mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:27 
Cytuj  
Im lepiej sie przygladam tym wyborom (parlament + prezydent) tym bardziej odnosze wrazenie ze to jakas farsa. Sadaze, wywiady, debaty... Sratutatu. Tylko czemu mam ciagle wrazenie ze wszystkie media ciagle "lansuja" PiS i PO. To o nich sie mowi, ich wskazuje na faworytow a ludzie to lykaja.
Nie tworze jakichs teorii spiskowych, ale mam dziwne wrazenie ze tak latwo sie daje sterowac opinia publiczna... Wystarczy tylko ciagle komus cos wmawiac...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 7 paź 2005, 13:29 przez KromeR, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:28 
Cytuj  
[Ortograficzne czepialstwo]

Edit:
http://www.kokoart.net/index.php?comic=127


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 7 paź 2005, 14:49 przez tomugeen, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
arrr to boli

/OT OFF

Prawda jest taka że polacy są debilami Wsyatczruy powtarzać 500razy o czymś i całe społeczeńśto zaczyna wierzyć...

PiS tydzień przed wyborami zaczął krzyczeć na PO i... wynik mamy..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:45 
Cytuj  
Polakom trzeba powiedziec cos dokladnie odwrotnego zeby zrobili jak nalezy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:16 
Cytuj  
Dobrze, że wszyscy piszący powyżej tak bardzo podnoszą średnią intelektualną polaków :]

Każdego polaka jak spytasz co sądzi o innych polakach i o ich wyborach to będzie mówił że polacy to debile i wybierają idiotycznie i że wogóle to ciemnota, klapki na oczach, siano żreć i do kościoła się modlić...

A mnie to wali, każdy sobie wybiera jak chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:17 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
A mnie to wali, każdy sobie wybiera jak chce.


a mnie to wali i tak nie glosuje :) wyjezdzam z tego pojebanego kraju :)


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
A mnie to wali, każdy sobie wybiera jak chce.


a mnie to wali i tak nie glosuje :) wyjezdzam z tego pojebanego kraju :)

Uważaj żebyś do gorszego syfu nie trafił.
Jak ktoś naiwnie mysli, że w innym kraju jest szlachetniej, uczciwiej i weselej to może się mocno pomylić.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:23 
Cytuj  
wstyd huragan jak możesz rzucać takie niepatriotyczne teksty, to nic że wybory to farsa, to nic, że nie spośród kogoś wybierać, ale anologicznie jak do wyboru nowej sprzątaczki - wybierz najtańszą. Spełnisz obywatelski obowiązek, pozostaniesz w zgodzie z własnym sumieniem i nie będziesz musiał mieszkać (mimo, że wyjeżdżasz) w kraju gdzie musisz się wstydzić niską frekwencją wyborczą :lol:

Tak szczerze to się zastanawiam czy Tusk to już pewniak i można co nieco na niego postawić 8)
www.expect.com - płacą 1.60 za tuska i 2.15 za kaczorka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:46 
Cytuj  
@tomugen
Sondaze, happy now?

@o2
Ja nie mowie ze polacy sa glupi, tylko ze to wszystko mi sie wydaje jakis takie "sterowane". Telewizja trabi o dwoch kandydatach tym samym zmniejszajac potencjalne szanse pozostalych. Spotkalem sie juz z postawa "na borowskiego nie zaglosuje bo i tak nie ma szans". Osz ty fak... :o Chodzi o to ze przez takie dzialanie mediow mamy wolnosc wyboru, a jakze. I kazdy glosuje jak chce. Tyle ze ciagle z tv slyszysz cichy glosik "oni i tak nie wygraja, wybierz lepiej jednego z tych co _moga_wygrac_".
Teoretycznie pewne grupy interesow moga wplywac na swiadomosc spoleczna i w mniejszym lub wiekszym stopniu ja ksztaltowac... Pozatym gdzie tu kufa pluralizm i wolny dostep do mediow? Wiem ze jakby debata prezydencka nie byla kaczor vs. donald to by bylo bagno, ale jak to sie ma do obiektywnosci srodkow masowego przekazu?

Grrr... Scenariusze ksiazkowe (sf) mowiace o sterowaniu spoleczenstwem sa jak najbardziej realne. Malo kto sobie zadaje pytania. Bo po co? Bo nie ma czasu. Bo i tak niczego to nie zmieni. :/ I nie chodzi tu o glupote tylko o poczucie bezsilnosci...

Ilu z was idzie na wybory ze swiadomoscia, ze dzis ja decyduje o przyszlosci kraju? I ma rzeczywiscie poczucie ze "moj glos sie liczy"?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:52 
Cytuj  
Ja, tyle, że nie wiem czy zdążę dojechać w niedzielę do domu, żeby oddać głos. Na parlamentarnych też byłem :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:55 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Huragan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
A mnie to wali, każdy sobie wybiera jak chce.


a mnie to wali i tak nie glosuje :) wyjezdzam z tego pojebanego kraju :)

Uważaj żebyś do gorszego syfu nie trafił.
Jak ktoś naiwnie mysli, że w innym kraju jest szlachetniej, uczciwiej i weselej to może się mocno pomylić.


Anglia .. mam juz robote ustawiona i nie mam zamiaru wracac do syfu w Polsce, w ktorej nie ma zadnych perspektyw.. zadnych. Kto ma leb na karku spierdala z tego kraju albo juz spierdolil.
mam tutaj dobra prace, ale w Angli za taka sama prace wezme 5 razy wiecej kasy.. tylko glupi by tu siedzial. Na miesieczny abonament WoW to zarobie w 1 godzine pracy :)


_________________




Ostatnio edytowano 7 paź 2005, 14:57 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:57 
Cytuj  
Kto jedzie do Anglii? Huragan czy osoba ktora go stworzyla?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:23 
Cytuj  
Pixel jedzie~~


edit: a raczej spierdala :O pro uciekinier !!11

PS. Pewnie znow dostane pm: "ssij pale" :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:41 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Kto jedzie do Anglii? Huragan czy osoba ktora go stworzyla?


co za roznica :)
Zaloze sie, ze kazdy z was "patriotow" zrobilby to samo gdyby tylko mial okazje :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:44 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Prawda jest taka że polacy są debilami Wsyatczruy powtarzać 500razy o czymś i całe społeczeńśto zaczyna wierzyć...

PiS tydzień przed wyborami zaczął krzyczeć na PO i... wynik mamy..


A Ty masz 14 czy 15 lat? Smiesznie to brzmi z ust czlowieka o takim wieku, ktory ocenia cala ludnosc naszego kraju a sam nawet nie ma prawa wyborczego :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zaloze sie, ze kazdy z was "patriotow" zrobilby to samo gdyby tylko mial okazje :)

Jesli mialbym zarabiac tam 3x tyle co tu (poziom zycia, nie ilosc kasy) to bym zniknal. Ale chyba czesto bym przyjezdzal =]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:21 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
ciocia eusta napisał(a):
Prawda jest taka że polacy są debilami Wsyatczruy powtarzać 500razy o czymś i całe społeczeńśto zaczyna wierzyć...

PiS tydzień przed wyborami zaczął krzyczeć na PO i... wynik mamy..


A Ty masz 14 czy 15 lat? Smiesznie to brzmi z ust czlowieka o takim wieku, ktory ocenia cala ludnosc naszego kraju a sam nawet nie ma prawa wyborczego :o


Ja tam uwazam ze C-E jest bardzo samokrytyczyny - sam siebie uwaza za debila i odwaznie oswiadcza o tym calemu swiatu :)

A co do "lansowania przez media 2 kandydatow" to sie nie zgodze.
Jak Maciej G. rezygnowal to przez caly czas media sie zastnawialy komu przekaze swoje 0,001% poparcia ;) jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie dla wyniku wyborow.
Tez chcialbym zeby wiecej w TV i radiu pokazywali JKM, Pyszczka, Iliasza i Stanislawa (nie mylic ze Stanem) Tyminskiego ale jestem realista - jakby ich pokazywali non stop to przystalo byc tak smieszne a zaczelo by byc po prostu przykre.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:22 
Cytuj  
Anglia? Jeszcze gorszy syf... żulernia.. ludzie od czwartku do niedzieli siedzą w knajpach i chleją. Śmieci się rzuca na ziemie, a worki z domów to się stawia przed domem chociaż pojemnik jest 10m dalej...
Anglia jest przereklamowana... Irlandia to jeszcze przejdzie, ale anglia... brrrr... jedyne co tam maja to mgła, deszcz co 5 minut i herbata o piątej...

powodzenia...

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 16:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
www.expect.com - płacą 1.60 za tuska i 2.15 za kaczorka.


A dokladniej www.expekt.com :)

1. Donald Tusk 1.60
2. Lech Kaczyński 2.15
3. Any Other Candidate 8.50
hehe:)

Co do tematu - niewatpliwie media steruja opinia publiczna - od tego tez sa, ale oklaski za dojscie do tego dopiero przy wyborach prezydenckich. Z tym ze akurat w przypadku tych dwoch kandydatow nastapilo pomieszanie skutkow z przyczyna - zostali oni w ten sposob promowani po wynikach sondazy przedwyborczych, ktore wlasnie ich dwoch wylonily jako realnych pretendentow do grzania stolka dupa. Fakt jest taki, ze sytuacja w ktorej wyloniono dwoch realnych kandydatow powstala w sposob zupelnie normalny, tylko ze byla i jest sztucznie podtrzymywana przez media. Oczywiscie jest to kompletnie nie fair wobec pozostalych kandydatow i mi rowniez sie to nie podoba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 18:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Anglia .. mam juz robote ustawiona i nie mam zamiaru wracac do syfu w Polsce, w ktorej nie ma zadnych perspektyw.. zadnych. Kto ma leb na karku spierdala z tego kraju albo juz spierdolil.
mam tutaj dobra prace, ale w Angli za taka sama prace wezme 5 razy wiecej kasy.. tylko glupi by tu siedzial. Na miesieczny abonament WoW to zarobie w 1 godzine pracy :)

Mysle, ze ludzie z "lbem na karku" sa w stanie zarobic w Polsce wiecej niz Ty pracujac fizycznie w Anglii ze stawka 7 funtow na godzine. Co wiecej beda zyc tu znacznie lepiej. A okazje jechac do pracy ma kazdy, wystarczy tylko troche inicjatywy.
Co do wyborow prezydenckich to wybor miedzy kominiarzem, a tym co ukradl ksiezyc jest raczej malo ciekawy, ale moglo byc gorzej. Ciezko nie faworyzowac kandydatow, ktorzy niedlugo przejma wladze w telewizji, trzeba sie przypodobac przyszlemu szefostwu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.