nic nie mówiłem o czarnej magii. Mam do tego nastawienie jak każdy przeciętny odbiorca tych sztuczek. Nie wiem jak część tych rzeczy zrobił i nie staram się wpasować tego w żadną kategorie. Po prostu robi to na mnie wrażenie.

Cytuj:
@Kel
To ze Ty nie jestes w stanie podlozyc komus karty, to nie znaczy ze inni tez nie potrafia...
Kieszonkowcy z tego zyja


Mieszkasz na jakimś drugim RL shardzie ? Też bym chciał aby u mnie kieszonkowcy żyli z podkładania ludziom kart - taki wieczny happening !


:P :P :P

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 23:42 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Gość jest po prostu dobry

Dobry? Wez strzel sobie karta z reki do reki, a co dopiero zeby kamera nie uchwycila. Facet jest fenomenalny. Reflex, zrecznosc i iluzja (bo magia to bajka ;)) na wysokim poziomie.


EDIT : Jeszcze raz zobaczyłem , trzyma kciuka na karcie non-stop , nie strzelił nimi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 08:10 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
(...) w rekawach moga znajdowac sie specjalne otworki- siup i karta do reki :)

tylko, ze on pokazal gosciowi na kieszen i ten sam sobie wyciagnal ta karte ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 09:35 
Cytuj  
Sztuczki są dosyć proste :D
Zauważcie że kolesie wyciągają zawsze tą samą kartę: damę albo króla kier, nie widze dokładnie, jakość słaba.
to akurat wielkiego znaczenia nie ma, ale zawsze

Cały patent polega na tym, że koleś podkłada taką samą kartę już wcześniej zanim kamera zacznie nagrywać. Bez wiedzy człowieka który bierze w tym udział. Ot zręczny kieszonkowiec.

Zwróćcie uwagę na pierwszy film. Butelka z piwem... nie widać jej zbyt dobrze ale można zauważyć, że już wychodzi z niej piana. Każdy kto się zna troche na piwie, wie że jak wrzucić coś do butelki (nie zawsze ale z reguły) to piwo się spienia. Wniosek? już coś w środku jest.

Drugi szczegół. Kiedy koleś na drugim filmie pokazuje do kamery kartę, którą wybrał to na chwile z naszych oczu znika 'sztukmistrz'. Ma czas, żeby podmienić talię pełną dam kier na zwyczajną którą potem podrzuca w powietrze i w której na pewno nie ma tej damy. Oczywiście wszystkie oczy są zwrócone na człowieka pokazującego kartę... ot klasyczne odwrócenie uwagi... aż się prosi żeby coś zrobić...

Nie żebym był wielkim sceptykiem z demaskatorskim zaparciem, ale co mi tam :)
Tak czy siak fajne sztuczki i robi wrażenie. Koleś jest niezły.
No i oczywiście nie kumam kilku numerów :)

P.S.
haha... numer z podpisaną dwójką... nie mówcie, że tego nie widzieliście :D

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 10:11 
Cytuj  
Nie znam numeru z podpisaną dwójką , o co chodzi ?

Najbardziej ciekawi mnie ten numer z sandwitchem : P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.