mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 12:36 
Cytuj  
Ethan napisał(a):

Inna sprawa, że przewaga wśród Tuska wśród ludzi młodszych lepiej wykształconych o czym świadczy.
Że na Kaczyńskiego głosowali ludzie, którzy najmniej lub w ogóle nie zyskali na przemianie ustrojowej.
Na Tuska natomiast Ci, którzy świetnie sobie radzą w nowym ustroju

Zaiste młodzi w Polsce świetnie sobie radzą. 40% absolwentów (szkół średnich i studiów) ląduje na bezrobociu (według danych na 2004 rok).

Ethan napisał(a):
A tak naprawdę Kaczyński nie ma nic im do zaproponowania poza mglistymi obietnicami podwyższenia emerytur, dodatkowych świadczeń socjalnych i ulg podatkowych.

Kłamstwo. Lech Kaczyński i PiS nigdy nikomu nie obiecywali, że podniosą emerytury i renty. Deklarowali, że chcą zachować obecny poziom świadczeń socjalnych.

Ethan napisał(a):
Ale to wymaga pomysłu. Łatwiej obiecać kolejne transfery socjalne.
Zabierając "złym" bogatym i dać "dobrym" biednym.

Kłamstwo. PiS proponuje ludziom mieszczącym siędo tej pory w progach podatkowych 30% i 40% stawkę podatkową 28%. To się nazywa dawanie.

Ethan bardzo zajadle usiłował dowieść wyższości technokracji nad programem solidarności społecznej PiSu. http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16102. Jakoś mu się nie udało. Jak ktoś sobie życzy, to niech wpadnie i poczyta (najważniejsze rzeczy na stronach 3 i 4). Topik zamknięto, więc przyszedł tutaj. I co widzę? Obrusza się na cudze argumenty, a sam zaczął zwyczajnie kłamać. Okazało się, że jest liberałem, ale do tego kłamcą. Ciekawostka...


Ostatnio edytowano 26 paź 2005, 13:04 przez Sargeras, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 12:54 
Cytuj  
Podzial glosow jest banalny (co wykazaly wszelkie wykresy):
Elektorat Kaczki:
- żul z spod wiejskiego sklepu ktory tylko umie powiedziec: daj daj pozycz posiadajacy 5-10 dzieci idol: Andrzej Lepper
- starsza pani bedaca kataloczka fanatyczka sluchajaca radia maryja idol: Ojciec Dyrektor

Elektorat Tuska:
- mlody wyksztalcony czlowiek wchodzacy wlasnie w dorosle zycie idol: Johny 11 palców
- starszy pan biznesmen z dyplomem przynajmniej inzyniera prowadzacy wlasna firme w srednim badz duzym miescie idol: Bill Gates
- wyksztalcony rolnik prowadzacy wlasny biznes lub agroturystyke idol: Pieniądz

oczywiscie jest to wyolbrzymione i nie mam zamiaru obrazic pogladow innych jednak statystyczne slupki nie klamia i po przejrzeniu slupkow jasno wynika z tego moje powyzsze spostrzezenia.


jesli jednak ktos poczul sie urazony to przykro mi nie mialem takiego zamiaru.

mark: jakbys kiedys potrzebowal link do topicu na forum w ktorym whine'uje to zachowaj sobie link do tego topica. :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 26 paź 2005, 13:05 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:01 
Cytuj  
brawo fabianku bardzo madrze napisane i poparte rzeczowymi argumentami...
die


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:06 
Cytuj  
aenima: nie wiem na kogo glosowales, oczywiscie sa wyjatki ale one tylko potwierdzaja regule przeciez tusk na wsi nie przegral do zera ani kaczynski w duzych miastach
a co do argumentow: http://www.pkw.gov.pl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:07 
Cytuj  
Cytuj:
- żul z spod wiejskiego sklepu ktory tylko umie powiedziec: daj daj pozycz posiadajacy 5-10 dzieci idol: Andrzej Lepper


cały ja :]

Jeżeli takie wyważone poglądy mają wyborcy Tuska, to ja się ciesze, że Kaczyński wygrał i że PiS wygrał.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:15 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Ethan (...) okazało się, że jest liberałem, ale do tego kłamcą.


Ethan: wrzuc to sobie jako sygnaturke :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:23 
Cytuj  
Hehehehe. Oczywiście, że tak zrobię. :D


Jak widzę i tutaj mnie dopadł mnie mój kochany rozmówca o gotowej odpowiedzi na każdy argument i rozwiązaniem każdego najbardziej nawet złożonego problemu. :]

Sargeras napisał(a):
Zaiste młodzi w Polsce świetnie sobie radzą. 40% absolwentów (szkół średnich i studiów) ląduje na bezrobociu (według danych na 2004 rok).


Kocham jak upraszasz złożone zjawiska tak, aby pasowały do specyficznej propagandy jaką uprawiasz. ;)
Lubię jak używasz danych statystycznych wyrwanych z konstekstu interpretując je w sposób jaki Ci wygodny.


Ne wiem czy zdajesz sobie sprawę, jak postępuje się w przypadku zakończenia edukacji.
Automatycznie rejestruje się w Urzędzie Pracy. Po co? Żeby UP opłacał składki zdrowotne. :]
Bycie czasowym bezrobotnym jest naturalnym stanem pomiędzy kończeniem edukacji, poszukiwaniem i znalezieniem pracy.
Tak naprawdę ważna jest informacja, jak długo na absolwenci studiów wyższych pozostają na utrzymaniu państwa.

Tu prośba do Ciebie o znalezienie informacji o tym ile z tych 40% pozostało bez pracy przez dłuzej niż rok? :]

Inna sprawa to: dyplomem jakiek uczelni się legitymują, czy znają więcej niż jeden język obcy, czy aktywnie szukają pracy?
Nie wiem czy do Ciebie dotarło, ale legitymowanie się dyplomem wyższej uczelni nie jest gwarancją zatrudnienia. Daje tylko większe szanse na znalezienie go.

I jeszcza raz prośba do Ciebie. Nie upraszczaj złożonych procesów i zjawisk, aby argumetnować wyższość swoich racji.


Sargeras napisał(a):
Kłamstwo. Lech Kaczyński i PiS nigdy nikomu nie obiecywali, że podniosą emerytury i renty. Deklarowali, że chcą zachować obecny poziom świadczeń socjalnych.


Zarzucasz mi kłamstwo? Oj nieładnie.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury dzisiejszej Gazety Wyborczej.
Jest tam propozycja PiSu dotycząca indeksacji emerytur i rent.
Mowa jest tam o propozycji zwiększania emerytur wraz ze wzrostem wynagrodzeń (o co najmniej 20%).
Że o ustawie o emeryturach górniczych, którą PiS chce wycofać z Trybunału Konstytucyjnego, nie wspomnę.
Do 2020 roku ma ona kosztować budżet 93.5 mld PLN. :]


Sargeras napisał(a):
Kłamstwo. PiS proponuje ludziom mieszczącym siędo tej pory w progach podatkowych 30% i 40% stawkę podatkową 28%. To się nazywa dawanie.


Znasz może jeszcze tak pojęcia, jak:
- próg podatkowy
- ulgi podatkowe
- kwota wolna od podatku?
I jak one wpływają na podatek płacony przez podatnika?

Czekam na Twoje wynurzenia. ;)

A stawką 28%, nota bene błędną, bo propozycja PiSu to 32%, mamić możesz kogoś innego. :]

I kto tu kłamie i nie ma pojęcia o propozycjach własnej partii, że o znajomości ekonomii nawet nie wspomnę. :]


Sargeras napisał(a):
Ethan bardzo zajadle usiłował dowieść wyższości technokracji nad programem solidarności społecznej PiSu. http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16102. Jakoś mu się nie udało. Jak ktoś sobie życzy, to niech wpadnie i poczyta. Topik zamknięto, więc przyszedł tutaj. I co widzę? Obrusza się na cudze argumenty, a sam zaczął zwyczajnie kłamać. .


Hmmm. O jakich argumetach mówisz? Merytorycznych? ;)
Jako argumenyy używałeś pobożne życzenia, obiecanki z programu wyborczego partii, której jesteś sympatykiem.
Nie poparłeś ich żadnymi wyliczeniami (zresztą tak, jak PiS) ani propozycjami, jak to zrobić.
Obietnice to jedno a wprowadzenie ich w życie to drugie.


Sargeras napisał(a):
Okazało się, że jest liberałem, ale do tego kłamcą. Ciekawostka...



Ojojoj. Mam traktować zarzut o bycie liberałem jako obelgę ? :D
(od siebie wtrące - jestem konserwatywnym liberałem :P)
Czyżby słowo liberał od momentu dojścia PiSu do władzy stało się słowem powszechnie uważanym za obraźliwe?
A liberał oznaczał człowieka w jakiś sposób gorszego od innych ? ;)

A jeszcze jedno. Oskarżenie o kłamstwo -wyżej już obaliłem i nie będę go komentować. :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:41 
Cytuj  
Jesli lubisz machac szabelka nawet na 10 metrowego olbrzyma, dostawac wszystko od pracowitych rodakow, bo samemu wolisz nie pracowac bo po co, nie znosisz gejow i lezbijek a takze mniejszosci narodowych, a do tego chodzisz do kosciola i sluchasz radia maryja ogladajac TV Trwam, czasy inkwizycji sa Ci z jakis powodow bliske to Lech Kaczynski jest twoim prezydentem.

Zrodlo:
- postawa L.Kaczynskiego
- http://www.lechkaczynski.pl
- http://www.pis.org.pl/index_2.htm

Jesli posiadalbym poglady ktore opisalem powyzej rowniez bym glosowal na L.Kaczynskiego.

Kazdy moze miec wlasne poglady i inni powinni je szanowac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:24 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Jak widzę i tutaj mnie dopadł mnie mój kochany rozmówca o gotowej odpowiedzi na każdy argument i rozwiązaniem każdego najbardziej nawet złożonego problemu. :]

Zacząłeś wypisywać bzdury. To jedyny powód.

Ethan napisał(a):
Kocham jak upraszasz złożone zjawiska tak, aby pasowały do specyficznej propagandy jaką uprawiasz. ;)
Lubię jak używasz danych statystycznych wyrwanych z konstekstu interpretując je w sposób jaki Ci wygodny.

W ten sposób to wszystko można zanegować: jak nie treść to formę, jak nie formę to charakter i nazwać propagandą.
Ethan napisał(a):
Ne wiem czy zdajesz sobie sprawę, jak postępuje się w przypadku zakończenia edukacji.
Automatycznie rejestruje się w Urzędzie Pracy. Po co? Żeby UP opłacał składki zdrowotne. :]
Bycie czasowym bezrobotnym jest naturalnym stanem pomiędzy kończeniem edukacji, poszukiwaniem i znalezieniem pracy.
Tak naprawdę ważna jest informacja, jak długo na absolwenci studiów wyższych pozostają na utrzymaniu państwa.

Wiem i zdaję sobie sprawę.
Ethan napisał(a):
Tu prośba do Ciebie o znalezienie informacji o tym ile z tych 40% pozostało bez pracy przez dłuzej niż rok? :]
Inna sprawa to: dyplomem jakiek uczelni się legitymują, czy znają więcej niż jeden język obcy, czy aktywnie szukają pracy?
Nie wiem czy do Ciebie dotarło, ale legitymowanie się dyplomem wyższej uczelni nie jest gwarancją zatrudnienia. Daje tylko większe szanse na znalezienie go.

Jeśli uważasz, że pozostwanie bez pracy nie przez rok, tylko np. 6 miesięcy w takim kraju jak Polska jest w porządku, to gratuluję samopoczucia.
Ethan napisał(a):
Zarzucasz mi kłamstwo? Oj nieładnie.

Zasłużyłeś, to masz.
Ethan napisał(a):
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury dzisiejszej Gazety Wyborczej.
Jest tam propozycja PiSu dotycząca indeksacji emerytur i rent.
Mowa jest tam o propozycji zwiększania emerytur wraz ze wzrostem wynagrodzeń (o co najmniej 20%).
Że o ustawie o emeryturach górniczych, którą PiS chce wycofać z Trybunału Konstytucyjnego, nie wspomnę.
Do 2020 roku ma ona kosztować budżet 93.5 mld PLN. :]

GW od początku popierała Tuska i PO. Więc Ethan przyjmuje oczywiście wszystko, co tam jest za pewnik. Nie czytałem dzisiejszej GW.
Ethan napisał(a):
Znasz może jeszcze tak pojęcia, jak:
- próg podatkowy
- ulgi podatkowe
- kwota wolna od podatku?
I jak one wpływają na podatek płacony przez podatnika?

Znam.
Ethan napisał(a):
A stawką 28%, nota bene błędną, bo propozycja PiSu to 32%, mamić możesz kogoś innego. :]

To ty wszystkich mamisz twierdzeniem, że monetaryzm i technokracja jest lekarstwem na wszystko.
Ethan napisał(a):
I kto tu kłamie i nie ma pojęcia o propozycjach własnej partii

Jesteś niesprawiedliwy.
"Dziękuję za prezentacje programu wyborczego PiSu"
Napisałeś to w poprzednim topiku.
Ethan napisał(a):
że o znajomości ekonomii nawet nie wspomnę. :]

Mogłeś wcześniej powiedzieć, że poniżej twojej godności jest rozmowa z kimś, kto nie dorównuje ci w wiedzy eknomicznej. Teraz wygląda to niepoważnie.
Ethan napisał(a):
Hmmm. O jakich argumetach mówisz? Merytorycznych? ;)
Jako argumenyy używałeś pobożne życzenia, obiecanki z programu wyborczego partii, której jesteś sympatykiem.

Skoro nie mam prawa do merytorycznych wypowiedzi, to po co zapraszałeś mnie do dyskusji?
Ethan napisał(a):
Ojojoj. Mam traktować zarzut o bycie liberałem jako obelgę ? :D
(od siebie wtrące - jestem konserwatywnym liberałem :P)
Czyżby słowo liberał od momentu dojścia PiSu do władzy stało się słowem powszechnie uważanym za obraźliwe?
A liberał oznaczał człowieka w jakiś sposób gorszego od innych ? ;)

Wiesz dobrze, że nic takiego nigdzie nie napisałem.


Ostatnio edytowano 26 paź 2005, 19:43 przez Sargeras, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Jesli lubisz machac szabelka nawet na 10 metrowego olbrzyma, dostawac wszystko od pracowitych rodakow, bo samemu wolisz nie pracowac bo po co, nie znosisz gejow i lezbijek a takze mniejszosci narodowych, a do tego chodzisz do kosciola i sluchasz radia maryja ogladajac TV Trwam, czasy inkwizycji sa Ci z jakis powodow bliske to Lech Kaczynski jest twoim prezydentem.


Dobre Fabianek. W tym krotkim tekscie streszcza sie program PiSu i panow Kaczynskich nawet znacznie nie wyolbrzymiając.

BTW Nazywanie Radia Maryja radiem katolickim jest sprzecznoscią. Wielu dostojnikow kosciola wypowiada sie źle o tym radiu. To jest juz sekta ktora z wiara katolicka duzo wspolnego nie ma

BTW 2 Koalicji POPiS nie bedzie. Ciekaw jestem czy elektorat PiSu cieszy sie znowej koalicji PiS, Samoobrona, PSL i LPR.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:54 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
BTW 2 Koalicji POPiS nie bedzie. Ciekaw jestem czy elektorat PiSu cieszy sie znowej koalicji PiS, Samoobrona, PSL i LPR.


no nie bedzie i w sumie dobrze.

Tak sie tylko zastanawiam w oparciu o to ze:
- w mojej firmie (firma informatyczno-badawcza ~100 osob) najpopularniejszym tematem na kawie i papierosie jest wyjazd z kraju
- w firmie mojej przyjaciolki (centrala jednego z bankow ~500 osob) na forum dyskusyjnym wszyscy placza i mysla nad wyjazdem

zakladajac ze jest tak w podobnych firmach gdzie pracuja mlodzi wyksztalceni ludzie to tak sie zastanawiam gdzie bedzie polska za 5 lat jesli chociaz 70% wyjedzie z polski :roll:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:12 
Cytuj  
Sargera napisał(a):
GW od początku popierała Tuska i PO. Więc Ethan przyjmuje oczywiście wszystko, co tam jest za pewnik. Nie czytałem dzisiejszej GW.


Poddaje się Sargera. Żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.

Nikt Ci nie każe być specem od ekonomii, ale jeśli się na ten temat wypowiadasz, to szacunek dla rozmówcy wymaga byś dysponował wiedzą na ten temat.

Ale jeśli ta rozmowa ma mieć jakiś sens to wypada używać mocnych argumentów mających podstawę w nauce, a nie w mżonkach, wierze w bóstwa, gusła i bezgranicznej miłości do danej partii.

Ja nie mam monopolu na rację. I nie jest moim zamiarem dyskredytować programu PiSu.
Ale opieranie swojego programu na wierze w cudowną moc urzędniczych regulacji, uczciwość i bezinteresowność własnego zaplecza politycznego i ręczne sterowanie gospodarką, odbiera mi wiarę w świetlaną przyszłość Polski.

Ja w tym miejscu urywam swoją komunikację z Tobą.
Bo nie widzię sensu dalej prowadzenia naszej wymiany poglądów.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chłopów to w Polsce nie ma od kilkuset lat więc nie rozumiem jak mogą czuć się oni wydymani. Chyba, ze chodzi o podział chłopy-baby. Większość ludzi prowadzących własne gospodarstwa rolne to ludzie z wykształceniem wyższym prezentujący znacznie wyższy poziom niż przeciętny "mieszczanin", który zrobił sobie licencjat z religioznastwa (wyższe) i pracuje w biedronce układając karmę dla psów na półkach (i to wersja mieszczanina optymistyczna

a widzisz jakie wyedukowane to się zrobiło?


Mam rozumiec ze mamy Ciebie potraktowac jako ten sztandarowy przyklad wyedukowanej wsi? Raczej nie robisz na mnie naprawde wrazenia nawet jako "najmadrzejszy z calej wsi", wiesz jest takie stare przyslowie "Nie pomoga doktoraty, kiedy czlowiek chamowaty."
Nie bede powyzszego niczym popieral, sam to zrobiles juz ponad 6k razy na tym forum ;)

Apropos wsi to mysle ze jest tam tez duzo ludzi ktorzy bardzo dobrze potrafili sobie poradzic w nowych realiach rynkowych...

---------------------------------------

Mark24 napisał(a):
Tuxedo - a jakie widzisz wyjście z sytuacji? Tym razem się nie kłaniać putinowi tylko paść mu do kolan i obcałować stopy? Bo chyba tylko tego Kwaśniewski jeszcze nie próbował (chociaż kto go tam wie). W jednym się zgodzę olać ten ich gaz, możemy sobie go sprowadzać z północy i podobno wcale więcej nie zapłacimy, ale matuszka rosija to nasz główny odbiorca towarów...


Na dobry poczatek - zamiast walczyc z Pania Steinbah i mowic niemcom jakie ustawy maja uchwalac powinien dogadac sie z niemcami apropos gazociagu, Tusk juz o tym rozmawial z pania Merkel zanim zostala kanclerzem... - tym najlepiej bysmy zagrali Putinowi na nosie...

Aha, jesli bys sluchal wiadomosci to bys wiedzial ze nie mozna postawic dwoch krzyzujacych sie gazociagow (nie wiem czemu, moze sie gryza?) takze to Miller przekreslil nasza szanse na porzadna dywersyfikacje gazu (norwegia, rosja i ukraina).

---------------------------------------------

Aha przy okazji marszalkiem sejmu wlasnie zostal Marek Jurek (PiS) i od razu przepchnieto ustawe ktora daje kazdemu klubowi parlamentarnemu prawo do posiadania przedstawicielstwa w prezydium sejmu - vicemarszalka. IMHO to sparalizuje prace sejmu - nawet najglupsze projekty ustaw beda poddawane pod glosowanie, ale co tam przeciez PiS musial podziekowac PSL i LPR za poparcie jakos np. dajac im vicemarszalkow.
Aha, wspominalem juz ze oba glosowania przeszly glosami PiS+Samoobrona+PSL+LPR? Zaloze sie ze elektorat PiS jest dumny ze poparl w pewnym sensie Samoobrone ;) Po prostu sama slodycz, chyba nie musze wspominac ze rozmowy koalicyjne wlasnie sie zakonczyly...

Coz, ciekawe co elektorat PiS na ten obrot spraw powie.. )

------------------------------------------

Ahh, jeszcze jedno, slowo liberal ma taki negatywny ladunek - szczegolnie wsrod ludzi ktorzy nie odrozniaja liberalizmu od interwencjonizmu.. przynajmniej tak negatywny jak slowo Balcerowicz wsrod ludzi nie majacych pojecia co to inflacja i ze to dziwne zwierze tez ich dotyczy...

Dark Ages of Poland normalnie :( ktos mowil o wyjezdzie za granice? Jade z wami!!!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:29 
Cytuj  
Rozmawianie na forum o polityce mija sie z celem, w rilu juz dawno ktorys z was dostalby w twarz w piachy :P

juz.

PS. Mowie ot jako psycholog :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:57 
Cytuj  
" Warszawa, 26.10.2005 (ISB) – Decyzja Prawa i Sprawiedliwości (PiS) o wysunięciu własnego kandydata na marszałka Sejmu, a także wybór Marka Jurka na to stanowisko, osłabiły złotego i doprowadziły do wyprzedaży na giełdzie "

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:43 
Cytuj  
Do kompletu brakuje PiSowi teraz tylko prymasa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:57 
Cytuj  
Wlasnie A. Lepper zostal vicemarszalkiem sejmu... Po wczorajszych zgrzytach w koalicji zlotowka spadla o 5 groszy w stosunku do euro i USD... Jutro zagraniczni inwestorzy przeczytaja o tym co sie stalo w polsce...


Um, ciekawe co sie stalo ze wszystkimi PiS-krzykaczami.. jakis taki cichy sie ten watek zrobil :-?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:01 
Cytuj  
Moze dlatego jest cicho, poniewaz matematyka/ekonomia/gielda i ich wyniki to sa fakty, a to co politycy obiecywali to sa obietnice.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:03 
Cytuj  
1.
Kto mówił że POPiS nie powstanie?
Chyba tylko ja :] :P

2.
Zwolennicy i samo PiS powinno podziękować Millerowi, gdyż dzięki niemu PiS (i zresztą PO także) osiągnał taki wysoki wynik :evil:

3.
PO może jedynie liczyć teraz tylko na SLD :D (widząc pierwsze posiedzienia Sejmu można wysnuć taki wniosek)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:08 
Cytuj  
PO może jedynie liczyć teraz tylko na SLD

Niekoniecznie, wystarczy jak poczekaja te 4 lata zanim sie rzad zmieni, wtedy w ta koalicje mniejszosciowa beda rzucac pomidorami, a PO obejmie b.duza czesc wladzy. Oczywiscie maja duzo do powiedzenia i moga pozmieniac to i owo, ale nie tak jak PiS.

Tylko co bedzie za 4 lata :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.