mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 14:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A już niedługo będzie Hammer & Sickle ('Młot i sierp' ;P)


już jest - RELOADED :P

A kiedy to to wyszło? o.O
Mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba czekać rok czasu na wydanie w polsce - tak jak w przypadku S2/S3.

Cytuj:

OMFG. Zapomniałem dodać cudowny Syndicate. Ileż godzin spędziłem przy tej grze masakrując cywili XD


Kurcze fakt
Zresztą Bullfrog to był naprawdę udany developer.

Sporo tego było aż ciężko spamiętać wszystko.
Z takich bardziej nowych rzeczy to zapomniałem o Morrowindzie (urzekł mnie od pierwszych minut). Jedyna gra w której zanim dotknęłem się fabuły grałem przez tydzień czasu bawiąc się w poławiacza pereł i explorera


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sty 2006, 14:59 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:30 
Cytuj  
pamięta ktoś Megalomanię? Już na PC-cie była - szkoda, że teraz nie robi się takich nowatorskich gier, tylko kopiuje stare pomysły poprawiając grafikę. Kiedyś każda gra diametralnie różniła się od innych.
Głupie Knight Lore dawało rozrywkę na dziesiątki godzin. R-Type (strzelanka w lewo) lub Xenon (do góry) podobnie.
Teraz teoretycznie dużo bardziej rozbudowana gra bawi max przez kilka godzin :/

Hammer&sickle wyszło pod koniec ubiegłego roku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:31 
Cytuj  
cosik mi sie przypomnialo... Ufo: Enemy Unknown :D (syndicate tez bylo cool) Wiem, tez, ze mialem takie "czarne pudlo" z 2 joyami co sie podpinalo do TV (nie mam pojecia co to bylo) ale byla taka super gra, wlasciwie to wygladalo jakby samolot stal w miejscu a obraz sie przesuwal w dol ;p Sie rozwalalo czolgi itp. ;p i jeszcze jedna gra Lost Vikings :)

heh jeszcze gdzies jeszcze mam te czarne, cienkie dyskietki zdaje sie cos okolo 700 kb pojemnosci ;d (w sumie to gdzies jeszcze mam multum gierek na tym), heh...dzieciak bylem wtedy straszny ;p

Obecnie czekam na HoMM5 ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 sty 2006, 15:35 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 15:32 
Cytuj  
1.2MB lub 360kB - jeszcze mam w domu ze dwie takie stacje 5.25 ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
pamięta ktoś Megalomanię? Już na PC-cie była - szkoda, że teraz nie robi się takich nowatorskich gier, tylko kopiuje stare pomysły poprawiając grafikę. Kiedyś każda gra diametralnie różniła się od innych.
Głupie Knight Lore dawało rozrywkę na dziesiątki godzin. R-Type (strzelanka w lewo) lub Xenon (do góry) podobnie.
Teraz teoretycznie dużo bardziej rozbudowana gra bawi max przez kilka godzin :/

Hammer&sickle wyszło pod koniec ubiegłego roku.

Megalomania super gierka była (szczególnie jak z kamieniami na samoloty się szło :P) tylko miała wkurzającą tendencję do wykrzaczania się :)

Choć Xenon jakoś specjalnie do gustu mi nie przypdał (wogóle pierwsza tego typu gra poza River Raid, która przykuła mnie do monitora to nieśmiertelny Raptor :) ale to już nowsze dzieje).
Hyhy Comanche mi się przypomniał ^^ te kaniony i szarżowanie na grupy czołgów to było to :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:55 
Cytuj  
To i ja sobie nabije posta.
Z amigowych hiciorow to zdecydowanie najbardziej mi w pamieci utkwil Flashback. Boska grafika jak na tamte czasy, swieta fabula, no i oczywiscie sama przyjemnosc z grania, bo dzisiaj o to trudno. Oczywiscie Another World tez milo wspominam, ale mimo wszystko Flashback to byla dla mnie idealna gra. Wogole na amige bylo sporo swietnych platformowek jak Super Frog, Toki, Rick Dangerous czy Turrican. Wszystkie poprostu sie do dzisiaj pamieta.
Ktos wyzej wspomnial o Syndicate - tez nie mozna o tym zapomniec. Ufo : enemy unknown, Space Hulk, Dungeon Master i wiele innych. Wlasciwie to mozna wszystkie gierki wypisac i kazda sie bedzie dobrze kojarzyc.

Z PeCetowymi gierkami juz nie bedzie takiego problemu, bo mozna je policzyc na palcach jednej reki ( no moze dwoch ). Deus Ex, seria Baldur's Gate, Quake 2 ( chociaz mi sie kazdy quake podoba, ale 2 ma najfaniejszy ctf ), Blade Runner ( slabosc do filmu i ksiazki ), moze Diablo 1 za klimat, no i oczywiscie Shadowman.

Teraz wypuszczaja sam shit ( nie licze mmorpgow, chociaz tutaj tendencje sa podobne ). Czekam na Stalkera i ET:Quake Wars ( splash damage pozamiatali et:rtcw, mimo ze gierka jest kamperska ). Moze NWN2 bedzie dobre, ale 3 edycja d&d mi niestety wogole nie pasuje. Chyba wiecznie bede w q2ctf gral ;(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 22:03 
Cytuj  
pamięta ktoś Megalomanię?

Na amige wypas gra:) ale jakos szybko mi sie dyskietka popsula...
N&S tez wyjebane bylo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 22:11 
Cytuj  
Montezuma PWNAGE ! @atari800xl


btw. adolf ty i nabijanie postow ...... mhwahaha
pamietam ze od 2001 do 2004 miales 4 posty ;p
W sumie nawet niezle sie rozbujales w 2005 -2006 .. 69 calkiem ladny i ze tak to ujme perwersyjny post count ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:22 
Cytuj  
adolf ty w q2ctfa grasz? Ja myslalem ze ta scena umarla dawno... :)
ET:Quake Wars to podobno bedzie takie bf2 wuchta osob i plansze na km2.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:46 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
adolf ty w q2ctfa grasz? Ja myslalem ze ta scena umarla dawno... :)

Gram, bo tylko w to potrafie ;)
Scena sie jeszcze jakos "trzymie". W polsce sa 2 servery ( lol ) i moze 20 aktywnie grajacych osob. Niby nie duzo, ale po co wiecej. Po za naszymi granicami tez to nie wyglada lepiej. Jedynie scena lotewska jest w miare aktywna i pare osob ze stanow, ale oni graja na swoich yankeskich serverach. W sumie co jakis czas na ircu zbiera sie zagraniczna ekipa i graja "q2mixa" do rana. Nie jest zle, aczkolwiek rewelacja tego nie mozna nazwac. Wlasciwie to jeszcze niedawno byly 2 ligi ( clanbase - dopiero ten sezon nie wypalil, ale wszystkie poprzednie sezony mialy porzadnie obsadzone 3 dywizje, no i nasza polska liga ).
Zostali sami maniacy :( Wszyscy sie znaja i graja for fun. O jakiejkolwiek rywalizacji mozna zapomniec, juz sie nikomu nie chce.

btw. jednym z powodow upadku tej sceny jest WoW... parenascie osob w to gra, a to prawie 1/3 sceny ;d

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:55 
Cytuj  
Adolf napisał(a):
.....btw. jednym z powodow upadku tej sceny jest WoW... parenascie osob w to gra, a to prawie 1/3 sceny ;d



Slaves of pain=wow clan - Sad but true ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:13 
Cytuj  
i tu i tam PvP jest "frag based" , w WoW nie ma tylko raila :wink:

.....ale sa hunterzy z aimed shot za 2500 k :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:17 
Cytuj  
O wlasnie: another world i flashback. Az sie łezka kręci :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 01:02 
Cytuj  
To ja dodam jeszcze Elite na amisie.
Spędziłem nad tą grą bite dwa miesiące dzień w dzień :] Niby gierka nic w sobie nie miała: badziewna grafika, nieistniejąca fabuła, i w zasadzie brak urozmaicenia a jednak nie mogłem się oderwać.

Hmm taaaa... Nauczenie się dokowania do stacji zajeło mi kilka dni XD

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 03:08 
Cytuj  
W Elite to na początku na spectrumnie dokowaliśmy w 3 osoby na "gumniaku" ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
O wlasnie: another world i flashback. Az sie łezka kręci :).


Dokładnie Another World wymiatał :D Jak go zobaczyłem po raz pierwszy na mojej Amisi 500 to myślałem że śnie - wspaniałe intro, aniamcja postaci :P itp. Do tej pory utkwiła mi scena z gry w której trzeba zaraz na samym początku uciekać przed jakąś czarną bestią, później przed wodą :lol: no i te walki - po prostu miodzio jak na tamte czasy

PS. A własnie nie wiesz czasem czy idzie tą grę wogóle teraz za free zassać - ma status abandonware :-? Pozdro :]


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:56 
Cytuj  
Velociraptor napisał(a):
PS. A własnie nie wiesz czasem czy idzie tą grę wogóle teraz za free zassać - ma status abandonware :-? Pozdro :]

google.com + 'another world'


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:15 
Cytuj  
http://staregry.pl

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:44 
Cytuj  
w co teraz grasz adolf ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 14:01 
Cytuj  
W pokera z luckiem w MC :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.