mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:14 
Cytuj  
No dobra troche ponarzekalem ale troche normalnych sytuacji sie zdarzalo - np osoby ktore mi przedluzaly neo byly na szczescie na tyle mile ze sie dowiedzialy co i jak, a nie jak wiekszosc idiotow tam pracujacych olaly sprawe.

Inna rzecz ze kupilem neo w promocji, oplacajac na rok, slabawa promocja ale cotam. 2 miesiace pozniej pojawila sie nowa - okazalo sie ze cos taniej wychodzi i tutaj kolejny lol - przedluzylem umowe na rok (wyszlo z 2-3 miesiace wiecej tylko :DDD) i promocje mi zaliczyli :DDD

Neo zalozyli mi dosyc szybko, a za czasow sdi to nawet do mnie przedzwonili jak zakladali w mojej miescinie :D Moze niektorzy pamietaja jak to wygladalo - neo wdrazali bardzo powoli ;) od miasta do miasta ;) Moja mama przerazona giga rachunkami za telefon (modem wtedy byl ;)) dzwonila sporo dowiadywac sie czy bezdie neo wiec zapisali ja na liste i bylem jednym z pierwszych ktorzy je dostali :D

Karol ja cie rozumiem, sam tak mam :P z tym ze gorzej, bym pewnie dzwonil co chwila grozil, dreczyl a nawet szukal info o pozwaniu ich do sadu czy dorwaniu odszkodowania za wszystko co mozliwe ;P od strat moralnych po probe zabojstwa ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:33 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Heheheh ja co roku mam cos podobnego, choc nie na taka skale jak ty :D

Chodzi o to ze mam Neostrade na dawnych zasadach, bez zadnych limitow etc. Jako ze przedluzam co roku umowe na nastepny rok niemaja mi prawa wpieprzyc tych limitow :) a sciagam duuuuuuzo :D

Inna sprawa ktora nekala mnie i mojego kumpla to codzienne telefony z ofertami zmiany opcji, doszlo nawet do tego ze jak dzwonil ktos z TP to od razu mowilem NIE JESTEM ZAINTERESOWANY :P widac tak im dociskal moj download ze okropnei chcieli zalozyc mi limity ;) ostatnio ucichly ;p pewnie dali se spokoj :D


Taaaa ma podobnie, tez nie mam limitow i sciagam duzo.
Kazdego miesiaca kiedy nasciagam okolo 40 GB dzwoni do mnie TPSA z super ofertami na ograniczenie kosztow rozmow i szybszej, "lepszej" neostrady. Kiedys sie sklanialem nawet do zmiany na szybsza ale jak sobie policzylem koszta wykupienia dodatkowych kilku giga downloadu to stwierdzilem ze mi sie nie oplaca.
Swoja droga ciekawy jestem co im tak zalezy na wtloczeniu kazdego uzytkownika w limity, przeciez one sa chore i dla sporej czesci internautow niewystarczajace.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 19:36 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Swoja droga ciekawy jestem co im tak zalezy na wtloczeniu kazdego uzytkownika w limity, przeciez one sa chore i dla sporej czesci internautow niewystarczajace.


właśnie dlatego :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 20:01 
Cytuj  
Kumpla matka posluchala ... teraz sie smieje bo sciaga wolniej niz ja uploaduje a jak wiadomo upload na neo mam niski :D
Koles z anime musial sie przezucic na mangi bo kompa starzy i tak mu w nocy nie pozwalaja trzymac wlaczonego :DDD a w dzien zbyt dlugo sie sciagaja :DDD
Moi starzy chyba powoli lapia co i jak, zreszta argument ze jak zmienia to nie bede im sciagal mp3 ani filmow zadzialal nawet zanim zalapali czemu :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 20:09 
Cytuj  
Powinni dawa wieksze limity - ja dzisiaj moj wykorzystalem :/ Na szczescie jeszcze 5 dni i bedzie git.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:03 
Cytuj  
wytrwałem.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:10 
Cytuj  
Ashton a ja sie to na he-manie kurka mecze ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:14 
Cytuj  
Jak widze mam to szczescie ze pomimo wszystkiego, zadnych problemow z ponownym zalozeniem neo nie mialem... :) (ojciec zamowil; placil 2m, pozniej nic, po 1/2 roku nastepnie zamowilem ja neo)
majac liczna rodzine to mozna byloby miec neo za darmo :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 04:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
No zesz kur... wasza mac - jak musi byc zorganizowana firma, ktora nie jest w stanie odnotowac jednej, prostej zmiany u jednego szarego klienta.


podobnie jak zus, urzedy skarbowe i inne dziwactwa, w ktorych siedza (z premedytacja uzylem tego slowa) stare pryki przyzwyczjone do czasow pre1989...

btw. niezly ubaw mialem sluchajac audycji w 'zetce'. pan Janusz dzwonil do zus'u z pytaniem przez jaki okres czasu zus moze zazadac dowodow wplaty skladek ubezpieczeniowych. bez niespodzianek, nie otrzymal odpowiedzi. kolejno kobiety przelaczaly rozmowe do 'kolezanek z innego dzialu' i tak w kolko.
najlepszy byl pan, ktory zazyczyl sobie tego pytania na pismie...


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 13:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dlatego nie mam w domu nic wspolnego z tpsa i jest mi z tym dobrze ;)

X.


Same here (net - lokalny isp, tel - aster) :D

Zdychaj telekomuno !


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:38 
Cytuj  
btw ktos pamieta jak byly kary za zzerwanie umowy na neo bez limitow na czas okreslony? 12ms? Bo juz nigdzie tej umowy nie moge znalesc.
edit
chyba 50 zł za kazdy miesiac ale wolal bym widziec napewno


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 21
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 21:53 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
btw ktos pamieta jak byly kary za zzerwanie umowy na neo bez limitow na czas okreslony?

Z tego co pamietam (chyba nic sie nie zmienilo) to wysokosc abonamentu razy ilosc pozostalych do rozwiazania umowy miesiecy


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną : zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" jest tylko rodzajem pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 23:04 
Cytuj  
Nie wiem jaka jest kara za zerwanie tej umowy ale to co piszesz slavec jest troche bez sensu - wtedy to sie nie powinno nazywac zerwaniem umowy tylko wywiazaniem sie niej przed terminem :)

W prawie handlowym jest default podane ze kara za zerwanie umowy wynosi 20% jej wartosci wiec w tym przypadku by bylo albo 20% od kwoty za pozostale miesiace (najprawdopodobniej) albo 20% od calosci (czyli jakies ~2.4 abonamentu miesiecznego).
Ale po co spekulowac - najprosciej jest zerknac do umowy ktora kazdy majacy neo ma w domu :)
(od razu napisze ze nie jestem leniwy tylko sam nie moge sprawdzic bo umowe na moje lacze podpisywal ktos inny).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 23:20 
Cytuj  
40zl za kazdy miesiac jaki pozostal do terminowego zakonczenia umowy (w kazdym badz razie tak w mojej 24 miesiecznej 512 jest). Jesli dobrze pamietam oplata nie zalezy od abonamentu.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 00:02 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
40zl za kazdy miesiac jaki pozostal do terminowego zakonczenia umowy (w kazdym badz razie tak w mojej 24 miesiecznej 512 jest). Jesli dobrze pamietam oplata nie zalezy od abonamentu.


O ile dobrze kojarze tak jest w przypadku umowy na "nowa" neo - ta z limitami - i to mozna znalezc na stronie TPSA.
Aenima ma umowe na "stara" neo (przedluzana co rok) na czas okreslony wiec moze byc inaczej.
Niestety, nie znalazlem jakie sa koszta wypowiedzenia umowy na czas okreslony w przypadku "starej" neo gdyz ja mam umowe na czas nieokreslony:/ i tam mam po prostu okreslony okres wypowiedzenia.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 01:00 
Cytuj  
No wlasnie i tu jest problem bo umowy juz nie posiadam i nie mam jak do tego dojsc. Na stronie tp jest regulamin tylko do nowego neo, ale z tego co google wyplulo jest to prawdopodobnie 40-50 zł za kazdy wykorzystany miesiac. Ale wolal bym sie upewnic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 01:15 
Cytuj  
Mi parę miesięcy temu TPSA przysłała rachunek za dwa lata zaległych płatności za SDI.

Przy czym z SDI nie korzystam od kilku lat. :roll:

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 16:25 
Cytuj  
kara wynosi:

ilosc miesiecy trwania umowy * roznica miedzy abonamentem na czas okreslony a czas nieokreslony

Obrazowo

Na czas nieokreslony: 200 zl
Na czas okreslony: 130 zl
Roznica: 70 zl

Korzystasz od 5 miesiecy - kara = 70*5=350 zl :P

Generalnie logika Tepsy jest taka, ze jesli zrywasz umowe na czas okreslony to licza to tak ze nigdy nie podpisales na okreslony, a korzystasz na warunkach z nieokreslonego (czyli co miesiac powinienes placic wiecej) - i to ta roznica - mam nadzieje ze zrozumiale

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 19:58 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
kara wynosi:

ilosc miesiecy trwania umowy * roznica miedzy abonamentem na czas okreslony a czas nieokreslony

Obrazowo

Na czas nieokreslony: 200 zl
Na czas okreslony: 130 zl
Roznica: 70 zl

Korzystasz od 5 miesiecy - kara = 70*5=350 zl :P

Generalnie logika Tepsy jest taka, ze jesli zrywasz umowe na czas okreslony to licza to tak ze nigdy nie podpisales na okreslony, a korzystasz na warunkach z nieokreslonego (czyli co miesiac powinienes placic wiecej) - i to ta roznica - mam nadzieje ze zrozumiale


thx o to mi chodzilo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:14 
Cytuj  
pewnego dnia wracam do domu.. wlaczam kompa i widze ze neostrada nie dziala, za telefon a tu cisza.. skok do rachunkow.. niby tylko 3 dni po terminie oplacenia faktury, ale kto ich tam wie.. nastepnego dnia dzwonia do blekitnej laguny, a tam jakas dziewczyna mowi, ze tel wylaczyla windykacja.. to ja na poczte oplacic rachunki, wracam z potwierdzeniem do telepunktu tam pani juz za 4 razem udalo sie wyslac faks na 9395 (niezbedny byl reset faksu) - szczesliwa dala mi potwierdzenie i powiedziala, ze wlacza w ciagu 5 dni.. wiedziony dziwnym przeczuciem, dzisiaj zadzwonilem znowu na 9393 i czego sie dowiedzialem? jakies tam zadluzenie moze i rzeczywiscie bylo, ale telefon nie dziala z powodu awarii - do jutra postaraja sie usunac.. :roll:


EDIT: jutro sie dowiedzialem, ze naprawia o 18:30.. jutro minelo.. dzisiaj sie okazuje, ze przyczyna awarii jeszcze nie zostala "zdiagnozowana", ale w przeciagu kilku dni telefon powinien dzialac..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge


Ostatnio edytowano 4 sty 2006, 11:14 przez Constantin, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.