mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 11:23 
Cytuj  
No to skonczylem "Piesń Lodu i Ognia" /cry, a teraz zasuwam po pierwszy tom tej sagi Eriksona - to sie zaczyna od "Ogrody Księżyca"? Dwa ostatnie tomy sagi Martina rzeczywiscie sa slabsze. Podobne mam odczucia zwiazane z Czarna Kompania, tam tez pierwsze tomy wciagnely mnie jak diabel, ale jak kompania wyrusza na poludnie (nie pamietam ktory to tom) to zaczalem sie meczyc troszke. Zobaczymy co ten Erikson prezentuje :>.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 12:06 
Cytuj  
shahray napisał(a):
No to skonczylem "Piesń Lodu i Ognia" /cry, a teraz zasuwam po pierwszy tom tej sagi Eriksona - to sie zaczyna od "Ogrody Księżyca"? Dwa ostatnie tomy sagi Martina rzeczywiscie sa slabsze. Podobne mam odczucia zwiazane z Czarna Kompania, tam tez pierwsze tomy wciagnely mnie jak diabel, ale jak kompania wyrusza na poludnie (nie pamietam ktory to tom) to zaczalem sie meczyc troszke. Zobaczymy co ten Erikson prezentuje :>.


tak 1 tom, Ogrody ksiezyca - www.mag.com.pl
btw, to nie sa ostatnie czesci Sagi bo Martin nie skonczyl pisac, zreszta Erikson tez, ja sie powolisklaniam do mysli Erikson>Martin ;)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 12:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw, to nie sa ostatnie czesci Sagi bo Martin nie skonczyl pisac

Tak, tak wiem, stalem sie juz bywalcem strony Martina ;), ale narazie udziela wymijajacych odpowiedzi co do "stanu prac" nad ostatnimy (rzekomo) tomami, beda jak skonczy... I wlasnie tak szukam sobie czegos na otarcie lez.

Przy okazji polecam planszowke "Gra o tron" (po niej siegnalem po ksiazke), chyba najlepsza w jaka do tej pory gralem, przy czym zaleca sie granie z ludzmi ktorzy pragna zwyciestwa za wszelka cene (noz w plecy, oczernianie pozostalych graczy), miekkie serce psuje zabawe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:04 
Cytuj  
Z czystym sumieniem mogę polecic książkę o nazwie - Nigdziebądź - humor podobny do tego z Discworld.

http://ksiazki.polter.pl/Nigdziebadz--Neil-Gaiman-c778

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:08 
Cytuj  
Oj tak, podpisuje się pod tym.

Dobrze że mi przypomniałeś, muszę od kogoś odebrać i przeczytać po raz kolejny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:36 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Oj tak, podpisuje się pod tym.

Dobrze że mi przypomniałeś, muszę od kogoś odebrać i przeczytać po raz kolejny.


A jak sie podpisujesz?

SvD.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:51 
Cytuj  
shahray napisał(a):
...

ostatnio to co napisal to wyrzucil do kosza czy tam pies mu zjadl ;p

Shador von Dal napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę polecic książkę o nazwie - Nigdziebądź - humor podobny do tego z Discworld.
http://ksiazki.polter.pl/Nigdziebadz--Neil-Gaiman-c778

tru, bardzo dobra ksiazka, polecam. Inne ksiazki Gaimana tez dobre.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:02 
Cytuj  
Nigdziebądź ma imo klimat zupełnie inny od Discworldowego. Ogólnie, o ile Pratchetta ubóstwiam i do przeczytania całego Świata Dysku brakuje mi 4 książek (łącznie z angieliskimi), to Gaimana nie trawię. Tylko "Good Omens" jego autorstwa przypadło mi do gustu, ale to pewnie dlatego, że było "koprodukcją". Nigdziebądź i Gwiezdny Pył przeczytałem, ale podziękuję już za tego pana.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
shahray napisał(a):
...

ostatnio to co napisal to wyrzucil do kosza czy tam pies mu zjadl ;p

Shador von Dal napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę polecic książkę o nazwie - Nigdziebądź - humor podobny do tego z Discworld.
http://ksiazki.polter.pl/Nigdziebadz--Neil-Gaiman-c778

tru, bardzo dobra ksiazka, polecam. Inne ksiazki Gaimana tez dobre.


A na podsycenie... Neil Gaiman wraz z Terrym Pratchetem napisali Dobry Omen ;-) I z tego co się orientuję to jego następną książką po Dobrym Omenie jest właśnie Nigdziebądź... w Polsce ww. książka jest wydana z recenzją Sapkowskiego.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:14 
Cytuj  
no to fakt, ze nie pasuje mi Nigdziebadz i discworld, mi nie przypomina, moze czasm ale rzadko. Najlepsze ksiazki Gaimana to wlasnie Nigdziebadz i chyba drugie Amerykanscy Bogowie w moim rankingu, chociaz samemu mi trudno sie zdecydowac co lepsze.

Niedlugo kupuje sobie:
Noc noży - Ian Cameron Esslemont :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:00 
Cytuj  
'Good Omens' jest niezly - jakakolwiek kaseta magnetofonowa zostawiona w schowku samochodowym po 2 tygodniach zamienia sie w skladanke best of Queen. So true.


_________________
[ i rooted crap here ]


Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:11 
Cytuj  
Będe szczery naprawde nie lubie czytać, ale musze. Niestety :,(,,,,. Jedyne co przeczytałem to Eragon, ale niebyło warto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:25 
Cytuj  
Kodek napisał(a):
Będe szczery naprawde nie lubie czytać, ale musze. Niestety :,(,,,,. Jedyne co przeczytałem to Eragon, ale niebyło warto.

to po co sie wypowiadasz w tym temacie?
I czemu musisz, skoro przeczytales tylko Eragona, a to chyba lektura nie jest ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:39 
Cytuj  
Kodek napisał(a):
Będe szczery naprawde nie lubie czytać, ale musze. Niestety :,(,,,,. Jedyne co przeczytałem to Eragon, ale niebyło warto.

Sądząc po twoich postach myśleć też nie lubisz.
"Witam w moim temacie! Stworzyłem go z powodu wybierania i niepewnosci co do tematu. Tu można napisać coś poprostu bez pisania na temat bo to ty rozpoczynasz rozmowę. "

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:46 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Sądząc po twoich postach myśleć też nie lubisz.
"Witam w moim temacie! Stworzyłem go z powodu wybierania i niepewnosci co do tematu. Tu można napisać coś poprostu bez pisania na temat bo to ty rozpoczynasz rozmowę. "

male OT: to lepiej nie wchodz na forum, ktore on ma w profilu, bo sie przerazisz :<
"Ten klan jest super zapewniam!!!!! On jest jak tchnienie świerzego powietrza, moze bredze ale naprawde tak czuje..."
http://www.takeforum.com/kodek1/index.php?mforum=kodek1

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ostatnio to co napisal to wyrzucil do kosza czy tam pies mu zjadl ;p

Ale warto co jakis czas sprawdzac, to bedzie chyba pierwsza ksiazka ktora przeczytam w oryginale :P

A Eriksona wlasnie zaczalem, magia mu sie wylewa, ale troche ciezej sie czyta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 01:21 
Cytuj  
Kodek napisał(a):
Będe szczery naprawde nie lubie czytać, ale musze. Niestety :,(,,,,. Jedyne co przeczytałem to Eragon, ale niebyło warto.


Gratulacje.... mam nadzieje ze po skonczeniu gimnazjum od razu wyjedziesz na zmywak do Anglii. Nie bedzie mi cie brakowalo. Nara.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:07 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A Eriksona wlasnie zaczalem, magia mu sie wylewa, ale troche ciezej sie czyta.

tez mialem troche problem, sporo nazw itp. ale jesli sie zaglebi w swiat i obczaji o co loto, to jest swietny. Mimo wszystko raczej o wiele latwiejszy niz "Inne Piesni" Dukaja, a to tez swietna ksiazka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:42 
Cytuj  
nie wiem czemu ale mimo wszystko nie jestem kurwa w stanie zniesc Pratchett'a.

polecam za to ksiazke "Na zdrowie" autora nie pamietam sprawdze w domu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 10:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem czemu ale mimo wszystko nie jestem kurwa w stanie zniesc Pratchett'a.

Gość ma BARDZO specyficzny styl, więc nic dziwnego, że może komuś zupełnie nie podejść.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 135  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.