mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:35 
Cytuj  
Zarri powie że wyborcza to Żydomasoni i to kłamstwa ; <


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:38 
Cytuj  
Jeśli Streżyńska mówi że to błąd to ja jej wierze.
Rządy pisu były chujowe, ale dzięki nim w końcu ktoś robi porządek u nas z tym internetem etc

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 14:05 
Cytuj  
omagad napisał(a):
Zarri powie że wyborcza to Żydomasoni i to kłamstwa ; <


Ale wy jestescie naiwni. Protest odniosl swoj sukces. Dzieki niemu wprowadzono poprawke, ze internauta moze zostac odciety od sieci tylko poprzez wyrok Sądu. A ten pakiet komunikacyjny wprowadzal ze dostawca internetu moze sobie dowolnie odcinac uzytkownikow. Jest to bardzo duzy sukces. Providerzy nie beda sobie mogli teraz odcinac zadnych stron w.g. wlasnego widzimisie jesli nie bedzie to potwierdzone wyrokiem Sądu !

Proponuje zobaczyc (film) wywiad Vagli z poslem Czarneckim. Czarnecki zostal pieknie tutaj wypunktowany ze kreci i mota (minuta 7:40)

http://pulstv.pl/wydarzenia-dnia/czy-un ... internecie

to moze zrozumiecie o co chodzilo.

Nie wierzcie Gazecie Wybiórczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 15:23 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 15:24 
Cytuj  
Stary, ale ty jesteś pojebany...
W chwili obecnej każdy operator też w każdej chwili może odciąć ci dostęp do sieci. Ta bzdurna poprawka utrudni walkę ze spamem (używanie blacklist stanie się nielegalne).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 15:33 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 16:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
(używanie blacklist stanie się nielegalne).


I bardzo dobrze. Nie zycze sobie, by jakis provider decydowal za mnie co mi sie przyda a co nie. Sam moge sobie zrobic swoja blackliste, nie potrzebuje zeby ktos mnie w tym wyreczal.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:10 
Cytuj  
Jesteś po prostu debilem, TBFH i nie wymaga to więcej komentarza.

Płaczesz o to że UE ma zakusy na kontrolowanie własnych obywateli etc., a głupi lud pozwala sobie kit wciskać i nie protestuje.
Tymczasem sam jesteś książkowym przykładem takiej ciemnej masy która pozwala żeby jej dowolny bullshit wcisnąć, przez co stajesz się banalnie prosty do kontrolowanie.


Pozwoliłeś się wprowadzić w jakąś głupią histerię, nie dość tego sam z własnej woli szerzysz ją dalej. Twierdzisz że masz rację, a mimo to przez n stron topiku nie przytoczyłeś rzekomych fragmentów ustawy która miała by takie ograniczenia wprowadzać, jasne jest więc że sam jej nie czytałeś.
Innymi słowy jesteś typowym przedstawicielem ciemnego ludu, to że być może nie dajesz sobie kitu z jednej strony wciskać nie znaczy że ktoś inny nie robi tego z pełnym sukcesem z drugiej.


Takich paranoików właśnie najłatwiej kontrolować, wystarczy jakiś "niby przeciek" który wzbudzi ich masową histerie, a wszyscy internetowi bohaterowie, napinacze etc pozwolą sobie pal w dupsko wsadzić, tak będą zaabsorbowani "złą władzą, rządną kontroli"

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:14 
Cytuj  
Najlepiej kontrolowac tych, ktorzy wierza w Gazete Wybiórcza, tak jak ty.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:21 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Najlepiej kontrolowac tych, ktorzy wierza w Gazete Wybiórcza, tak jak ty.


pocieszny jesteś

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 18:56 
Cytuj  
Zarri jest po prostu rebelem. Nosi plamiaki, czerwone szelki, harringtonke i doi jabcoki pod MDKiem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 20:29 
Cytuj  
Nie trzeba byc rebelem by myslec samodzielnie a nie lykac papke debilnych gazet, ktore maja widac interes by cenzurowac internet.
Akurat jesli chodzi o sprawy prawno-internetowe to Piotrek Waglewski jest wystarczajacym dla mnie autorytetem w tych kwestiach, tym bardziej ze znam go osobiscie od wielu juz lat.

http://prawo.vagla.pl/node/8480

Czy rzeczywiscie wszystko bylo wyssane z palca ? W lipcu 2008 zaproponowano nastepujace poprawki do Pakietu:

"Poprawke H1, proponowaną przez Malcolma Harboura z Wielkiej Brytanii (przyznanie Komisji prawa tworzenia rekomendacji dotyczących możliwych "restrykcji" przy publikacjach i dostępie do zgodnych z prawem treści - ""lawful content"; podnosi się, że może to być niedemokratyczna furtka do wprowadzenia "trusted computing" w Unii Europejskiej) oraz K1 - przyznanie prawa Komisji do autoryzowania środków technicznych ("technical measures") służących do ochrony własności intelektualnej (podnosi się, że to będzie przyczynek do wprowadzenia monitoringu użytkowników komputerów), poprawka K2 zaś odnosi się do automatycznego przetwarzania danych o użytkownikach bez ich zgody (co może oznaczać usankcjonowanie "prywatnych policji", które będą monitorowały sieć"

"Kolejne poprawki zmierzają do zobligowania narodowych regulatorów by współpracowali z dysponentami praw własności intelektualnej i wymuszały na dostawcach usług elektronicznych monitorowanie użytkowników."

Lepiej dmuchac wiec na zimne. Jak przejdzie aktualna poprawka, ze mozna komus odciac internet jesli Sad tak postanowi to bedzie OK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 20:37 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:15 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Piotrek Waglewski...znam go osobiscie od wielu juz lat.


mogę cię dotknąć?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:23 
Cytuj  
MagPS napisał(a):

mogę cię dotknąć?


Nie dla Magpsa kielbasa :^)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:37 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zarri napisał(a):
Piotrek Waglewski...znam go osobiscie od wielu juz lat.


mogę cię dotknąć?


Eeeh .. ktos mnie wyprzedzil :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:39 
Cytuj  
Oby ta poprawka nie przeszła, bo zaleje nas spam i wirusy maści wszelakiej. I mówię to jako ćwierćspecjalista w tej dziedzinie. Widziałem jakie szopki działy się przy przepustowościach 256kb, to przy obecnym standardzie 4Mb to będzie absolutna masakra.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 21:43 
Cytuj  
Rozumiem tczewiak ze chcialbys by providerzy w.g. wlasnego uznania cenzurowali internet ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 22:05 
Cytuj  
Tak jak najbardziej jeśli pod pojęciem "cenzury" kryje się stosowanie blacklist spamerów, dzięki czemu wyklucza się IP, z których wychodzą cyklicznie chociażby ataki DDoS.
Tak chcę mieć możliwość blokowania dostępu do moich serwisów i serwerów bydłu, które robi syf. To jest właśnie wolność.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 22:13 
Cytuj  
Sprecyzuj co dla ciebie oznacza cenzura, zari.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.