mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 13:00 
Cytuj  
Wydawalo mi sie ze na miejscu zbrodni dojrzalem lezaca w kaluzy brzytwe, co jak nie trudno zgadnac moglo posluzyc do niecnych czynow. A kto sie posluguje brzytwa...?

Vote: CheeGee


_________________
.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 13:49 
Cytuj  
Cytuj:
Vote Lordrigar


Widziałem kobiete lekkich obyczajów wychodzącą z jego domu około 6 rano gdy jak zwykle leżałem pod sklepem... może byłem zbyt pijany, ale pamiętam co widziałem! Od kiedy u nas w mieście burdel jest?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 15:11 
Cytuj  
Vote: Sinistralis

Wczorajszego dnia, rozwozac zaopatrzenie jak to zwykle bywa w moim fachu spostrzeglem dziwny obrazek. Byla to grupka osob ubranych w garnitury. Wsiadali wlasnie do swoich luksusowych samochodow po opuszczeniu lokalu La Coccinella. Zakladam ze obmawiali tam jakies brudne interesy, a cala ta restauracja to tylko przykrywka dla mafii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 15:35 
Cytuj  
Vote Lordrigar

Zbudzil mnie w srodku nocy, pod pretekstem pozyczenia jakichs narzedzi do naprawiania taksowki. Kiedy zapytalem go czemu nie zrobi tego rano, odburknal cos zdenerwowany i odjechal.
Od kiedy to w malym miescie noca, zapotrzebowanie na taksowkarza jest duze ?



Albo cos wie, albo sam jest jednym z nich.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 16:05 
Cytuj  
Gdy ostatnio odwozilem CheeGee do domu, byl strasznie poddenerwowany i nerwowo wycieral rece w chusteczke. Gdy zapytalem o co chodzi, kazal mi sie zamknac, bo nastepnym razem i mnie przytnie zbyt mocno...wniosek jest prosty - CheeGee jest ich facetem od brudnej roboty!


VOTE CHEEGEE


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 16:26 
Cytuj  
Vote Lordrigar

Przylazl ostatnio do warsztatu podzelowac buty. Mowil, ze "na szybko", ale "maja byc na glanc bo na jakas robote jedzie".

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 18:50 
Cytuj  
Vote: Lordrigar

Wczoraj po wyjściu z pracy byłam strasznie zmęczona, więc postanowiłam pojechać do domu taksówką. Ku mojemu szczęściu Lordrigar stał akurat u wylotu ulicy. Podeszłam, otworzyłam drzwi i już miałam wsiadać, gdy on na mnie się wydarł, żebym spadała, bo jest zajęty. Wyglądał na bardzo zestresowanego, pewnie czekał na tych z mafii. Drań jeden. Jeszcze mi się obcas złamał, jak wracałam. :/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 21:04 
Cytuj  
Miasto zasypia.

Day 1.

Bylo oczywistym ze tak sie to skonczy. Przestraszeni i wkurzeni na wszystko mieszkancy musieli znalezc kozla ofiarnego, ktoremu mozna przypisac wczorajsze zabojstwo.
Pech chcial, ze trafili na Lordrigara, jedynego taksowkarza w okolicy. Probowal sie bronic, mowil ze wszystko co mowiliscie o nim jest prawda, ale mial po prostu zly dzien i wszystko wytlumaczy - niestety nikt nie czekal na wytlumaczenia. Lordrigar zostal pojmany, posadzony w swojej taksowce i zepchniety do morza.
Jako dziecko slyszal o niejakim Houdinim, ktory potrafilby wyjsc calo z podobnej sytuacji, prawdopodobnie nawet probowal sobie przypomniec w jaki sposob moglby osiagnac ten cel, ale nikt nie zauwazyl niczego wyplywajacego na powierzchnie w blizszej okolicy samochodu...

Wracajac ze skal, jeden z mieszkancow zle stanal, prawdopodobnie skrecil noge. Gdy jeki bolu i nawolywania o pomoc lekarska jako odpowiedz otrzymaly jedynie cisze, zaczeto sie zastanawiac gdzie jest Motopompa...
-NIE MA GO TUTAJ, TO ON! Z PEWNOSCIA JEST CZLONKIEM... MAFII!
-BIEGNIJMY PO NIEGO, PRZYLAPIEMY GO NA GORACYM UCZYNKU!
-RARRARRRR!!!

Grupka rozwscieczonych mieszkancow pobiegla z powrotem do miasta, a pozniej prosto do mieszkania lekarza. Drzwi zastali lekko uchylone, a wchodzac do mieszkania zauwazyli widok, ktory bardzo ich zaskoczyl. Motopompa lezal zaraz przy oknie, wychodzacym na glowna ulice. To, ze jest to Motopompa poznac bylo wylacznie po tym, ze mial na sobie bialy (w zasadzie juz teraz bialo-czerwony) kitel. Z jego twarzy niewiele zostalo. Przyczyna zgonu - strzal z czegos o duzym kalibrze prosto w twarz. Swiadkow z oczywistych wzgledow brak...

Przeszukujac jeszcze tej samej nocy mieszkanie Lordrigara nie znalezliscie nic wskazujacego na to ze mial cokolwiek wspolnego ze wczorajszymi zabojstwami. Lordrigar byl zwyklym mieszkancem.

Przeszukujac natomiast dokladniej mieszkanie Motopompy, znalezliscie w szufladzie lsniaca odznake, wskazujaca jednoznacznie na to ze Motopompa byl pracownikiem policji.

Wszystkim z was po plecach przeszly ciarki na mysl o tym co teraz bedzie sie dzialo. Owieczki stracily swojego pasterza. Kazda niewinnie powieszona osoba oznacza ze wygrac z mafia bedzie coraz trudniej. Radzilbym dobrze analizowac ostatnie wydarzenia, i glosowac ostroznie.

W zasadzie to mozecie glosowac od teraz. Koniec tej rundy o 22 jutro.


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 09:22 
Cytuj  
Kolo 7 rano obudzil mnie telefon. Naczelny darl sie w nieboglosy, ze wydazyly sie 2 morderstwa w miescie, a ja nic z tym nie robie.
Mam sie ubierac i zapierdalac do pracy w podskokach albo jutro juz moge w ogole tam nie przychodzic.

Jak zwykle o poranku meczy mnie kac. Snuje sie spokojnie po mieszkaniu i wychodze na balkonik zapalic papieroska.

Zaciagam sie szlugusiem i rozgladam po okolicy. Nagle przez okno jednego z domow dostrzegam Davicha nerwowo lazacego po pokoju. Wyglada na to jakby sie z kims spieral. Wyglada na zdenerwowanego.

I nagle mnie olsnilo. Przeciez ten typek moglby skasowac kazdego, bo dla niego widok krwi to cos normalnego skoro ccodiennie zazyna te biedne zwierzeta.

Zreszta. Ostatnio jak wieszali taksowkarza, to nie glosowal na niego. Moze nie chcial zwracac zbytnio uwagi na siebie ? Skoro i tak tamten szedl juz na bank do piachu ....

VOTE: DAVICH





**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 09:45 
Cytuj  
A mnie dziwi ze roball zgubil siekiere? Jak kurwa mozna zgubic siekiere?
Chyba ze posluzyla jak narzedzie zbrodni i musial sie jej pozbyc i teraz probuje mydlic nam oczy.
Vote Roball


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 10:16 
Cytuj  
VOTE: DAVICH

Nie chciał na wino dołożyć :/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 10:35 
Cytuj  
Vote Sinistralis

Bo nie wierze w przypadki ;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 13:09 
Cytuj  
Vote : Sinistralis

Ja uwazam wrecz odwrotnie, ze Ci ktorzy glosowali na Lordrigara moga byc w mafii. Bo przeciez po co kombinowac i rzucac na siebie jakiekolwiek podejrzenia skoro mozna isc za glosem miasta.

Ponadto, zauwazylem, ze Sinistralis zaczela bujac sie nowa fura po miescie. Ciekawe skad z pensji kelnerki wziela na to pieniadze. Zdecydowanie dorabia gdzies na boku i nie jest to latarnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 14:36 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Vote : Sinistralis

Ja uwazam wrecz odwrotnie, ze Ci ktorzy glosowali na Lordrigara moga byc w mafii. Bo przeciez po co kombinowac i rzucac na siebie jakiekolwiek podejrzenia skoro mozna isc za glosem miasta.

Ponadto, zauwazylem, ze Sinistralis zaczela bujac sie nowa fura po miescie. Ciekawe skad z pensji kelnerki wziela na to pieniadze. Zdecydowanie dorabia gdzies na boku i nie jest to latarnia.


Coś Ci się przewidziało. Gdybym miała nową furę, to nie musiała bym jeździć taksówką, albo chodzic do i z pracy pieszo.

Vote: CheGee


Juz gdzieś słyszałam o takim jednym fryzjerze-golibrodzie, co gardła podrzynał swoim klientom. Podobne podejrzenia mam co do tego pana.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 15:04 
Cytuj  
Vote : Yog-Sothoth


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 15:42 
Cytuj  
Vote : CheGee
Wydaje mi sie podejrzany, w poprzednim glosowaniu nie bral udzialu, w tym daje tylko glos i tak wychodzi ?

Nie chce rzucac sie w oczy czy jak to ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 15:58 
Cytuj  
Vote: Sinistralis

Kto pracuje po nocach.. wiadomo mafia :<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 16:14 
Cytuj  
Unvote: CheGee

Vote: Davich

komus tu ewidentnie Sinistralis nie lezy.
Mam nadzieje ze sie nie myle i nie robie glupoty ;)

poza tym, z tylko mi znanych zrodel, dowiedzialem sie ze jego zona przestala sie depilowac. Wiec albo po nocach sie wloczy i prowadzi ciemne interesy, albo nie domaga.

Z drugiej strony, kto normalny chce ubic swojego klienta ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 19:29 
Cytuj  
Wczoraj bylem nawalony jak swinia po mszy i opuscilem moment glosowania.

W kazdym razie szedlem co prawda skacowany ale bardzo dobrze widzialem Davicha, ktory byl ubrany jak rasowy mafioso.

Niechec do Sinistralis to jawna przykrywka!

Vote: Davich

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 20:22 
Cytuj  
a co ma powiedziec fryzjer... Pracowalem do pozna, niewygodny klient, caly dzien zamkniety w swoim zakladzie. Nawet nie wiedzialem co sie na miescie dzieje...


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.