mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 23:04 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Hmm ciekawe kiedy to trafi na polki polskich wypozyczalni...


a co za róznica czy ten tytuł trafi, chodzi o zasadę bo piraci mi chleb zabierają :P



to jeszcze zalerzy od pirata :P ja siebie uwazam za fana FF :) mam wszystkie czesci (od czesci 7 wszystkie to orginaly) :P Poprostu nie moglem czekac na Polska premiere ;] o ile takowa bedzie...

Wiadomo najpierw ma byc Japonska, potem stany a na samym koncu europa (do ktorej czesto nie jestesmy zaliczani :P)

W Stanach film ma sie pojawic w listopadzie, LISTOPADZIE!! a kiedy w europie? a kiedy i czy wogule w Polsce?

Wole sciagnac, i jesli, pojawi sie w polsce, kupic ;]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 10:07 przez SniperX, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 06:28 
Cytuj  
Jaka gra? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:08 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Chodzi konkretnie o ten tytol

O co??? :o

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:26 
Cytuj  
Obejrzalem i caly czas nie moge dojsc do siebie. To jest to! Jak ochlone to napisze wiecej ale teraz nie moge wydusic slowa..

EDIT: I must have the soundtrack of this big time shit!


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:08 
Cytuj  
Film :P to przesto ze odkurzylem FFVII :P i gram (Klocki lego strzelajace pikselami, ale fabula wymiata :P )


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 20:59 
Cytuj  
sie gra na emulu metr od monitora to graficzka cie razi. Nie ma to jak konsolowe tytuły na konsoli. A ogladaliscie to chociaz z napisami? :lol: Pierwszy raz to po krzaczastemu oglądałem :wink:


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 22:58 
Cytuj  
Hehe ja odrazu z polskimi napisami :P

Gram w FF na PS2 :P dalej sa pixele ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 09:21 
Cytuj  
Cytuj:
sie gra na emulu metr od monitora to graficzka cie razi. Nie ma to jak konsolowe tytuły na konsoli.


A ja mam wersję PC i też mnie razi.... 320x240 :]

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 14:20 
Cytuj  
slashdot napisał(a):
Advent Children Director Wants To Redo FFVII

Posted by Zonk on Thursday September 15, @06:29PM
from the that'd-be-shiny dept.
1up.com has an interview with director Tetsuya Nomura, one of the men behind Advent Children and Kingdom Hearts. In it, he talks about several aspects of Square-Enixs' gaming library, and admits he'd like to expand the PS3 tech demo into a full revamp of Final Fantasy VII. From the article: "The PS3 tech demo was actually not the perfect forum that he wanted to have. It was just timing that we had to submit something in time for E3, for the press conference. So, again, it was not perfect forum. And the 7 remake idea was always, always in conversation, just because it's so popular. And then just because of that tech demo here in the PS3 conference, that probably based more expectations of fans, obviously."


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 14:50 
Cytuj  
nie gralem i nie zagram, ale mysle ze film jest przeznaczony do szerszej publicznosci niz gracze ff7 - jezeli nie, no to lipa

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 15:23 
Cytuj  
Nie jest.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 15:53 
Cytuj  
Film moze sie podobac wiekszej publicznosci, ale lezka tylko fanom FF sie kreci w scenie na placu jak Avalanche sie znowu pojawia razem.

EDIT: Oraz motywy z Aeris

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 16:53 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Nie jest.


Szkoda, myslalem ze bedzie w kinach albo cos takiego... moim zdaniem strata pieniedzy. :roll: To bedzie jako bonus do nastepnej czesci FF o ila takowa bedzie? :wink:

Jednak mysle ze jest kierowany do szerszej publicznosci, aczkolwiek fabularnie jest to kontyunacja gry ( tak wnoskuje z waszych wypowiedzi ).. niestety nie udalo im sie polaczyc jednego z drugim. Mi osobiscie sie ten film nie podobal, ani wizualnie ( tzn ladny byl, ale nic ciekawego.. nic tam nei zrobilo na mnie wrazenia, spodziewalem sie czegos.. sam nie wiem, lepszego ) ani metorycznie. Nie bede przytaczal opinii mojej lubej, bo nie chce wywolywac flame :P Ogolnie te walki troche dziwne byly, przynudnawe i dlugie.. no to tyle, taka opinia osoby nie zwiazanej emocjonalnie w zaden sposob z seria ff :)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 21:32 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Film moze sie podobac wiekszej publicznosci, ale lezka tylko fanom FF sie kreci w scenie na placu jak Avalanche sie znowu pojawia razem.

EDIT: Oraz motywy z Aeris

Otoz to.
Uwaga spoiler (dla tych co nie ogladali)


Kiedy wszyscy przybyli by walczyc z Bahamutem (a tak btw jaki to byl bahamut? Zwykly, Neo czy Zero?) poczulem jak wracaja wspomnienia! A na koncu kiedy Aeris wychodzila z kosciola odwrocila sie i powiedziala: "Wszystko w porzadku, co nie?" rozplakalem sie. Ide ogladac jeszcze raz.

EDIT Spoiler: Btw masamune wyglada niesamowicie tu mozecie poczytac o masamunie i zobaczyc fote prawdziwej repliki
http://en.wikipedia.org/wiki/Masamune_%28video_game_weapon%29


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 23:13 
Cytuj  
jakby ktos nie wiedzial - na polishtracker lezy wersja dvdr z polskimi napisami

wszystkim fanom serii FF polecam zeby go zobaczyli, niestety dla kogoś kto nie gral w FF VII film bedzie wydawal sie dziwny (delikatnie mowiąc )
jak ktos lubi chinskie filmy karate w stylu basniowym (latajacy ludzie itp) to tez może oglądnąć

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 23:25 
Cytuj  
Ja jestem wlasnie po "seansie" filmu FF: AC i anime FF: Last Order ..... po prostu wymieklem :) tyle smaczkow, nawiazan do fabuly FF VII, oryginalnych postaci.........
Jakosc renderow powala iloscia detali, animacja nie ma sobie rownych, ogromny skok od czsow FF: Spirit Within i Last Flight Of the Ozyrys . Spokojnie w trakcie ogladania mozna zapomniec o tym ze to nie sa prawdziwi aktorzy. Nawet lepiej ze to nie sa prawdziwi aktorzy :) .... az sie chce wlaczyc ponownie PS One i przeanalizowac fabule gry jeszcze raz :) Over Drive Cloud'a to po prostu majstersztyk. Bahamut wyglada super :) ( choc IMO powinien byc bardziej wzorowany na FF VIII ). Walki i sposob ich pokazywania wymiata dynamika w takich momentach az wylewa sie z ekranu.

Jesli ktos mial PS1, PS2 ma sentyment do konsol Sony i serii FF i widzial rendera FF VII na PS3 to po obejrzeniu tego filmu definitywnie kupi nowe dziecko Sony :)

Jedyny minus to to ze ktos kto nie mial do czynienia z seria FF odbierze ten film jako super pokaz mozliwosci grafikow i nowoczesnej technologi ale fabula bedzie dla niego plytka i calkiem zagmatwana niestety.
Bedzie mogl podsumowac film jako "Calkiem fajny, szaybko mi czas przy nim uplynal. Generalnie sredniak - widzialem gorsze."


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 10:58 
Cytuj  
Hmmm... mam sentyment do konsol Sony, jestem fanem FF, ale teraz to chyba stac mnie tylko na PS2 >_< Gdzies czytalem [tu, na innym forum albo na jakiejs stronce] ze jakby chcieli zrobic FF7 na ps3 to musieliby zatrudnic 300 ludzi i pracowac przez 5 lat... wiec widac, ze przynajmniej sie przejmują, żeby wszystko co z FF7 związane było majstersztykiem ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
wlasnie gram w FF7 i z ciekawoscia odkrywam ze 7 czesc ma mase minigier, oczywiscie wszystkie widzialem wczesniej, ale wtedy nie mialem porownania, w im nowszy FF tym mniej ich bylo...

Wystarczy wymienic:
Jazde na motorze
Wyscigi Chockobo
Walki na Arenie
i mase innych

Dodatkowo w FFVII widze ze mamy wplyw na fabule, co w pozniejszych czesciach rowniez jest zanikajacym trendem. Wystarczy przytoczyc watkik takie jak:

Wejscie do budynku Shira, przyznajemy racje Baretowi ktory chce atakowac od frontu, albo Tiffi ktora chce zakrasc sie po kladce schodowej. Czy chociaz by zwiedzanie tego parku z Aeris badz Tiffa :)

Brakuje mi tego w nowych czesciach


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:31 
Cytuj  
Cytuj:
Czy chociaz by zwiedzanie tego parku z Aeris badz Tiffa

...czy z Barettem xD


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 11:59 
Cytuj  
Btw co do Bahamuta to jego nazwa oficjalna to Bahamut Sin.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.