mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:26 
Cytuj  
A ja się tak tylko cały czas zastanawiam, czemu ten temat jest w "Pogawdędkach", a nie tam, gdzie miejsce wszystkich dyskusji o religii, polityce i ogólnie światopoglądzie, czyli we "Flames" ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 18:42 
Cytuj  
Kurwa zenada jakas, juz 3 dni po wyborach, a wyborcy Tuska robie wciaz male dzieci, i histeryzuja. To sir robi nudne.

Poza tym nie zycze sobie zeby mnei obrazano dlatego ze glosowalem na tego i owego a nie innego. Nienawidzilem z calego serca Kwasniewskiego, ale mimo wszytsko nei atakowalem go nawet w polowie tak, jak teraz zasmarkana gownazeria atakuje Kaczynskiego.

To nie bylo a propos konkretnej zadnej ywpowiedzi, tylko ogolnej sytuacji, zwlaszcza wsrod internautow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 19:20 
Cytuj  
Dzieci i ryby glosu nie maja... tak mawiano dawno temu i czytajac to co napisales, odnosze wrazenie ze jednak cos w tym bylo.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
"Warszawa, 26.10.2005 (ISB) – Decyzja Prawa i Sprawiedliwości (PiS) o wysunięciu własnego kandydata na marszałka Sejmu, a także wybór Marka Jurka na to stanowisko, osłabiły złotego i doprowadziły do wyprzedaży na giełdzie"

Cytuj:
Wlasnie A. Lepper zostal vicemarszalkiem sejmu... Po wczorajszych zgrzytach w koalicji zlotowka spadla o 5 groszy w stosunku do euro i USD... Jutro zagraniczni inwestorzy przeczytaja o tym co sie stalo w polsce...

Zwolennicy PO sięgają po kolejny mit mówiący, że kapitał zagraniczny ucieknie z Polski i wypowie polskiej gospodarce wojnę totalną tylko dlatego, że władzę przejął PiS. Najwyraźniej mają biznesmenów za histeryków i szowinistów.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 21:05 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Nikt Ci nie każe być specem od ekonomii, ale jeśli się na ten temat wypowiadasz, to szacunek dla rozmówcy wymaga byś dysponował wiedzą na ten temat.

Zaiste popełniłem grzech nadgorliwości. W zadaniach mi wyznaczonych nie było nic o wdawaniu się w polemiki ze zwolennikami Donalda Tuska na temat stopnia realności programu gospodarczego PiSu. Gdybym tu trafił na eksperta Platformy od zgadnień gospodarczych pewnie wciągnąłby mnie nosem.
A na temat ekonomii wiem na pewno więcej, niż rozhisteryzowani frustraci, którym się wydaje, że są inteligentni, po popierają Tuska.
Ethan napisał(a):
Ale jeśli ta rozmowa ma mieć jakiś sens to wypada używać mocnych argumentów mających podstawę w nauce, a nie w mżonkach, wierze w bóstwa, gusła i bezgranicznej miłości do danej partii.

Jeśli liczyłeś, że dopuszczę się jakichkolwiek oznak zwątpienia lub nielojalności wobec PiS lub Lecha Kaczyńskiego, to się po prostu przeliczyłeś.
Ethan napisał(a):
Ja nie mam monopolu na rację. I nie jest moim zamiarem dyskredytować programu PiSu.

Ja też nie mam.
Błędów nie popełniają tylko ci, którzy nic nie robią.
Ethan napisał(a):
Ale opieranie swojego programu na wierze uczciwość i bezinteresowność własnego zaplecza politycznegomoc odbiera mi wiarę w świetlaną przyszłość Polski.

Pokaż mi choć jednego polityka PiSu, który: oszukiwał podczas prywatyzacji lub brał łapówki od zagranicznych koncernów lub zdradzał tajemnice państwowe bandytom lub chociaż prowadził samochód w stanie nietrzeźwym.
Ethan napisał(a):
Ale opieranie swojego programu na wierze w duowną moc urzędniczych regulacji i ręczne sterowanie gospodarką, odbiera mi wiarę w świetlaną przyszłość Polski.

To wyjątkowo stonowana i konstruktywna wypowiedź w porównaniu do histerycznych floodów tuskowych trolli (na tym forum i innych), które odgrażają się wyjazdem z Polski, obrażeniem na naród polski, porzuceniem pracy zarobkowej, popełnieniem samobójstwa, wychowywaniem swoich dzieci w nienawiści do państwa polskiego itp., itd. z jednego tylko powodu: Tusk przegrał.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 21:51 
Cytuj  
Jak sie ma ta Twoja wizja "czystego" PiSu w ktorym sa sami nieskazitelni ludzie, do wizyty M. Kaminskiego u Augosto Pinocheta?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 21:51 
Cytuj  
widziałem ostatnio skutki działalności Osiedlowego Koła Przyjaciół Radia Maryja w moim mieście, i duży napis na klatce u kumpla "Kto głosuje na Tuska ten zabija Jezuska" :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 22:23 
Cytuj  
Cytuj:
Jeśli liczyłeś, że dopuszczę się jakichkolwiek oznak zwątpienia lub nielojalności wobec PiS lub Lecha Kaczyńskiego, to się po prostu przeliczyłeś.


On tak na serio? rofl to juz zakrawa na fanatyzm :o Czy my moze ostatnio przeszlismy na islam a ja to przespalem? :-?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 22:30 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
On tak na serio?


Może albo przyznać że nie miał racji albo twierdzić że PiS to dar z niebos :roll:

Tuxedo napisał(a):
(...) Czy my moze ostatnio przeszlismy na islam a ja to przespalem?


:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 22:37 
Cytuj  
W ogole ten pan S. to jakis dziwny przypadek i zalatuje tutaj kryptoreklama. Na 15 napisanych postow 3/4 napisal w tym temacie a reszte na forum Lineage2... Ale oczywiscie nie pisal o grze, tylko prowadzil kampanie antytuskowa :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 22:39 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W ogole ten pan S. to jakis dziwny przypadek i zalatuje tutaj kryptoreklama. Na 15 napisanych postow 3/4 napisal w tym temacie a reszte na forum Lineage2... Ale oczywiscie nie pisal o grze, tylko prowadzil kampanie antytuskowa :lol:


Do czego to doszło....Ludzie o kaczych stopach bawią się w Czarny PR :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 22:57 
Cytuj  
A na temat ekonomii wiem na pewno więcej, niż rozhisteryzowani frustraci, którym się wydaje, że są inteligentni, po popierają Tuska.


Mowisz ogolnikowo czy do wszystkich?
Faktem teraz jest to, ze popierajac PiS (chcac dobrze dla ekonomii Panstwa) jest hipokryzja.
Mianowicie samo zwiekrzenie rent i zasilkow jest marnotractwem pieniedzy (w sensie ekonomicznym, a na co to pojdzie to wszyscy wiemy, u uczciwych na chleb i ksiazki dla dzieci, u nierobow na wino i denaturat), a dobrze wiemy ze ekonomisci nie dystrybutuja pieniedzmi jak Caritas, tylko inwestuja je, zmniejszaja koszta, zatrudniaja ludzi itp.
Wiec malo sie znasz, albo jestes hipokryta.

Błędów nie popełniają tylko ci, którzy nic nie robią.

No to juz nic nie rob, Kaczynscy ci dadza zapomoge w zamian.

To wyjątkowo stonowana i konstruktywna wypowiedź w porównaniu do histerycznych floodów tuskowych trolli (na tym forum i innych), które odgrażają się wyjazdem z Polski, obrażeniem na naród polski, porzuceniem pracy zarobkowej, popełnieniem samobójstwa, wychowywaniem swoich dzieci w nienawiści do państwa polskiego itp., itd. z jednego tylko powodu: Tusk przegrał.

Male pytanko. Czy jestes jakos powiazany z PiSem? Np. zatrudniony do "reklamowania" partii. Bo cos smierdzisz mi internetowa reklama. Jak tak to mam dla ciebie wiadomosc. Jest po wyborach, jestes zwolniony :oops: Pierwszy efekt objecia wladzy przez nowy rzad...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 23:22 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Pokaż mi choć jednego polityka PiSu, który: oszukiwał podczas prywatyzacji lub brał łapówki od zagranicznych koncernów lub zdradzał tajemnice państwowe bandytom lub chociaż prowadził samochód w stanie nietrzeźwym.


Leonard Krasulski skazany za jazde po pijaku w 2004 (grzywna + zabrania prawka) wlasnie zostal nowym poslem PiS z elblaga.

A co do dzialanosci w gospodarce - ja moge mowic za warszawe i za rynek nieruchomosci bo w takim srodowisku sie poruszam.
Paweł Poncyljusz (gdy był radnym Śródmieścia, jego żona próbowała przekwalifikować garaż na lokal użytkowy - dzięki temu mogła dostać prawo do atrakcyjnej działki w centrum miasta - kaczor mu wybaczyl i ciagle jest w PIS a w ostatnich wyborach zostal poslem z w-wa - oczywiscie z listy krajowej).
Toboła (nie pamietam nazwiska ale to z zarzadu drog miejskich, protegowany kaczora), Pietkiewicz (tez jeden z aktywniejszych zialaczy pis) - Ci obaj byli w tzw. ukladzie warszawskim. PO swoich wywalila, PiS nie. Teraz Ci wywaleni z PO stanowia twarde zaplecze juz "ex" prezydenta solicy.

Moglbym tez podac jeszcze kilka nazwisk ludzi z PiS pracujacych w ratuszu razem z cennikiem uslug ale taka wiedza jest dosc cenna :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 08:40 
Cytuj  
prawda jest taka, ze kaczory od dawna mialy zaplanowane dzialania oglupiajace spolecznosc w kwestii przyszlych dzialan pisu, co wlasnie wychodzi na jaw. Tajne porozumienia z trojkatem lpr samoobrona i rydzyk... Gdyby cos takiego powiedzial przed wyborami, to przynajmniej 15% ludzi mniej by na nich zaglosowalo ( na prezydenta jeszcze wiecej)... Tak wiec jezeli mi ktos mowi ze pis jest uczciwy a jako kontrprzyklad podaje dzialania SLD z poprzedniej kadencji... Niech lepiej ten ktos spojrzy na spokojnie. Toz to 2 dzien sejmu!!! I juz sa takie jaja.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 08:54 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Jak sie ma ta Twoja wizja "czystego" PiSu w ktorym sa sami nieskazitelni ludzie, do wizyty M. Kaminskiego u Augosto Pinocheta?

Pinochet w jednej rzeczy bardzo poważnie się zasłużył dla Chile: podczas jego dyktatury wojskowej kraj ten stał się najbogatszym krajem Ameryki Łacińksiej i to ze stabilną gospodarką (nie to, co w Argentynie). Dla M. Kamińskiego Pinochet nie jest złem wcielonym, który nigdy nie zrobił nic dobrego. Tak samo złem wcielonym nie jest Lepper, Rydzyk, Giertych i kogo tam jeszcze wywołujecie.
explotion napisał(a):
widziałem ostatnio skutki działalności Osiedlowego Koła Przyjaciół Radia Maryja w moim mieście, i duży napis na klatce u kumpla "Kto głosuje na Tuska ten zabija Jezuska"

Znam lepszy:
"Donald kwacze, gada marnie
Niech się walnie liberalnie."
Tuxedo napisał(a):
On tak na serio? rofl to juz zakrawa na fanatyzm

A może jestem po prostu pozbawiony złudzeń?
MagPS napisał(a):
Może albo przyznać że nie miał racji albo twierdzić że PiS to dar z niebos

Jestem pomiędzy tymi dwiema skrajnościami, ale bliżej drugiej.
Asmax napisał(a):
W ogole ten pan S. to jakis dziwny przypadek i zalatuje tutaj kryptoreklama. Na 15 napisanych postow 3/4 napisal w tym temacie a reszte na forum Lineage2...Ale oczywiscie nie pisal o grze, tylko prowadzil kampanie antytuskowa

Pisałem o grze, tylko że wcześniej.
Jakbyś przeczytał ten topik w dziale L2, to byś zauważył, że to Ethan i inni prowadzili kampanię anty-kaczyńską i anty-pisowską. Ja broniłem osoby Lecha Kaczyńskiego i zasadności postulatów gospodarczych PiSu.
Pokaż mi choć jedno miejsce (oprócz wierszyka powyżej, nie mojego zresztą autorstwa), gdzie obrażałem Donalda Tuska.
Rozpisałem się na tych forach, bo zwolennicy Tuska mieli tu więcej do powiedzenia, niż tylko "uciekam z Polski", "zrzeknę się obywatelstwa" itp. Jeśli popsułem wam zabawę w jeżdżenie po Kaczyńskim to trudno.
MagPS napisał(a):
Do czego to doszło....Ludzie o kaczych stopach bawią się w Czarny PR

Ludzie z Disneylandu nie umieją przegrywać.
Pieszczoch napisał(a):
Mowisz ogolnikowo czy do wszystkich?

Napisałem w tym samym akapicie, kogo uważam za rozhisteryzowanego frustrata.
Pieszczoch napisał(a):
No to juz nic nie rob, Kaczynscy ci dadza zapomoge w zamian.

Im więcej arogancji ze strony zwolenników Tuska, tym więcej ludzi o neutralnej postawie stwierdza, że Kaczyński zasłużył na zwycięstwo.
Pieszczoch napisał(a):
Male pytanko. Czy jestes jakos powiazany z PiSem?

Napisałem o tym w poprzednim moim poście.
Pieszczoch napisał(a):
Jak tak to mam dla ciebie wiadomosc. Jest po wyborach, jestes zwolniony Pierwszy efekt objecia wladzy przez nowy rzad...

Cynizm bronią ostateczną. Takie metody stosował najbardziej znienawidzony premier Trzeciej RP i skończył o wiele gorzej niż zaczął.
Karol66 napisał(a):
Leonard Krasulski skazany za jazde po pijaku w 2004 (grzywna + zabrania prawka) wlasnie zostal nowym poslem PiS z elblaga.

Nie wiedziałem o tym, bo sprawa nie była rozdmuchana w mediach. Najwyraźniej pan Krasulski nikogo nie rozjechał, nie naubliżał policjantom i grzecznie poniósł konsekwencje.
Karol66 napisał(a):
Paweł Poncyljusz (gdy był radnym Śródmieścia, jego żona próbowała przekwalifikować garaż na lokal użytkowy - dzięki temu mogła dostać prawo do atrakcyjnej działki w centrum miasta - kaczor mu wybaczyl i ciagle jest w PIS a w ostatnich wyborach zostal poslem z w-wa - oczywiscie z listy krajowej).

Najwyraźniej w PiSie nie karze się ludzi za próby przekrętów popełnianych przez ich żony.
Karol66 napisał(a):
Toboła (nie pamietam nazwiska ale to z zarzadu drog miejskich, protegowany kaczora), Pietkiewicz (tez jeden z aktywniejszych zialaczy pis) - Ci obaj byli w tzw. ukladzie warszawskim.

I jakież przestępstwa popełnili? Uczestniczyli w aferze mostowej? A może przyłożyli rękę do budowy biurowca pod oknami ministerstwa spraw wewnętrznych?
Karol66 napisał(a):
PO swoich wywalila

Piskorskiego wywaliła do Parlamentu Europejskiego.
Karol66 napisał(a):
Moglbym tez podac jeszcze kilka nazwisk ludzi z PiS pracujacych w ratuszu razem z cennikiem uslug ale taka wiedza jest dosc cenna

Zwolennik Donalda Tuska korzysta z mechanizmów korupcyjnych i deklaruje, że zamierza chronić ten układ dla osobistej korzyści. Hańba. Teraz wiadomo już, czemu popiera Tuska, a nie Kaczyńskiego.
Sprzyjarz przestępcom, więc sam jesteś przestępcą. Zobaczymy jaki będziesz mądry, gdy będziesz przesłuchiwany w tej sprawie przez policję.
Wstyd.
Zastanów się, po jakiej stronie jesteś.


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 09:14 przez Sargeras, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:04 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
Cytuj:
Pinochet w jednej rzeczy bardzo poważnie się zasłużył dla Chile: podczas jego dyktatury wojskowej kraj ten stał się najbogatszym krajem Ameryki Łacińksiej i to ze stabilną gospodarką (nie to, co w Argentynie). Dla M. Kamińskiego Pinochet nie jest złem wcielonym, który nigdy nie zrobił nic dobrego. Tak samo złem wcielonym nie jest Lepper, Rydzyk, Giertych i kogo tam jeszcze wywołujecie.

Nie jest zlem wcielonym? Hmm
Powiedz to tym ktorzy za czasow jego dyktatury byli torturowani, i rodzinom ponad 3000 osob ktore zginely.
Tia, prawdziwy czlowiek z sercem na dloni!

(jesli masz watpliwosci co do prawdziwosci moich slow, odsylam do raportow Amensty International)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:58 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
I jakież przestępstwa popełnili? Uczestniczyli w aferze mostowej?


Jesli wiesz to po co pytasz?
Przetarg na wyłonienie inwestora zastępczego do budowy mostu Świętokrzyskiego wygralo ZBMPP.
Kierowal nim, dokladnie wtedy gdy ten przetarg wygralo - Pan Toboła.
ZBMPP zapowiadalo ze po wygraniu przetargu powola specjalna spolke.
Wygralo, i powolalo = ZBM Investment.
Udzialy w nim mialo ZBMPP oraz firma Ławniczaka ktorego KACZYNSKI POMAWIA O PRZEKRETY bo jego zona w tym czasie byla radna PO.
Ale malo tego - w ktortkim czasie firma Ławniczaka wykupila 100% udzialów od kierowanego przez Tobołe ZBMPP. Jako ze ZBMPP jest firma panstwowa zgode musial wyrazic wojewoda.
I wojewoda zgody udzielil. Moze dlatego ze tez byl z PiS.

Kaczynski narobil szumu ze ta cala sprawa smierdzi bo zona Ławniczaka byla radna PO. Sad PO wywalil babe bo uznal ze to bylo nieetyczne (choc nikt jej zadnych zarzutow nie postawil).
A gdy Kaczynski wygral wybory to "swoich", czyli w tym wypadku Pana Tobole, powolal na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich a wojewoda z PiS zostal w ostatnich wyborach poslem.
Prawo i Sprawiedliwosc - rotfl.

Cytuj:
Karol66 napisał(a):
PO swoich wywalila


Piskorskiego wywaliła do Parlamentu Europejskiego.


A jakby piskorski sie zamienil miejscami w Toboła to bedzie ok? :)

Cytuj:
Zwolennik Donalda Tuska korzysta z mechanizmów korupcyjnych i deklaruje, że zamierza chronić ten układ dla osobistej korzyści. Hańba. Teraz wiadomo już, czemu popiera Tuska, a nie Kaczyńskiego.
Sprzyjarz przestępcom, więc sam jesteś przestępcą. Zobaczymy jaki będziesz mądry, gdy będziesz przesłuchiwany w tej sprawie przez policję.
Wstyd.
Zastanów się, po jakiej stronie jesteś.[/b]


Po pierwsze - na koncu mojej wypowiedzi byl :) - jakbys ruszyl glowa to bys wiedzial co to znaczy.

Po drugie: poprosiles o przyklad JEDNEGO polityka PiS ktory jezdzi po pijaku i kogos uwiklanego w przekrety - dalem ci przyklady 3 w tym 1 JUZ SKAZANEGO a ciagle w PiS (i po wyborach w sejmie)

Po trzecie: w Twoich tekstach nie ma za grosz LOGIKI
Stawiasz teze1: politycy PiS sa nieprzekupni
Nastepnie teze2: karol jest przestepca bo nie chce powiedziec kto z PiS kradnie
Pozwolisz ze ja postawie teze3: jestes idiota albo kobieta :) (z doswiadczenia mi wychodzi ze tylko kobiety i idioci nie maja problemu z mowieniem 2 rzeczy ktore sie nawzajem wykluczaja)

Po czwarte: nie wiem skad jestes i czym sie zajmujesz ale twierdzenie ze polity PiS sa krysztalowo czysci jest smieszne dla kogos kto ma z nimi doczynienia w w-wa.
Nie odmawiam kaczynskiemu sukcesow - troche sie poprawilo w urzedach (urzednicy sa milsi) i lepiej w zimie jest odsniezane miasto.
I to koniec jego sukcesow.
Jesli za piskorskiego zalatwienie jakiegos papierka zajmowalo miesiac - teraz zajmuje 3-4 miesiace (mozna oczywiscie miec go i w 2 tygodnie ale nie za "bog zaplac").

Po piate: ja napisalem ze WIEM o korupcji wsrod urzednikow z PiS'u
Ty napisales ze KORZYSTAM z tej wiedzy.

To bardzo klasyczne zachowanie pisuarow - oskarzac kogos nie majac zadnych dowodow i podstaw.
"Wiedza" o jakis zjawiskach nie jest podstawa do dzialania.
Mozna WIEDZIEC o korupcji ale MIEC NA TO DOWODY to 2 rozne sprawy.
Co z tego ze Pan X powiedzial mi ze Pan Y zalatwil mu jakas sprawe za kase? Myslisz ze obaj sie do tego solidarnie przyznaja prokuratorowi? :)


Zreszta... wogole ta cala gadanina jest smieszna.
W czasie kampanii "ktos" zglosil sie do niemieckiego urzedu i podajac sie za brata tuska poprosil o informacje o jego ojcu.
Potem "ktos" wspomnial cos w rozmowie z gazeta i wywolal cala ta afere z wermachtem.
Jak dla mnie falszowanie dokumentow jest bardzo "prawe i sprawiedliwe" (bo chyba nikt przy zdrowych myslach nie powie ze nie wie kto za taka akcja stoi).
Gdybym byl wielbicielem teorii spiskowych to bym powiedzial ze ten "atak terrorystyczny gejow na warszawe" w dzien przed cisza wyborcza tez byl bardzo milym "zbiegiem okolicznosci" dla kaczynskiego - odwolal urlop i jeszcze raz pokazal sie jako "szeryf" pilnujacy spokoju w miescie i broniacy go przed homoseksualistami.
Bardzo bym sie zdziwil gdyby w stolecznej policji znalazl sie choc 1 policjant ktory by sie odwazyl wykryc sprawcow tego przekretu, teraz - gdy pis ma w reku all.
A za pare tygodni, gdy juz panowie wasserman, ziobro i dorn rozsiada sie wygodnie w fotelach, moze sie okazac ze "terrorysta" na zdjeciu okazal sie rokita :D


Zakup nowych autobusow, uruchomienie szybkiej kolejki podmiejskiej tez jakos nie dalo sie zrobic szybciej niz tuz przed wyborami.
Na tym tle akcja HGW z hospicjami to maly pikus - amatorszczyna i tyle.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 12:55 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 12:54 
Cytuj  
http://www.yourfilehost.com/media.php?c ... yradio.mp3
:D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:03 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=audio&file=253Antyradio.mp3
:D

Figurski FTW.
Nie wiecie, skad da sie posluchac antyradia w necie? 2 oficjalne linki nie dzialaja [moze chwilowo]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.