mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 15:48 
Cytuj  
8/10, doszedłem do pustyni i odechcialo mi sie grac.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 20:35 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/video/931665/6168351/crysis-official-trailer-5

To bedzie masakra.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:13 
Cytuj  
masakra... zobaczymy. ja coraz czesciej lapie sie na tym ze super cool uber great grafika nie zastapi "grywalnosci". tak jest np w przypadku airbone'a.
niby super efekty, piekne wszystko ale pogralem 1h i umarlem z nudow.
zmienia sie tylko sceneria a reszta ciagle ta sama.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
masakra... zobaczymy. ja coraz czesciej lapie sie na tym ze super cool uber great grafika nie zastapi "grywalnosci". tak jest np w przypadku airbone'a.

Dokladnie. Bioshock tez ma super duper grafike, fizyke, pomyslunek, a nudzi sie cholernie szybko.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:35 
Cytuj  
Mialem na mysli tylko grafike i animacje. O grywalnosci raczej nie ma sie co wypowiadac na razie.

btw, fala uderzeniowa jest niesamowita :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
Coś ciekawego polecicie jako odpoczynek od WoWa? Najchętniej jakąś strategię turową...

Muminus

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2007, 09:13 
Cytuj  
Cytuj:
http://www.steelpanthersonline.com/main.asp


Dobre i za darmo, ale jak lubisz turówki to pewnie w taki klasyk już grałeś.

Co do dobrych gier, w tym roku oczekuję tylko dwóch premier (ale tylko ze względu na ograniczenia sprzętowe :) ).

World in Conflict - Już 21 września :)

The Orange Box (czyt. Team Fortress 2) - 9 października.

Potem po świętach jak bozia da premię i nowy komputer, będzie odgrzewanie kotletów ala Bioshock, MoHA czy R6V...

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 19:16 
Cytuj  
Polecam Bioshock. ostatnio kupiłem i jestem z niego bardzo zadowolony :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 20:01 
Cytuj  
Hellgate London, baaaardzo przyjemny odchamiacz, technothriller (?) diablostyle mmo w fpp/tpp z pomieszaniem klimatów (devillish-cyberpunkish-wujwiecojeszcze), no i wygląda pysznie (armor guardiana to totalny asskick)

beta dostępna dla preorderowców ( np. z gram.pl ) , launch w halloween


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 21:10 
Cytuj  
a pvp w tym?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 21:43 
Cytuj  
Murder napisz coś więcej plx. 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 22:39 
Cytuj  
Na razie niewiele grałem, ale :

To jest gra od ex-Blizzard-ppl więc spodziewaj się dobrze odpicowanego produktu. Ogladałem tę grę na filmikach, jutubach i nie ruszała mnie specjalnie, ale zapewniam że w ruchu wyglada to _znacznie_ ciekawiej.

HGL miał być całkowicie offline, na szczęście (!) ktoś im to wybił z głowy.
Gra ogólnie ma budowę typu GuildWars spotyka Diablo - instanced miejscówki gdzie wchodzisz z party i odwalasz dosyć standardowe questy, choć historyjki za questami są fajne/zabawne; przy tym często się zdarza że atakują cię hordy mobów i robi się ostro.

Widok to fpp (preferowane dla klas które używają gunów) i tpp - dla melee i casterów, można sobie zmieniać wedle gustu. Mamy normalny celowniczek jak w fppach, można (a nawet trzeba) skakać, unikać fireballi, uciekać przed aoe mobów itd - jest dynamicznie.

Mamy 6 klas do wyboru, spora różnorodność - jest melee z dual wield s0rds (blademaster) jest jakiś buffer w pełnej zbroi (coś jak paladyn?), dalej mamy marksmana który operuje ranged gunami, są casterzy (evoker i summoner, afaik oni moga walić jakims aoe) + engineer. Ogólnie pomieszanie z poplątaniem wszystkiego, ale sprawdza się super.

Graficzka bardzo fajna, polecam wrzucić model details i shadery na high - eyecandy wch, shiny armorki, heat haze na fireballu, który caster ładuje w ręku, ogólnie cud miód i orzechy.

Oczywiście mamy levelki i skilltree na modłe Diablo - może być. O PvP nic nie słyszałem, zawsze mogą dorobić jakieś zdupy instanced areny, ale myślę że nie o to tutaj chodzi.

Co mnie ujęło :
- zupełnie nietypowy klimacik, pierwsze skojarzenie to Neocron, potem AO, potem jakiś survival horror (?) nie wiem co o tym mysleć 8)
- mroczne lokacje, zwiedzamy jakieś piwnice, stacje metra, wszędzie ciemno wch, MrokOfDarkness totalny, raz przeszukiwałem jakieś śmietniki w poszukiwaniu trash itamz i wyskoczył jakiś mob, nawet mozna się przestraszyć :<
- przefachowy design klas - evokera, guardiana projektował jakiś geniusz, ma się ochotę zagrać nimi wszystkimi naraz (oprócz engineera bo jakiś ghei jest)
- przyjemny customize chara, możemy zrobić sobie emo w glanach, hardcore neopunka, full opcja
- naprawdę spora rozpierducha, można się wyżyć :-) a jak pojawiają się named moby to nawet chwilę pomęczyć, najłatwiej je poznać po tym że zajmują pół ekranu

A to dopiero początek contentu do przejechania, dalej pewnie jest jeszcze lepiej.

Uogólniając HGL robi wrażenie, designem osobiście jestem zachwycony bo trafia w moje gusta, jest mayhem, czego chcieć więcej? Niektóre moby są trochę głupie ale nadrabiają tym że aggruja całe swarmy ]:->~

Dla mnie must buy atm.

PS. gram.pl rozdaje invity każdemu kto zrobi preorder, możecie odebrać kluczyk do bety i scancelować preorder wedle gustu, nie płacicie nic. Hot enuff?


_________________
you are already dead

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 22:45 
Cytuj  
Zaciekawiło mnie to, chociaz jesli jest brak pvp jak mowisz to raczej nie kupie.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 23:26 
Cytuj  
fajnie. pozyjemy zobaczymy.


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 03:00 
Cytuj  
poszukuje gierki na kilkanascie dni. Rpga. Duzo skili prowadzenie kilku osob na raz. Baardzo odpowiadal mi klimat dungeon siege. Proste na przod i klepanie mobkow. Szukam juz od dluzszego czasu jakiegos odpoczynku od morpkow i gonienia w nich za lvlem ale nic nie moge znalezc. Oblivion wydaje mi sie jakis taki suchy jezeli chodzi o magie, fable tez jakies nijakie.

any ideas ?


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 04:23 
Cytuj  
Loki? xD
wiem ze h'n's ale za to bardzo grywalny ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 04:29 
Cytuj  
NWN2


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 08:10 
Cytuj  
Dungeon Siege 2 + dodatek?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 08:15 
Cytuj  
Sacred albo Divine Divinity ?
Tylko że tam się prowadzi pojedyńczą postać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 09:10 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Loki? xD
wiem ze h'n's ale za to bardzo grywalny ;)


Nawet z najnowszym patchem jest srednio grywalny, tyle bugow, conajmniej jakby to byla wersja alpha...

Ja polecam Titan Quest.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.