mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 21:24 
Cytuj  
Cytuj:
nigdy nie slyszalem od Engela zeby psioczyl na Benhakera, ale Ty pewnie wiesz lepiej, zreszta zaloze sie, ze po pierwszym meczu z Finlandia srałeś na Benhakera tak jak 90% Polaków.


Uwierz mi Engel jest przeciwko Benhakerowi, w PZPN są ludzie na tyle głupi że jadą po Leo wprost (jak nasz ukochany Lato ostatnio) i ludzie którzy mają na tyle instyktu samozachowawczego że obrabiają mu dupe za plecami (Streilau, Piechniczek, Engel).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 21:44 
Cytuj  
krwa bez wachania byl wyjebal polakow z rzadu i wpuscil holendrow , jak widze ten malpi gaj w Sejmie to mnie kurwica strzela , po 10 min przestaje sie smiac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 22:14 
Cytuj  
Waidomo ze zlotoustty Engel tak dosadnie jak Tomaszewski czy Lato nie narzeka na Benhakera ale te teksty typu; W Polsce mamy profesjonalna kadre trenerska, nie potrzebujemy szkoleniowca spoza granic itp... to niby kogo maja dotyczyc ;>?

@Up na kiego wtracac do kazdej dziedziny zycia smuty dotyczce polityki ?

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 23:41 
Cytuj  
Leo zostanie tak czy siak, ma za duże poparcie kibiców (nie pamiętam kiedy ostatnio kibice wierzyli tak w trenera) i samych piłkarzy. Wiecie co się będzie działo mniej-więcej za 24h? ;)

edit:
ja wiem w jakim będe stanie :P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 11:23 
Cytuj  
Engel mówi, że mamy dobra kadre trenereską i ma racje, ale nie mówi, że Benhaker to zły trener, wręcz go chwali i w tym rzecz.

Cytuj:
(nie pamiętam kiedy ostatnio kibice wierzyli tak w trenera) i samych piłkarzy.
a ja pamiętam - Górski, Piechniczek, Wójcik, Engel, Janas


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 11:58 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Janas


:lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:00 
Cytuj  
Wójcik :D

Z tych wymienionych zgadzam się co do Engela i Piechniczka Wójcik zawsze śmierdział a Janasa nikt nie lubił (bo też tego typu człowieka lubić się nie da), trener który o najlepszym snajperze polskiej ligi mówi "Jakbym grał w Wiśle Kraków to też bym tyle bramek strzelał"...

Anyway, jak ktoś nie wie to "z czuba" robi 24h relacje z mezu Polska - Belgia , polecam, można się pośmiać.

click


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
typowi polscy kibice, zawsze wszystko wiedzą lepiej od trenerów.
Chciałbym zauważyć, że Benhaker też jeszcze nic wielkiego nie zrobił, oprócz meczu z Portugalią nie zauważyłem żadnych rewelacji, które by sie wybijały ponad to co zrobił Wójcik i Janas. Jestemy o krok od awansu głównie dzięki błędom przeciwników. Nie mówie, że Benhaker to zły trener, wręcz przeciwnie, ale jak sie przyjrzec dokładniej to dużo lepiej na tle reszty trenerów nie wygląda.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:28 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
typowi polscy kibice, zawsze wszystko wiedzą lepiej od trenerów.
Chciałbym zauważyć, że Benhaker też jeszcze nic wielkiego nie zrobił, oprócz meczu z Portugalią nie zauważyłem żadnych rewelacji, które by sie wybijały ponad to co zrobił Wójcik i Janas. Jestemy o krok od awansu głównie dzięki błędom przeciwników. Nie mówie, że Benhaker to zły trener, wręcz przeciwnie, ale jak sie przyjrzec dokładniej to dużo lepiej na tle reszty trenerów nie wygląda.

przynajmniej nie jest dresiarzem i nie pali fajek ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:39 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Nie mówie, że Benhaker to zły trener, wręcz przeciwnie, ale jak sie przyjrzec dokładniej to dużo lepiej na tle reszty trenerów nie wygląda.


Oj bardzo dobrze wygląda, to jest całkowicie inna filozofia trenowania niz u naszych geniuszy wychowanych na podręcznikach taktycznych z lat 50, inny sposób motywowania zawodników, inny sposób prowadzenia kontaktów z mediami. Z tego co słyszałem to bodajże Donadoni (nie jestem na 100% pewien) powiedział że najlepsze treningi jakie miał w zyciu to właśnie pod wodzą Benhakeera. Wójcik to partacz i karierowicz, teraz wrócił do trenowania Zniczu Pruszków po tym jak nie dostał się do sejmu, był chyba najgorszym trenerem reprezentacyjnym od 90 roku, no może nie licząc Bońka. Co do Janasa to niezły taktyk ale ma lekkie problemy z samym sobą co troche utrudnia mu efektywne trenowanie.

Cytuj:
Chciałbym zauważyć, że Benhaker też jeszcze nic wielkiego nie zrobił


Jak dla mnie zrobił, zmienił nastawienie piłkarzy do gry w kadrze, nie znając polskiego języka, będąć człowiekiem z zewnątrz wylansował więcej młodych talentów z polskiej ligi niz jego poprzednicy, pokazał że naprawde jak ktoś dobrze gra to dostanie swoją szanse, prędzej czy później. Ma prawie 100% poparcie kibiców i kadry. Dla mnie jego "kadencja" to już sukces niezależnie od awansu na EURO, trzeba patrzeć bardziej perspektywicznie niz te pare meczy do przodu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:09 
Cytuj  
Dla mnie jedynym trenerem polskim ktory jest clay czas w zawodzie i ktorego chetnie bym zobaczyl jako trenera reprezentacjii to Kasperczyk.
Natomiast co do Leo to oprocz tego meczu z portugalia podoba mi sie to ze teraz zawodnicy po stracie gola lub nawet 2 potrafia doprowadzic np do wyrownania co wczesniej sie rzadko udawalo i wygladalo to tak jakby sie poddawali. Wplyw na to zapewne ma wlasnie dobry system motywowania graczy.

A co do Janasa nie zapomne nigdy jego wypowiedzi przed jakims meczem towarzyskim gdzie wybral ktores z panstw baltyckich chyba Litwe. Na pytanie dziennikarzy czemu wybral tak slabego przeciwnika stwierdzil "Niech sobie chlopaki postrzelaja" Oczywiscie mecz przegralismy :D

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:52 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
(...)Kasperczyk(...)


miło przeczytać post kogoś, kto zna się na temacie.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:07 
Cytuj  
gdzie w necie moge dorwac mecz ?


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
GOOOOOL!!!! :D :D :D :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:19 
Cytuj  
1 : 0 brawo ebi ;d


Ostatnio edytowano 17 lis 2007, 21:29 przez Randalf, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:21 
Cytuj  
:o


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:40 
Cytuj  
hehe 2

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:42 
Cytuj  
i kolejny! :D
ja Wam mówię WYGRAMY!!!! :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:43 
Cytuj  
No to mamy euro pierwszy raz! Nie moge uwierzyc. :o

Smolarek jest niesamowity.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:48 
Cytuj  
No zajebiście, ale czemu zawsze Smolarek strzela ? Czy my nie mamy innych kompetentnych zawodników ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.