mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 19:10 
Cytuj  
Napiszę tak, przez pół roku byłem właścicielem x360. Jednak po pół roku doszedłem do wniosku, że jakiekolwiek konsole są nie dla mnie. Owszem grafika dobra ale przecież grafika to nie wszystko, a to wszystko co oferują nam nowe konsole (x360, Ps3). Sama rozgrywka jest dobólowo prosta, wręcz prostacka i każda gra konsolowa (nawet te najlepsze i nawet mimo ceny kilka razy większej niż identyczna produkcja na PC) nudzi się po max kilku godzinach. Ale to z mojego punktu widzenia czyli zatwardziałego PC-towca.
Wobec powyższego X360 (właśnie się go pozbyłem na allegro) odpada, PS3 również, gdyż oprócz ~30% wiekszych możliwości (i roku opóźnienia, oraz problemów sprzętowych o których głośno do tej pory) nie oferuje nic więcej.
Wyjątkiem jest WII które idzie całkiem inną drogą niż X360 i PS3. Możliwe, że granie tym nowatorskim padem daje trochę więcej funu niż naciskanie na przyciski na padzie lub klikanie myszką ;). Bo pewnie gry są równie zaawansowane (graficznie pewnie dużo mniej) jak na pozostałych obu konsolach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 10:15 
Cytuj  
wii zabija funboyow :lol:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 15:49 
Cytuj  
No i Wii zagościło w moim domu (na stałe raczej) ;d
Obrazek

Wszystkim fanom niekonwencjonalnej rozrywki gorąco polecam. Jeśli nie potrafisz przymknąć oko na current-genową grafikę i szukasz czegoś nowego w grach to musisz mieć Wii ;D Osobiście przekonałem się, że fajniej jest pomachać sobie pilotem w wario niż walnąć dupę w fotel i grać w coś na standardowym padzie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 17:26 
Cytuj  
Hehe a w tle sprzet do grania w "Tales of the Tailor?" :oops:

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 23:35 
Cytuj  
Nom, mamusia pogrywa :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 16:08 
Cytuj  
a jest tryb multiplayer? :]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:38 
Cytuj  
Wracając na chwilę do tematu PS3:
http://gaming.monstersandcritics.com/ne ... ekly_sales
Buchachacha.


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 22:05 
Cytuj  
Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo wszechstronna może być konsola Wii. Za pomocą Wiilota można grać w bardzo łatwy sposób w bijatyki, wyścigi, symulatory... oraz sterować swoją postać w jednej z najbardziej popularnych gier MMORPG świata - World of Warcraft. Na filmie poniżej jeden z posiadaczy Wii oraz PCta ukazuje, jak łatwe jest poruszanie się swoją postacią w wirtualnym świecie jedynie za pomocą kontrolera japońskiego giganta Nintendo.

No nic, zachęcam do oglądania. Ciekawi mnie ile funkcji dla Wiilota wymyślą jeszcze ludzie... ostatnio zaprezentowany został bardzo nietypowy symulator Harvest Moon : Tree of Peace. Naprawdę nie spodziewałem się symulatora "młodego rolnika" za pomocą Wii - a jednak, chyba wszystko jest możliwe za pomocą tego urządzenia.
Link do filmu
http://www.youtube.com/watch?v=jkX1oQsvNe0

Żródło gry.wp.pl


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 12:43 
Cytuj  
3 razy więcej Wii niż PS3


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 04:31 
Cytuj  
A wiec jako ze jestem posiadaczem wii chcialebym powiedziec smierdzi :P

przez pierwsze 2 h sprawia radosc pozniej jak spotykasz sie ze znajomymi masz dodatkowe max 4h

testowalem pare roznych gier min zelda sports marvel ultimate alliance
i musze stwierdzic ze nadaje sie konsolka na drzwi do lasu :P

od 3 tyg stoji w pudelku zapakowana i mysle komu by ja sprzedac :D


_________________
Arlin ===> Sam48/War32/Thf19 reszta też po trochu :) AF1-done :)

Pucus ===>Priest 70 Trollbane (H)
Arlinka ===>Mage 70 Talnivar (A)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 05:08 
Cytuj  
az tak zle? Zastanawialem sie jakis czas nad wii ale widze tutaj duzo sprzecznych opini:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 08:13 
Cytuj  
@arlin

Mógłbyś nieco rozwinąć?

Bo moja kobieta bardzo się napaliła na wii a i ja, mimo że generalnie niezbyt podoba mi się nowa konsolka Nintendo, to chciałbym pograć w nową zeldę (która wszędzie zbiera najwyższe noty) oraz spróbować jak naprawdę sprawuje się ten dziwaczny kontroler


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 08:26 
Cytuj  
arlin napisał(a):
od 3 tyg stoji w pudelku zapakowana i mysle komu by ja sprzedac :D

A ile taniej chcesz ją sprzedać ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 08:47 
Cytuj  
Hmm znajomy kupil, i jest zachwycony...

Ja ciagle mam straszny hype zeby kupic, ale gramw VG i do tego musialbym zmienic TV na jakis LCD min. 32 cale bo 28 to za malo heh.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 09:49 
Cytuj  
ta ile taniej? Tez bym "kobiecie" kupil jakies dobre bijatyki na wii?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:02 
Cytuj  
Dobra bijatyka będzie - Super Smash Bros Brawl. Ale to bardziej party game w sumie, jeśli ktoś grał w Super Smash Bros na N64 i Melee na GC, wie o co chodzi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 13:03 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Tez bym "kobiecie" kupil jakies dobre bijatyki na wii?

Tak ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 17:39 
Cytuj  
wiec zacznijmy od poczatku :

Kontroler jest fajnym bajerem ale po jakims czasie robi sie bardziej meczacy niz zabawny

zelda jest nawet fajna ale patrz wyzej

marvel supre heroes nie mam pojecia po co ten kontroler tutaj np bo tak naprawde do niczego nie jest potrzebny

wii sports niby fajne ze znajomymi ale jakos przy DDR czy eye toy mielismy wiecej zabawy

czulosc kontrolera pozostawia duzo do zyczenia
grafika no current gen bes jakiegos szalu
dalej wiecej radosci sprawiaj mi gierki na ps2/psp/pc
moze jak bym sprawil se jescze klasyczny kontroler i sciagnal jakies klasyki to moze bym sie jeszcze pobawil ale jakos slabo widze
chce jescze obadac nowego raymana na to i red stell ale nie sadze zeby powaznie zmienilo moje zdanie .


_________________
Arlin ===> Sam48/War32/Thf19 reszta też po trochu :) AF1-done :)

Pucus ===>Priest 70 Trollbane (H)
Arlinka ===>Mage 70 Talnivar (A)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 22:59 
Cytuj  
Czułość kontrolera jest okej. Spróbuj sparować go z PC i odpal jakiś program do odczytu przyśpieszenia i nachylenia - dane przesyłane są natychmiast. Jedynym problemem są gry, które są jeszcze tak marnie pisane, że nie wykrywają zbyt dobrze ruchów.

Wii nie jest dla konsolowych wyjadaczy, którzy lubią uwalić się w kanapie i szarpać pada :P To jest zupełnie inny rodzaj rozrywki - na Wii nigdy nie będzie ambitnych gier których rozgryzienie będzie zajmowało tygodnie. Tutaj liczy się czysta, prosta zabawa, a pomachanie łapkami przed telewizorem do niej się zalicza (przynajmniej wg mnie) :P

Co do grafiki to się zgadzam, ale mam nadzieję, że w miarę upływu czasu powstaną jakieś uber silniki które wycisną wszystko z bebechów konsolki.

Nie polecam classic controlera - lepiej kupić jakiś kontroler od GC (najlepiej Wavebird). Robi za CC oraz za pad od GC :P

Na Red Steel możesz się zawieść - gra jest podobno słaba. Przynajmniej IGN ostro ją zjechał (pokładali w nią wiele nadziei, heh). Chyba pozostaje nam czekanie na jakiegoś MOH'a (bo COD3 też nie jest jakoś bardzo wypasiony).

Acha - DDR ma wyjść na Wii - razem z matą, ale poza samym machaniem nogami będzie trzeba wykonywać ruchy łapami - must have wg mnie :D

A jeśli już tak chcesz jakąś klasykę, to zainteresuj się Metal Slugiem - premiera już w marcu zdaje się.

Tyle~:p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 17:29 
Cytuj  
Wii > PS3 również w USA ;>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.