mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 17:14 
Cytuj  
Co sądzicie o tej grze a szczególnie o zakończeniu (właściwie o zakończeniach).

SPOILER:



Zastanawia mnie jedna rzecz czy to co zobaczył Strilelok po zniszczeniu projektu "Świadomość-Z" to była prawdziwa "zona" czy może iluzja czy skutek owego projektu.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 17:22 
Cytuj  
Moze jestem dziwny ale nie podchodzi mi ta gra.Gralem w nia troche i nie spodobala mi sie.

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 18:38 
Cytuj  
slowpoke


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 00:31 
Cytuj  
Byl taki dowcip:

Szef mowi do pracownika:
- Wie pan co, pan chodzi wolno, je pan wolno i nawet mowi pan wolno. Jest jakas rzecz, ktora robi pan szybko?
- Tak, mecze sie.

Jak 13 lutego 2008 r. czytam o grze, o ktorej wiekszosc zdolala juz zapomniec, to mam wrazenie, ze pan rowniez z tych zapoznionych. Jakkolwiek by to rozumiec.

Pozdrawiem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 03:38 
Cytuj  
Kupiłem STALKERa z okazji reedycji w platynowej kolekcji, wcześniej nie grałem..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:29 
Cytuj  
No spoks. Poprostu mialem wczoraj deja vu.
Co do zakonczen to jest ich chyba z 6 czy 7 z czego tylko 2 sa prawdziwe. I o ile pamietam, to w jednym z nich jest pokazane, ze tak naprawde zona i artefakty sa wytworem dzialan czlowieka.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 15:22 
Cytuj  
Ja polazłem na pałe do elektrowni. Ni tylko jedno zakończenie widziałem - ze złotem - ale podobno wybuch jest całkiem eyecandy :D. Może kiedyś ruszy mnie żeby przejść całość - na razie Oblivion czeka w kolejce.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 16:06 
Cytuj  
Zakonczenie ze zlotem to jest falszywe zakonczenie.
Jesli sie znajdzie odpowiedniego questa to sie dostaje info, ze w elektrowni jest jakis sejf, czy inne tajemnicze drzwi. Jak sie minie wishmakera (mozna sobie zrobic save i oblukac 1 zakonczenie) to dochodzi sie do prawdziwego zakonczenia i ma sie wtedy 2 opcje do wyboru - 2 kolejne zakonczenia.

Falszywe zakonczenia zaleza od roznych czynnkikow
np. masz wiecej niz 50k kasy -> zloto itp. Nie pamietam juz, ale to latwo odkopac na fanowski forum STALKER'a.

A gra jest fajna, ale po warunkiem ze ma sie moda zwiekszajacego udzwig. W innym wypadku to droga przez meke :(


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 17:22 
Cytuj  
Ja grałem bez moda i jakoś dałem rade, ale rzeczywiście ciężka sprawa z tym udźwigiem.

Ciekawi mnie czy po zniszczeniu Świadomości Z zona wróciła do "normy" i zniknęły anomalie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 01:37 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Ja grałem bez moda i jakoś dałem rade, ale rzeczywiście ciężka sprawa z tym udźwigiem.

Ciekawi mnie czy po zniszczeniu Świadomości Z zona wróciła do "normy" i zniknęły anomalie.


O tym akurat bedzie sie mozna przekonac jak wyjdzie Stalker - Clear Sky.

A co do modow to IMO to gra az sie prosi o zmodowanie.
Nie tylko kwestia udzwigu ale i detekcji (glownie chodzi o kat widzenia i glosnosc z jakiej widza Cie NPC), mozliwosc uzywania samochodow, naprawianie sprzetu, szybkosc niszczenia sie sprzetow (szczegolnie zbroi), respawny NPC (ala mmorpg - czyscisz camp z bandytow i po jakims czasie moga sie tam pojawic neutralni stalkerzy, zwierzeta etc), poprawione AI (glownie ludzkich przeciwnikow bo zwierzeta maja zdecydowalnie lepsze defaultowe AI) etc etc etc.
Pamietam ze dlugo eksperymentowalem z modami ale finalnie udalo mi sie zrobic sobie gierke w ktora tluklem chyba z miesiac. Odblokowalem te rejony ktore byly blokowane przez glowny watek fabuly plus sciagnalem chyba 3x tyle nowych questow ile bylo defaultowo w grze i zabawa byla naprawde przednia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 02:17 
Cytuj  
Clear Sky będzie prequelem Shadow of The Chernobyl więc raczej nie opowie o tym co wydarzyło się po zniszczeniu świadmości Z, a raczej opowie o przebiegu eksperymentu; o powstaniu zony...

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 09:16 
Cytuj  
...więc powinno być jeszcze ciekawiej.


_________________
...

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 14:03 
Cytuj  
No podejrzewam, że nie może być inaczej niż identycznie jak w pikniku na skraju drogi, tak?
Czyli, że "obcy" wylądowali na chwile i sobie polecieli:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:07 
Cytuj  
Nie czytałem tej powieści ale z tego co wiem tam zona powstała wskutek działania obcych natomiast w grze przez eksperyment przeprowadzony przez naukowców.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 11:43 
Cytuj  
Alkirion napisał(a):
No podejrzewam, że nie może być inaczej niż identycznie jak w pikniku na skraju drogi, tak?
Czyli, że "obcy" wylądowali na chwile i sobie polecieli:)


Ostatnio czytalem Piknik i poslowie Lema do niego. Strasznie stara ksiazke dorwalem. W kazdym badz razie w ksiazce nie ma ani slowa na temat tego ze obcy wyladowali, bo przeciez nikt ich nie widzial :)
Tak czy siak po ksiazce spodziewalem sie jakiejs odpowiedzi, a tu niestety zonk :(


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 12:15 
Cytuj  
E, to coś chyba słabo czytałeś...chociaż sam czytałem to z 10 lat temu, to pamiętam, że było raczej jednoznacznie stwierdzone, iż Strefy są pozostałościami po lądowaniu obcych.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 12:32 
Cytuj  
Ta, ja czytalem dosc niedawno i z tego co pamietam od poczatku do konca bylo wiadomo czyja to sprawka. Zony powstaly momentalnie na wielu oddalonych od siebie obszarach. Swoja droga szczerze polecam Piknik na skraju drogi bo swietnie sie to czyta.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 22:14 
Cytuj  
Tyle tylko, ze nikt nie widzial obcych, nie widzial ich statkow, a to ze to bylo ladowanie obcych to byly ludzkie domysly. Nie bylo jednoznacznego wskazania na obcych poza tym ze ludzie tak uwazali, bo coz by to moglo byc innego.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 19:16 
Cytuj  
Mały spoiler apropo Clear Sky, dotyczy pierwszej misji.




Podstawowa misja będzie taka sama jak w Cieniu Czarnobyla czyli zabij Strieloka :D

A jeśli chodzi o rozgrywkę to będzie opierać się na rywalizacji frakcji Stalkerów, a o jakiejś głównej lini fabularnej narazie nic nie wiadomo.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:55 
Cytuj  
hmpf, wie ktos jak wylaczyc lektora w polskiej wersji?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.