mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 19:21 
Cytuj  
nie do konca na temat ;) Chetnie zobaczylbym film na podstawie gry Thief ale balbym sie, ze spieprzyliby go ;) Lepiej jakby ktos zrobil moze taki film jak wygladaly filmiki w T3:DS, byly niezle klimatyczne ale mozna by jescze je podrasowac ;) Nawet slyszalem gdzies o takim projekcie...


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 09:56 
Cytuj  
Red Eye - kolejny przykład na to, że azjaci nie potrafią zrobić dobrego horrorka. Mamy standardzik, wyskakujące twarze lub całe postacie dzieci, w tym nowość dorośli też straszą, druga nowość to brak straszącego kota. Fabuła tak banalna, że nawet Hollywood by taki scenariusz z miejsca odrzucił. Efekty specjalne - brak.
Ocena 2/10 (bo w sumie są gorsze filmy), fakt faktem, wyłączyłem go na 20 minut przed końcem bo mnie po prostu znudził.

Co do King Kong-a zgadzam się z Zychem - Peter Jackson pokazał po raz kolejny klasę.
No i w święta się nie powstrzymałem i z divx-a obejrzałem Narnię. Dla tych którzy wychowali się na książkach o honorze, odwadze, braterstwie i jeszcze czasami wierzą w takie bzdury - cudo. Piękny film pod każdym względem i na pewno wybiorę się do kina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:17 
Cytuj  
Właśnie troche zainteresowała mnie ta Narnia... ale w TV leci zwiastun siejacy postrach, straaasznie mnie zniechecil do...dubbingowanej wersji... napisy ftw!


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:07 
Cytuj  
no kino traci swój urok niestety i nawet nie chodzi o dubbing (bo wierzę, że będzie też wersja z napisami).
Byłem na King Kongu, prawie za moimi plecami usiadło ~5 wyluzowanych gimnazjalistek, które sobie zarzuciły buty na oparcia siedzeń i przez cały film gadały ze sobą na głos wybuchając śmiechem co jakiś czas...

Dobrze, że ja w większości preferują przednie miejsca (tzn. 5-10 rząd od ekranu), a reszta uważa że jak ekran jest na tyle daleko, że przypomina 14-calowy telewizorek to dopiero jest OK więc w sumie mam spokój. Najgorzej jak się idzie z kimś kto preferuje ostatnie rzędy :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:18 
Cytuj  
no jak ktos chce naprawde isc na film to nie ma co siadac w ostatnich rzedach... pamietam jak bylem zdaje sie na LOTR:TT i wparowało wycieczka szkolna dzieciakow... grr... :har:


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:56 
Cytuj  
Dobre rozwiazanie to wybierac sie na premiery nocne o 24.01, jesli u was takie organizuja, tylko hardcorowcy i zaintereoswani ludzie w 99% ;] pelna sastysfakcja z filmu w dobrym towarzystwie ludzi ktorzy ida do kina nie tylko obejrzec ale i przezyc film:)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:42 
Cytuj  
co do zachowań niektórych osób w kinie..takie czasy mamy nie przeciętne :-?
Kino Domowe Ftw

a co do filmu: Lord of War, w sumie nie typowy film nie sensacja ni komedia, dokument :wink: ale naprawde warty obejrzenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:53 
Cytuj  
Na Narnie trzeba sie wybrac z dziecmi Imo , wtedy jest klimat , ja obiecalem berbeciom kuzynki ze ich zabiore i ide 6 Stycznia :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:08 
Cytuj  
czy ja wiem, w sumie opowieść jest dla dorosłych i niewiele różni się od tej z Władcy Pierścieni tylko, że przedstawiona jest w całkiem inny, trochę infantylny sposób, gadające boberki, liski itp.
Końcowa walka gdzie ścierają się dwie armie zwierząt i różnych stworów robi niezłe wrażenie nawet na 15" calowym ekraniku laptopa braciaka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:40 
Cytuj  
No ja tez mialem takie wrazenie. Niby Disney i mega bajkowo ale ogolnie patrzac to film dla przecietnego dzieciaka moze byc ciezkawy. I tresciowo i wizualnie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 16:09 
Cytuj  
ostatnio odswiezylem sobie serial Kindred: The Embraced, jesli ktos lubi klimaty wampirzej polityki to polecam :D szkoda ze nakrecono tylko 8 odcinkow :(


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:36 
Cytuj  
Wczoraj lecial film: "Pogoda na jutro" (very nice) z Jerzym Stuhrem, ktory btw. jest moim ulubionym polskim aktorem.

edit: tak grał tam razem z Maciejem Stuhrem i miał na nazwisko Kozioł.


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 sty 2006, 16:05 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 15:42 
Cytuj  
Stuhr w tym filmie grał z młodym Stuhrem ? i miał na nazwisko Kozioł ? to chyba też oglądałem :D

BARDZO polecam (wiem że już stare ale...) Corpse Bride... Genialny film


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 23:23 
Cytuj  
Czasami na Ale Kino! leci film Eda Wooda "Plan 9 z kosmosu" polecam, najlepsza komedia ever ! (btw i kto by pomyślał że ten film był kręcony jako sci-fi). I warto obejrzeć biografię Eda Wooda, żeby w pełni pojąć cudo tego filmu :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 16:30 
Cytuj  
Znowu wyszła jakas polska denna komedia: Czas Serferów..nie które motywy są nawet śmieszne ale to że co drugie słowo jest przekleństwem tego juz nie zniese...
Nie polecam


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:02 
Cytuj  
Nirunn napisał(a):
Znowu wyszła jakas polska denna komedia: Czas Serferów..nie które motywy są nawet śmieszne ale to że co drugie słowo jest przekleństwem tego juz nie zniese...
Nie polecam


dno ale czego sie spodziewac bo filmie z taka obsada..

edit
a muzyke robil doniu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 32
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:08 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dno ale czego sie spodziewac bo filmie z taka obsada..


Raczej bym się zapytał, czego się spodziewać po polskim filmie... Jakoś tak się złożyło, że żaden z obrazów rodzimej produkcji z ostatnich 15-20 lat nie jest w moim top50 nawet.

ATSD "Layer Cake" polecam <- dobre angielskie kino gangsterskie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 23:54 
Cytuj  
krebain napisał(a):
Raczej bym się zapytał, czego się spodziewać po polskim filmie... Jakoś tak się złożyło, że żaden z obrazów rodzimej produkcji z ostatnich 15-20 lat nie jest w moim top50 nawet.


Chlopaki nie placza - jak dla mnie to byla rewelacja :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 32
Dołączył(a): 16.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 00:18 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Chlopaki nie placza - jak dla mnie to byla rewelacja :)


Ooo... rzeczywiscie, w takim od 6 lat :D Jak na narodową kinematografię to kiepsko. Inne kraje potrafią wypuścić po jednym dobrym filmie rocznie co najmniej. U nas jeden, dwa na dekadę to max.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 09:33 
Cytuj  
"Czas surferów" chyba był robiony właśnie na podobieństwo "Chłopaki nie płaczą". O ile teksty z drugiego tytułu powtarzam do tej pory, to oglądając "Czas surferów" uśmiechnąłem się może ze dwa razy, do tego krzywo. Co do gry aktorów to swoisty rekord - bardziej drętwo i nienaturalnie nie dało się tego zagrać :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.