mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 16:46 
Cytuj  
Skoncze z ta wzjemna pyskowka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:22 
Cytuj  
MagPS :lol:
Wziawszy pod uwage to co sie dzialo w temacie "Nastepna perelka naszego rzadu" to dziwie sie ze od ciebie cos takiego uslyszalem :)


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:38 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Nawet bym zrozumiał uzależnienie kogoś kto grałby w UO dawne , ale w diablo czy wowa nie za bardzo.

Ludzie popadaja w uzaleznienia od gier duzo prostszych i zawierajacych mniej mozliwosci rozrywki/rozwoju postaci niz wow. Tu chodzi o mozliwosc ciaglego ulepszania postaci, plus jasne i przejrzyste zasady osiagania sukcesu. Nie potrzebujesz wiedzy, umiejetnosci, inteligencji, wystarczy czas, a ten latwo poswiecic przeciez to przyjemnosc grac. Dorzuc do tego kontakty miedzyludzkie, ktore dla wiekszosci sa konieczne do dobrego poczucia psychicznego i masz gotowy substytut dla rzeczywistosci. To tylko moj punkt widzenia na to zjawisko, z checia przeczytalbym jakies wyniki badan nad uzaleznieniami do gier typu mmorpg.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:47 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
MagPS :lol:
Wziawszy pod uwage to co sie dzialo w temacie "Nastepna perelka naszego rzadu" to dziwie sie ze od ciebie cos takiego uslyszalem :)


pozdrawiam


Cytuj:
<Uwaga, wulgarne slownictwo. Nie czytaj jesli nie masz skonczonych 18 lat>

No kurwa mac!!! Czy tej glupiej pizdzie juz naprawde odjebalo do reszty? Ceny mieszkan ida w gore tak, ze kupno mieszkania dla normalnego czlowieka zaczyna byc tylko niespelnionym marzeniem, a ten skretynialy troll jeszcze chce podniesc ich cene? Czy ona sie kurwa z chujem na lby pozamieniala? Sargeras moze i tym razem znajdziesz jakies zajebiste wytlumaczenie tej decyzji? Tanie panstwo my ass


Uffff, troszke mi lepiej


jak napisze takiego....emocjonalnego posta, wtedy bedziesz mogl zaczac sie dziwic, a poki co...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 18:00 
Cytuj  
Moglbym zaczac dyskusje o co mi chodzilo... ale mi sie nie chce. Jedna mi wystarczy na dzien.


pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 18:56 
Cytuj  
simo napisał(a):
Chyba, ze ktos znow obrazi moje miasto wtedy trudno abym nie odpisywal.

Tu jest wlasnie problem. Nikt nie mial zamiaru obrazac Twojego Krakowa. Ja tylko wyrazilem swoja opinie. Napisalem:
Cytuj:
Krakow smierdzi

Bo smierdzi. Tak samo jak warszawa i reszta duzych miast. I to jest fakt.

Cala reszta jest moja subiektywna opinia, ktora poznalem na:
1. Wycieczce w podstawowce
2. Wycieczce z liceum
3. Pewnych warsztatach organizowanych w krakowie
4. Ostatnio, listopadowym, weekendowym wypadem do krakowa z kumplem. I co? Bylo blado.

Tyle. Moim zdaniem to krakow ssie pauke i czesc. A to, ze podniosles taki lament na te slowa nie swiadcza o moich kompleksach regionalnych.

A, i pisz sobie o warszawie co chcesz, nie jestem jednym z zakompleksionych frustratow (Twoje okreslenie), ktorzy na kazdym kroku musza udowadniac swoja (swojego miasta, roweru, hulajnogi) wyzszosc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 19:26 
Cytuj  
jak bedziemy miec miasta takie jak Seul czy Tokyo to sie mozemy chwalic a nie zascianki wielkosci Wawy :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 19:27 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak bedziemy miec miasta takie jak Seul czy Tokyo to sie mozemy chwalic a nie zascianki wielkosci Wawy :wink:

Wielkie nie wielkie, miasta nie miasta, dobrze wiemy ze nie od dzis masz lekkiego hopla na punkcie azjatek ^_^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.