mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 10:49 
Cytuj  
@Dana

Ty, no serio lubię ten tryb, skąd ta Twoja konsternacja teraz? :)

Back,
zgadzam się z Wami, optymalizacja jest po huju na maxa. U3 wygląda ładnie, ale nie ma dżungli | i pływa niemiłosiernie lepiej od Crysisa.

Pamiętajcie, że crytek lubi widoki. Ogólnie to tak. Mam 8800 GTS 320 MB i gram w 1680x1050 na high details. Jest czkawka trochę nieraz, ale jest jeden myk który pomaga. LOW details Shadows. Fakt, że cienie wtedy ledwo są widoczne, ale grafika jest nadal zajebista i można sobie darować te cienie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 11:15 
Cytuj  
sobtainer, grasz na winxp i suppose?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 11:39 
Cytuj  
Btw wiecie, ze very hight details mialo byc zarezerwowane tylko dla visty a juz da sie to odpalic na xp. ;]

---

http://www.speedyshare.com/783630573.html

Pliki wrzucamy do Crysis SP Demo\Game\Config\CVarGroups (robimy backup starych plikow) i w grze wybieramy wszystki tekstury na high - tym sposobem odpalamy najwyzszej jakosci obraz pod xp. ;]

ps. szczeki szukajcie w piwnicy


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 12:15 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
sobtainer, grasz na winxp i suppose?


Tak na XP Home, a suppose wybacz ale nie wiem co to jest ;p

Atherius napisał(a):
Pliki wrzucamy do Crysis SP Demo\Game\Config\CVarGroups (robimy backup starych plikow) i w grze wybieramy wszystki tekstury na high - tym sposobem odpalamy najwyzszej jakosci obraz pod xp. ;]


Wyjdą sterowniki, wtedy się można będzie bawić. Narazie to nie chce sie wkurwiać jak mi wjedzie na 5 fpsow w dżungli ;p

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:00 
Cytuj  
No dobra ale nadal nie wytłumaczyłeś co to znaczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:00 
Cytuj  
hmpf, u mnie na kompie C2D 2,33ghz, gts 8800 320mb, 4gb ddr 800hz na high detalach gra jest niegrywalna. nawet na przycisk w menu nie jestem w stnaie kliknac. tak samo jak wlacze aa.
nawet jak odpale demko w dx9 (na viscie) to i tak dziala beznadziejnie, ale zawsze szybciej. grafika jest tbh identyczna w dx10 i dx9.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:00 
Cytuj  
*rence*@default


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:04 
Cytuj  
Powinien być przecinek ;p wtedy bym zaczaił LOL.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 15:34 
Cytuj  
Zassałem te sterowniki beta z nvidi stronki. Działa wszystko tak samo. Może ciut lepiej. I złapałem buga jednego, pewno z powodu sterów.

Obrazek

http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.01_pl.html

Sterownik zalecany dla demo Crysis w trybie pojedynczego gracza

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 16:05 
Cytuj  
cała nvidia, ehh :/ trzeba będzie wrócić do szafirków ;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 16:10 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jak masz nv to w przyszlym tygodniu wychodza jakies drivery z optymalizacja pod kryska.


Sa juz od piatku tylko wersja beta.

Ver: 169.01

Cytuj:
# Beta driver for GeForce 6, 7, and 8 series GPUs.
# Recommended driver for Crysis single player game demo.
# Several game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.
# If you would like to be notified of upcoming drivers, please subscribe to the newsletter.


http://www.nvidia.com/Download/betadrivers.aspx?lang=en-us


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 17:17 
Cytuj  
cała nvidia, ehh :/

Hmm? nVidia moim zdaniem robi dobra robote, bo praktycznie do kazdego major tytulu, ktory wychodzi wypuszczaja nowe sterowniki, dzieki ktorym zyskuje sie te pare fps. Nie zawsze sa stabilne, czasami trafiaja sie bledy, ale od tego wlasnie sa bety. A jesli ktoras betka jest dobra (ofc nie zawsze na wszystkich konfiguracjach), dostaje status WHQL. Jakos nie widze, zeby (ex)ATi mialo podobna "polityke".

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 23:50 
Cytuj  
Cos chyba zle robicie.

Mam 8800gts 320, 2gb ramu, E6600 C2D

Wszystko na high poza volumetric, texture detail, shadow detail, physics detail, geometry detail. Te na medium.

Gra zapierdala 60fps+ i wyglada pieknie.

Ok, wrzucilem frapsa na wszelki wypadek i jest 30-40fps, ale mimo tego gra sie bardzo plynnie, nie mozna narzekac.


_________________
Nestor#1522


Ostatnio edytowano 29 paź 2007, 00:26 przez Nestor, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 23:53 
Cytuj  
XP czy Vista?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 00:26 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
XP czy Vista?


XP. Patrz edit.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 01:52 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Wszystko na high poza volumetric, texture detail, shadow detail, physics detail, geometry detail. Te na medium


No weź..... jak ta grafika wygląda pięknie, to ja nie wiem... robi sie z tego normalna grafika, a nie grafika przełomowa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nestor napisał(a):
Wszystko na high poza volumetric, texture detail, shadow detail, physics detail, geometry detail. Te na medium


No weź..... jak ta grafika wygląda pięknie, to ja nie wiem... robi sie z tego normalna grafika, a nie grafika przełomowa.


Dokladnie. Crysis wyglada fajnie od High w góre i najwiecej "ladnosci" dla mnie daja cienie ktore chyba najbardziej zamulaja kompa.
A i tak wtedy nie wyglada tak jak na "podkrecanych" screenach ktorymi nas raczono.

Jedynie co mi sie naprawde podoba to modele postaci, ktore sa zajebiscie ladne juz na medium wlasciwie.
Pomijajac to wcale zandego nextgenu i super-hiper zajebistej grafy i fizyki nie widze.
No ale z ostatecznym fakaniem na Crysisa poczekam miesiac na nowe karty od Nvidii i Ati moze na nich Gra wreszczxie pokaze to co zapowiadano bo narazie lekki fail.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:39 
Cytuj  
Nie zebym sie przypierdalal - ale czy szanowne grono znalazlo w Crysisie cos oprocz pieknych widoczkow? Nie uwlaczajac, ja lubie jak gry fajnie wygladaja ale jest jeszcze cos takiego jak grywalnosc, klimat i takie tam duperele ;)

A nazywanie Crysisa zanim wyszedl best-fpsem-2007 jest lekko przegiete imo. Fakt - sraczka na ta gre jest straszna, ale przypominam, ze np. Bioshock w tym roku wyszedl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 16:09 
Cytuj  
@Qra drogi gnomie, pozwól że Ci przedstawie mój punkcik widzenia

Qraczek napisał(a):
czy szanowne grono znalazlo w Crysisie cos oprocz pieknych widoczkow?


Tak, ja znalazłem. Walki są zupełnie inne. Masz na sobie kombinezon, dzięki któremu masz właściwości super żołnierza. Super Speed, Super Armor, Super Strength, Cloak [Stealth].

Super Speed - dostajesz powera na ~200metrów biegu, prawie natychmiast.

Super Armor - absorbuje strzały wrogów, również szybka regenracja.

Super Strength - pomaga w wyskokach oraz pomaga w pierdolnięciu w kolesia, [czyt. rzut kolesiem]

Cloak Stealth - niewidzialność. Można podbiec na 5m do kolesia, po czym dopiero nas zauważy. Kładąc się i używają to, można snajpować każdego, a reszta będzie głupieć co się dzieje.

Ogólnie to tak. Początek przypomniał mi Splinter Cella trochę jak spadałem spadochronem. Później, Predator mi się przypomniał, ludzie zwisający z drzew itd. dopiero potem zobaczyłem grafikę i miażdżący graficznie klimat tej gry. Na końcu spotkania trzeciego stopnia.

W moim odczuciu. Jest to FPP troszkę inny od innych. Nie ma czegoś takiego jak apteczka, bo Twój kombinezon regeneruje Ci Shield + Health. Walki polegają na Twoim sposobie grania. Chcesz pruć do wszystkiego co się rusza, prosze bardzo. Chcesz używać stealth i kłaść się na Ziemie gdzie Twoi wrogowie Cię nie zobaczą, proszę bardzo. Chcesz podkraść się do kolesia i go chwycić za szyję po czym rzucasz nim w ścianę która się rozpierdala w drobny mak? proszę bardzo.
Także jest to FPP który zrobi furorę ponieważ jest zdeczka inny od innych pruco/napierdalaczy w stylu Quake Wars od którego na sam widok mnie czacha boli.

IMO, 9/10. -1 za wymagania.

P.S
Bioshock SUX. Grałem w demo i musiałem iść na drzemkę po przejściu.


Ostatnio edytowano 29 paź 2007, 16:15 przez Sobtainer, łącznie edytowano 5 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 16:09 
Cytuj  
ale bioshock byl/jest nudny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.