mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Kim zamierzasz grać ?
Brick 10%  10%  [ 6 ]
Lilith 21%  21%  [ 13 ]
Mordecai 37%  37%  [ 23 ]
Roland 33%  33%  [ 21 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
no dla mnie nie jest, moze dla ciebie.


No to pozostaje powtórzyć pytanie, dlaczego kupiłeś/ściągnąłeś tą grę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:01 
Cytuj  
odpowiedz jest w poprzednim poscie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:10 
Cytuj  
Nie ma.

Borderlands był od dawna reklamowany jako gra w której zbieranie "śmiecia" będzie sednem rozgrywki.
Jednym z głownych haseł reklamowych był nawet to że w grze jest "87 bazilion guns".

Nagle wyskakujesz i mówisz że nie lubisz zbierać gearu, że za dużo czasu trzeba na to poświęcać.

Gdzie tu logika ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:16 
Cytuj  
to naucz sie czytac.

co ma wspolnego milion gunow, ktore sa ladnie poukladane w skrzynkach z milionem innych skrzynek, z ktorych trzeba zbierac $, amunicje itd?
pograj to moze zrozumiesz. chociaz biorac pod uwage twoje podejscie to nie sadze.

oh poza tym pomimo reklam mialem ochote sprawdzic jak to wyglada, pogralem i wyrazilem swoje zdanie. to, ze nie zachwycam sie tym, ze kolejna gra, ktora miala szanse byc 'fajna' failuje przez 'wowowe' rozwiazania to wina ludzi takich jak ty.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:34 
Cytuj  
jak chcesz pobiegac i poszczelac to zagraj sobie w Shogo albo Q2, gra jest taka jak ja zapowiadali i reklamowali (co zreszta sam przyznales)... to tak jakbys lubil fpsy, kupil Mysta i pieprzyl na forach ze ta gra mogla byc fajna ale failuje bo sie nie da pobiegac i poszczelac i to wina innych userow ze im ten gameplay odpowiada... /facepalm

coop ftw

...i wowowe rozwiazania? lawl ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:38 
Cytuj  
pozwolisz, ze jednak bede robil to na co mam ochote, a swoje 'dobre' rady zachowaj dla kolegow z piaskownicy. i rozumiem, ze chcialbys ponasladowac 'dana' ale niestety jego porownania przynajmniej maja sens.
twoje zadnego.

potem zapisz sie na kurs czytania ze zrozumieniem i wtedy tu wroc.
a na razie idz sie pobaw na podworku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:40 
Cytuj  
Ojapierdolę mendol, jesteś jedyny w swoim rodzaju :)

Wracając do tematu...

http://www.2kgames.com/borderlands/activation/ :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ojapierdolę mendol, jesteś jedyny w swoim rodzaju :)

Mendolenie nie wzielo sie z nikad. hehe W grze zapowiadanej jak shoot and loot, narzeka ze musi zbierac graty.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:45 
Cytuj  
co do tematu to sterowanie na pc jest jakies takie ciut 'padowe'.
ale dziala plynnie nawet na 3870.
no i graficznie jest zrobione naprawde fajnie.

a czy ktorys z was gral w ogole? to moze pograjcie i pogadamy.
bo na razie mam wrazenie, jakbym po przeczytaniu Quo Vadis rozmawial z osobami, ktore opieraja sie o streszczenie z okladki.

aa zapomnialem, ze tutaj sie nie dyskutuje i krytykuje, tylko wychwala produkt, o ktorym rozmawiamy. sorki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:52 
Cytuj  
Jasne, ze sie krytykuje. Tylko jaki ma sens krytyka trawy, ze jest zielona? Grac nie gralem, czekam do weekendu. Widzialem za to pare videorecenzji, wiec chyba jakies pojecie o rozgrywce mam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:53 
Cytuj  
Grałem wczoraj na xboxie u znajomego na 17-19 poziomie :)

Ja osobiście nie mam nic przeciwko krytyce o ile jest konstruktywna. Od razu mogę powiedzieć że uważam AI za idiotyczne lub to że przydałoby się większa różnorodność przeciwnikow.

Ale czepiać się że trzeba zbierać gear który wala się gdzie popadnie ? Grałeś w Fallout 3 ? No to tu chodzi o to samo. Survival w obcym środowisku. Po angielsku to się ładnie nazywa SCAVENGING. 87 milionów splów nie będzię ładnie ułożone w skrzyneczkach bo to jest świat pseudo-postapokaliptyczny, gdzie rządzą gangi, gdzie panuje ogólny syf i by znaleźć przydatne rzeczy musisz przeczesywać otoczenie wokół siebie. Amunicje, kasa nie będzie sobe leżeć na widoku. Jej właściciele wolą raczej ją schowac w kiblu czy w pudełku na kanapki. Poza tym, jest to RPG (mniej lub bardziej). Nikt cię nie zmusza byś poświęcał swój czas na poszukiwanie lootu. Ale zostałeś postawiony w takiej a nie innej sytuacji (ze względu na fabułę) i nie masz innego wyjścia. Żeby zwyciężyć musisz poświęcić te dodatkowe pare minut na przeszukanie okolicy, a nusz znajdziesz dodatkowy magazynek do snajperki który tak by ci się przydał ?


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 09:58 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 09:56 
Cytuj  
no z tego co zauwazylem jest wlasnie poukladany w skrzynkach w kazdym zakamarku i do tego trzeba je otworzyc a potem 'zlootowac'. bezsensowna strata czasu jak na tak prosta czynnosc.
poza tym nie porownuj tego do fallouta, bo w nim zjawisko to nie wystepowalo w takim stopniu jak tutaj, nie wspominajac o tym, ze f3 byl o wiele 'fajniejszy' :)


Tor bez obrazy ale jeszcze nie widzialem, zebys mial pojecie o jakiejkolwiek grze.


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 10:11 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:05 
Cytuj  
Tak, w Falloucie występowało w takim samym stopniu i też trzeba było klikać.

Fallout 3. Wchodzisz do budynku. Widzisz 2 mutantów, rozwalasz ich. Lootujesz ich po broń i ammunicje oraz kapsle, otwierasz skrzynke w rogu bierzesz naboje do sztucera, otwierasz lodówkę bierzesz szaszłyk z iguany, podnosisz kapsle ze stołu, podnosisz superklej z podłogi (przyda się do budowy customowanych broni), bierzesz nie zniszczoną książkę z regału (sprzedasz bractwu stali), już zamierzasz wyjść kiedy widzisz na stoliczku komiks Grognaka Barbarzyńcy który podnosisz by poprawić swój melee skill. Opuszczasz pomieszczenie.

Tak mniej więcej wyglądał schemat w F3. Powtarzany ZA KAŻDYM RAZEM (przeszedłem podstawkę 2 razy i każdy DLC).

I tak samo to wygląda w Borderlands. Za każdym razem kiedy kogoś ubijesz, rozglądasz się za czymś co może ci się przydac, nabojami czy dodatkową gotówką.
Ja na prawdę próbuję cię zrozumieć ale nie mogę :( Taki jest cel tej gry, jej głowny feature.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:14 
Cytuj  
ale mi nie zalezy na tym zebys mnie zrozumial :)
tylko przyjal do wiadomosci, ze o ile w f3 mi to nie przeszkadzalo to w borderlands jak najbardziej. ze wzgledu na zdecydowanie wieksza ilosc crapu walajacego sie dookola.
zakladalem, ze pomimo 'zapowiedzi' bedzie mozna sobie fajnie postrzelac i przy okazji polootowac. a jak dla mnie jest na odwrot. jeden przeciwnik, 10 skrzynek.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:16 
Cytuj  
ja pitole mendol taka sama gadka jest praktycznie przy każdej grze może poprostu przestań grać i poszukaj sobie innego zajęcia niż marudzenie na tym forum

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:19 
Cytuj  
mendol po prostu nie lubi gier


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Tor bez obrazy ale jeszcze nie widzialem, zebys mial pojecie o jakiejkolwiek grze.

Nie przejmuj sie, nie obrazam sie jak panienka. Chociaz nie wiem co to wedlug Ciebie jest "pojecie o grze". Chcesz powiedziec, ze gram i nie mam pojecia w co? :> Moze zaaceptuj , ze innie maja inny gust. Co do Borderlands to moze i oceniam na podstawie recek, ale to co tam widac zgadza sie z moimi wyobrazeniami na jej temat. Ty krytykujesz podstawowe zalozenie gry, idea rozgrywki. To tak jak ja bym sie czepial jrpg, ze sa gaylike. Przeciez takie maja byc i fani tego oczekuja. hehe


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 10:20 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:20 
Cytuj  
to nie wiem po cholerę się katuje grając w nie i siedząc na tym forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:25 
Cytuj  
zeby zrobic ci na zlosc.

tor dla mnie podstawowym zalozeniem borderlands jest fps i fajny coop.
a nie zbieranie itemkow :)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zeby zrobic ci na zlosc.

tor dla mnie podstawowym zalozeniem borderlands jest fps i fajny coop.
a nie zbieranie itemkow :)

nie udało ci się :)
a tak na poważnie to przez twoje pierdoły ciężko cokolwiek znaleźć w tematach odnośnie tej lubi innej gry ciągle tylko płacz i płacz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.