mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 21:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
oczywiscie lol ;) trudno mi to wyrazic inaczej jak "ksiazka dla mas" ;) Forgotten Realms tez byl lekki i dosc przyjemny ale dosc nudny ;) nie tego aktualnie poszukuje ;)


prosze tylko bez flame-ow :x

edit: zeby nie byl OT
Slyszalem ze "Plan Lotu" do obejrzenia nawet, osobiscie nie bylem wiec nie wiem, chociaz poczatek nudny i dobiero w samolocie zaczyna sie robic ciekawie (w szczegolnosci pod koniec)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 00:26 
Cytuj  
Sky High , obowiazkowa pozycja dla milosnikow COH/COV , fajne kino i duzo nalecialosci z gry (Sidekick!) :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 00:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
edit: zeby nie byl OT
Slyszalem ze "Plan Lotu" do obejrzenia nawet, osobiscie nie bylem wiec nie wiem, chociaz poczatek nudny i dobiero w samolocie zaczyna sie robic ciekawie (w szczegolnosci pod koniec)


poczatek w miare
srodek rewelacyjny
i wszystyko zjebalo zakonczenie (powiewajaca amerykanska flaga, prezydent przemawiajacy do calego swiata, szepty podziwu, okrzyki zachwytu etc - ten klimat :evil: )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 09:19 
Cytuj  
Mi osobiście w ostatnim Batmanie podobał się początek. Naprawdę niezły klimacik, gdy tłumaczono nam skąd się wziął Batman. Już myślałem, że ta część wyrwie się z kanonu pokazania kilku sztuczek kaskaderskich i w debilny sposób łapania debilnych przestępców, ale niestety zawód na całego... Chyba nic bardziej debilnego niż to co dostaliśmy w drugiej połowie nie dało się już wymyśleć.

Dla mnie film porażka, bardzo się zdziwiłem, że dostał dosyć wysokie noty i sporej części (nie tylko tutaj) się podobał. :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 10:12 
Cytuj  
lord of war calkiem ciekawy film, i bez happy endow co sie rzadko zdaza w USA made movies


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 10:31 
Cytuj  
/signed

Chociaz ten end w Lord of War z jednej strony byl calkiem happy, z drugiej zupelnie crappy. Moze wlasnie dlatego mi sie ten film podobal. Nie lubie jak dobro wygrywa na koncu pomimo tego ze przez caly film dostaje w dupe.

Kontrastem jest na przyklad w film, ktorego tytulu nie pamietam ale polegal na tym ze terrorysta w samolocie zmuszal panienke do pomocy w zabiciu jakiegos polityka. Wszystko bylo tak pieknie i nie moglo sie dobrze skonczyc, a jednak. Na koncu dobro triumfuje i to w stylu McGuyvera - w ostatniej mozliwej sekundzie. Wyszedlem z kina zdegustowany.

edit: Red Eye - tytul drugiego filmu.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:05 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
PS. Wlasnie dostalem football factory - film z angielskiej stajni (cheer) ponoc dobry ;]


Dobry film, imo.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 11:57 
Cytuj  
Ta zajebisty wrecz, znow angielskie kino mnie nie zawiodlo;]

Cytuj:
a czy wyrazilem opinie? Nie bardzo. Moge tylko powiedziec, ze za bardzo odrzuca mnie jakby, nie wiem czy to dobre okreslenie "ksiazka dla mas" i nie podobal mi sie tlum dzieciakow rzucajacych sie na ksiazki Jesli bede mial czas to poszukam jakis trudnych ksiazek/filmow


Hmm ta ksiazka nie powstala dla mas, tak ja rozreklamowano, wg mie to fenomen poniewaz w czasach tv i pc odcignal dzieci, mlodziez, doroslych oraz ludzi powyzej 50 od innych rozrywek, ludzie zaczeli czytac ksiazke ktora tak naprawde wydaje sie byc dla dzieci a wcale nie jest. Wg mnie seria H.P. zapisze sie w pamieci literatury i bedzie ja czytac jeszcze kilka pkolen. Co do ekranizacji: dwie pierwsze - kicha, trzecia - srednia, no i czwarta czyli czara ognia, film na miare prawdziwego dobrego kina, jestem bardzo ciekaw zakonu fenixa, w niej zaczyna sie walka itp. Ponoc prawa do ekranizacji kupil polak :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:03 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Hmm ta ksiazka nie powstala dla mas, tak ja rozreklamowano...

Fakt ;)

RoozTer napisał(a):
...fenomen poniewaz w czasach tv i pc odcignal dzieci, mlodziez, doroslych oraz ludzi powyzej 50 od innych rozrywek, ludzie zaczeli czytac ksiazke...

Tu tez chce powiedziec, ze sie zgadzam, im wiecej dzieciakow czytajacych HP a mniej grajacych w WoWa tym lepiej ;) A tak serio to bardzo dobrze, ze tylu ludzi siegnelo po jakakolwiek ksiazke, zbyt duzo ludzi nie czyta wcale...


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:20 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
kupil polak :O

Wiedzmin II
Rofl


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 20:35 
Cytuj  
Lord of War- w tym filmie wystepuje Nicolas Cage ? Bo chyba cos slyszalem, a jesli tacy krytycy jak wy uznajecie go za dobry film to musze obejrzec :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 21:26 
Cytuj  
Nicolas Cage to jeden z moich ulubionych aktorów.

Zmianiam zdanie co do Battlestar Galactica, druga seria ownuje wszystko co do tej pory widziałem z gatunku SF.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 22:01 
Cytuj  
World Of War to IMO bardzo dobry film, a Nicolas Cage świetnie zagrał, naprawde polecam... W ogóle Nicolas Cage jest świetnym aktorem.


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 22:09 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Hmm ta ksiazka nie powstala dla mas, tak ja rozreklamowano, wg mie to fenomen poniewaz w czasach tv i pc odcignal dzieci, mlodziez, doroslych oraz ludzi powyzej 50 od innych rozrywek, ludzie zaczeli czytac ksiazke ktora tak naprawde wydaje sie byc dla dzieci a wcale nie jest. Wg mnie seria H.P. zapisze sie w pamieci literatury i bedzie ja czytac jeszcze kilka pkolen. Co do ekranizacji: dwie pierwsze - kicha, trzecia - srednia, no i czwarta czyli czara ognia, film na miare prawdziwego dobrego kina, jestem bardzo ciekaw zakonu fenixa, w niej zaczyna sie walka itp. Ponoc prawa do ekranizacji kupil polak :O

HP to czytadlo dla mas, porwalem sie na ksiazke i zawod na calej linii. Chyba nie wyroslem z takiej literatury, bo znowu przeczytalem kroniki narnii i ciagle uwazam, ze to swietna ksiazka. Inny poziom literacki w stosunku do HP.
Co do filmow to rowniez Polecam Lord of War. Wreszcie cos ciekawszego zza oceanu.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 22:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
.
Zmianiam zdanie co do Battlestar Galactica, druga seria ownuje wszystko co do tej pory widziałem z gatunku SF.


I konczy sie tak ze natychmiast trzeba zobaczyc 3sezon ktorego jeszcze nie ma :( :(


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
BTW.
Leon leci na polsacie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 22:19 
Cytuj  
taki dobry ten Battlestar Galactica ? Bo ostatnio ogaldam same seriale i mam ochote na nowy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:16 
Cytuj  
pierwsza seria trochę przynudnawa, druga bardzo nadrabia.
Filmik zrobiony z dużą dozą realizmu, sporo walk w kosmosie, chociaż cały serial opowiada o ataku obcych na ludzi, spiżganie ich w kilka sekund, a potem ostatni battlestar + kilkanaście stateczków ucieka przed obcakami co pewien czas wdając się w jakieś drobne walki zwiadowcze.
Trochę polityki, majaków psychicznie chorego doktorka (co mnie najbardziej irytuje), trochę zagrywek z lost-a (na szczęście nie posuwają się do tego by przez 2h filmu tłumaczyć dlaczego ktoś tam woli czerwony kubek a nie niebieski) uwierzytelniających działania bohaterów.

A 10 odcinek drugiej serii (ostatni jaki wyszedł do tej pory) rzeczywiście kończy się w taki sposób, że cholera mnie wzięła ;)

Tor-Bled-Nam - kiedyś też starałem się być wyjątkowy na siłę i na siłę twierdziłem że nie podobają mi się pozycje "dla mas". Ale dorosłem i mi przeszło. Narnia to śliczna, landrynkowa bajeczka - można ją przeczytać raz czy dwa i powspominać swoje beztroskie dziecieństwo, ale przedawkowanie grozi odruchami wymiotnymi. Za słodko.
HP - o ile pierwsze 3 książki to taka Narnia, może świat mniej kolorowy i bajkowy, to ostatnie 2 pozycje (5 i 6) są już całkiem niezłym czytadłem Fantasy z lejącą się krwią, smokami, czarami itd. Na pewno przy nich nie zwymiotujesz czytając i zajadając się landrynkami. I pisze to człowiek który z bólem serca wziął do przeczytania pierwszą część Harrego Pottera by sprawdzić "co to za gówno, o którym wszyscy wokół gadają".
Biblia to książka dla mas.

"wreszcie coś ciekawego zza oceanu" - od kilku lat czekam na coś ciekawego nie zza oceanu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam - kiedyś też starałem się być wyjątkowy na siłę i na siłę twierdziłem że nie podobają mi się pozycje "dla mas"

Widze, ze pospieszyles jak zwykle z trafna analiza mojej osobowosci. Mialem na mysli styl pisarski, nie sposob podania tresci. To tak jak "Kod Leonardo Da Vinci", a "Wahadlo Focuolta" Umberto Eco. Ale wiem, che byc oryginalny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:05 
Cytuj  
Co do "Lord Of War" To musze przyznac Tor'owi racje. Skonczylem ogladac pol godzinki temu i jedno mi sie ciscnie na usta: zajebisty film. :D
Duza w tym zasluga bardzo dobrze (jak zwykle zreszta) grajacego Nicolasa Cage'a.
Ale i temat filmu ciekawy, zmusza do myslenia i glebszej refleksji nad "syfem tego swiata". Dobre zdjecia i muza.

Co do Harrego z Tybetu to musze sie z Tor'em calkowicie nie zgodzic. :D
Mark napisal cala prawde o HP - od 4 czesci to naprawde wciagajaca i coiekawa opowiesc. Bohaterowie nabieraja "wyrazu", przestaja byc dziecmi tak wiec i fabula przestaje sie koncentrowac na "dzieciecych" sprawach. Zaczyna sie lac krew i jest naprawde mrocznie. Juz "Czara Ognia" jest dosc mroczna (koncowka) a z wielka niecierpliwoscia czekam na ekranizacje "Zakonu Feniksa". Niam. :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 21:12 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.