mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:23 
Cytuj  
Nawet jak sie zniszczy cala elektronike na swiecie, to nic to nieda, ludzie zbuduja ja od nowa w doysc krotkim czasie....

Jedynie bedzie spory chaos przez kilka lat........


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:27 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nawet jak sie zniszczy cala elektronike na swiecie, to nic to nieda, ludzie zbuduja ja od nowa w doysc krotkim czasie....

Jedynie bedzie spory chaos przez kilka lat........


nie przytłacza Cie czasem fakt, że wiesz wszystko? wydaje mi się, że zycie z takim darem, jest nie do zniesienia...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:58 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nawet jak sie zniszczy cala elektronike na swiecie, to nic to nieda, ludzie zbuduja ja od nowa w doysc krotkim czasie....

Jedynie bedzie spory chaos przez kilka lat........


właśnie nie...gdyby Amerykanom odciac prad co trudne nie jest, wtedy jak domek z kart.... /hehe


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 20:53 
Cytuj  
Taunis: ano ciezko zyc z takim darem :< ale jakos se daje rade :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 21:04 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
właśnie nie...gdyby Amerykanom odciac prad co trudne nie jest, wtedy jak domek z kart.... /hehe


Zeby tylko Amerykana... To jest problem ktory nie dotyczy chyba tylko wiekszej czesci Afryki ;)


pozdrawiam

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:12 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nie trzeba wojny prewencyjnej zeby II WS nie wybuchla i tak samo wojna w Iraku. Wystarczyloby gdyby Amerykanie nie dali dupy (po raz nasty) w czasie Pustynnej Burzy, a nie byloby teraz takich problemow w Iraku (i zreszta nie tylko tam). A jesli chodzi o II WS ugodowosc Francji/_w szczegolnosci_ Anglii a takze (znow) Amerykanow wobec Niemiec!


Że niby co? Zwycięska kampania"Pustynna Burza" przez USA przyczyną wybuchu wojny w Iraku ?
Co do drugiej kwestii sytuacja przed II wojną światową była zupełnia inna niż teraz. To kolokfialne stwierdzenie ale wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy ;/


Ostatnio edytowano 30 mar 2006, 22:15 przez MoPs, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:13 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Nawet jak sie zniszczy cala elektronike na swiecie, to nic to nieda, ludzie zbuduja ja od nowa w doysc krotkim czasie....

Jedynie bedzie spory chaos przez kilka lat........


Ashton ty to pisales serio ? :o
Przestan brac to co bierzesz

P.S A teraz serio... Jakis czas temu gdzies w duzym miescie na krotki okres czasu padl prad i jakie by zamieszanie( w ameryce, Nowy Jork chyba). Swoja droga zaklocenia ktore by sie wytworzyly moglyby na dlugi czas uszkodzic dzialanie wszelkiej elektroniki :] Ale wiesz Ashton to tylko gdybanie. Nie zaraz nie gdybanie, moge sobie zrobic filmik w The Movies


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:24 
Cytuj  
Wylaczenie pradu a zniszczenie elektroniki to cos innego.
Jezeli nie rozumiesz to uproszcze - wyobraz sobie ze zabieraja ci prad jak grasz w mmo - ofkoz, jestes wkurwiony, ale za jakis czas znowu bedzie prad i wszystko bedzie ok.
A teraz sobie wyobraz ze komputer ci exploduje w trakcie gry.....


Problem jest taki ze gdyby zniszczyc cala elektronike, powstal by spory chaos, ale to nie znaczy ze na dlugo, ludzie napewno by wzieli sie ostro do roboty i po kilku latach wszystko odbudowali... Jednak ludzie by pewnie mieli dalej przez dluzszy czas jeszcze sporo problemow, chocby dlatego ze banki, urzedy etc bardzo polegaja na komputerach...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Oczywiście wojny prewencyjnej nie mozna prowadzić, dopuszczenie do II wojny światowej w najbardziej cywilizowanej części europy jest dopuszczalne, ba nie dało się tego uniknąć.


Niepotrzebna ironia - dokladnie tak jest :)
Jesli jakis kraj zdecydowanie prze do wojny, nie liczy sie ze stratami i jest przekonany ze ja wygra to nie ma szans powstrzymania konfliktu.
Allianci nie chcieli zaatakowac niemcow nie dlatego ze byli pacyfistami tylko dlatego ze blednie ocenili sytuacje polityczna, potencjal i mozliwosci niemieckiej armii i samego Hitlera. Wydawalo im sie ze skoro niemcy maja za maly potencjal ludzki i gospodarczy na wygranie wojny swiatowej to jej nie wywolaja i da ich sie "oswoic".

A ta cala "Twoja" idea wojny prewencyjnej nie trzyma sie kupy zupelnie. Jesli jakis kraj posiada bron nuklerna i srodki do jej przenoszenia to "wojna prewencyjna" = apokalipsa.
Amerykanie i rosjanie sa najwiekszymi zwolennikami tej doktryny ale jakos tak sie dziwnie sklada, ze stosuja ja tylko wobec przeciwnika n razy slabszego od siebie - dla mnie to jest po prostu zwykle gankowanie newbiesow :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:29 
Cytuj  
Zawuaz tylko ze od mareczka niema co wymagac myslenia na taka skale ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Wylaczenie pradu a zniszczenie elektroniki to cos innego.
Jezeli nie rozumiesz to uproszcze - wyobraz sobie ze zabieraja ci prad jak grasz w mmo - ofkoz, jestes wkurwiony, ale za jakis czas znowu bedzie prad i wszystko bedzie ok.
A teraz sobie wyobraz ze komputer ci exploduje w trakcie gry.....


Problem jest taki ze gdyby zniszczyc cala elektronike, powstal by spory chaos, ale to nie znaczy ze na dlugo, ludzie napewno by wzieli sie ostro do roboty i po kilku latach wszystko odbudowali... Jednak ludzie by pewnie mieli dalej przez dluzszy czas jeszcze sporo problemow, chocby dlatego ze banki, urzedy etc bardzo polegaja na komputerach...


Spoko tylko ty to wzioles za powaznie. To mial byc maly zarcik, ot tak wtracony ;) I chodzilo mi dokladnie o zakonczenie w stylu Escape from L.A lub jedno z zakonczen Deus Exa. Jak zobaczysz/zagrasz to zrozumiesz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:36 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Ashton napisał(a):
Wylaczenie pradu a zniszczenie elektroniki to cos innego.
Jezeli nie rozumiesz to uproszcze - wyobraz sobie ze zabieraja ci prad jak grasz w mmo - ofkoz, jestes wkurwiony, ale za jakis czas znowu bedzie prad i wszystko bedzie ok.
A teraz sobie wyobraz ze komputer ci exploduje w trakcie gry.....


Problem jest taki ze gdyby zniszczyc cala elektronike, powstal by spory chaos, ale to nie znaczy ze na dlugo, ludzie napewno by wzieli sie ostro do roboty i po kilku latach wszystko odbudowali... Jednak ludzie by pewnie mieli dalej przez dluzszy czas jeszcze sporo problemow, chocby dlatego ze banki, urzedy etc bardzo polegaja na komputerach...


Spoko tylko ty to wzioles za powaznie. To mial byc maly zarcik, ot tak wtracony ;) I chodzilo mi dokladnie o zakonczenie w stylu Escape from L.A lub jedno z zakonczen Deus Exa. Jak zobaczysz/zagrasz to zrozumiesz.

Aha. A co do sprawy wojny. Nie mozemy zapominac ze sam Hitler byl im na reke, mysleli ze on to mniejsze zlo niz komunisci i woleli sie od nich odgrodzic.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:45 
Cytuj  
double post ftw :<

Fakt ze potraktowalem to zbyt powaznie, ale ucieczka z la byla imo kolejnym dziecinnym filmem, a znajac zycie nawet wojna atomowa nie powstrzyma ludzi :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 23:09 
Cytuj  
IMHO jesli juz mowa o elektronicznym koncu swiata to poczytajcie sobie "Pokoj na ziemi", Lema - rewelacyjna, na temat i teraz to chyba tez modne :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 00:21 
Cytuj  
http://dragostrada.com/cenzura.php?a=ht ... l/0,0.html

A tutaj mamy wciaz rozwijana wersje skryptu cenzurujacego Gazete Wyborcza ;) Zapewne autor robi to na zlecenie naszego rzadu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 07:52 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Że niby co? Zwycięska kampania"Pustynna Burza" przez USA przyczyną wybuchu wojny w Iraku ?


Gdzie ja pisze ze amerykanie przegrali? He?
Brak kontynuacji ofensywy Sił Amerykańskich mających na celu obalenie Saddama H. przy wsparciu ludności Irackiej (ktora zreszta spodziewajac sie ofensywy Amerykanow na terytorium Iraku, sama zaczela obalac Saddama, ale Amerykanie nie nadeszli wiec (w szczegolnosci) ludnosc szyicka zaczela byc bestialsko pacyfikowana), spowodowaloby ze dzisiaj Irak bylby moze nie demokratyczny (gdyz trzeba byc naiwny zeby wierzyc, w to ze kraje muzułmańskie moga miec demokracje na wzor zachodni), ale napewno znacznie bezpieczniejszym miejscem niz jest teraz. A takze relacje pomiedzy USA (a po czesci takze i krajami zachodnimi) a krajami muzułmańskimi bylby znacznie lepsze niz sa teraz.

Ale Amerykanom zalezalo na "Uratowaniu" Ropy niz Ludzi


MoPs napisał(a):
Co do drugiej kwestii sytuacja przed II wojną światową była zupełnia inna niż teraz. To kolokfialne stwierdzenie ale wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy ;/


Wiec twierdzisz ze bylo inaczej?
Po I WS Francja chciala udupic Niemcow, a Anglia stosujac polityke rownowagi na kontynecie, tego nie chciala, bojac sie wzrostu potegi Francji kosztem Niemiec.
W/w.
A po drugie Hitler chcial zaatakowac wpierw Francje i Anglie, a pozniej zaleznie od stanowisk Polski albo zaatakowac Polske i nastepnie Rosje lub przy pomocy Polski zaatakowac Rosje.
Anglicy wierzac o tym dali nam propozycje sojuszu, gdyz w tym momencie Hitler nie mogl zaatakowac Francji majac z tylu Polske, a byl pewny ze gdyby zaatakowal Polske, Francja i Anglia nie przyjda z pomoca.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:05 
Cytuj  
A ja tak trochę nie na temat, między wódkę a zakąskę.

Narrrkotyki! Szkoła jakiej nie znacie...
Ale miałem polew z tych bab co się wykazały wiedzą na temat. I one mają nieść "kaganiec oświaty"...
Trąbią w telewizji, że trzeba rodziców uświadamiać, że z dziećmi trzeba rozmawiać, a nikt nie powie że to najpierw te posrane pukwy nauczycielki powinny zostać przeszkolone i to dokładnie.


_________________
O.o

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:04 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
To było pytanie retoryczne Sargerasie, więc oszczędź sobie błyskotliwej riposty.

Ja natomiast prześmiewczo-ironicznych ripost się nie boję. :roll:
Ethan napisał(a):
A retoryka w/w pana kropla w kroplę przypomina socjotechnikę używaną przez specjalistów PiSu.

Albo jest kropla w kroplę, albo przypomina. Zdecyduj się. :wtf:
Ethan napisał(a):
Drogi Sargerasie, czy Twój szeroko otwarty umysł podczas wyjątkowo skomplikowanego procesu myślowego pominął fakt, że technika polagająca na wywoływaniu skrajnych emocji, wprowadzanie poczucia zagrożenia, to specjalność właśnie PiS?

Tak się składa, że emocje Polaków wynikające ze stanu bezpieczeństwa na ulicach, stopy bezrobocia, dostępności do kredytów dla przedsiębiorstw, czy kosztów utrzymania ponoszonych przez gospodarstwa domowe są na tyle jednoznaczne, że PiS nie musi nimi stymulować.
Ethan napisał(a):
Wytykając tego rodzaju socjotechniczne techniki dziennikarzom uderzasz także w Was, bo stosujecie identyczne. Tyle, że Wy się traktujecie siebi jako jedynych nieskalanych i to jest ironia.

Wmawianie, że PiS uważa się za świętych jest zwykłą konfabulacją, nie mającą potwierdzenia w faktach. PiS toczy spór społeczno-polityczny, który przejawia się między innymi tym, że jest wściekle atakowany pod każdym możliwym pretekstem i posądzany o nieprawdopodobne wręcz spiski. Gdy PiS odpowiada na zarzuty lub sam kogoś skrytykuje jest atakowany z jeszcze większą furią i histerią.

Natomiast jeszcze całkiem niedawno za krystalicznych uważali się panowie z PO, którzy każde swoje niepowodzenie tłumaczyli tym, że PiS ich oszukał.
Ethan napisał(a):
Uwaga!!! Ironia - słowo klucz.

Opór :wink:
Ethan napisał(a):
Czyż hołdowana przez pana Jarosława K. (do tego skrótu niech się on powoli przyzwyczaja) tzw. teoria spiskowa dziejów, opierająca się na tzw. hipotezach niefalsyfikowalnych, nie stwarza permanentego poczucia zagrożenia, nie wywołuje wśród słuchaczy skrajnych emocji?

Z szerokiego arsenału demagogii została wyciągnięta broń akademizacji. Akademizacja dyskusji polega na udowodnieniu swojej wyższości intelektualnej poprzez zarzucenie przeciwnika skomplikowanymi terminami, znanymi wąskiej grupie specjalistów w danej dziedzinie, o których 95% populacji nie ma żadnego pojęcia. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że nikt z obecnych nie będzie w stanie zweryfikować zasadności użycia danego przeintelektualizowania.
Ethan napisał(a):
Czyż oskarżanie swoich anagonistów o wszelkiego rodzaju - oczywiście nieudowodnione - przestępstwa i zbrodnie, nie jest manipulacją socjotechniczną mają na celu zdyskredytowanie go w oczach potencjalnych wyborców?

Jak na razie to o łamanie konstytucji, łamanie prawa, zamach stanu, spisek, oszustwa, kłamstwa, przywracanie cenzury, wprowadzanie dyktatury, zamachy na demokrację, zamachy na wolność słowa, komunizm, stalinizm, faszyzm, nacjonalizm, szowinizm itp., itd. oskarżany jest PiS codziennie i ze wszystkich stron.

Mam nieco zabawy widząc, jak anty-pisowscy demagodzy wpadają we własne sidła. Twierdzą, że PiS „wprowadza komunizm”, ale równocześnie „nawet za komuny było lepiej”, albo „PiS nigdy nie miał programu”, ale równocześnie twierdzą, że „PiS nie realizuje swojego programu”. :lol:

Najwyraźniej nie oglądali „Matrix- Reaktywacja”, bo nie wiedzą o istnieniu związków przyczynowo- skutkowych, odnoszących się do wszystkich spraw na świecie. Nie są więc świadomi tego, że im więcej anty-pisowskiego betonu, tym więcej będzie pro-pisowskiego betonu.

Odnośnie dyskusji o wojnie to nikt chyba nie zauważył, że Mark24 w sposób bądź co bądź brutalny przestrzegał przed popadaniem w naiwniactwo w związku z dążeniem do bycia pacyfistą. Zaś wszystkim tym, którzy w sposób jednoznaczny wypowiadają się na temat zasadności wojen prewencyjnych przypominam, że wojnę polsko-bolszewicką w 1920 roku zaczęła...Polska!

P.S. Chuck Norris rozumie kobiety.
Jarosław Kaczyński rozszerzył to na psy i koty.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 22:13 
Cytuj  
Dawno sie tak nie usmialem ;) Sa jakies nagrody przyznawane za calkowie ominiecie tematu i argumentow aby demagogie pisac? Jak tak to wystawmy tego pana to pewnie wygra :wtf:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 23:29 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Dawno sie tak nie usmialem ;) Sa jakies nagrody przyznawane za calkowie ominiecie tematu i argumentow aby demagogie pisac? Jak tak to wystawmy tego pana to pewnie wygra :wtf:


Za kazdy post dostaje 1 punkt.
Ja uzbiera ich 1000 to go zrobia ministrem sprawiedliwosci :)


P.S.
dlaczego prezydent nie widzi tego co podpisuje?
...
....
bo ma za wysokie biurko... :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.