mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 14:25 
Cytuj  
Przezylem AWS, potem SLD to i z przetrzymaniem PiSynow tez nie powinno byc problemu


Nikt by na te rzady nie narzekal, jakby mogli dokonczyc to co zaczeli.
W poprzedniej kadencji zaczelo sie od np. podatku CIT (pan Belka) i PO by dorzucilo swoj podatek liniowy. Ale wyszlo inaczej wiec znowu kloda pod nogi.
Nastepnie, nie bedzie ciecia pienieznych w sektorze wydatkow rzadowych (wyplaty, diety, osrodki wypoczynkowe itd.)oraz zwiekszenie socjalu nie zmieni stosunku Socjal 65% i wydatki rzadowe 35% sie nie zmienia na lepsze (lepsze = mniej socjalu,a wiecej wydatkow rzadowych). Nie zapomnijmy ze 3% z wydatkow rzadowych to idzie na nowe inwestycje. Smiech na sali.
Jak zwieksza socjal, to wiadomo nie staniemy w miejscu, poprostu bedziemy sie jeszcze wolniej rozwijac.

Kolejna sprawa jest ze to pociagnie za soba wieksze zadluzenie PKB niz 60%, dlatego kaczki chca konstytucje zmienic. Ot co, zeby pod trybunal nie poszli.
Co jeszcze? Hmmm no tak, uciekanie sie od odpowiedzialnosci za Polske przez PO. Sorry ale jak kraj bedzie rzadzony w wiekszosci przez kaczki, to jaki inteligetny czlowiek by sie na to zgodzil? Zwlaszcza ze PiS ma talent do propagandy, a to zawiera tez "rozdzial 1 - zwalanie winy na innego".

kompleksów żadnych nie mam - co więcej zawsze mnie śmieszyło robienie wykształcenia wyższego na siłę. Byle_co, na byle_jakiej uczelni, byle tylko dostać papier, który potem bedziemy mogli albo oprawić w ramki i powiesić na ścianie albo podetrzeć sobie tyłek - skutek identyczny

No w moim i w wielu przypadkach (bo jak ciebie cos dotyczy, ze bys na sile robil, to nie znaczy ze kazdego) interesuje kierunek co wybrali. Mnie ekonomia wciaga, material makro/mikro, handlu zagranicznego, IBS i MBA jest nadwyraz interesujacy. Tak samo jak dla innych, socjologia, matematyka, informatyka itd.
Na sile nie robie, mam szczescie ze zawod, ktorego sie ucze, jest tym co moze zrobic ze mnie pracoholika.
Ale to co ty napisales, to bardziej przedstawia cie jako lenia.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zdanie wypowiedziane przez mojego kolege ze studiow, czlonka partii PiS, z premierem Marcinkiewiczem jest po imieniu:
"PiS nie ma wlasnego programu gospodarczego wiec bedzie realizowany program PO." - to jego slowa. Skomentuj je plix Sargeras.

Poprzednio puściłem tą "rewelację" mimo uszu. Ale skoro się tak domagasz...
1. Koleś nie ma zielonego pojęcia, jakie są założenia programowe PiS (patrz www.pis.org.pl ->internetowy serwis PiS ->dokumenty ->materiały programowe). Wszystko tam jest od wielu miesięcy. Najmniej prawdopodobne.
2. Koleś pozwolił sobie zażartować z ciebie. Dał się ktoś nabrać?:wink: Najbardziej prawdopodobne.
3. Wymysliłeś sobie tą rewelację.

Karol66 napisał(a):
Kaczor poszedl inna droga - on mowil "ja zbuduje 3mln mieszkan", "ja rozlicze", "ja dopilnuje" "Ja dam dam dam".
I to niestety przemawia do 3/4 naszego spoleczenstwa ktore uwaza "ze mu sie nalezy".

:o Ktoś tu się zapętlił. Która z tych rzeczy się nie należy? Mieszkania się nie należą młodym ludziom? A może przestępcom nie należy się więzienie? Albo prawo do uczciwej płacy pracownikom Biedronki się nie należy?
3/4 społeczeństwa nie ma tak dobrze jak Karol66, który właśnie przyznał się do tego, że te 3/4 najlepiej pozostawić samym sobie i niech się wykończą, skoro sami do tej pory nie odnieśli sukcesu.
:evil: :evil:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.


Ostatnio edytowano 29 lis 2005, 17:50 przez Sargeras, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Mieszkania się nie należą młodym ludziom?

Zgoda, naleza sie, tez cieszylbym sie gdyby kazdy na Ziemi mial dom, mieszkanie. Problem w tym ze najpierw trzeba miec fundusze aby zbudowac te 3 mln mieszkan. I teraz albo zwieksza deficyt (premier stanowczo temu zaprzecza) albo w jakis sposob zabiora ludziom poprzez zwiekszenie np. podatkow albo wybuduja pare stadionow albo nic nie zrobią.

A może przestępcom nie należy się więzienie?

Tak, nalezy sie. Chyba kazda partia tak uwaza. Problem w tym ze PiSowcy uwazaja ze (przykladowo) jak stworza CUA to zniknie problem korupcji. Nie, moze to tylko ograniczyc i to w bardzo malym stopniu. Problemem jest nadmierna wiara PiSu w skutecznosc wszystkich organizacji tego typu

Albo prawo do uczciwej płacy pracownikom Biedronki się nie należy?

Tak nalezy sie, ale czy Karol powiedzial ze pracownicy Biedronki powinni zapierdalac 24/7?

Obie partie maja podobne cele i intencje, roznica polega w sposobie dojscia do tych celow. Uwazam ze nie potrzebni sa nam rewolucjonisci typu bracia Kaczynscy

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 17:40 
Cytuj  
Która z tych rzeczy się nie należy? Mieszkania się nie należą młodym ludziom?

Zacytuje ci moja matka, jeszcze za moich czasow zbuntowanego nastolatka.
"Won do szkoly, albo wypierdalaj na ulice" (swoja droga kocham ja za takie wychowanie)

A teraz na takie cos by odpowiedziala "Jak se zarobisz, to bedziesz mial".
Mieszkan polacy az tak bardzo nie potrzebuja, bardziej to potrzebuja miejsc gdzie moga pracowac i na nie zarobic.

Ciebie to pewnie wychowali ala "Masz masz, oo znowu masz, a jak wyjdziesz w swiat to rzad ci wszystko da".

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 17:48 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Karol66 napisał(a):
Kaczor poszedl inna droga - on mowil "ja zbuduje 3mln mieszkan", "ja rozlicze", "ja dopilnuje" "Ja dam dam dam".
I to niestety przemawia do 3/4 naszego spoleczenstwa ktore uwaza "ze mu sie nalezy".[/quote="Karol66"]
:o Ktoś tu się zapętlił. Która z tych rzeczy się nie należy? Mieszkania się nie należą młodym ludziom? A może przestępcom nie należy się więzienie? Albo prawo do uczciwej płacy pracownikom Biedronki się nie należy?
3/4 społeczeństwa nie ma tak dobrze jak Karol66, który właśnie przyznał się do tego, że te 3/4 najlepiej pozostawić samym sobie i niech się wykończą, skoro sami do tej pory nie odnieśli sukcesu.
:evil: :evil:


Nie - mieszkania sie mlodym ludziom nie naleza - musza na nie sami zapracowac.
Ja mieszkania od nikogo nie dostalem w prezencie a jakos udalo mi sie kupic je na kredyt i splacic go - choc zaden preferencyjny kredyt to nie byl.

3/4 spoleczenstwa pozostawic samym sobie?
Nie - 100% spoleczenstwa powinno potrafic zadbac o siebie.
W tej chwili spoleczenstwem opiekuje sie kaczor tyle ze nie wyklada na to swojej kasy to najpierw zabiera nam, finansuje z tego swoje pomysly a to co mu zostanie dopiero wraca do spoleczenstwa.
A ja jestem za tym zebym w jak najwiekszym stopniu SAM mogl decydowac o tym na co ida moje pieniadze.
Jestes w stanie zrozumiec ta roznice?
Ja nie potrzebuje "wodza" ktory bedzie sam jezdzil po roznych kolchozach, karal spekulantow, homoseksualistow i lapownikow, mowil mi ile dzieci mam splodzic i "pochylal" sie nad kazda sierotka w tym kraju. Potrzebuje czlowieka ktory tak zorganizuje panstwo zeby jak najmniej ono kosztowalo i jak najmniej przeszkadzalo mi w zyciu i pracy.

Cytuj:
jakie są założenia programowe PiS (patrz www.pis.org.pl ->internetowy serwis PiS ->dokumenty ->materiały programowe). Wszystko tam jest od wielu miesięcy. Najmniej prawdopodobne


Zerknalem do tych dokumentow programowych.
Ciagle tam pisza o 3 mln mieszkan i panstwowej sluzbie zdrowia - chcesz cos powiedziec nam wiecej na ten temat? :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 17:56 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
...i "pochylal" sie nad kazda sierotka w tym kraju.

a mógł kurwa zabić...

ps. Karol, mógłbyś mi nie wyciągać Sargasa z ignora ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 18:12 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
ps. Karol, mógłbyś mi nie wyciągać Sargasa z ignora ;P


a dlaczego Ty masz miec lepiej niz ja? :lol:


j/k - nic Ci nie zmienialem - moze chlopak ma po prostu taka sile przebicia :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 21:24 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
1. Koleś nie ma zielonego pojęcia, jakie są założenia programowe PiS

Gosc jest takim samym fanatykiem PiS jak Ty poza tym, ze poza demagogia opowiada sensowne rzeczy i ma dostep do wewnarzpartyjnych zrodel wiedzy (a Ty masz?). A to co napisali na stronie? Cos musieli napisac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 13:42 
Cytuj  
Odgrywanie roli twardej opozycji będzie dla PO czasem wielkiej próby. W takiej sytuacji bowiem okaże się, czy z tej partii może być jakiś pożytek, czy to tylko zbieranina karierowiczów, których łączy jedynie chęć zdobycia władzy.

Pierwsza rysa: http://wiadomosci.onet.pl/1212096,11,item.html

Dbanie o spójność partii? Czy może lansowanie "jedynej słusznej drogi"?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 14:05 
Cytuj  
Dbanie o spójność partii imo.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 14:46 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Dbanie o spójność partii? Czy może lansowanie "jedynej słusznej drogi"?


Wiedziałem, że się nie powstrzymasz i to wkleisz.
I co w tym dziwnego ? Nikt go w partii nie trzyma, jak się nie podoba linia polityczna partii to niech będzie niezależny lub wejdzie do PiS-u/innej partii która go przyjmie. Lansowanie jedynie słusznej drogi - bez cudzysłowia - to się nazywa polityka partii i jak w niej jesteś to się do niej stosujesz. A jak coś się nie podoba to mówisz to na wewnętrzych zebraniach i ew. starasz się coś zmienić a nie pieprzysz głupoty publicznie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 14:58 
Cytuj  
EDIT: A z reszta, nie bede rozpoczynal dalszej rozmowy.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 09:10 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Wiedziałem, że się nie powstrzymasz i to wkleisz.

Nie mogłem zawieść forumowych platformersów.
SwenG napisał(a):
Nikt go w partii nie trzyma, jak się nie podoba linia polityczna partii to niech będzie niezależny lub wejdzie do PiS-u/innej partii która go przyjmie. Lansowanie jedynie słusznej drogi - bez cudzysłowia - to się nazywa polityka partii i jak w niej jesteś to się do niej stosujesz.

Filozofia opieracjąca się na twierdzeniu, że w partii nie ma miejsca dla ludzi mających w jakielkolwiek sprawie inny pogląd, niż najwyższe kierownictwo nieuchronnie prowadzi do przeistoczenia profilu partii na wodzowski lub powstania partyjnego "betonu", którego istnienie uniemożliwi wszelkie wewnątrzpartyjne reformy. Już jedna partia liberalna w Polsce w ten sposób sama się załatwiła.
SwenG napisał(a):
A jak coś się nie podoba to mówisz to na wewnętrzych zebraniach i ew. starasz się coś zmienić a nie pieprzysz głupoty publicznie.

Sośnierz zrobił to, co zrobił, bo chciał zwrócić uwagę na palący problem i jest na tyle rozsądny, aby liczyć się z tym, że za to wyleci. Kolejny sygnał dał Rokita, który w przeciwieństwie do innych liderów PO, jednoznacznie potępiających Sośnierza, odmówił jakiegokolwiek komentarza tej sprawy. Jednak niektórzy nadal sprawiają wrażenie, jakby uważali Tuska za nieomylnego.
Co do pieprzenia głupot: poczekajmy z rok i zobaczymy, kto miał rację w kwestii nastrojów w PO.
Co do zmieniania: przed sprawą Sośnierza PO straciła Płażyńskiego, Olechowskiego (z założycieli PO dzisiaj pozostał tylko Tusk) i Gilowską. Moim zdaniem to ma znaczenie.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:49 
Cytuj  
Hau hau

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:21 
Cytuj  
Sargeras nawet nie wiesz jak się ciesze że PiS ma tak dobre notowania, politycy tej partii mają tak wysokie poparcie społeczne, a kobiety na widok Marcinkiewicza maja orgazm widzac go w tv.....czym dalej zajdą, czym większa władze dostaną....tym dłuższy lot w dół...a wtedy plask!...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:36 
Cytuj  
czy mi się wydaje czy poziom wypowiedzi fanów (fanek) PO drastycznie spadł ostatnimi czasy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:47 
Cytuj  
Sargeras zostal naslany przez PO zeby skompromitowac PiS w oczach uzytkownikow forum mmorpg.pl. :D
Ma poglady socjalistyczno-prawicowe czyli dosc typowe w naszym hybrydowym kraju.

Nie jestem zwolennikiem tego typu opcji politycznej, ale tez nie uwazam, ze rzad PIS bedzie gorszy (ani lepszy) niz jego poprzednicy. Poki 3/4 spoleczenstwa to ludzie po pierwsze mocno ograniczeni, a po drugie sfrustrowani swoja sytuacja materialna (ktora najczesciej wynika z pierwszego) to nie bedziemy mieli lepszych rzadow. Trzeba sie z tym pogodzic.

Tak jak sluchajac Sargerasa mozna sie mocno zniechcecic do PiSu, tak dla odmiany sluchajac pozostalych 3/4 osob mozna nabrac sympatii dla tego ugrupowania. :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:52 
Cytuj  
Tak jak sluchajac Sargerasa mozna sie mocno zniechcecic do PiSu, tak dla odmiany sluchajac pozostalych 3/4 osob mozna nabrac sympatii dla tego ugrupowania.


to ja 8)
I jestem sfrustrowany - przegrałem wczoraj 8mln zł :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:57 
Cytuj  
6.5 nie 8 ;P
A odnośnie Sargerasa to nie czytuję. Jest w ignorze.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:02 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
6.5 nie 8 ;P
A odnośnie Sargerasa to nie czytuję. Jest w ignorze.


zazdroszcze :)

a co do Sośnierza to jak wiadomo "k...wy zawsze ciagnie do burdelu" - imho to dziwne ze tylko on przeszedl do pis bo wydaje mi sie ze ludzi chcacych sie za wszelka cene zalapac do "partii wladzy" powinno byc tam wiecej

P.S. oczywiscie Sosnierz nie jest czlonkiem PiS. Tak samo jak kurski :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.