mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:42 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Jak oceniacie Opór? Warto się wybrać?


Smutny film ale fajnie zrobiony. A smutny w znaczeniu smutny a nie smutny bo kiepski.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:45 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Jak oceniacie Opór?


Nie ma to jak z morderców zrobic bohaterów. Żałosny film.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 02:15 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Eleeist napisał(a):
Jak oceniacie Opór?


Nie ma to jak z morderców zrobic bohaterów. Żałosny film.


Dokładnie. Film jak film.
Tytuł "Opór" jest w pewnym sensie słuszny, bo nagina rzeczywistą historię "do oporu"...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 16:31 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mi sie podobal, cos innego z ciekawa rola bonda, + Liev Schreiber ktory gra naprawde zajebiscie.

Badz co badz polecam,

Tez polece. Dzieki Bogu, ze nie znam WWII jak niektorzy tu obecni, bo pewnie tez bym tak marudzil ; o A ogladalo sie calkiem przyjemnie, polecam.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona naprawde swietny i tez polece

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 16:40 
Cytuj  
naprawde ch wbijam w prawde historyczna, jak chce cos opartego na faktach to ogladam discovery. A od takiego filmu wymaga tylko tyle aby mnie zaciekawil.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 16:45 
Cytuj  
Opor - pomijajac aspekty historyczne o ktorych nie mam pojecia, film byl zwyczajnie nudny, koncowka mi sie strasznie dluzyla. Nie bardzo rozumiem jaki byl pomysl rezysera. Czasami mialem wrazenie, ze rzecz sie kreci wokol roznego podejscia do wojny obu braci, a czasami ze to historyjka bez jakiegokolwiek przeslania. Mocno srednie i nie warte tych 2 godzin ogladania.

Co do "Ciekawego przypadku..." to nie rozumiem zachwytu nad nim. Niezle sie to oglada, poza faktem ze jest za dlugi, ale ten film to nic szczegolnego. Taka sympatyczna bajka, miesjcami strasznie infantylna.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 17:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Opor - pomijajac aspekty historyczne o ktorych nie mam pojecia, film byl zwyczajnie nudny, koncowka mi sie strasznie dluzyla. Nie bardzo rozumiem jaki byl pomysl rezysera. Czasami mialem wrazenie, ze rzecz sie kreci wokol roznego podejscia do wojny obu braci, a czasami ze to historyjka bez jakiegokolwiek przeslania. Mocno srednie i nie warte tych 2 godzin ogladania.

Co do "Ciekawego przypadku..." to nie rozumiem zachwytu nad nim. Niezle sie to oglada, poza faktem ze jest za dlugi, ale ten film to nic szczegolnego. Taka sympatyczna bajka, miesjcami strasznie infantylna.

Czekalem na taka opinie.
Opór byłby fajniejszy jakby był krótszy.
CPBB też. Na CPBB usnąłem i ostatnie co pamiętam to wbijanie sie w ubota.

W ogóle filmy powinny trwać (z nielicznymi wyjątkami) poniżej 2h. Optymalne jest 1,5. A ostatnimi czasy mam wrazenie, ze przemysl filmowy idzie w kierunku nakreslonym przez batoniki i napoje.
Batoniki drozeja ale za to sa wieksze (wiec wywalasz polowe, bo juz nie mozesz zjesc dalej)
Bilety do kina drozeja, ale za to filmy sa dluzsze (wiec boli cie dupa, bo fotel niewygodny, a do tego przysypiasz pod koniec).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 18:33 
Cytuj  
slumdoga oglada sie dobrze przez cale 2h, podobnie body of lies.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 18:46 
Cytuj  
Niektore filmy moga byc dluzsze, ale musi w nich byc akcja.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 18:48 
Cytuj  
A właśnie... Bo miałem iść wczoraj na Underworlda, ale jakoś tak mi wypadło, że nie pojechałem. Straciłem coś? Warto się jeszcze raz wybierać? Bo po trailerach wygląda całkiem, całkiem...


_________________
...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 18:49 
Cytuj  
Cytuj:
Optymalne jest 1,5.


Chyba kpisz.

Tego nie można nazwać nawet filmem, co można zmieścić w 1,5h ? Stanowczo za dużo jest właśnie takich fast foodów filmowych wejdziesz, zjesz w 1,5 h i za tydzien nie pamiętasz że oglądałeś.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:02 
Cytuj  
Ok, na urodziny masz u mnie paczke z Almodovarem (bedziecie sobie z Aldatha plakac w rekawy). I Titanica jako bonus dostaniecie.

A ja poprosze filmy akcji z Jasonem Stathamem i zajebistymi dupami. Nie dluzsze niz 1,5h.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:46 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ok, na urodziny masz u mnie paczke z Almodovarem (bedziecie sobie z Aldatha plakac w rekawy). I Titanica jako bonus dostaniecie.

A ja poprosze filmy akcji z Jasonem Stathamem i zajebistymi dupami. Nie dluzsze niz 1,5h.


Nie, ja poprosze Ojca Chrzestnego, Wladce Pierscieni, Pulp Fiction, Fight Club, Amores Peros.... i mógłbym tak w nieskończonośc.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:47 
Cytuj  
a walizke z bondem za 1k zl bys chcial?
edit: zeby nie bylo tak bezproduktywnie to polecam Bram Stoker’s Dracula.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2009, 20:56 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:53 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie, ja poprosze Ojca Chrzestnego, Wladce Pierscieni, Pulp Fiction, Fight Club, Amores Peros.... i mógłbym tak w nieskończonośc.

Ok, kurwa, ok. Zgadzam sie.
Ale nie moglbys tak w nieskonczonosc, bo to sa wyjatki, chlubne, ale wyjatki.

A zdecydowanie wiecej jest filmow po 90min, ktore sie fajnie oglada do konca, niz po 180min. Zdecydowanie wiecej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 20:56 
Cytuj  
http://www.imdb.com/chart/top

Zobacz sobie czasy trwania filmów, tych na topie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 12:19 
Cytuj  
Co z tym Buntem lykanow? Widze ze oceny calkiem si i recenzje calkiem fajne, bo w kazdej prawie porownanie do 'Zmierzchu' ktory przy tym filmie wypada jak... Romantyczna komedyjka;].

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 13:05 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Co z tym Buntem lykanow? Widze ze oceny calkiem si i recenzje calkiem fajne, bo w kazdej prawie porownanie do 'Zmierzchu' ktory przy tym filmie wypada jak... Romantyczna komedyjka;].

Dobry, dużo akcji, brak czasu na nudy, fajne efekty. Jeśli widziałeś 1 i 2 to jak najbardziej idź, przy czym ostrzegam, według mnie gorsza część od 1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 16:12 
Cytuj  
Problem nie jest w dlugosci dobry filmow. Problem jest w dlugosci srednich filmow jak Defiance czy Curious case... . Krotsze by sie zwyczajnie lepiej ogladalo. Ja podczas 3h w kinie na Wladcy Pierscieni nie nudzile sie nawet z obolala od siedzenia dupa.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 23:28 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Co z tym Buntem lykanow? Widze ze oceny calkiem si i recenzje calkiem fajne, bo w kazdej prawie porownanie do 'Zmierzchu' ktory przy tym filmie wypada jak... Romantyczna komedyjka;].

Dobry, dużo akcji, brak czasu na nudy, fajne efekty. Jeśli widziałeś 1 i 2 to jak najbardziej idź, przy czym ostrzegam, według mnie gorsza część od 1.


No zreczywiscie, moze i gorszy od 1, ale ciagle lepszy od 2 i dostalem to czego chcialem, a nie opowiesc jak dzieci z bulerbyn jak to byl 'Zmierch'.

Jak komus sie podobala ktoras czesc underworld to ta tez sie spodoba, ogolnie wrazenia bardzo dobre.

A co ze Slumdog? Dobry film?

No i widzialem kontynuacje serii 'Szyby i wsciekli' - wyglada na calkiem przyjemny filmik akcjii:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.