mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Co wolicie/co byscie wybrali?
Morrowind 10%  10%  [ 7 ]
Oblivion 51%  51%  [ 35 ]
Gothic 2 1%  1%  [ 1 ]
Gothic 3 38%  38%  [ 26 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:58 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wyjdz na dwor i z wrzaskiem polec do lasu poudawac trolla, bedziesz mial klimat.


O shit rotfla zaliczylem;D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 17:40 
Cytuj  
Bez przesady, w conajmniej kilku rpg-ach mozna uswiadczyc "kupe" klimatow. Fallout, Baldurs, Deus Ex. Czasem mozna znalezc tam takie motywy, ze dziekowalem Bogu za to ze stworzyl autorow tych gierek.
Wiadomo za to w mmorpg panuje inny klimat. Moze lepszy, moze gorszy... Wedle gustu. Ale rzeczywiscie, jesli masz z kim grac...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:03 
Cytuj  
Mark ostatnio przechodzi sam siebie, normalnie beton

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
No tak, natomiast gracze emulatorkow UO sa klimatyczni w chuj bo inaczej pan GM zbanuje konto i straci sie xx dni bo powiedzialo sie cos co nie bylo 'klimatyczne'.

:>

Pech, zgadzasz się na takie warunki zaczynając grę na danym emulatorku, no chyba, że wolisz bez "klimatu" i z "donate" ;)

ps. ciekawe jak tam u klimaciarzy z DDO, coś doszły mnie słuchy, że właśnie im tylko klimat został bo content się skończył ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wole placic za rozrywke na najwyzszym poziomie. ;)

True, true, true, ale niektorym szkoda kasy, lepiej isc z elopozdroziomami na winko z dziewczinko i pograc w MU.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:41 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Jak widać dla przeciętnego użytkownika gier mmorpg pojęcie klimatu w grze rpg jest zupełnie obce :(


A przyszlo ci do glowy ze niektorzy juz poprostu wyrośli ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:49 
Cytuj  
Jak wyrosli to po uj graja ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:52 
Cytuj  
Czytanie ze zrozumienien 4tw.

Wyrośli z trzepania sobie konia nad klimatem =/= wyrosli z grania.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:50 
Cytuj  
I teraz trzepiesz konia nad numerkami ? :<< przykre...

Ja zaczalem grac tez kolo 89 (no moze 90:P )z tym ze ja wtedy mialem 3-4 lata i jeszcze nie slyszalem o rpgach, zreszta byly by dla mnie zbyt skomplikowane :P ale gralem juz w tych czasach :P

Tak wiec wrazenia na mnie nie robisz najmniejszego :P Ja od malego siedze w grach i na nich sie wychowalem :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 00:16 
Cytuj  
Cytuj:
teraz trzepiesz konia nad numerkami ? :<< przykre...


Teraz przygotuj sie na wielki szok, można grać w gry nie trzepiąc konia nad żadnym ich składnikiem, może z wiekiem też do tego dojdziesz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 02:42 
Cytuj  
Tylko po co wtedy grac ?
Ehh szkoda mi ciebie i mareczka :< bez urazy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 03:07 
Cytuj  
Wlasnie przeszedlem Gothica1. Sam nie wiem jak go zmeczylem. Fabula fajna, w sumie wszystko ok, ale ui, plecak, system walki, ai NPC tak zryte ze gra moze czlowiekowi zepsuc nerwy... Mam nadzieje ze w G2 i G3 (nastepne w moim planie grania) jest lepiej? :)


pozdrawiam

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:50 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Carnillon napisał(a):
Jak widać dla przeciętnego użytkownika gier mmorpg pojęcie klimatu w grze rpg jest zupełnie obce :(


A przyszlo ci do glowy ze niektorzy juz poprostu wyrośli ?


A jaki z tym związek ma wiek ? To, że dla mnie w RPG ważny jest klimat, fabuła, odgrywanie roli oznacza ze jestem niedorozwinięty (?), jestem gówniarzem (?) ? Z tego co wiem w RPG chodzi o to aby dobrze odgrywac swa role co znaczy, że muszę wczuć sie w klimat gry itp.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:58 
Cytuj  
No niestety w dzisiejszych czasach rpg upadl do poziomu cyferek i tluczenia milionow mobkow :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:00 
Cytuj  
Mam dokładnie taki sam stosunek jak roball czy shadhun. Gra musi mieć swój cel, musi pobudzać moją ambicję, gra musi mnie zmuszać do jakiegoś wysiłku swoim skomplikowaniem, trudnością, gra musi mnie zaskakiwać - jak dostaję zwykłe copy&paste poprzednich 2 tytułów + najnowsze shadery to nie jest to żadne zaskoczenie, gra musi mnie ciekawić - jeżeli wyłączam intro bo nudne, to domyslam się, że "outtro" też wyłącze, ratowanie świata i księżniczek, zabijanie smoków przerabiałem tysiące razy i jest to nudne.

Do tego mój czas jest dosyć cenny i można go przełożyć na brzęczące złocisze, jeżeli mam się godzinami szlajać po dungeonach obszukując jakieś chesty by znaleźć kolejny sword+1, który będzie istniał tylko na HDD to nie jest to czynność w jakimkolwiek stopniu porywająca czy nawet fajna. Szczególnie, że te kilka godzin tygodniowo wolę pograć w coś co mi pasuje (MMORPG) niż marnować ten wolny czas na jakąś średniej jakości rozrywkę i deja vu co krok.

klimat rotfl, znów mi się przypomniało zdanie z jakiegoś pirackiego serwera UO "Nie można wjeżdżać na koniu do banku bo to nieklimatyczne". Najbardziej klimatyczny tekst jaki słyszałem.

Carnillon - ale to offlinówka, więc przed kim odgrywasz tą rolę, przed kim tak się starasz RPGować, wyluzuj, to oskryptowane NPC... możesz się wpierdolić z koniem do banku i nikt ci uwagi nie zwróci ;) O ile w drzwiach się zmieścisz..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:15 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko po co wtedy grac ?


Dla funu ?

Kolejny hint : oczuwanie funu z jakiegos elementu gry =/= trzepanie pod ten element konia. Ehh ash coś sie gubisz. Weak troll :( .

Cytuj:
A jaki z tym związek ma wiek ? To, że dla mnie w RPG ważny jest klimat, fabuła, odgrywanie roli oznacza ze jestem niedorozwinięty (?), jestem gówniarzem (?) ? Z tego co wiem w RPG chodzi o to aby dobrze odgrywac swa role co znaczy, że muszę wczuć sie w klimat gry itp.


Sorry Carnillon, moze raczej powinienem użyc słowa znudzili sie niż wyrośli.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:24 
Cytuj  
Fakt, moze mi sie kiedys klimat też znudzi. Mieszkam na wsi, kontakt z grami czy PC mam od niedawna (jakos 98 :wink: ) o necie wogle nie wspominajac :]

Mark, mi jest obojetne czy ktos widzi jak "odgrywam tę rolę". Dla mnie nie jest ważne czy będe miał fankluby zachwycające sie moimi itemkami i skillami. Gram dla siebie i moge odgrywac role nawet przed tymi oskryptowanymi NPCami.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:49 
Cytuj  
Pracocholizm ? Materializm ? Chciwosc ?
Zawsze mi sie wydawalo ze gry sluza do zabawy a nie robienia kasy czy zbierania wirtualnych itemkow :<

Naprawde szkoda mi was :< Ja gram dla siebie, nie dla kasy, ani nie poto by masy noobkow podniecaly sie moim wirtualnym sprzetem :<

Czytajac wasze posty zaczynam rozumiec dlaczego aktualne mmo sa na tak niskim poziomie :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:55 
Cytuj  
Imo kilka osób nie odróżnia "gatunków" gier, stąd cały spór, a więc po kolei:

RPG - gry "na papierze" w których klimat jest najważniejszy, inaczej gra traci sens. Exp & itemz to sprawa drugorzędna i chwała im za to.

cRPG - singlowe "rpgi" na pc/konsole w których klimat zależy od "widzimisie" gracza.

MMORPG - gry w których niema miejsca na "odgrywanie" swojej postaci. Kto choć raz przeczytał na chacie "LFG" ten wie o co chodzi. :<

A teraz drodzy forumowicze, proszę więcej mi tu nie pisać że z klimatu w RPG się wyrasta bo szlag mnie trafia gdy coś takiego czytam.

Skończyłem.
*dumny wychodzi z piaskownicy i wraca do domu*


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:20 
Cytuj  
Kvazar - w WoWie nie ma klimatu (przynajmnie dla mnie) ale w AO które męczyłem przez rok klimat był i to jaki:)
Może dlatego że nie byłem w żadnej topowej org.:) Grało się fantastycznie:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.