mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:06 
Cytuj  
Karol, wydaje mi sie ze masz zle podejscie do e-fajek. Jarasz je jak prawdziwe fajki, az atomizer sie rozgrzewa do czerwonosci i wszystko ci sie psuje. To jest sprzet delikatny. Nie mozna go przegrzewac. Ja sobie pykam 3-4 chmurki na godzine lub dwie i mi starcza (a palilem 30 fajek dziennie). Kup mocniejszy liquid i nikotynki po 3-4 machach masz tyle co bys wypalil ze 2 fajki. Nie musisz ciagnac nonstop efajki przez 10 minut bo padnie z nagrzania sie.

Z e-fajka jak z kobieta, trzeba delikatnie,pyk pyk, dla przyjemnosci a nie z musu :^)

@pooma
A gdzie mozna kupic te tabletki Tabex ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:54 
Cytuj  
W aptekach na receptę. Ale paląc 30 fajów dziennie spokojnie ją dostaniesz u swojego lekarza. Ewentualnie można po prostu zapytać w aptece czy by nie sprzedali bez (mi tak koleżanka załatwiła w aptece bo mi się nie chciało do lekarza - generalnie przeciwwskazania są takie same jak do samych papierosów).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 13:54 
Cytuj  
Tabex +1
Dostaniesz w aptece bez recepty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 18:54 
Cytuj  
Jeszcze rok temu jak kupowałem to tylko na receptę i nie sądzę, żeby to się zmieniło. Dlaczego na receptę ? Bo nie można sprzedawać z ludźmi mającymi chore serce, tudzież spore problemy z nadciśnieniem. Dla mnie w sumie nie było innej alternatywy, po ponad 20 latach palenia jedna kuracja i już ponad rok nie palę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 19:23 
Cytuj  
Tabex -
Cytuj:
Uwagi
Podczas leczenia nie należy pić alkoholu.


i to by bylo na tyle w tym temacie :(


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 19:24 
Cytuj  
Dzisiaj całkowicie przypadkowo okazało się, że mój pracownik ma taki gadżet. Mówi, że podpatrzył to na jakimś turnieju pokerowym, gdzie nie można było palić fajek. Spróbowałem i mam jedno skojarzenie - palenie tego chujstwa w porównaniu do normalnego papierosa ma się tak jak ruchanie gumowej lali zamiast żywej pięknej kobiety będącej nosicielką HIV. Możesz od tego umrzeć, ale jedno z drugim jest bez porównania ;) Może jako substytut przy rzucaniu/ograniczaniu palenia e-papieros faktycznie się sprawdza, ale żeby się całkowicie na to przestawić trzeba mieć chyba jakieś specjalne predyspozycje, bo ja w życiu bym nie potrafił ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 20:04 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Karol, wydaje mi sie ze masz zle podejscie do e-fajek. Jarasz je jak prawdziwe fajki, az atomizer sie rozgrzewa do czerwonosci i wszystko ci sie psuje. To jest sprzet delikatny. Nie mozna go przegrzewac. Ja sobie pykam 3-4 chmurki na godzine lub dwie i mi starcza (a palilem 30 fajek dziennie). Kup mocniejszy liquid i nikotynki po 3-4 machach masz tyle co bys wypalil ze 2 fajki. Nie musisz ciagnac nonstop efajki przez 10 minut bo padnie z nagrzania sie.


Jakby mi wystarczyły 4 pyknięcia na godzine to nigdy bym nie wpadł na to, że trzeba rzucić palenie :)

Ale generalnie pewnie masz racje bo musi być jakiś powód totalnie rozbieżnych opinii na ten temat i to może być właśnie "sposób" w jaki się pali (częstotliwość, długość macha, siła ciągu etc ;) ).
Zobaczymy za miesiąc ile osób będzie tego ciągle używało bo wrażenia "z kilku dni" nie są miarodajne.
Anyway - ja dalej próbuje.
Nie kupiłem sobie zwykłych fajek tylko zapas wkładów na tydzień, po naprawach i nowych zakupach mam w tej chwili 4 zestawy e-papierosów których mogę używać na zmianę - zobaczymy jak to się sprawdzi na dłuższa metę.
Determinację mam naprawdę sporą :)

P.S. Kassei: IMO e-fajka ciężko porównywać do zwykłych papierosów. Ja bym na to bardziej patrzył jak na "przenośną fajkę wodną".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 23:03 
Cytuj  
A ja sie powtorze: dostarcza nikotyny i zaspokaja odruch palenia. Tyle wystarczy. A jest cala masa plusow przeciwko paru minusom, da sie zyc. Ja juz sie przestawilem calkowicie. Wykoncze flasze liquidu medium i sie przesiadam na low ;)

X.

PS. Uzywam 2 e-penow evo na przemian, jeden (jedna bateria i wklad) starcza mi srednio na 6 godzin (czyli tyle, co pol paczki papierosow, mieszcze sie w normie), wiec gdy jednego pale, drugi siedzi w ladowarce. A w kieszeni zawsze conajmniej 5 nabitych wkladow ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 23:42 
Cytuj  
Pamiętam jak koleżanka z pracy wydawała kosmiczne kwoty na rzucenie palenia (akupunktury, masaże, elektronika etc.). Po każdym takim zabiegu nie paliła przez tydzień, czasami 2, potem zapaliła jak sama mówiła "tylko raz dla towarzystwa", a wtedy już miała z górki.. Po tygodniu znów jarała jak smok wawelski. Po dwóch tygodniach szykowała pół wypłaty na kolejne "rzucanie palenia"

W każdym bądź razie powodzenia - ale statystyki nie kłamią - najlepiej podobno się rzuca na wiadomość o raku płuc.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 06:31 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Tabex -
Cytuj:
Uwagi
Podczas leczenia nie należy pić alkoholu.


i to by bylo na tyle w tym temacie :(

Miesiąca nie wytrzymasz bez ostrej biby? Bo piwko po pracy to nie alkohol ;P

W sumie zaciekawiło mnie to i dużo w necie jest tematów tabex vs alkohol i dużo ludzi piło podczas kuracji (oprócz mnie lol) i tak samo nie zauważyli wpływu alkoholu na kurację i pojawienia się skutków ubocznych. Na pewno gorzej działa na silną wolę podczas kuracji (do tej pory mam dość silną ochotę zajarać po wypiciu, ale da się wytrzymać).
Dobrą stroną nawet po skończeniu kuracji jest to że fajki po prostu nie smakują. Od 6-tego dnia kuracji zostało mi kilkanaście fajek w paczce i niedawno robiłem porządki - postanowiłem je wyrzucić ale przed wyrzuceniem spróbować ostatni raz - kompletnie mi nie smakował fajek, jakbym kawałek koca palił.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 07:19 przez pooma, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 06:49 
Cytuj  
zdziwilbys sie, przy moich lekach nie mozna brac alkocholu, chodzi raczej o to ze jedno piwko jest w stanie wywolac problemy z rownowaga... przez co rzadko i malo pije ;) cholernie latwo sie upic potem :)

a czasami jak sie upijesz to juz calkowicie tracisz kontakt z rzeczywistoscia ;)

tego typu leki zmieszane z alko moga zreszta wywolac alkoholizm czy inny crap :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 07:29 
Cytuj  
Jak mam to brac ponad miesiac, to lipa. Bo lubie czasem te dwa piwka po pracy szarpnac czy tez winka do kolacji.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 12:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak dla mnie rewelacja, dzisiaj kupilem. Jedyna wada to to, ze ciagnie sie troche gorzej, ale walory smakowo-dymowe prawie identyczne z analogowymi papierosami. Zobacze, jak dlugo na tym wytrzymam, poki co, stuka piata godzina bez analogowego papierosa, a ja caly czas najarany hehe.
Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, ze "dym" jest calkowicie bezzapachowy i mozna "palic" wszedzie. No i moze wreszcie rzuce palenie ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/E-papieros

X.


Moj kolega sciaga to kontenerami od skosnookich :O niezly biznes wogole na tym zrobil...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 13:49 
Cytuj  
Do rzucenia palenia wystarczy silna wola. Mam rację czy nie mam ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 13:51 
Cytuj  
@up

Masz.

Jeśli mojej dziewczyny ojciec (56 lat) z dnia na dzień rzucił palenie to każdy to potrafi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:02 
Cytuj  
Jeśli Chopin napisał tyle pięknych utworów to każdy może.

Ogólnie to nie masz racji, ale w szczególnych przypadkach możesz ją mieć (na przykład stary dziewczyny Esvaueda).

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:46 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Masz.

Jeśli mojej dziewczyny ojciec (56 lat) z dnia na dzień rzucił palenie to każdy to potrafi.


Pewnie powiedziala ojcu, ze jak nie rzuci palenia to ona wyjdzie za ciebie :^)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:05 
Cytuj  
@up

Moze ;) Skonczylo sie na tym, ze razem zamieszkalismy ;) Pewnie jakas tam ugoda miedzy nimi byla.

Dlaczego pisze, ze kazdy moze rzucic palenie z dnia na dzien? Owszem, bedziesz zirytowany na cale otoczenie i bedzie Ci chcialo wymiotowac... przynajmniej ja tak mialem. Po pieciu latach palenia rzucilem i mialem takie objawy. Szybko mi one przeszly i teraz naleze do grona ludzi ktorzy zapala raz na ruski rok ;)

A co do ojca dziewczyny, on palil juz bardzo dlugo i bardzo duzo. Wiem, ze jak rzucil palenie to mu cos sie ze zdrowiem poprzewracalo, prawdopodobnie szok oderwania organizmu od "narkotyku".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:39 
Cytuj  
http://wp.tv/i,Szok-Najmlodszy-palacz-n ... ,klip.html

wszyscy wymiekacie panowie przy tym brzdacu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 17:06 
Cytuj  
Marlboro i chuj, lubie palic i bede palil. Pic tez wiec chuj z tabexami i epapierosami!

O/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.