mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kim zamierzasz grać ?
Brick 10%  10%  [ 6 ]
Lilith 21%  21%  [ 13 ]
Mordecai 37%  37%  [ 23 ]
Roland 33%  33%  [ 21 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:32 
Cytuj  
innych jakos sobie nie przypominam. jak ci 'placz' przeszkadza to zmien forum.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:35 
Cytuj  
n/c

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:43 
Cytuj  
zalecam ignore, z debilami i tak sie nie dogadasz


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
tor dla mnie podstawowym zalozeniem borderlands jest fps i fajny coop. a nie zbieranie itemkow


Chwyć w łapkę pudełko od gry i odwróć je. Z tyłu masz wypisane list of features. Dwa już wymieniłeś i ci się podobają, trzeci też tam jest ale go nie lubisz. Życie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 11:24 
Cytuj  
Ale op chuj wy sie z nim klocicie. Przeciez wiadomo ze ostatnia gra, ktora sie mendolkowi podobala to Pong a nastepna ktora sie bedzie podobac to jego wlasna.

Narzekanie ze w H'n'S trzeba zbierac loot....haha...priceless. W Diablo 2 tez trzeba - no ale chujowa gra. No kurwa jak mozna byc takim zjebem zeby sciagnac gre z gatunku H'n'S i narzekac ze oczekiwalo sie rasowego FPS'a. /rence

Niech sobie mendolek napisze swoja smieszna opinie i trzeba ja po prostu zignorowac - nie trzeba by bylo teraz przekopywac sie przez pierdyliard postow przepelnionych zolcia smutnego, zdziadzialego tetryka.

Szczerze to im wiecej lootu w takich grach tym lepiej a jesli jeszce trzeba sie troche wysilic i go poszukac to tym lepiej (jesli skrzynki sa poukrywane, itd...)

BTW. Kto ci kaze ten stuff caly zbierac? Moge sie zalozyc ze schemat jest identyczny jak w wiekszosci H'n'S - najpierw zbiera sie wszystko na kaske, po dosc krotkim czasie zaczynasz zbierac tylko itemki "magiczne", potem juz tylko unikaty, itp... ktore ulepsza postac, ewentualnie zloto. W D2 czy TQ potrafilem przez godzine nie podniesc ani jednego itemku bo nie bylo takiej potrzeby, ewentualnie cos drogiego na sell albo z bossow.
No ale Mendolowi wyspa kaze siedziec i zbierac loot dla szatana i otwierac kazda skrzynke w grze. Ktos tu ladnie opisywal schemat exploracji zbierania w Falloucie 3 (idento jest w Obku i Morku, zawsze w grachj Beth zbierania jest od pizdy a jakos nikt nie narzeka ze to przeciez RPGi i zbieranie jest nie na miejscu.)... mozna to zrobic tak: Wchodzisz - zabijasz 2 mutanty - EWENTUALNIE podnosisz Q ITEM czy cos (moze ammo) - wychodzisz. Da sie bez zbierania? Da sie.

Chujowej baletnicy przeszkadza nawet rabek u spodnicy i tym mendolku mozna podsumowac twoje "recenzowanie" gier. Niech jebnie recke ktos kto sie zna na gatunku H'n'S i nie oczekiwal Unreala i porowna to np. do Diablo. :) Ja ze wzgledu na to ze wylaczylem kompa na noc mam jeszce 5h w plecy. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 11:34 
Cytuj  
To wracając do tematu. Cenega znowu odwaliła burdel. Premiera w Europie ma mieć miejsce 30 października (tak to figuruje w większości EU sklepów), natomiast w emailu od Cenegi otrzymałem info że gra wyjdzie u nas na początku listopada.

Jak zwykle jesteśmy krajem trzeciego świata dla panów z C. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 11:39 
Cytuj  
No Cenega to juz taka legenda w PL. Jak slysze ze maja lokalizowac i wydawac jakas gre, ktora mi sie podoba to az mnie trzepie. :)

Najgorsze jest to ze dostali nowego STALKERA i pewnie zajebistego polskiego lektora z dwoch pierwszych czesci chuj trafi. :)

A co do Bardderlands PL MAde By Cenega? No THX...... Patche PL beda 3 miechy po oficjalnych a oficjalne nie beda dzialac. HeHe Pierdole Cenege.


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 11:41 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 11:40 
Cytuj  
no, sami sa sobie winni.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 11:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
To wracając do tematu. Cenega znowu odwaliła burdel. Premiera w Europie ma mieć miejsce 30 października (tak to figuruje w większości EU sklepów), natomiast w emailu od Cenegi otrzymałem info że gra wyjdzie u nas na początku listopada.

Jak zwykle jesteśmy krajem trzeciego świata dla panów z C. :)

Powiedz mi, ze to nie prawda. Jesli na weekend mam nie miec gry, to pierdole ta firme i wole przeplacic. 4 pack ze steam anyone?


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dana napisał(a):
To wracając do tematu. Cenega znowu odwaliła burdel. Premiera w Europie ma mieć miejsce 30 października (tak to figuruje w większości EU sklepów), natomiast w emailu od Cenegi otrzymałem info że gra wyjdzie u nas na początku listopada.

Jak zwykle jesteśmy krajem trzeciego świata dla panów z C. :)

Powiedz mi, ze to nie prawda. Jesli na weekend mam nie miec gry, to pierdole ta firme i wole przeplacic. 4 pack ze steam anyone?

ja wciaz szukam chetnych do 4 packa borderlands i L4D 2 - jesli borderlands w polsce za miesiac wychodza, to nawet cena 79,90+wysylka moze im nie pomoc w moim wypadku ;)

no ale w sumie - majesty 2 w polsce tez wyszlo ponad miesiac po premierze w europie i us: na steamie 17 wrzesnia, w polsce 23 pazdziernik - by cenega ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:38 
Cytuj  
kabraxisku ale ja nie recenzowalem borderlands, bo nie wypada tego robic po 10min gry :) troszke wiec ci sie chyba pomylila krotka ocena uzytkownika z 'opisem'. ale jakos mnie to nie dziwi :)
chyba troche wiecej niz 5h bo proper wyszedl :)

+ Cool visuals
+ Good leveling up system
+ Good, sharp controls
+ Funny humour

- Poor save system
- Poor RPG elements / player customization
- Poor vehicle controls & use

z jednym masz racje kabraxis:
"Initially, it feels like you're looking down and pressing a button far too often. But as you progress, you'll become a more proficient loot-grabber, and you won't be bothered by the action. You'll even grow to love the sight of a battlefield littered with the tiny towers of light that seem to proclaim, "Grab me!"

wyglada na to, ze trzeba tylko troche cierpliwosci i bedzie ok.
no ale ja do cierpliwych nie naleze :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:58 
Cytuj  
Widze wlasnie ze wyszedl. Chuj tam, mam slaby net teraz nie chce mi sie sciagac od nowa. :) Mam nadzieje ze zadziala.

Dokladnie o to mi chodzilo Mendol. W takim Diablo tez na poczatku jest wkurwienie - masa itemkow na ziemi, nie wiesz co zbierac a co nie, zawalone inwentory crapem, itd.... a potem smigasz jak burza patrzac tylko na kolory i wypatrujac unikatow. :) Po prosttu glupio troche jest krytykowac gre za jest najwiekszy feature, mimo ze na poczatku moze on powodowac stan "confusion". :)

"- Poor RPG elements / player customization "
To moze bolec. No nic zobaczymy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:03 
Cytuj  
Nie zeby Diablo2 mialo dobre RPG elements i Character cusomization. H'n'S to nie Oblivion.

Kolejny przyklad ze nie da sie wszystkich zadowolic ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:26 
Cytuj  
Ten proper to tylko dla wlascicieli kart Nvidii, bo PhysX i tak w Radeonach nie ma. Zreszta mozna sciagnac samego cracka i wrzucic do wersji Reloaded.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:28 
Cytuj  
Masz przejebane u deshruma. :) hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:28 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ten proper to tylko dla wlascicieli kart Nvidii, bo PhysX i tak w Radeonach nie ma. Zreszta mozna sciagnac samego cracka i wrzucic do wersji Reloaded.
WON


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:30 
Cytuj  
Niezle aggro. :)


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 13:35 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ten proper to tylko dla wlascicieli kart Nvidii, bo PhysX i tak w Radeonach nie ma. Zreszta mozna sciagnac samego cracka i wrzucic do wersji Reloaded.
WON


RAEG.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:44 
Cytuj  
Moze sobie rage'owac jesli przez cale zycie nie gral w piracka gre, nie sluchal spiraconych plyt i nie ogladal spiraconych filmow. W innym wypadku jest zwyczajnym hipokryta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 13:46 
Cytuj  
swiety deshroom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.