mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 04:42 
Cytuj  
Willy Rampf(dyr techniczny bmw-sauber): "...Jego (Kubicy) wolniejsze tempo spowodowane bylo nasza decyzja odnosnie zastosowania bardziej miekkich opon..."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 15:18 
Cytuj  
\o/


Kubica is teh bestest B<
3 Miejsce w GP Włoch


A tak poza tym to Schumi kończy kariere :o


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 15:19 
Cytuj  
http://sport.onet.pl/1,16,11,22905030,63973700,2460110,0,forum.html?TEMAT=1248769

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 15:43 
Cytuj  
Hehehe dobre.

Troszkę farcikiem to 3 miejsce, pewnie gdyby nie awaria Alonso i to że Massa złapał trawę to było by 5. Co nie zmienia faktu że osiągnięcie wielkie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 16:07 
Cytuj  
Massa był zbyt daleko


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 16:09 
Cytuj  
Przy awarii Alonso ? Z tego co pamiętam był tuż za Kubicą..


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 16:16 
Cytuj  
Coz kiedy zaczal jezdzic w formule 3000 jak dobrze pamietam juz mowiono, ze ma talent i zdolnosci do jazdy na najwyzszym poziomie, jest to niesamowite osiagniecie i jest to potezna chluba dla kraju, ktory posiada tak utalentowanego kierowce. Po prostu brawo:)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 16:32 
Cytuj  
@Szadzio

Jakby byl 5 to by i tak wszyscy dostawali orgazmu.

Poza tym z tego co mowil, to w F1 niewiele zalezy od szczescia i twierdzil, ze jego bolid jest wstanie przy najlepszej jezdzie zajac miejsce na poczatku drugiej dziesiatki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 18:52 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Coz kiedy zaczal jezdzic w formule 3000 jak dobrze pamietam juz mowiono, ze ma talent i zdolnosci do jazdy na najwyzszym poziomie, jest to niesamowite osiagniecie i jest to potezna chluba dla kraju, ktory posiada tak utalentowanego kierowce. Po prostu brawo:)


Zaraz PiS lub LPR wezmie go na swoje flagi, olac cała "chlube dla kraju", poprostu niech sobie jezdzi, zwycieza i robi kase, pracował na to od dziecka i efekty sa, nikomu nic nie musi zawdzieczac, nie stoja za nim setki dzialaczy, zwiazki i inne powalone organizacje jak w skokach narciarskich czy pilce noznec i calej reszcie.
Śmiesza mnie te pacany co latali po skoczniach poubierani jak pajace, a teraz w glowach znowu sie goraco zrobilo i na F1 jada robic wstyd polsce i Kubicy, wiocha na calego, no ale trudno taki mamy zwyczaj ze odpieprza w głowkach od czasu do czasu.
Pisze dlatego bo dzisiaj niemiecka ZDF pokazal zachlene ryje paradujace we włoszech z polskimi flagami, oczywiscie cali poubierani jak pajace podobnie jak "małyszomaniacy", jaki komentarz do wyniku Kubicy... uśmieszek prezenterki :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 20:31 
Cytuj  
Trzeba się cieszyć - jak kolega napisał, R. Kubica zawdzięcza ten sukces swojej pracy i swojemu talentowi. Dzięki temu że wyścigi to sport, w którym polskie władze nie mają za wiele do powiedzenia, sukces ten był możliwy bez "podpinania się" wszelkiej maści pasożytniczych działaczy. Szkoda jednakże, że nie stać naszego kraju na prawdziwy, duży, tor wyścigowy

edit:
@poniżej
Sądze że to jednak zbyt duża inwestycja. Może gdyby w Polsce był choć 1 team F1 albo choćby silniejsza organizacja wyścigowa to tak, ale teraz to wątpie. Chyba że się Briatore dołoży albo co


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 10 wrz 2006, 20:37 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 20:34 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
... Szkoda jednakże, że nie stać naszego kraju na prawdziwy, duży, tor wyścigowy


Na nastepne wybory wybuduja tor, bedzie tak jak ze skoczniami :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 20:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Brodaty napisał(a):
... Szkoda jednakże, że nie stać naszego kraju na prawdziwy, duży, tor wyścigowy


Na nastepne wybory wybuduja tor, bedzie tak jak ze skoczniami :)


Ta, wybuduja trzy miliony torow :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 21:12 
Cytuj  
Kubica, bądź co bądź jest świetnym sportowcem, ale tradycyjnie mediom i co za tym idzie wszystkim zkretyniały bubką totalnie odbiło. Ta mania kończy się tak jak zawsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 21:39 
Cytuj  
Leeeeeeć rooobeeert leeeeeeeć!!!












uh sorry pomylka:|

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 22:37 
Cytuj  
Mmm, już widać wysyp pseudofanów.

@ Shadhun, Massa był 0.3 sek za Robertem Kubicą, co może wydawać się 'tuż za', ale w gruncie rzeczy jest sporym dystansem, jadąc bezbłędnie Robert byłby w stanie się obronić.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 22:59 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
jadąc bezbłędnie Robert byłby w stanie się obronić.


co tez doskonale robil przed 1 pitstopem. zreszta Masse wyraznie ponosilo momentami. przy Kubicy to on wygladal jak newbie.


wyscig niezly, ale dla mnie nadal najlepszym startem Kubicy byl ten w Macau 2005 (FIA Intercontinental Cup). tam tez pokazal, ze niedoskonalosci swojego bolidu potrafi nadrabiac nieprzecietnymi umiejetnosciami.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 01:17 
Cytuj  
najlepsze jest to, że mimo, że miał lekko zdyformowane koło, oraz był zdecydowanie cięższy (hint hint, Massa zjechał do pitów znacznie wczesniej), to Kubica potrafil utrzymać przewagę nad Massą na pierwszych okrążeniach, ba, a nawet ją powiększać.

WAY TO GO DUDE


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 15:36 
Cytuj  
Pojechal idealnie, bezblednie - Alonso w picie go wyprzedzil bo jednak widac, ze ekipa BMW to jeszcze nie ta liga w boksach. Pomimo wolniejszego bolidu (od Ferrari i Renault ) od poczatku praktycznie do konca utrzymywal 3pozycje ( tam te 2-3okrazenia za Alonso sie nie licza ;) ). Cud miod orzeszki... nigdy w zyciu nie przezylem takich emocji ogladajac jakikolwiek wyscig. Szczerze mowiac tam sie nic nie dzialo i gdyby nie Kubica to bylaby nuda :) Alonso wybuchl silnik - idealnie ( ze wzgledu na MSch i RK), MSch 2pkt straty - niestety konczy z jazda, mam nadzieje ze zakonczy w wielkim stylu - 8 tytul mistrza.

Do skucesu Kubicy przyczynili sie tez jego rodzice, trzeba przyznac ze niejako wykazali sie odwaga - poswiecili jego edukacje na rzecz wyscigow, nie tylko pozwalajac mu sie scigac kosztem nauki ale takze inwestujac w to <- bez tego z samym talentem nic by nie wskoral. Szczerze mowiac ja o Kubicy dobiero uslyszalem jak zaczal jezdzic w WSbR,a w f3000 to chyba nigdy nie jezdzil.

Co do "kubicomanii" niedawno podawali gdzies staty, ze przecietnie na tv4 200.000-250.000 ludzi ogladalo f1, debiut Kubicy ok 2,5 - ale teraz juz chyba spadlo. Takze sporo jest fanow f1 w pl, przynajmniej takich jak ja - ktorzy ogladaja regularnie wyscigi a jakies tam klotnie i problemy w swiatku f1 ich nie interesuja, a jednoczesnie majacych podstawoe wiadomosci o tym sporcie (zasady itd). Sporo ludzi oglada na zagranicznych stacjach f1 ( kto ma sat ), bo jednak nie wszyscy sa w stanie wytrzymac naszych specjalistow komentatorow - ja obecnie nie mam wyjscia i tylko czasem ich przeklinam ;p Takze pewnie z 300.000 ludzi w pl interesuje sie f1. Czy grozi zjawisko, w sumie miloby bylo - tam gdzie zainteresowanie, tam kasa - a sporty motorowe bez kasy nie maja prawa bytu. Co prawda toru klasy f1 nie wybuduja - bo to z 0,5mld pln by kosztowalo, ale cos mniejszego kiedys jakos. O ile Kubica bedzie jezdzil w BMW w przyszlym sezonie, a np w kolejnym albo po 2 udanych w bmw przejdzie do silniejszej stajni. (miloby bylo go widziec za 3lata w ferrari )

Na koniec, na zagr forach RK zrobil mala furore - wiec jak juz bedzie Kubicomania to miedzynarodowa :) Rookie of the Year ma juz chyba w kieszeni ^^

*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 16:17 
Cytuj  
Siemka, ja też jestem fanem F1 ,możecie przysłac kilka linków do pobrania darmowej gry zwiazanej z F1

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 16:20 
Cytuj  
Łuk@$z napisał(a):
Siemka, ja też jestem fanem F1 ,możecie przysłac kilka linków do pobrania darmowej gry zwiazanej z F1


rofl heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.