mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:07 
Cytuj  
cypis napisał(a):
koci napisał(a):
Prawda jest taka gdy na rynek wyjdzie D3 i SC2 ludzie przestana grac wowa. Wiekszosc ludzi wychowala sie na D2 i SC. Tak czy siak, wow bedzie umierac
; O

Trzeba byc idiota, zeby tak myslec. Jesli cos zabierze wowowi suby, to bedzie to inny mmo a nie rts/hack'n'slash.


Koci w końcu napisał coś mądrego, a ty zamiast go pochwalić to go krytykujesz, oj cypis cypis...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:10 
Cytuj  
Cos madrego? Widac ty tez sie wychowales na Diablo 2. Imo idea h'n's wyczerpala sie z diablo 1. A co ma sc2 do wow poza producentem to chyba tylko we dwoch wiecie. W mysl tej teorii nowa fifa wyciagnie graczy z mmorpg soe, ktorych i tak juz tam jest malo. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Cos madrego? Widac ty tez sie wychowales na Diablo 2. Imo idea h'n's wyczerpala sie z diablo 1. A co ma sc2 do wow poza producentem to chyba tylko we dwoch wiecie. W mysl tej teorii nowa fifa wyciagnie graczy z mmorpg soe, ktorych i tak juz tam jest malo. hehe


To że nierozumiesz, nie oznacza że możesz mnie obrażać mówiąc że wychowałem się na diablo 2, heretyku.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:26 
Cytuj  
Nie masz co sie obrazac, przeciez wiekszosc ludzi wychowala sie na diablo 2, wielebny. Moze nie rozumiem, moglbys wiec objasnic mi te silne powiazana pomiedzy rts'ami a mmorpg, na przyklad w krotkiej ewangelii, tudziez kazaniu. Jako wyznawca Sigmara ucznisz to mnieam, z wielka latwoscia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:36 
Cytuj  
Gdyby w Diablo 3 dali areny i zamiast chata - miasto gdzie mogliby się spotykać gracze, coś na kształt Guild Wars, to gra oferowałaby nie mniej niż to co oferuje content w WoW. ;)

A tak na poważnie - Diablo 3 zależnie od tego jak dobrą grą będzie - ma szanse odciągnąć od WoW'a dosyć sporą liczbę graczy. Co nie zmienia faktu, że stwierdzenie o opustoszeniu serwerów WoW'a po premierze D3 jest no, ujmując to delikatnie - dosyć nieprzemyślane. ;)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Gdyby w Diablo 3 dali areny i zamiast chata - miasto gdzie mogliby się spotykać gracze, coś na kształt Guild Wars, to gra oferowałaby nie mniej niż to co oferuje content w WoW. ;)

A tak na poważnie - Diablo 3 zależnie od tego jak dobrą grą będzie - ma szanse odciągnąć od WoW'a dosyć sporą liczbę graczy. Co nie zmienia faktu, że stwierdzenie o opustoszeniu serwerów WoW'a po premierze D3 jest no, ujmując to delikatnie - dosyć nieprzemyślane. ;)


Gowno gowno gowno.

Po pierwsze wow ma najbardziej dopracowany content ze wszystkich dostepnych na rynku sensownych mmo -_-
Diablo z arenami.. Swietnie ;p
Jak znam zycie to pvp bedzie ssalo dupe znowu - w koncu nikt robiac diablo sie na to nie nastawia (nijak to sie ma z opcja polowania na przypadkowych ludzi po lasach).

Bg 40v40 vs 4v4 w diablo z jakimis popieprzonymi zasadami typu NO POTS! NO POTS NAAAAAB! AAAAYYRGAH!
itd itd.

Nie mowiac o tym ze content w diablo = farmowanie ostatniego bossa - ROFL.
Zastanow sie chwile czlowieku ;D



Po drugie to ze diablo odciagnie od wowa graczy to nie znaczy ze odciagnie ich na dlugo -_-
Wiekszosc popyka chwile i wroci do mmoga.
Nie wiem jak dlugo mozna mlocic w hack n' slash ale napewno nie tak dlugo jak w mmoga ;o


ps: odezwal sie spec od sprzedazy i marketingu gier komputerowych faken;>

Faktycznie, moze frajerzy z blizza kiedys dostrzega swoj blad i nie wypuszcza diablo 3 bo przypadkiem im to zabierze pare tysiecy graczy z wowa ;D
I serwery beda OPUSTOSZALE! TAK! TAK! ;D

Ja np wiem ze sobie przejde diablo 3 raz czy dwa, pogram duele z kumplami i odinstaluje ;o


Ostatnio edytowano 28 cze 2008, 20:49 przez bloob, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:46 
Cytuj  
@Tor-Bled-Nam
To proste, doba ma tylko 24h :wink:
SC2, a także Diablo 3 ma tryb mp który przez niektórych pewnie będzie popularny, także tych którzy teraz grają w WoWa. I co prawda niekoniecznie muszą odejść z tego powodu z gry, przestając płacić abonament, to jednak będzie miało negatywny wpływ na grę. Wystarczy że przestanie aktywie grać maintank i panika w gildii gotowa :wink:

PS. Sigmar? Sigmar, to przecież (chyba) stare dzieje. (Wolę w40k)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:52 
Cytuj  
bloob napisał(a):
bełkot


Ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie wpierdalam miliona emot do postu bo inaczej nie potrafię się wypowiedzieć. Jeśli już zaznajomisz się ze znaczeniem emoty ";)" to wyedytuj swojego posta i nie rób z siebie więcej debila.

Dziękuję.

bloob napisał(a):

Ja np wiem ze sobie przejde diablo 3 raz czy dwa, pogram duele z kumplami i odinstaluje ;o


A ja np. wiem, że sobie zainstaluje D3 i będę grał w to bardzo długo na battlenecie jeżeli tylko znajdę czas, a WHO nie będzie porywać.


Ostatnio edytowano 28 cze 2008, 20:54 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 20:54 
Cytuj  
WoW a Diablo 3 to są 2 zupełnie inne rzeczy. Cześć osób pewno zostanie przy WoW, a odciągnie ich Diablo na krótką chwilę w porównaniu z WoWem. Jedyna opcja spustoszenia serwerów WoWa to wydanie nowego, z takim samym rozmachem mmorpga jak world of warcraft, żaden h&s nie dorówna mmorpg.

No chyba, że D3 będzie nastawione zajebiście na net, bo tego to narazie nie wiemy w szczegółach).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:05 
Cytuj  
Zle zrozumieliscie. Ci co grali w d2 i sc wiedzieli ze jak blizzard cos zrobi to napewno to bedzie dobre. Przezucili sie na wowa bo wiedzieli ze blizzard dostarczy taki sam fun jak poprzednie gry. Ja nie porownuje mmo do h&s, mowie tylko o ludziach i ich nastawieniu do gier blizzarda.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:15 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Nie mowiac o tym ze content w diablo = farmowanie ostatniego bossa - ROFL.
Zastanow sie chwile czlowieku ;D

Content w D3 musi byc o wiele bardziej rozbudowany niz ten w D2, albo bedzie kompletnym failem, bo apetyt rosnie w miare jedzenia. Typ rozgrywki jaki oferowalo D1 i D2 (czyli liniowa fabula, z bossem po kazdym levelu, to oferuja teraz darmowe gierki flashowe (wiem, przesadzilem, ale celowo), a grafika moze przyciagnac luda na chwile.

Znajac Blizzarda to D3 bedzie przemyslane i rewolucyjne. A jesli bedzie takie samo jak poprzednicy i odniesie sukces to pora pisac River Raid w 3D + nowy zestaw mapek.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:17 
Cytuj  
ludzie już płaczą na D3 http://img299.imageshack.us/img299/7807/itshouldrh5.jpg


_________________
Obrazek

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:26 
Cytuj  
A wiecie jak się skończy? Nijak.

Gildie ludzi ze sobą zżytych będą latać D3 w off-time a w prime-raid-time będzie WoW. Oczywiście, WoW stanie się troszkę bardziej casual, ale nie aż tak, aby serwery opustoszały. Najwyżej SK zamiast raidować 6 dni w tyg, będzie raidowało 5 dni w tyg, i to będzie trend globalny....

Mam tylko nadzieję, że nie zrobią BattleNetu płatnego, bo przy SC2 były jakieś texty typu "No nie wiemy, zastanawiamy się nad tym...".

A teraz mała teoria....

Popatrzcie na plan wydawniczy Blizza z okresu Diablo2 - było D2, D2X, później W3 i W3x. Po nich przyszedł WoW. Już w czasach D1 i W2 Blizz chciał wydać przygodówkę na motywach swojego RTSa. Projekt upadł. Przyszedł SC i plany Ghosta, który zawiesili.

Teraz, popatrzcie na to co planują. SC2 i D3. Do każdego FOR SIUR będzie dodatek. Toteż SC2 i SC2X oraz D3 i D3X. Patrząc na postępy, jestem skory powiedzieć, że wydanie podstawek obu gier będzie oddalone o max 6 miesięcy. To samo z dodatkami imo.

Ale teraz najważniejsze... Blizz pracuje nad Project: Hydra/Top Secret Project, Next Gen MMO. Popatrzcie na trend - RTS, RTSx, HnS, HnSx, RTSbasedMMO.

D1, D1x, W2, W2x -> Warcraft Adventures (zawieszone)
SC, SCx, D2, D2X -> SC Ghost - racja, to nie jest MMO, tak samo jak Adventures. Ale to były dość istotne z punktu widzenia firmy projekty - dały im nowe doświadczenia i nowy punkt widzenia.

D2, D2x, W3, W3x -> WoW (done)
D3, D3X, SC2, SC2x -> SC based MMO??

Moja konkluzja jest taka, że działania Blizza WYDAJĄ SIĘ być dość przewidywalne. Jestem gotów założyć się o 2 50litrowe kegi złotego napoju, że Blizzard wyda MMO na basie SC, będące mieszanką EvE z WoWem w realiach SC. Bo uważam, że na tym będzie polegał ten nowy MMO - jedna gra, wiele światów, więcej planet i wpizdziel eksploracji. To tak, jakbyście w EvCe CCP dało graczom możliwość wyjścia ze statku i pochodzenia po stacji itp, ale również wylądowania na planecie, zrobienia raida na jakiegoś Cerebrata itp itd. Nie grałem w SWG, więc może przywołuję tą grę teraz.

Ale imo tak to może wyglądać. A przynajmniej "I Hope So". Generalnie, Next Gen to będzie dla mnie połączenie tego co znamy w jedno, RPG+RTS pod szyldem MMO.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:26 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):


Nie płaczą. Sugerują.

Choć również moim zdaniem Blizz powinien "umrocznić" nieco grafikę.

Bo Diablo to jednak Diablo, nie Warcraft.


Ostatnio edytowano 28 cze 2008, 21:28 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:27 
Cytuj  
Mroczne emo pizdy, mamy tutaj takich 'warcraftowa grafika' rotfl, barb wyglada prawie tak samo jak wygladal w d2, ale kazda okazja jest dobra by zablysnac jako bardzo_mature_emo pizdo_smutas.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:33 
Cytuj  
@WhiteFoX
Zmieszales jaranie z amfa bo wymysliles taka wydumana historie i na dodatek chcialo Ci sie to napisac.Gratz

Rozwazanie czy diablo 3 odciagnie graczy od WoWa jest zalosne.A kogo normalnego to obchodzi?Odbierze, nie odbierze jeden uj.
Co do samego diabelka to po tym co zobaczylem na gameplay filmiku jestem o ten tytul zupelnie spokojny.Na zadna wielka rewolucje nie poszli.Dodali tylko zajebistosci zmieszanej z wykurwialoscia.
Tyle na ten temat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:34 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Mroczne emo pizdy, mamy tutaj takich 'warcraftowa grafika' rotfl, barb wyglada prawie tak samo jak wygladal w d2, ale kazda okazja jest dobra by zablysnac jako bardzo_mature_emo pizdo_smutas.


:D

Wyluzuj imo, chodzi o to że Diablo wyglądało zawsze tak jakoś poważniej i realistyczniej niż Warcraft.

ALE, taka zmiana może mieć swoje odbicie w Lore. Bo przecież mroczna trójca została pokonana, poszła tam do piekła czy gdziekolwiek indziej i nie plugawi już świata śmiertelników, co owocuje ładnymi widokami, tęczą, ptaszkami itd. ;)

Z resztą, podziemia są moim zdaniem dobrze zrobione, a teren otwarty to tylko przykład. Jak będzie wyglądało całe Diablo 3 ze wszystkimi terenami tego jeszcze nie wiemy.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:39 
Cytuj  
W dupie mam czy ci pasuja moje emoty czy nie razoth ;]
Przypierdol sie do czegos konkretnego chociaz, jak juz musisz;>
I ani mysle zaznajamiac sie ze znaczenie emoty ;) bo mam ja kompletnie w dupie. Wyedytuj je sobie na jakie ci sie podoba ;D

Spierdalaj byc trendi i marudzic na wowa bo jest zbyt kolorowy dla twojego mrocznego, zlego umyslu -_-



@screen:
Skad go wytrzasnales, Varethin?

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:41 
Cytuj  
@Pompa - pokaż mi gdzie napisałem coś irracjonalnego? Każdy rozsądny człowiek, który kiedyś uczył się marketingu powie Ci coś podobnego do mojej teorii. A co się tyczy tego, jak bym widział SC-MMO - okej, możesz się ze mną nie zgodzić, ale wyzywanie kogoś od ćpunów, bo uważasz jego punkt widzenia ze wydumany z palca i nierealny/życzeniowy, to pokaz ignoranctwa.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 21:48 
Cytuj  
bloob napisał(a):
W dupie mam czy ci pasuja moje emoty czy nie razoth ;]
Przypierdol sie do czegos konkretnego chociaz, jak juz musisz;>
I ani mysle zaznajamiac sie ze znaczenie emoty ;) bo mam ja kompletnie w dupie. Wyedytuj je sobie na jakie ci sie podoba ;D

Spierdalaj byc trendi i marudzic na wowa bo jest zbyt kolorowy dla twojego mrocznego, zlego umyslu -_-


Nigdzie się nie wybieram. Co do ciebie - nie interesuje mnie zawartość twojego odbytu, o tym możesz porozmawiać z proktologiem. Jeśli nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem mojego 4 linijkowego posta i zauważyć tam żartu, no to wypada się tylko smucić. Bo ja osobiście wklejać milion emotek -_- ;D:D:D ; ) ) : ) ;>> żebyś zrozumiał ironię, zamiaru nie mam.

I weź coś na uspokojenie, bo cię nosi chyba.

Koniec offtopu z mojej strony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.