mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:10 
Cytuj  
Witam!

Z gory sorry, za temat troche niezwiazany z grami mmorpg, ale uznalem, ze to formu jako jedyne nadaje się do zadania mojego pytania. A wiec do rzeczy! Prawie od roku place za konto na FilePlanet przy pomocy karty Visa Electron z Inteligo i jak do tej pory wszystko bylo ok. Jednak niewiadomo z jakiego powodu w tym miesiacu abonament nie zostal oplacony, w zwiazku z czym skontaktowalem sie z pomoca techniczna FilePlanet i tam uzyskalem odpowiedz, ze transakcja niedoszla do skutku i musze sie skontaktowac z moim bankiem. I tera pytanie, może ktos wie o co chodzi i o co powinienem sie zapytac w Inteligo – bo nie za bardzo wiem o czym mam rozmawiac z ludzmi z obslugi klienta.

Z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:16 
Cytuj  
brak srodkow na koncie , zablokowana suma , maintenance Inteligo (wtedy nie dzialaja zadne transakcje)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:20 
Cytuj  
Hmm, moze jakbys wyrwal od fp kod bledu jaki im sie wyswietlil i z nim sie zglosil do banku, to predzej doszedlbys w czym jest problem.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
brak srodkow na koncie , zablokowana suma , maintenance Inteligo (wtedy nie dzialaja zadne transakcje)


Co najwyzej to ostatnie, ale jesli tak, to co pwinienem zrobic?

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:24 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Hmm, moze jakbys wyrwal od fp kod bledu jaki im sie wyswietlil i z nim sie zglosil do banku, to predzej doszedlbys w czym jest problem.


Ciekawa sugestia, zaraz do nich napisze, to moze uda mi sie od nich uzyskac ten kod. Dzieki za jakas rade.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:44 
Cytuj  
nie wiem jak to działa w Intelligo gdyż ja mam konto w Mbanku. U mnie działa to tak:
1. dzwonię
2. loguję się przez telefon na swoje konto (by pominąć weryfikację przez operatora)
3. wciskam odpowiedni klawisz by pogadać z żywą osobą
4. po prostu pytam o daną transakcję - dlaczego płatność nie została zrealizowana

Np. bardzo dokładnie mi kiedyś pani wytłumaczyła dlaczego muszą odrzucać moje płatności z interactcd.com ;)

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:49 
Cytuj  
W Inteligo wyglada podobnie, tylko się zastanawiam, czy bede w stanie wytlumaczyc im o co mi chodzi, ale skoro mowisz, ze w Mbank’u wiedza, to może w Inteligo tez. Jutro zadzwonie i sprawdze. Dzieki za sugestie Mark.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:24 
Cytuj  
Np. bardzo dokładnie mi kiedyś pani wytłumaczyła dlaczego muszą odrzucać moje płatności z interactcd.com

Dlaczego?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:58 
Cytuj  
chodziło o sposób autoryzacji karty. Oni autoryzują kartę w jakiś starszy sposób który jest widziany przez system tak jakby karta fizycznie była u nich. Płatności ekartą są wtedy odrzucone, gdyż jest to karta tylko do płatności internetowych i blokowane są autoryzacje w ten sposób.
Nawet można było temu zaradzić - trzeba było gdzieś tam wysłać fax, ale to mnie juz średnio interesowało.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:01 
Cytuj  
Nastepnym razem sie spytaj dlaczego niektore (e)karty z tego samego banku dzialaja... Bez problemu placilem w interact inteligo i dwoma roznymi e-kartami z mbanku. magia.

Moze ja nie mam zablokowanej tej autoryzacji ze wzgledu na to ze te rachunki zostaly dosyc dawno zalozone ale z drugiej strony karty sie wymienia co rok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:21 
Cytuj  
A ja nadal Markowi sie dziwie, ze nie mogl zaplacic w Interact karta mbanku. Placilem z 5 razy juz u nich i nigdy nie mialem zadnego problemu. Ekarta, oczywiscie (raz zaplacilem visa classic mbanku i tez bezbolesnie).

X.

PS. Konto w mbanku mam z 5 lat, ekarte od samego poczatku, wiec moze dlatego ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 00:59 
Cytuj  
ja tam nie mialem problemow z visa electron z inteligo wszedzie mi akceptowali raczej.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 22 gru 2005, 01:51 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 01:46 
Cytuj  
Ja ostatnio tez już nie mogę płacić za FP przy pomocy karty Inteligo, jak narazie nie chciało mi się dowiadywać o co chodzi, ale jutro przedzwonię i może mi wtłumaczą, czemu nagle nie mogę płacić za coś co opłacałem od wielu miesięcy...

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 03:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja tam nie mialem problemow z visa electron z inteligo wszedzie mi akceptowali raczej.

Ja rowniez do tej pory nie mialem zadnych problemow.

Ozzie napisał(a):
Ja ostatnio tez już nie mogę płacić za FP przy pomocy karty Inteligo, jak narazie nie chciało mi się dowiadywać o co chodzi, ale jutro przedzwonię i może mi wtłumaczą, czemu nagle nie mogę płacić za coś co opłacałem od wielu miesięcy...

Jakbys cos wiedzial to daj znac, ja postaram sie jutro do nich zadzwonic, tylko musze troche czasu znalezc - a ostatnio mam z tym problem:(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.