mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:59 
Cytuj  
Dzisiaj rano miałem wypadek samochodowy i moje autko poszło do kasacji... :har: Może ktoś z was ma jakies doświadczenie w kupowaniu samochdów używanych i może polecić jakąś marke i model, która jest tania i solidna??
Pls. o pomoc 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 16:00 
Cytuj  
zalezy ile masz na to kasy


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 16:09 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Dzisiaj rano miałem wypadek samochodowy i moje autko poszło do kasacji... :har: Może ktoś z was ma jakies doświadczenie w kupowaniu samochdów używanych i może polecić jakąś marke i model, która jest tania i solidna??
Pls. o pomoc 8)

Popros mame, to kupi ci w kiosku nowy i po sprawie.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 16:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
h3rion napisał(a):
Dzisiaj rano miałem wypadek samochodowy i moje autko poszło do kasacji... :har: Może ktoś z was ma jakies doświadczenie w kupowaniu samochdów używanych i może polecić jakąś marke i model, która jest tania i solidna??
Pls. o pomoc 8)

Popros mame, to kupi ci w kiosku nowy i po sprawie.

Pozwolisz, że przedstawię Ci moją refleksję... sądząc z poziomu empatii Twojej wypowiedzi jeszcze nigdy nie posiadałeś samochodu. Czyli zapewne jesteś jeszcze młodziutki. Dodatkowo potwierdza to rozwiązanie które podsunąłeś. Zapewne często kupujesz/kupowałeś samochodziki w kiosku. Ale pohamuj swoją chęć niesienia pomocy innym. Twoje rady dla [h3rion] są nieprzydatne...
PS. Nie musisz mi odpowiadać - i tak nie przeczytam :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 16:32 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
h3rion napisał(a):
Dzisiaj rano miałem wypadek samochodowy i moje autko poszło do kasacji... :har: Może ktoś z was ma jakies doświadczenie w kupowaniu samochdów używanych i może polecić jakąś marke i model, która jest tania i solidna??
Pls. o pomoc 8)

Popros mame, to kupi ci w kiosku nowy i po sprawie.

Pozwolisz, że przedstawię Ci moją refleksję... sądząc z poziomu empatii Twojej wypowiedzi jeszcze nigdy nie posiadałeś samochodu. Czyli zapewne jesteś jeszcze młodziutki. Dodatkowo potwierdza to rozwiązanie które podsunąłeś. Zapewne często kupujesz/kupowałeś samochodziki w kiosku. Ale pohamuj swoją chęć niesienia pomocy innym. Twoje rady dla [h3rion] są nieprzydatne...
PS. Nie musisz mi odpowiadać - i tak nie przeczytam :P


h3rion ma max 14 lat.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 16:50 
Cytuj  
Zalezy ile masz kasy lat i jakie to ma byc auto. Rodzinne, malo palace, Wyglad ważny? dizel/benzyna/gaz? 2-3-4-5 drzwiowe? Coupe sedan ? Sqra caco? Musimy chodz troche pozanc to czego szukasz. Ja ci moge polecic "tanie" autko ;D Napewno ci sie spodoba :]

http://moto.allegro.pl/item157652027_ni ... 003r_.html


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 17:08 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Dzisiaj rano miałem wypadek samochodowy i moje autko poszło do kasacji... :har: Może ktoś z was ma jakies doświadczenie w kupowaniu samochdów używanych i może polecić jakąś marke i model, która jest tania i solidna??


rotfl.
Daj spokoj sobie dziecko, takimi postami na pewno nikog nie przekonasz, ze jestes conajmniej pelnoletni.

@arkaded - to raczej post h3riona pokazuje, ze z samochodami poza ulica to kontaktu nigdy nie mial :<. Bo jezeli dorosly facet w ten sposob pyta sie o dobor auta to nigdy nie powinienen dostac prawa jazdy :O


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 17:41 
Cytuj  
mialem Suzuki Maruti, stare, ale fajne. DObre miało toczenie:D mam gdzieś na to do 5tys :-? :wink:

Ale tylko do jazdy po miescie uzywam, góra na 200 kilometrów autem sie wypuszczam, wiec nie musi byc hitem :] :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 19:56 
Cytuj  
Moze do flames ten topic?
Jesli h3rion (czyt. htrzyrion) naprawde ma prawo jazdy to czym predzej po matruze bede musial zrobic prawko na jazda prawostronną.


_________________
nie lubie konserw

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 20:52 
Cytuj  
Jak chcesz kupic uzywane auto , to tylko z znajomym mechanikiem , chyba , ze sam sie na tym bardzo dobrze znasz.Nieuczciwosc sprzedajacych nie zna granic łacznie z wsadzaniem rzeczy pod maske nie powiem skad.. (długo by zreszta wymieniac)
W zasadzie jak dobrze wiadomo , nie wszedzie mozna zajrzec i po pol roku sie moze okazac ze auto do naprawy :) , swoja droga , czasem wozy sa tak wyklepane ze tego nawet specjalista nie dostrzeze :-?


Edit:
Cytuj:
to raczej post h3riona pokazuje, ze z samochodami poza ulica to kontaktu nigdy nie mial :<. Bo jezeli dorosly facet w ten sposob pyta sie o dobor auta to nigdy nie powinienen dostac prawa jazdy :O
fakt

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 22:34 
Cytuj  
he 5 tys...

to tyle kosztowalo moje auto.a nawet tysiac mniej.ford mondeo 94r., 1,6l benzyna.Tyle tylko, ze sprzedawca byl na tyle uczciwy zeby mnie od razu poinformowac o zepsutym ogrzewaniu(samochod kupiony latem...) i o tym, ze ten "wehikuł" mial juz ze 3 zderzenia.Mozna sie trzymac zasady ze im drozsze tym lepszy stan(choc nie gwarantuje).Ale jezeli ktos by chcial za ten sam samochod 2k wiecej,zrozumiale jest, za co ta wycena.Nabezpieczniejszymi sprzedawcami sa badz co badz emeryci,ktorzy za reche emerytury kupili samochod i dbali o niego bardziej niz o wlasne dzieci :wink:
i nie kupuj od niemcow/nie sprowadzaj<----mistrzowie w przekretach na uzywanych autach.
od sebka tez odradzam kupowac.bo to szuja :D (Who the f... is Sebek?)
tyle mojego.
to jezeli juz zrobisz prawko, mozesz sie zaczac rozgladac :wink: j/k

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 01:17 
Cytuj  
Ja kupowalem uzywane japonczyki i zawsze bylem zadowolony - praktycznie nic sie w nich nie psulo (tzn trza bylo wymieniac zarowki i akumulator co pare lat ;) ).
Jak cos na rope chcesz kupic to poszukaj jakiegos 3-6 letniego spacestara - bardzo fajne autko, niedrogie i jak na diesla bardzo ciche.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 02:02 
Cytuj  
Ja kupowalem uzywane japonczyki i zawsze bylem zadowolony

Moj japoniec ma zepsuty tlumik po jezdzie na wsi (eh te wertepy) i za cholere nie chce odpasc juz prawie od 3 lat, a ociera o ulice jak mam ze 2 pasazerow w samochodzie.
A chcialbym zeby odpadl, bo naprawa z sonda, czyli spawanie, montaz itp. wynioslo prawie tyle samo co nowka z allegro i montaz.
Najsmieszniejsze tutaj jest to, ze znajomy jechal sobie troszke szybciej po slynnych polskich "mydelkach" i torach tramwajowych, to jego tlumik ot tak sobie odpadl w Golfie HEHE

Nastepny moj samochod, to napewno nie bedzie europejski ;)


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 09:05 
Cytuj  
Za 5 tys jakiejs polowki 1.0 sobie poszukaj, moze cos sie trafi, albo jakis ford fiesta. Z innych to jedynie jeszcze jakis fiat punto moze... Ale fiat to fiat...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:39 
Cytuj  
A jezeli ma byc wygodne, tanie do naprawy to tylko Mercedes 190 2.5D :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:55 
Cytuj  
Sag napisał(a):
Za 5 tys jakiejs polowki 1.0 sobie poszukaj, moze cos sie trafi, albo jakis ford fiesta. Z innych to jedynie jeszcze jakis fiat punto moze... Ale fiat to fiat...

Wszystkie samochody na F są do bani ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:09 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Wszystkie samochody na F są do bani ;)

Ja jeżdzę Fenault Megane. Nie narzekam :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:19 
Cytuj  
W sumie dobry thread. ;]

Szukam kogos godnego polecenia, kto moze sprawdzic dla mnie samochod w krakowie. Ja przyjade do Krakowa, ale sam to sie znam jak swinia na gwiazdach wobec czego musze sie przejsc na ogledziny z jakims mechanikiem dobrym, a nie chce wiezc kogos z Warszawy, bo to kawal drogi.
Najlepiej jakby byl to ktos zaufany, jakis kolega kolegi, ew. czyjs sprawdzony i uczciwy mechanik (prawie kazdy kierowca ma jakiegos ulubionego, wiec o takich ludzi pytam).

A moze ktos sam jest mechanikiem samochodowym (tyle, ze wolalbym z doswiadczeniem, a nie kogos kto kiedystam skonczyl samochodowke i od tamtej pory pracuje w handlu komputerami).

No oczywiscie nie za darmo ;-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:54 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Wszystkie samochody na F są do bani ;)


nom Ferrari to faktycznie samochod do bani , nie wziol bym nawet w prezencie :]


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 17:11 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
SwenG napisał(a):
Wszystkie samochody na F są do bani ;)


nom Ferrari to faktycznie samochod do bani , nie wziol bym nawet w prezencie :]

Jak powiedziałem że do bani to do bani. I fszystkie francuskie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.