mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 19:41 
Cytuj  
kurde szkoda to juz nie wiem jaka gre wybrac bo myslalem ze w to sie fajnie pogra bo cenna jest atrakcyjna a gry typu linage sie przegraly za duzo tego samego non stop ... co prawda czekam na NwN i LOTRA nowego ale to jeszcze sporo czasu ;/

PostNapisane: 12 wrz 2006, 19:55 
Cytuj  


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:05 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Gram w Dreamfall'a i nie mam czasu się teraz wyzywać z asano, ale coś napisać muszę, więc żeby było na jego poziomie skorzystam z bluzgatora w ramach odpowiedzi na to:

asano napisał(a):
matka karmila ciebie z procy albo miales zabawki przykrecone do sufitu


Tak więc asano, masz tak mało skóry, że jak zamykasz oczy to ci się dupa otwiera, mama ci kiełbasę na szyi wieszała, żeby psy na podwórku się z tobą bawiły.

asano napisał(a):
kurde szkoda to juz nie wiem jaka gre wybrac bo myslalem ze w to sie fajnie pogra bo cenna jest atrakcyjna a gry typu linage sie przegraly za duzo tego samego non stop ... co prawda czekam na NwN i LOTRA nowego ale to jeszcze sporo czasu ;/


Mam nadzieję, że nigdy nie znajdziesz gry żeby nie obniżyć poziomu polskiego community mmorpg, które i tak już spadło do poziomu dna bagna po premierze WoW'a właśnie przez takich ludzi jak ty, co są tak głupi, że nawet nie umieją znaleźć nic w internecie (co świadczy o ich kompletnym braku inteligencji). Dobrze, że barany typu asano wyjeżdzają do USA i UK i kto wie gdzie jeszcze bo może jak cała siła robocza (ja ich nazywam "ciasnymi głowami" - ktoś wcześniej użył tutaj takiego określenia i mi się spodobało) wyemigruje z kraju to za 20 lat Polska stanie się normalnym państwem i to ciasne łby z inny krajów będą przyjeżdżać tutaj robolić (czyli obecna sytuacja się odwróci).


chlopie jak chcesz po kims jechac to rob to odrazu a nie budzisz sie po pol godziny jak wszyscy skonczyli a pozatym idz dalej lizac pachy rumuna na dworcu bo w tym jestes dobry i nie udzielaj sie w tym temacie ... i graj w swoje bierki w wannie z tata

PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:18 
Cytuj  


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:26 
Cytuj  
chlopie nawet nie wiesz o czym gadasz kase ciagniesz jak zyd od rodzicow i sie wyopwiadasz na moj temat wiesz idz pobawic sie z psami bo one sa na poziome twojego rozwoju genetycznego


Ostatnio edytowano 12 wrz 2006, 21:11 przez Asano, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:39 
Cytuj  

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:32 
Cytuj  
Rage spierdalaj do Flames bo już nie jesteś taki trendy jak kiedyś.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:43 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
KreMas napisał(a):
Mam słowniki takie jak:
ortograficzny
wyrazów obcych
j.polskiego
poprawnej polszczyzny
frazeologiczny
synonimów
literatury polskiej IXX w.
symboli :D


super :)
to Teraz zamiast komputerek czy Tv poczytaj troszkę i pokaż ,że polak potrafi :)

Wyszczegolnilem TYLKO cztery bledy, choicaz w Twoim zdaniu jest ich duuuuzoooo wiecej. Naprzyklad slowo "polak" powinno byc napisane z WIELKIEJ litery. Pomijam juz tragiczna interpunkcje i to ze w sumie to zdanie to tak troszke "po polskawemu" jest.

Post ten polecam wszystkim prowadzacym "Krucjate Poprawnej Polszczyzny". Na tym forum.i nie tylko.

A tak do tematu to Rage ma jak najbardziej racje. Ja korzystam z trzech stron internetowych o grach:
www.gamespot.com
www.fileplanet.com (do downloadow)
www.mmorpg.com
I NIE MUSZE NIKOGO PYTAC NA FORUM W CO MAM GRAC BO SAM POTRAFIE WYBRAC CO MNIE INTERESUJE.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:52 
Cytuj  
ale się przyczepiłeś...
Wielkość liter tak nie razi a pozatym to błąd spowodowany krzywym palcem wciskającym shift :P

BTW. porównaj sobie moje drobne błędy z jego. I nie mądrkuj więcej. end


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:55 
Cytuj  
Spoko spoko.
Ale jak sam do konca nie wiesz jak/nie chce ci sie poprawnie (czy tam starannie( pisac, to napisz poprostu: "ty debilu". :-)
Krocej, prosciej i dosadniej. :-D


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 22:57 
Cytuj  
tak, ale wtedy przerobi się to we flame :/ ,a tego nie chce :)

staram się pisać bez błędów. Shift to wciska się z przypadku ;) , przecina zapomniałem ale nie robię błedów typu : Stuj , poruwnaj czy zeka.

A Kramas robi to nagminnie i już mnie zaczynają oczy boleć :(


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:
Gdybyś sześćdziesiąt parę lat temu w Generalnym Gubernatorstwie twierdził, że jacykolwiek Polacy są gorsi od Wermachtu, to dostałbyś serię od kogoś z AK.


Spokojnie, niedługo u nas też tak bedzie.

Sieg Heil, za PiS, za kraj o/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 23:05 
Cytuj  
Cytuj:
A tak do tematu to Rage ma jak najbardziej racje.


Też sądzę że ma rację, jednak kiedyś powiedział że będzie flejmił tylko w dziale do tego przeznaczonym.
A czepianie się że ktoś mieszka w USA (to był jego pierwszy post w tym temacie) jest co najmniej żałosne. Wogóle ten humor jego jakiś taki prostacki się ostatnio zrobił, a sorry on zawsze taki był. To ja doszedłem do wniosku że zakładanie sobie konta tylko by obrażać i prowokować ludzi (tak kiedyś napisałeś prawda Rage, że to tylko osobowość wykreowana na potrzeby tego forum) dowodzi tylko płytkości intelektualnej jego osoby. Jego pseudointeligentny bełkot w stylu "To, że w polsce nie miałeś pieniędzy na grę to oznacza tylko, że jesteś nieudacznikiem." przestałbyć dla mnie śmieszny. Zapewne zaraz poleci w moją stronę wiązanka od imć Rejdża jednak ja tego nie ujżę bo dla świętego spokoju dam mu ignora.

Peace and Love Rage.

I tak Sargeras był od ciebie zabawniejszy.


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 23:58 
Cytuj  
chyba zrobie to samo co moj przedmowca

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 00:05 
Cytuj  
ignore counter rosnie i rosnie

i niedlugo przerosnie

tate
mame
i siostre


@ Asano, w drugim poscie tematu masz rozpisane mniej wiecej (ale nie trzymablym sie sztywno takiego podzialu).
IMHO sprobuj sobie triala EVE, gra troche inna niz wszystkie ale wlasnie dzieki temu wielu zostaje w tym swiecie (mimo ze niektore feature'y przekreslaja gre w oczach niektorych).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 00:33 
Cytuj  
eve wlasnie probowalem i powiem ze ciekawa ale to jednak nie to ... ale mozna jej przyznac innowacje i to sie liczy ... teraz mysle nad SWG i SoV i ni e wiem co lepsze a moze cos innego sie jeszcze znajdzie

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 00:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Przede wszystkim on jest debilem więc polecam Tibię Online

lol, ale prosil bym o poparcie tej tezy jakims argumentem.


1. W poście viewtopic.php?t=21235 po całej stronie wywodów Zychoo'a nt. Jego przygód w becie LOTRO stwierdza 'dostal sie ktos juz do besta testow', co ponadto miało być pytaniem.
2. Nie umie pisać w języku ojczystym (interpunkcji brak, umiejętności budowy zdań brak, błędy ortograficzne, polskich znaków brak).
3. Niepytany wyjeżdża że jest w USA i ma kasę. Kogo to obchodzi? Dla mnie to oznaka prostactwa.
4. Nie umie ocenić, w co chciałby pograć. Zawsze mu mama mówiła co jest fajne, a co nie?
5. Jako dziecko rysował kredkami maczanymi w benzynie. WTF?

Starczy?


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 00:55 
Cytuj  
Idril napisał(a):
Aenima napisał(a):
Przede wszystkim on jest debilem więc polecam Tibię Online

lol, ale prosil bym o poparcie tej tezy jakims argumentem.


1. W poście viewtopic.php?t=21235 po całej stronie wywodów Zychoo'a nt. Jego przygód w becie LOTRO stwierdza 'dostal sie ktos juz do besta testow', co ponadto miało być pytaniem.
2. Nie umie pisać w języku ojczystym (interpunkcji brak, umiejętności budowy zdań brak, błędy ortograficzne, polskich znaków brak).
3. Niepytany wyjeżdża że jest w USA i ma kasę. Kogo to obchodzi? Dla mnie to oznaka prostactwa.
4. Nie umie ocenić, w co chciałby pograć. Zawsze mu mama mówiła co jest fajne, a co nie?
5. Jako dziecko rysował kredkami maczanymi w benzynie. WTF? Starczy?



kolejny kozak ktory przed chwila umyl zabki i siedzi w swojej pirzamce z turtlesami .... jezeli nie chcesz sie wypowiadac co do mojego tematu to za przeproszeniem ale zamknij ryj a raczej omin ten post i nic nie pisz

Teraz starczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 01:28 
Cytuj  
Idril ma "pirzamke" z turtlesami? omagad, gief pic


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 07:05 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Gdybyś sześćdziesiąt parę lat temu w Generalnym Gubernatorstwie twierdził, że jacykolwiek Polacy są gorsi od Wermachtu, to dostałbyś serię od kogoś z AK.


Spokojnie, niedługo u nas też tak bedzie.

Sieg Heil, za PiS, za kraj o/.

Wyskoczyłeś jak guma z gaci. Już w tym topiku było o związkach polskich polityków z faszyzmem. Ale może specjalnie dla tego przypadku będę bardziej dosadno-ironiczny.

Donald Tusk miał dziadka w Wermachcie, Guenter Grass służył w Waffen SS i tylko te wredne kczory mieli ojca w AK. I ty śmiesz z "sieg heil" do PiSu startować?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.