mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:06 
Cytuj  
Dej mi, ja se zagram.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A wiecie czemu ja w SP Crysisa nie gram? bo mi się płyty do romu nie chcę wsadzić......... przezajebiście mi się chcę zagrać....... wydałem 135PLN na ta grę i zastanawiam się po co.... może ją docenie jak będę miał wydajność COD4 za rok...



To sie nazywa gracz :wink:

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:15 
Cytuj  
Karoid napisał(a):

To sie nazywa gracz :wink:

QFT!!1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:02 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A wiecie czemu ja w SP Crysisa nie gram? bo mi się płyty do romu nie chcę wsadzić......... przezajebiście mi się chcę zagrać....... wydałem 135PLN na ta grę i zastanawiam się po co.... może ją docenie jak będę miał wydajność COD4 za rok...
a mi dalej nie działa MP :D nawet kod do odblokowania amfibi z preordera przysłali ale gra w MP nie działa :P
singiel jest straszny


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:26 
Cytuj  
"Jestem trendi mroczny bo nie podoba mi sie crysis, glownie dlatego ze byl zapowiadany jako gra ktora zarzyna pecety, i teraz zarzyna pecety, a ja myslalem ze to tylko taki marketing i chce go odpalic na karcie za 400pln."


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:57 
Cytuj  
no wreszcie odpaliłem :P MP

troche duże te mapy :wink: poczekam na jakieś pacze może bedzie wiecej klatek bo 20-40 na domyślnym medium przy 1680x1050 mnie nie urządza - leja mnie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
Ale desh ty w tym codzie grasz z koksami, daj spokój.... każdy gdzieś w zakamarkach napierdala, nie wiadomo skąd strzały lecą w ogóle. Poziom zajebisty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 21:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale desh ty w tym codzie grasz z koksami, daj spokój.... każdy gdzieś w zakamarkach napierdala, nie wiadomo skąd strzały lecą w ogóle. Poziom zajebisty.

wiesz, widziałeś że idzie mi całkiem nieźle w CODa :P

w takiej grze gra się na słuch, już w AAO zawsze grałem na słuch, to nie jest tak że każdy kampi bo siedział w kącie jak kogoś zabił. to jest tak że idziesz po cichu (ja mam tego perka że mnie mniej słychać) i jak coś słyszysz to się zatrzymujesz i nasłuchujesz jak juz wiesz skąd to są 3 metody :P ... albo kampisz i czekasz albo zachodzisz od tyłu i go nożem, jest tez trzecia takta ale za stary na to jestem - wbiegasz na goscia sprintem i zabijasz go nożem :D

moje MP5 bedzie miało niedługo RED TIGER kamuflaż czyli 150 headów.

podstawa to słuchać dzwieków :P

ogólnie musze przyznac że po wielu dąsach gra mi się spodobała z kilku powodów np. :

gra na słuch
granaty specjalne (mój pierwszy perk to granaty ogłuszające)
heady
noże
mocne pistolety (3 strzały kill)
kill CAMERA

aktualnie gram MP5 z tłumikiem i coltem z tłumikiem, na dużych (przestrzennych) mapach M4 z celownikiem laserowym

mój styl gry to wbić na chama jak najgłebiej i przykampic z tłumikiem :wink:

uważam że granaty odłamkowe w walce bezpośredniej sa kiepskie bo albo go wygrzejesz a to oznacza że stoisz z nim jak debil albo wrzucasz niewygrzany a to nic nie daje.
a tak jak ci sie konczy magazynek czy gość się schowa to stunujacym go np. reload . jeszcze jeden stunujacy i wjazd :P
(widać krzyżyk jak gość dostał -jak nie wcelowałeś to nie ma krzyżyka :P )

flash jest niby lepszy ale za szybko schodzi i jak gosci jest dwóch to jest ciężko


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 23:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
"Jestem trendi mroczny bo nie podoba mi sie crysis, glownie dlatego ze byl zapowiadany jako gra ktora zarzyna pecety, i teraz zarzyna pecety, a ja myslalem ze to tylko taki marketing i chce go odpalic na karcie za 400pln."


Hmm..... a moze nie podoba mi sie Crysis bo nie ma w nim nic szczegolnego oprocz grafiki, ktorej de facto tez nie ma.....
Dla mnie Crysis to gowno i koniec.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 03:20 
Cytuj  
Mam nadzieje ze Far Cry 2 zje crysisa na śniadanie.


_________________
kek ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 08:30 
Cytuj  
@Kabraxis

w sumie to się zgadzam bo gra zarzyna pecety co ciężko uznac za zaletę podczas gdy sama grafika nie jest nowatorska, fabuła jest monotonna, a multi niegrywalny bo przy założeniu że do MP potrzeba 100 FPS, trzeba by było miec w domu sprzęt na którym byłoby 200FPS w nowym cod4, a pytanie jest po co.

mam 100 fps w cod4 i nie czuje potrzeby grać w crysis a tym samym przeprowadzać upgradu kompa pod jedna grę.

mapa w becie była ze 4 razy mniejsza niż te w retailu niektóre, minute samochodem się jedzie z jednego punktu do drugiego (samochodem)
cos takiego w multi jest dla mnie dziwne.

zresztą zapytam wprost. kto z Was gra w multi crysis i na jakich ustawieniach z jaka wydajnością ???


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 08:33 
Cytuj  
Ja odpaliłem wczorah crysisa, gram gram, podlatuje do jakieś wiochy na horyzoncie, wyciągam bin ookulary, zaczynam robić rozeznanie i kurwa swampy na dysku jakbym miał 512 ramu.
Trzeba byc naprawde wytrwalym i cierpliwym zeby to gowno przejsc. Dla mnie kasa wywalona w blot, nie wybacze sobie tego. Za rok pewno cos zmienie z kompa i wtedy pogram, na dzisiaj optymalizacja tej gry pod viste jest po prostu dramatyczna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 09:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Za rok pewno cos zmienie z kompa i wtedy pogram, na dzisiaj optymalizacja tej gry pod viste jest po prostu dramatyczna.
dodaj że Twojej Visty :P
masz jakieś spowojnienia po wyjsciu z gry (w cod4 też) itp, u mnie nie ma niczego takiego. moze to kwesti atego że masz x64 a ja x86 :wink:
nie udało mi sie znaleźć ani jednego argumentu dl aktórego mógłbym zatęsknić za XP 8)

nie mam tego typu problemów z Vistą, w Crysis SP na Medium przy 1680x1050 mam od 25-50 klatek i zero przycinek :wink:

poprostu nie chce mi sie w SP grać bo wieje nudą


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 11:30 
Cytuj  
BcN napisał(a):
Mam nadzieje ze Far Cry 2 zje crysisa na śniadanie.

czy przypadkiem nie ci sami ludzie będą robili Far Cry 2 co Crysisa czy też pierwszą część FC ;) nie spodziewałbym się rewolucji/ewolucji w engine'ie, osobiście nie grałem w FC, Crysis tylko demo bo nie lubię tych klimatów (czekam na jakiś fajny fps o 2 Wojnie Światowej, bo to jest to co lubię najbardziej, prawdziwe bronie, bitwy itd. no i ten klimat, przydałaby się jakaś kampania z polakami, bo CoD3 był niestety tylko na konsole)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 12:11 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
...czekam na jakiś fajny fps o 2 Wojnie Światowej, bo to jest to co lubię najbardziej, prawdziwe bronie, bitwy itd. no i ten klimat, przydałaby się jakaś kampania z polakami, bo CoD3 był niestety tylko na konsole)


Czyli rozumiem że czekasz na Brothers in Arms: Hell's Highway, ładnie się zapowiada imo


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 12:14 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
masz jakieś spowojnienia po wyjsciu z gry (w cod4 też) itp, u mnie nie ma niczego takiego. moze to kwesti atego że masz x64 a ja x86


Desh, rozmawialem z kumplem ktory ma identycznego kompa jak ja i pracuje od 10 lat w sklepie komputerowym. Mial to samo, takze najprawdopodobniej to jest przyczyna. W sobote bede mial 4gb ramu, zobacze co sie wtedy bedzie dzialo i jak to bedzie wygladalo.

BTW, kto ma Viste 64 na dość mocnym kompie w stylu c2d, 2gb ramu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 12:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Deshroom napisał(a):
masz jakieś spowojnienia po wyjsciu z gry (w cod4 też) itp, u mnie nie ma niczego takiego. moze to kwesti atego że masz x64 a ja x86


Desh, rozmawialem z kumplem ktory ma identycznego kompa jak ja i pracuje od 10 lat w sklepie komputerowym. Mial to samo, takze najprawdopodobniej to jest przyczyna. W sobote bede mial 4gb ramu, zobacze co sie wtedy bedzie dzialo i jak to bedzie wygladalo.

BTW, kto ma Viste 64 na dość mocnym kompie w stylu c2d, 2gb ramu?


ja nie pracuje 10 lat w sklepie komputerowym, mam viste i nic mi nie laguje to chyba oznacza że mam zepsutego kompa :har:

kup sobie drugiego kompa i połacz je w SLI, a potem opatentuj jako rozwiązanie bez lagów :lol:

co do x64 imo to pomyłka, jak nie pracujesz na aplikacjach typu CAD czy 3DMAX nic nie zyskujesz na wydajności tylko dodajesz sobie problemów ze sterami i softem, bo soft chodzi ale nie chodzi szybciej


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 lis 2007, 12:51 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 12:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W sobote bede mial 4gb ramu, zobacze co sie wtedy bedzie dzialo i jak to bedzie wygladalo.


oO przeciez ani vista ani xp nie obsluzy 4gb


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 13:04 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
W sobote bede mial 4gb ramu, zobacze co sie wtedy bedzie dzialo i jak to bedzie wygladalo.


oO przeciez ani vista ani xp nie obsluzy 4gb

ale epeen rośnie..


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 13:05 
Cytuj  
@CheGee:
Cytuj:
* 32-bit versions of Windows Vista Home Basic, Home Premium, Business, Enterprise, and Ultimate: 4GB
* 32-bit Windows Vista Starter: 1GB
* 64-bit versions of Windows Vista Home Basic: 8GB
* 64-bit versions of Windows Vista Home Premium: 16GB
* 64-bit versions of Windows Vista Business, Enterprise, and Ultimate: 128GB

Tu masz linka.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.