mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 03:40 
Cytuj  
hmm

madagaskar 2 trzyma poziom jedynki ;)

bylem z gf i nie uwazam pieniedzy za stracone :)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 09:25 
Cytuj  
A mi Taken tak sobie sie podobalo, dla mnie to glowny bohater to nowe wcielenie rambo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 09:58 
Cytuj  
Taken - bardzo dobry film sensacyjny. Oczywiscie nie jest wolny od takich absurdow, gdzie przy wymianie ognia trafia tylko glowny bohater, ale to taka konwencja, nie ma sie co czepiac.

Ostatnio ogolnie prawie wszystko mi sie podoba z tego co ogladam (albo sie zrobilem bezkrytyczny, albo trafiam na dobre filmy):

Traitor - film o muzulmanskich terrorystach. Chwilami film sensacyjny, chwilami bardzo powazne kino.

Bank Job - byla juz o tym filmie mowa jakis czas temu. Anglicy po raz kolejny udowodnili, ze potrafia robic oryginalne fimy akcji, w swoim specyficznym, angileskim stylu. Dodatkowy plusem jest to, ze film jest oparty na faktach autentycznych.

Babylon AD - bardzo mi sie spodobal, ale po pierwsze mam slabosc do filmow postapokaliptycznych, o smiertelnych wirusach itp, po drugie lubie filmy z Vin Diesel'em.

The Mutant Chronicles - da sie ogladac, ale rewelacja to nie jest. Byc moze tylko kino dla fanow tego swiata (o ile tacy sa). ;) Osobiscie tez znudzil mi sie styl kolorystyczny wymyslony (chyba) w Sin City.

Iron Man - jak na film o superhero to strasznie malo efektownej akcji, za duzo konstruowania. Film dla inzynierow. Byc moze czesc druga bedzie lepsza. Plus fimu to dobrze zagrana rola glownego bohatera.

Hancock - oryginalny pomysl jak na film o superhero, choc po pierwszych 10-20 minutach mialem zamiar wylaczyc ten film. Ogolnie da sie obejrzec, fanom Willa Smitha jako komika film moze sie spodobac, ja wole go w powaznych rolach.
btw podobno pracuja nad prequelem I am Legend!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 10:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Taken - bardzo dobry film sensacyjny. Oczywiscie nie jest wolny od takich absurdow, gdzie przy wymianie ognia trafia tylko glowny bohater, ale to taka konwencja, nie ma sie co czepiac.

Ostatnio ogolnie prawie wszystko mi sie podoba z tego co ogladam (albo sie zrobilem bezkrytyczny, albo trafiam na dobre filmy):

Traitor - film o muzulmanskich terrorystach. Chwilami film sensacyjny, chwilami bardzo powazne kino.

Bank Job - byla juz o tym filmie mowa jakis czas temu. Anglicy po raz kolejny udowodnili, ze potrafia robic oryginalne fimy akcji, w swoim specyficznym, angileskim stylu. Dodatkowy plusem jest to, ze film jest oparty na faktach autentycznych.

Babylon AD - bardzo mi sie spodobal, ale po pierwsze mam slabosc do filmow postapokaliptycznych, o smiertelnych wirusach itp, po drugie lubie filmy z Vin Diesel'em.

The Mutant Chronicles - da sie ogladac, ale rewelacja to nie jest. Byc moze tylko kino dla fanow tego swiata (o ile tacy sa). ;) Osobiscie tez znudzil mi sie styl kolorystyczny wymyslony (chyba) w Sin City.

Iron Man - jak na film o superhero to strasznie malo efektownej akcji, za duzo konstruowania. Film dla inzynierow. Byc moze czesc druga bedzie lepsza. Plus fimu to dobrze zagrana rola glownego bohatera.

Hancock - oryginalny pomysl jak na film o superhero, choc po pierwszych 10-20 minutach mialem zamiar wylaczyc ten film. Ogolnie da sie obejrzec, fanom Willa Smitha jako komika film moze sie spodobac, ja wole go w powaznych rolach.
btw podobno pracuja nad prequelem I am Legend!


Babylon AD - giev, musze obejrzec.

The Mutant Chronicles - jestem fanem tego swiata, gralem lata w karcianke DoomTrooper etc. etc. Dla mnie ten film to dno dna pod dnem :[

Iron Man - calkiem OK, po prostu go obejrzalem.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 10:45 
Cytuj  
Sierociniec ( wlasnie wyszedl na dvd) - baaardzo dobry film, thriller psychologiczny. Polecam wszystkim, niesamowite zdjecia i klimat filmu ( to ze jest po hiszpansku , zupelnie nie przeszkadza, a nawet dodaje klimatu).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:22 
Cytuj  
no babylon roxuje, chociaz podobno ksiazka jest 100 razy lepsza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 16:51 
Cytuj  
babylon ad to jest o kobitce w ciazy? bo jak tak, toc to qpa panowie (znaczy mocno takie se, w stylu obejrzec-zapomniec)...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 16:59 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
babylon ad to jest o kobitce w ciazy? bo jak tak, toc to qpa panowie (znaczy mocno takie se, w stylu obejrzec-zapomniec)...


eee nie widzialem tego filmu ale... http://www.filmweb.pl/f119676/Babylon+A+D,2008 to chyba nie to co myslisz, ja po tym nie spodziewalbym sie az tak fajnego filmu, chyba zeby podejsc na luzie, ze to po prostu film akcji ;) . Filmy z vinem dieslem... mi sie jedynie z Riddickiem w miare podobaly. Na ogol koles gra drętwo...


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Morgul napisał(a):
babylon ad to jest o kobitce w ciazy? bo jak tak, toc to qpa panowie (znaczy mocno takie se, w stylu obejrzec-zapomniec)...


eee nie widzialem tego filmu ale... http://www.filmweb.pl/f119676/Babylon+A+D,2008 to chyba nie to co myslisz, ja po tym nie spodziewalbym sie az tak fajnego filmu, chyba zeby podejsc na luzie, ze to po prostu film akcji ;) . Filmy z vinem dieslem... mi sie jedynie z Riddickiem w miare podobaly. Na ogol koles gra drętwo...


No to jak ci się Riddick podobał to to też ci się spodoba. Jak to gość napisał w recenzji: zabawny, naładowany akcją odmóżdżacz w futurystycznej oprawie ;) Mi tam się podobał.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:48 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego, ale filmy z Vin Diselem zawsze mnie przyciagaja jak magnes do ogladania. Moze to dlatego ze on ma zawsze fajne postacie od odegrania(na temat jego sie nie wypowiem, bo sie nie znam ;))

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 21:57 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Nie wiem dlaczego, ale filmy z Vin Diselem zawsze mnie przyciagaja jak magnes do ogladania. Moze to dlatego ze on ma zawsze fajne postacie od odegrania(na temat jego sie nie wypowiem, bo sie nie znam ;))

przyznaj sie, lecisz na jego klate.

SwenG - "zabawny, naładowany akcją odmóżdżacz w futurystycznej oprawie" tak do tego podchodzac moze byc fajny ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 00:07 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Nie wiem dlaczego, ale filmy z Vin Diselem zawsze mnie przyciagaja jak magnes do ogladania. Moze to dlatego ze on ma zawsze fajne postacie od odegrania(na temat jego sie nie wypowiem, bo sie nie znam ;))


Widzialem wczoraj screeny z nowego Riddica na PS3, nie mogłem uwierzyć że to gra...

EDIT:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... 13663,4015

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 00:26 
Cytuj  
Przeciez to wyglada dokladnie jak Escape from butcher bay... ;x(swoja droga, zajebista gra). Tak czy siak nie pogram, bo ps3 nie mam;)

Highlander, jasne, fajnie popatrzec na takiego napakowanego lysola ktory napieprza wszystko ;d

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 00:30 
Cytuj  
Ktos nie widzial moze jeszcze K-Pax'a to polecam. Zarowno film jak i soundtracki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 00:33 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ktos nie widzial moze jeszcze K-Pax'a to polecam. Zarowno film jak i soundtracki.

Dawno temu widzielem, ogolnie ogladalem 2 razy. Zajebiaszczy film.


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 11:08 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ktos nie widzial moze jeszcze K-Pax'a to polecam. Zarowno film jak i soundtracki.


Jeden z najlepszych jakie widzialem w ogole. 9.8/10 jak dla mnie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 16:08 
Cytuj  
nie 9.7/10?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 17:08 
Cytuj  
Ta, k_pax roxi, a zjadanie babnanow ze skorka to jedna z lepszych scen jakie widzialem z filmach jezeli chodzi o konsumpcję pożywienia ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 01:13 
Cytuj  
slumdog millionaire zajebisty film. dlugi ale warto obejrzec.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 01:50 
Cytuj  
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia- bylem na tym ostatnio w kinie.Film nawet przyjemny momentami.Niestety zakonczenie strasznie banalne i od 60 % filmu juz wiadomo jak wszystko sie ulozy.Mozna zobaczyc bo i tak nie ma nic dobrego w kinach.
Ps.Jest motyw z WoW'em :<


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.