mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 18:31 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Najpierw mowisz ze on tak nie mowi a potem mowisz o tym ze Kaczor ma silny charakter i sie postawi "syfowi z Zachodu"

Chodzi o to, ze postawi się w sprawach, w których upodla się Polskę lub proponuje rozwiązania nie do przyjecia dla Polakow... A poprzez sformułowanie "syf z zachodu" nie mam na mysli całego zachodu i wszystkich państw we wszystkich dziedzinach, tylko q... w niektorych (patrz wyzej...). Po raz kolejny wychodzi twoja tendencja do uogólniania i wyolbrzymiania.

Carnillon napisał(a):
Mowisz ze nie uzylem merytorycznych argumentow chociaz sam tez nie uzyles zadnego.

Twoje argumenty, podobnie jak i wielu innych anty-kaczorów, polegaja na wyolbrzymianiu slow Kaczynskiego i jego obrazaniu. Moja wypowiedz dotyczyla prezencji kandydatow i przedstawilem w nim swoje zdanie, ktorego nie argumentuje stwierdzeniami w stylu " geba Kaczora jest wstretna"...

Carnillon napisał(a):
I kiedy Tusk był nienaturalny? to jest człowiek na poziomie, kulturalny a nie chamski jak Kaczyński (Spieprzaj dziadu) (Zauwazcie ze gdyby to Tusk powiedzial Kaczynski mowilby do niego o tym w kazdej wypowiedzi)

Naturalny był podczas wyborów do parlamentu i właśnie przez to przegrał. Nie potrafi twardo walczyć, jest po prostu za łagodny i "bez jaj". Nie ulega wątpliwości, że jest to człowiek sprawiedliwy, czysty i ma dobre intencje, ale do roli prezydenta się nie nadaje...
Apropo "spieprzaj dziadu" to kolejne punkt zaczepienia ludzi bez argumentow. On to powiedzial raz i to do czlowieka, ktory pierwszy go "zaatakowal". I imo potwierdza to fakt, ze jest to człowiek z charakterem, w przeciwienstwie do Tuska, ktory sie tak okreslal...

Carnillon napisał(a):
Poza tym caly PiS to syf: Kaminski, Dorn, Kurski (niby wylecial ale wkrotce powroci :]) poziom wypowiedzi tych ludzi jest bardzo niski

"cały pis to syf" - N.C. Myslalem, ze dyskutujemy teraz na temat kandydatow, ale rozumiem, ze pozwoliles sobie na jedna fachowa dygresje ; ]

Carnillon napisał(a):
Fum4R, dokladnie Kaczyńskiego wybrali rolnicy, ludzie po podstawowce, wiesniacy, sluchacze radia maryja itd

i 35-40% ludzi wykształconych. Oczywiscie zapomniałeś dodać, ze dane te dotycza ludzi, ktorzy poszli do wyborow ; ]

EDIT: o_O fakt, to nie Tusk sie okreslal mianem "czlowieka z charakterem" - sorx za blad ;]


Ostatnio edytowano 25 paź 2005, 19:27 przez ByQ, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 19:22 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
(...)


1.Taka polityke zagraniczna zapowiadal wlasnie Tusk, postawic sie kiedy trzeba, byc "uleglym" kiedy trzeba. Poza tym wiekszosc zachodnich pism wypowiada sie zle o Kaczynskim poniewaz jest eurosceptykiem, nie ma doswiadczenia w polityce zagranicznej (tutaj Tusk tez nie ma). Uważam ze jest to dosc opiniotworcze. O Tusku zachodnia prasa wypowiadala sie znacznie lepiej dlatego uwazam ze w polityce zagranicznej wygrywa Tusk
2.Ok masz inne zdanie na temat prezencji. Uważam że Kaczyński wygląda po prostu nieciekawie. Prezydent powinien miec odpowiedni wzrost i nie byc az tak pulchny. Wiem ze to dziwnie brzmi ale prezydent musi "ładnie" wyglądać
3. Człowiekiem z charakterem okreslał sie Lepper (jest w tym duzo prawdy). Ty uwazasz ze Tusk nie ma jaj, ja uwazam ze tak. To nie sa fakty tylko opinie zatem ok ty uwazasz tak, ja tak.
4. Kandydaci pokazali jak bardzo ich prezydentura jest powiazana jest z ich partiami wiec zrozum nawiazanie do PiSu. Co do okreslenia syfem. Ty tez uzyles tego slowa wiec nie miej pretensji. Ok Uwazam ze PiSowcy są niekulturalni. Kaminski nazwal frajerami wszystkich ktorzy wierzyli sondazom. Dorn nazwal Komorowskiego ratlerkiem, Jarek K stwierdzil ze Komorowski jest troche wiekszym pieskiem. Uważam ze tak sie polityk nie wypowiada w szczegolnosci do innych politykow, ludzi.
5. Nie zmienia to faktu ze WIEKSZOSC (nie wszyscy) rolnicy, wiesniacy, ludzie po podstawowce glosowali na kaczynskiego a przedsiebiorcy, miastowi, studenci glosowali na Tuska. Dla mnie to "coś" znaczy.
BTW uwazalem za oczywiste ze mowilem tylko o ludziach glosujacych.

Mark24 ale Kaczynski nie raz oswiadczyl ze sie bedzie "stawial" To Tusk mowil o politce zrownowazonej. Szacunek dla pogladow innych ludzi to ja mam. Jednak uwazam ze wybrali źle. I prosze nie nazywaj mnie przyglupem :]

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 19:59 
Cytuj  
masz to jakos potwierdzone ze same wiesnaiki, ludzie po podstawowce glosowali na kaczora? badz co badz "wiesniaki" tez zyja w Polsce i ich wybor nie jest gorszy od wyboru "klasy wyzszej". im tym bardziej powinno zalezec na wybraniu jak najlepszego prezydenta/premiera, by zapewnic sobie lepsza przyszlosc. neistety widac dla ciebie wiesniaki i ludzie po podstawowce nie powinnni miec prawa do glosowania. n/c

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:11 
Cytuj  
Wykresiki z wyksztalceniem, wiekiem, miejscem zamieszkania sa dobrze znane, to nie ulega watpliwosci.

Nie uwazam tego elektoratu za gorszy, ale troche jestem zdenerwowany ze ta "wieś" i ludzie po podstawowce ktorzy z racji miejsca swojego zamieszkania/wyksztalcenia nie wiedzieli co robią lub ślepo uwierzyli lepperowi (bo kaczynski wygral dzieki wyborcom leppera, tez sa na to "dowody"), że przyczynili sie w wybraniu w mojej opini nieodpowiednich ludzi do sejmu/senatu i prezydenta

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:13 
Cytuj  
Po prostu jako student i osoba należąca do klasy średniej nie mam z nimi wspólnych celów - duża część tego elektoratu nastawiona jest na państwo socjalne - ja nie.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:18 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
masz to jakos potwierdzone ze same wiesnaiki, ludzie po podstawowce glosowali na kaczora? badz co badz "wiesniaki" tez zyja w Polsce i ich wybor nie jest gorszy od wyboru "klasy wyzszej". im tym bardziej powinno zalezec na wybraniu jak najlepszego prezydenta/premiera, by zapewnic sobie lepsza przyszlosc. neistety widac dla ciebie wiesniaki i ludzie po podstawowce nie powinnni miec prawa do glosowania. n/c


:roll:
Tylko że takiemu wieśniakowi chodzi żeby żyć za państwowe $.
Przy okazji robiąc coraz to nowe bachory i mieć na wino.
A wystarczyłoby kupić sobie prezerwatywy :har:
Po prostu wkurwiają ludzie którzy mają 7-12 dzieci i dziwią się czemu nie mają na chleb, a taki Lepper czy Kaczor to następny który odda nasze $ dla paru głosów.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:19 
Cytuj  
hmmm.. nei wiem skad wiesz ze nie wiedzieli na kogo glosuja..a wlasnie moze doskonale wiedzieli? przeciez nie cala polska wies jest za lepperem. natomiast za lepperem sa bo nikt im nie obiecywal takich rzeczy jak on. politycy olewaja wies, jak widac nieslusznie, bo tusk zdobyl wiecej glosow w miastach (jakos 60% do 40% w kazdym razie nieznacznie), kaczor na wsi (75% na kaczora, tylko 25% na tuska), a i tak tusk przegral.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 20:21 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
:roll:
Tylko że takiemu wieśniakowi chodzi żeby żyć za państwowe $.
Przy okazji robiąc coraz to nowe bachory i mieć na wino.
A wystarczyłoby kupić sobie prezerwatywy :har:
Po prostu wkurwiają ludzie którzy mają 7-12 dzieci i dziwią się czemu nie mają na chleb, a taki Lepper czy Kaczor to następny który odda nasze $ dla paru głosów.


n/c gratz za poglady, stereotypy...wiesniak=7-12 dzieci, alkoholik, utrzymywany przez panstwo :roll: a ja myslalem ze chodzi o rolnikow.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 21:45 
Cytuj  
Raku napisał(a):
Ciekaw jestem ilu z was, ktorzy wypowiadaja sie na forum po stronie kaczki badz tuska wogole bylo zaglosowac ? Najbardziej wqrwia mnie jak ktos mowi "no to teraz mamy ptrzejebane", a wogole nie glosowal.


Taa, mnie za to troszke martwia kryteria wyboru jakimi posluguje sie najwyzszy suweren - narod polski:


Nieliczni ale jakze glosni zwolennicy pana Kaczynskiego na forum napisał(a):
Ale Kaczor przynajmniej ma silny charakter i nie pozwoli, by inne państwa kompromitowały i traktowały Polskę jak śmiecia i przyblokuje trochę ten nadciągający z zachodu kulturowy syf...

Ludzie, na program gospodarczy to wy głosowaliście podczas wyborów parlamentarnych.

Wiadomo natomiast, ze Kaczor mocno i zdecydowanie szczekac bedzie jadaczka, w sprawach, w ktorych Tusk podkuliby ogon.

Kaczor, ktory ma odwage zadrzec z GW i jej salonem, zabraniajac parady gejow przez Wawe jest dla mnie kims


Moja subiektywna opinia szepce mi niesmiale na uszko ze widzi tu straszny kompleks pt. "Nikt sie z nami nie liczy.. a powinien! przeciez jestesmy Polakami!", mowila mi tez ze podejrzewa iz niektorzy maja koszmary z udzialem zydow, masonow, gejow, gazety wyborczej i Adama Michnika w neglizu...

Nota bene ciekawi mnie.. jesli Kaczynski nawrzuca Rosjanom a oni np. wstrzymaja import z Polski (nie musze tego robic bezposrednio, przypominacie sobie inspektorow weterynaryjnych wydajacych certyfikaty?). Dla nas eksport do Rosji wart marne 1,06 mld USD, to nie jest duzo, swiat sie nei zawali, ciekawe tylko co swiezo upieczony prezydent powiedzialby tym ktorzy stracili dzieki temu prace/firmy..?

Szkoda ze zyje w kraju gdzie w/g wiekszosci spoleczenstwa sztuka dyplomacji=sztuka tupania butem :(



Mark24 napisał(a):
Poniżej link do mojego powiatu (tzn. miejsce zameldowania):

http://www.prezydent2005.pkw.gov.pl/PZT ... 200500.htm


O, slome widze ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 22:16 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
Szkoda ze zyje w kraju gdzie w/g wiekszosci spoleczenstwa sztuka dyplomacji=sztuka tupania butem


:( A wystarczy przecież paru partyzantów wysłać, parę bomb podłożyć, taniej wychodzi niż te wyjazdy, niż ta cała dyplomacja... :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:39 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
hmmm.. nei wiem skad wiesz ze nie wiedzieli na kogo glosuja..a wlasnie moze doskonale wiedzieli? przeciez nie cala polska wies jest za lepperem. natomiast za lepperem sa bo nikt im nie obiecywal takich rzeczy jak on. politycy olewaja wies, jak widac nieslusznie, bo tusk zdobyl wiecej glosow w miastach (jakos 60% do 40% w kazdym razie nieznacznie), kaczor na wsi (75% na kaczora, tylko 25% na tuska), a i tak tusk przegral.


I tu kolega trafil idealnie w 10.
Pamietam ze w jakims talk-show (chyba u lisa) balcerowicz powiedzial ze najwiekszym jego bledem bylo wyjscie z zalozenia ze obszar "post-PGR" sam sie zreformuje (zreszta chwile pozniej, miedzy slowami, dal do zrozumienia ze tak naprawde nie mial pomyslu/programu dla wsi).
I teraz absolutnie wszystkie partie "liberalne" albo takie ktorym sie da przylepic taka latke maja na wsi przejebane.
Problem w tym ze PiS tez ma wies w dupie i wygral tam tylko dzieki poparciu samoobrony+RM+PSL wiec chlopi moga sie juz czuc po raz kolejny wydymani.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:05 
Cytuj  
chłopów to w Polsce nie ma od kilkuset lat więc nie rozumiem jak mogą czuć się oni wydymani. Chyba, ze chodzi o podział chłopy-baby. Większość ludzi prowadzących własne gospodarstwa rolne to ludzie z wykształceniem wyższym prezentujący znacznie wyższy poziom niż przeciętny "mieszczanin", który zrobił sobie licencjat z religioznastwa (wyższe) i pracuje w biedronce układając karmę dla psów na półkach (i to wersja mieszczanina optymistyczna ;)

Tuxedo - a jakie widzisz wyjście z sytuacji? Tym razem się nie kłaniać putinowi tylko paść mu do kolan i obcałować stopy? Bo chyba tylko tego Kwaśniewski jeszcze nie próbował (chociaż kto go tam wie). W jednym się zgodzę olać ten ich gaz, możemy sobie go sprowadzać z północy i podobno wcale więcej nie zapłacimy, ale matuszka rosija to nasz główny odbiorca towarów...

Cytuj:
O, slome widze

a widzisz jakie wyedukowane to się zrobiło? ;)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:35 
Cytuj  
mark24 wrote : Większość ludzi prowadzących własne gospodarstwa rolne to ludzie z wykształceniem wyższym prezentujący znacznie wyższy poziom niż przeciętny "mieszczanin",


Hmm, skad ty masz takie informacje? Jaka wiekszosc? Ta wieksza polowa?:) To chyba jakis dowcip. Chcialbym zeby tak bylo, moze wreszcie "chlopi" by glosowali z glowa a nie zgodnie z tym jak im zaspiewaja na jarmarkach. Ludzie z wyzszym prowadzacy wlasne gospodarstwa to nadal mniejszosc w Polsce, tak jak i to, ze gospodarstwo ma powyzej 100ha...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:59 
Cytuj  
a gospodarstwa agroturystyczne? :wink: moze bys poparl swoja wypowiedz czyms? bo to ze Ty mowisz ze nei jest to polowa to niczego nie dowodzi. Wszyscy poza lepperem ignoruja wies i chyba taka jest prawda, byc moze tylko dlatego sa za nim, bo lepszy jelop co im *byc moze* cos w zyciu poprawi, niz inni co nawet nie wiedza co to wies.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 10:02 
Cytuj  
Ja powiem tyle ratunku nalot dzikich i nieobliczalnych kaczek na Polske :(. Bozeee jak to sie stalo ja pod tuskiem obiema rekoma i nogami sie podpisalem, no i jeszcze kutaskiem skrobnolem zeby tylko tusk wygral a tu co wiesniaki zniweczyly plan lepszej polski beda mieli swoja lepsza polske. Radze PO nie wchodzic w koalicjee z tymi baranami, pochodze z miasta skad jest aktualny premier polski TO IDIOTA !!

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
gz dla ciebie, kkk20 :-? chodzi o marcinkiewicza, czy jakiegos innego, bo premiera jeszcze nie ma :]

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
Tak chodzi o marcinkiewicza :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
W ciągu ostatnich kilku lat poprawiła się nieco struktura wykształcenia mieszkańców wsi. Zauważalnym elementem jest wzrost liczby osób legitymujących się średnim wykształceniem. W grupie rolników 31% badanych zadeklarowało posiadanie podstawowego wykształcenia. 40% legitymuje się wykształceniem zawodowym, lub niepełnym podstawowym zaś wykształcenie średnie posiada co czwarty badany.

Wykształceniem wyższym legitymuje się zaledwie 4% rolników. Mimo, że wśród badanych aż 45% deklaruje gotowość przeznaczenia „wolnych środków” na wsparcie edukacji swojego potomstwa to uczniowie i studenci stanowili w 2002 roku zaledwie 5% ogółu badanych mieszkańców wsi. Nadal widoczna jest więc bariera edukacyjna stojąca przed młodym pokoleniem.

- Badania dla RCIE Rzeszów (pierwszy google jaki mi wypadl)
- www.rcie.rzeszow.pl

4% z wyszym wyksztalceniem hmm to wiekszosc?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 11:17 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
4% z wyszym wyksztalceniem hmm to wiekszosc?


Najwyraźniej uczyli go innej matematyki, gdzie 2+2=5, a 4% to większość.

Nie znoszę, jak ktoś rzuca obiegowymi, do tego błędnymi opiniami, powtarzanymi przez poniektórych polityków, a powtarzanych przez niedoinformowanych wyborców jako argumenty w wymianie poglądów politycznych.

Jeśli wyraża się jakąś opinie tyczącą się zjawiska lub populacji to na potwierdzenie podaje się źródło informacji. (odpowiednie badania, obliczenia, statystyki)

Ja nie przyjmuję żadnym argumentów bez stosownych danych potwierdzających dane stwierdzenie.

Widzimisię rozmówcy nie jest żadnym argumentem w wymianie poglądów.


Mark24 napisał(a):
ty też bo jak widzę brak kultury, szacunku dla pogladów innych ludzi, tylko czekać na inwektywy "spieprzaj przygłupie"..


A powiedz mi Mark24 co ma piernik do wiatraka?

To, że Kaczyński wygrał wybory głosami ludzi mniej wykształconych, starszych, ze wsi i mały miasteczek, jest obrazą tych ludzi?
Od kiedy to cytowanie jakikolwiek danych na temat przekroju społecznego wyborców wybierających danego kandydata jest obrazą kogokolwiek i brakiem szacunku.
To w tych grupach społecznych uzyskał większość. Ja nie widzę w tym żadnej obrazy.
Tusk ewidetnie pominął w swoim programie wyborcznym miekszańców wsi, bo najwyrażniej nie ma po mysłu co zrobić z polską wsią.
Kaczyński też nie ma i kto twierdzi inaczej jest w błędzie.
Ale flirtem z ideologią A. Leppera wdarł się w łaski w wyborców p. przewodniczącego A. :]
BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ!!!!!

Inna sprawa, że przewaga wśród Tuska wśród ludzi młodszych lepiej wykształconych o czym świadczy.
Że na Kaczyńskiego głosowali ludzie, którzy najmniej lub w ogóle nie zyskali na przemianie ustrojowej.
Na Tuska natomiast Ci, którzy świetnie sobie radzą w nowym ustroju.

Do tych ludzi (słabo wykształconych i starszych), kierowana była populistyczna, radykalna kampania wyborcza i to im podawano kiełbasę wyborczą.
A tak naprawdę Kaczyński nie ma nic im do zaproponowania poza mglistymi obietnicami podwyższenia emerytur, dodatkowych świadczeń socjalnych i ulg podatkowych.
W ten sposób nie rozwiąże się problemu tej "gorszej", słabszej, mniej aktywnej Polski.
Trzeba zmienić jej mentalność i dać jej szansę nauczenia radzić sobie bez pomocy państwa.
A do tego potrzebne inwestycje w edukację i aktywna polityka państwa w zwalczaniu bezrobocia.
Ale to wymaga pomysłu. Łatwiej obiecać kolejne transfery socjalne.
Zabierając "złym" bogatym i dać "dobrym" biednym.

Takie hasła już znamy.... Marks się kłania.

Kaczyńscy nawet nie zauważyli na czyje poletko się zagalopowali.
Ale wrodzony brak samokrytycyzmu i megalomania nie pozwoliła im tego zauważyć.

Cel uświeca środki.

Czy aby na pewno?


Ostatnio edytowano 26 paź 2005, 11:40 przez Ethan, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chłopów to w Polsce nie ma od kilkuset lat (...) Większość ludzi prowadzących własne gospodarstwa rolne to ludzie z wykształceniem wyższym


Zematis napisał(a):
Wykształceniem wyższym legitymuje się zaledwie 4% rolników. Mimo, że wśród badanych aż 45% deklaruje gotowość przeznaczenia „wolnych środków” na wsparcie edukacji swojego potomstwa to uczniowie i studenci stanowili w 2002 roku zaledwie 5% ogółu badanych mieszkańców wsi. Nadal widoczna jest więc bariera edukacyjna stojąca przed młodym pokoleniem.


zaraz sie dowiemy ze zle zrozumielismy jego slowa i ze tak naprawde mial co innego na mysli

Zaczne chyba sobie notowac zlote mysli Marka bo naprawde szkoda zeby taki talent sie marnowal

"Chlopow w polsce nie ma od kilkuset lat"
"Większość ludzi prowadzących własne gospodarstwa rolne to ludzie z wykształceniem wyższym"

rotfl


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.