mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 17:11 
Cytuj  
Giertych napisał(a):
Podkreślił natomiast, że szkoły powinny położyć większy nacisk na wpajanie młodzieży uczuć patriotycznych i dumy narodowej.


No to będzie werbowanie w szkołach do bojó...tfu...młodzieżówek lpr.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 17:41 
Cytuj  
za te 4-5k rocznie to sobie moge "waciki" kupic.

500zł prawie za hektar i daje to troche wiecej niz 4-5k rocznie ,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 17:50 
Cytuj  
e tam nie ma sie co martwic koniec PISu jest juz bliski http://koniec.pisu.patrz.pl/


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 21:21 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Parę miesięcy temu, po zwycięstwie pisu, spora grupa osób na tym forum pisała: "że już gorzej być nie może", otóż okazuje się że jednak może ;D
Teraz mnie już nic nie zdziwi walka o stołki i układy w Polsce przybierają kuriozalne rozmiary. Kompetencja do rządzenia i wiarygodność polityków są obecnie wyśmiewane. Do pełni szczęścia brakuje tylko Leppera na tronie IV RP i Giertycha- zwycięzcy w programie "Taniec z gwiazdami".


Zawsze moze byc gorzej.
Jakby Rutkowski nie odszedl z samoobrony to pewnie teraz bylby ministrem sprawiedliwosci :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 22:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zawsze moze byc gorzej.
Jakby Rutkowski nie odszedl z samoobrony to pewnie teraz bylby ministrem sprawiedliwosci :)


Bzdura, nie bylby. Wszystkie ministerstwa oddane SO/LPR sa dla PiS g* warte. Ministerstwo MSWiA, etc. PiS nigdy by nie oddal


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 7 maja 2006, 08:12 przez MagPS, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 22:15 
Cytuj  
Nie ma ministerstw gówno wartych, są tylko ministerstwa w których pis może się już tylko skompromitować.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 22:39 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Nie ma ministerstw gówno wartych, są tylko ministerstwa w których pis może się już tylko skompromitować.


Obawiam sie, ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi.Tak mi przykro :cry:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 23:41 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
MoPs napisał(a):
Nie ma ministerstw gówno wartych, są tylko ministerstwa w których pis może się już tylko skompromitować.


Obawiam sie, ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi.Tak mi przykro :cry:


Też mi przykro :(, smutny wieczór dzisiaj mamy :( :(. Może gdybyś skonkretyzował swoją myśl łatwiej udało by mi się utrafić w sens twoich tajemniczych przesłanek. A może słówko zaczynające się od "g", a póżniej "*", nie jest tym które udważyłem się rozszyfrować ?
W takim razie- goździkówko warte ( warte goździkówki<wódka nalewana na goździki ); albo gondoliera warte (gondoliera<wenecka pieśń gondolierów o monotonnym akompaniamencie, naśladującym jednostajny ruch wioseł); a może po prostu g warte(warte punktu g??) :)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 11:43 
Cytuj  
g***** warte znaczy takie, na którym PiSowi nie zależy (najprawdopodobniej z dwóch powodów:
1)dotyczą konkretnie społeczeństwa i konkretnie na nie oddziałują - odpowiedzialność
2)nie dają pełni władzy dla partii rządzącej)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:00 
Cytuj  
1. Jak zwykle na tym forum dyskusja polityczna zaczyna się od dywagacji na temat jakiegoś zupełnie hipotetycznego projektu, o którym nikt publicznie nie mówi. W tym wypadku o rzekomej chęci uzależniania promocji do następnej klasy od oceny z religii. Spieranie się o rzeczy skandalizujące jest kuszące, jednak bezproduktywne ze względu stopień realności, a raczej kompletnego jej braku, w przypadku podobnych spekulacji.
A jakie są fakty z życia z ministra Giertycha? Otóż zaczął swoje urzędowanie od postawienia postulatu położenia większego nacisku na partiotyzm w programie nauczania i uskutecznienia zwalczania narkotyków w szkole. Skandal? Kompromitacja?

2. Inne sprawa to podział ministerstw na "lepsze" i "gówniane".
Jest to typowa dla Jasnogrodu krótkowzroczna i obraźliwa konfabulacja (tak jak dzielenie Polaków na katolików "toruńskich" i "łagiewnickich").
Po pierwsze: Lepper i Giertych nie są idiotami i nie wzięliby ministerstw, które nie miałyby faktycznej mocy decyzyjnej.
Po drugie: wszyscy politycy wiedzieli, że jak PiS wygra wybory, to MSWiA, Sprawiedliwości i Służb Specjalnych nie odpuści. A Lepper i Giertych mieli na tyle rozsądku, aby nie domagać się tych resortów.
Po trzecie: objęcie ministerstw będących obiektem szczególnego zainteresowania społecznego (jak np. Rolnictwa, czy Edukacji) jest paradoksalnie szansą. O ile każda porażka na tym polu jest szczególnie dotkliwa, o tyle każdy sukces jest wyjątkowo cenny.

3.
MoPs napisał(a):
Nie ma ministerstw gówno wartych, są tylko ministerstwa w których pis może się już tylko skompromitować.

Jak na razie to kompromitują się ci, którzy usiłuja wmówić, że lepiej być w opozycji z Olejniczakiem, niż w rządzie z Lepperem.

4.
Karol66 napisał(a):
Jakby Rutkowski nie odszedl z samoobrony to pewnie teraz bylby ministrem sprawiedliwosci

A jakby PO nie spartoliła i zawarła koalicję z PiS, to popłynąłby strumyczek pochwał pod adresem PiS-u.

5.
MoPs napisał(a):
Parę miesięcy temu, po zwycięstwie pisu, spora grupa osób na tym forum pisała: "że już gorzej być nie może", otóż okazuje się że jednak może.

Karol66 napisał(a):
Zawsze moze byc gorzej.

Najgorsze dopiero przed nami. Gdy za 5 lat Lech Kaczyński nadal będzie prezydentem, Kazimierz Marcinkiewicz nadal będzie premierem, Zyta Gilowska nadal będzie ministrem finansów, Zbigniew Religa nadal będzie ministrem zdrowia, a Lepper i Giertych nadal będą wicepremierami, to wtedy będzie można powiedzieć, że jest naprawdę gorzej.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:56 
Cytuj  
Roman Giertych ma wielką pracę do wykonania.
Trzeba:
- poprawić podręczniki do historii
- poprawić podręczniki do biologii i program nauczania, tak by już najmłodsi dowiadywali się na lekcjach, że homoseksualizm to zboczenie i/lub choroba
- religia dla każdego - o tym w/g przedmówców
- zajęcia pozaszkolne. By uchronić młodzież przed degeneracją i patologią, Młodzież Wszechpolska w każdej szkole będzie prowadzić zajęcia pozalekcyjne
- obowiązek szkolny musi być egzekwowany, odpowiednia ustawa pozwoli karać urzędowo rodziców uczniów uchylających się od tegoż, jak również samych uczniów. Zgodnie z tendencją kary zostaną zaostrzone (bo podobna ustawa już funkcjonuje przecież)

Co jeszcze proponujecie?


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:17 
Cytuj  
Cytuj:
- obowiązek szkolny musi być egzekwowany, odpowiednia ustawa pozwoli karać urzędowo rodziców uczniów uchylających się od tegoż, jak również samych uczniów. Zgodnie z tendencją kary zostaną zaostrzone (bo podobna ustawa już funkcjonuje przecież)

Co w tym zlego?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:27 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Najgorsze dopiero przed nami. Gdy za 5 lat Lech Kaczyński nadal będzie prezydentem, Kazimierz Marcinkiewicz nadal będzie premierem, Zyta Gilowska nadal będzie ministrem finansów, Zbigniew Religa nadal będzie ministrem zdrowia, a Lepper i Giertych nadal będą wicepremierami, to wtedy będzie można powiedzieć, że jest naprawdę gorzej.


Minister zdrowia Zbigniew Religa rano udał się do premiera, by złożyć dymisję - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł w resorcie zdrowia.

rotfl ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:31 
Cytuj  
source: http://wiadomosci.onet.pl/1318254,11,item.html

zapewne dowiemy sie zaraz ze to masonskie media :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:44 
Cytuj  
Ludzie oddawali zycie za to zebysmy mieli wlasne panstwo, a teraz sie w grobach przerwacaja jak widza co kolejne rzady robia z tym za co oni przelali wlasna krew. Bog, honor, ojczyzna - kiedys, obecnie - lepper, giertych, kaczki. Smutne, a zarazem zalosne co tu sie wyprawia.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:13 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Ludzie oddawali zycie za to zebysmy mieli wlasne panstwo, a teraz sie w grobach przerwacaja jak widza co kolejne rzady robia z tym za co oni przelali wlasna krew. Bog, honor, ojczyzna - kiedys, obecnie - lepper, giertych, kaczki. Smutne, a zarazem zalosne co tu sie wyprawia.


Ze co?
Mnie osobiscie nie wkurza to ze Giertych/Lepper zostanie ministrem. Zreszta nie oczekuje przeprosin od nich ze ministrami zostali :lol:
Wkurwia mnie co innego, glupota polskiego spoleczenstwa, nawet nie to ze glosuja na PSL,LPR,PiS czy PO a ilosc osob ktore nie glosuja, a ktorzy teraz tak krytykuja PiS/LPR/SO.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:28 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Ze co?
Mnie osobiscie nie wkurza to ze Giertych/Lepper zostanie ministrem. Zreszta nie oczekuje przeprosin od nich ze ministrami zostali :lol:
Wkurwia mnie co innego, glupota polskiego spoleczenstwa, nawet nie to ze glosuja na PSL,LPR,PiS czy PO a ilosc osob ktore nie glosuja, a ktorzy teraz tak krytykuja PiS/LPR/SO.


Ze co ?

To ze jak widze co sie dzieje w Polsce od kilkunastu lat to mam dosc. A do tego wielce szanownego grona krzykaczy ktorym sie nie chce ruszyc dupy na wybory, a potem maja najwiecej pretensji, mnie niestety nie mozna zaliczyc. Ciekawi mnie jak to bedzie z lepperem i spolka na czele, ale nie widze tego za bardzo kolorowo.

Tak jeszcze for fun, wujek Lepciu:

http://www.maxior.pl/?p=index&id=16648&8


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:43 
Cytuj  
h34t napisał(a):
A do tego wielce szanownego grona krzykaczy ktorym sie nie chce ruszyc dupy na wybory, a potem maja najwiecej pretensji, mnie niestety nie mozna zaliczyc.


Musze Cie zmartwic ale mowilem ogolnie...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Musze Cie zmartwic ale mowilem ogolnie...


Rowniez Cie zmartwie, tak to wlasnie odebralem.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:30 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Wkurwia mnie co innego, glupota polskiego spoleczenstwa, nawet nie to ze glosuja na PSL,LPR,PiS czy PO a ilosc osob ktore nie glosuja, a ktorzy teraz tak krytykuja PiS/LPR/SO.

Ja chodze, glosuje i narzekam. A co. Taka polska przypadlosc. W nastepnych wyborach ide i iddam glos niewazny. Na PiS nie zaglosuje, na PO tez nie mam zamiaru, SLD odpada bo tak, SDPL to tak jakby SLD (niemniej chyba sa najbardziej okej), Samoobrona i LPR z oczywistych wzgledow nie, a PD to jakies chwytanie sie brzytwy.

Oddam glos niewazny i przestane narzekac. Na razie moge, na PO, ze nie ma koalicji, na PiS (to samo + pare inych smiesznych rzeczy). Na reszte nie narzekam, bo nie ma podstaw.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.