mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:36 
Cytuj  
Bylem wczoraj w multikinie na avatarze 3d i powiem ze podobalo mi sie zdecydowanie bardziej niz imax. Po pierwsze pasywne 3d (system dolby) moze nie jest tak efekciarskie ale zdecydowanie mniej meczy oczy. Po 20 min aktywnych gogli rzygam jak kot a tu 3h wytrzymalem bez zadnych sensacji. Pozatym film jest w mega olbrzymiej rozdzielczosci na nowiutkich projektorach zakupionych wlasnie na avatara i obraz jest przepiekny.
Zdecydowanie polecam przejsc sie do zwyklego kina, ale koniecznie 3d bo sama fabula tak swietna znowu nie jest.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:42 
Cytuj  
Przydałaby sie przerwa oj przydała, zawsze z kumplami narzekamy, że nie ma przerw na lolka

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Wiesz ten pomysl z przerwa podczas filmu to troche taki fail..bo czlowiek traci watek/i ogolnie cale napiecie/akcja opada:)

Jak ogladasz serial z fabula wieloodcinkowa, tez po kazdym odcinku tracisz watek? ;)

X.

priwiesli on "xxx" ; p

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 13:00 
Cytuj  
w teatrach tez sa przerwy.

icek, twoj tabor juz osiadl gdzies?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 15:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Wiesz ten pomysl z przerwa podczas filmu to troche taki fail..bo czlowiek traci watek/i ogolnie cale napiecie/akcja opada:)

Jak ogladasz serial z fabula wieloodcinkowa, tez po kazdym odcinku tracisz watek? ;)

X.


jasne ze jak ogladam jakis wciagajacy serial to trace watek....(i dlatego w wiekszosci seriali) na wstepie daja kilkuminutowa wstawke o tym co bylo w poprzednim odcinku (np tak bylo w PB)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 22:56 
Cytuj  
meh, Avatar mocno taki sobie? Właśnie wróciłem, jak dla mnie rewelacja.
Spełnienie snu każdego rpgowca ~~
Bez problemu da się wytrzymać w imaxie - nie czułem żadnego dyskomfortu a i z tego co widzialem nikt w trakcie nie wyszedł więc raczej nie jest tak źle ;-) Efekty genialne, każda scena w 3d + dodatkowe smaczki w stylu: monitory wyświetlaczy na ekranie też były 3d i dodawały dodatkowej głębi w stosunku do reszty sceny. Poziom może do jakiegoś kiszkowego kina poszedłeś albo wam włączyli 2d wersję + okularki :P
Odbiór samego filmu dużo lepszy dzięki tym efektom, film kompletnie mnie pochłonął i zamawiam bilety na pierwszy prom na Pandorę :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 23:47 
Cytuj  
Avatar? Ladna oprawa audiowizualna a reszta?
Ja pierdole ile mozna opowiadac o tym samym.

Najpierw byly kałboje i indiany, potem ostatnie samuraje, teraz mamy to samo tylko na jakiejs wyimaginowanej planecie?
Wycieli by dialogi, zostawili wizje + sciezke audio i to samo bysmy wyniesli z kina.
Ja rozumiem kino rozrywkowe, ale ilez mozna ogladac filmy z Transformersowa fabula?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 23:53 
Cytuj  
jesli sa dobrze i ladnie zrobione technicznie to do usranej smierci mozna je ogladac.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 00:01 
Cytuj  
Obrazek

Dokładnie takie same odczucia miałem po wyjściu z kina ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 00:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli sa dobrze i ladnie zrobione technicznie to do usranej smierci mozna je ogladac.


ta, a z widza zrobic warzywo, ktore bezmyslnie wpatruje sie w przepiekne obrazy, byle tylko placil.
Toc to nawet gorsze i bardziej perfidne pod wzgledem komercji niz te wszechobecne seriale w tv.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 00:10 
Cytuj  
Widziałem dzisiaj reklamę multikina, będą wyświetlać opery w hd.

http://www.multikino.pl/index.php/opery-hd.html

Możesz się wybrać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 00:18 
Cytuj  
to jest dopiero zjebany pomysl... opera w kinie, jezuss qrwa.

szamotula nikt ci nie kaze ogladac. mozesz sie skupic na niszowym kinie ormianskim.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 01:10 
Cytuj  
Opery w multikinie już od jakiegoś czasu lecą.
Dużo eventów pozafilmowych tam robią, byłem w multi na koncerice Cunning Stunts Metalliki. Faken dobry pomysł, nawet dystrybutor z piwem postawili na sali i pogować można było pod ekranem =D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 04:02 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Mendol napisał(a):
jesli sa dobrze i ladnie zrobione technicznie to do usranej smierci mozna je ogladac.


ta, a z widza zrobic warzywo, ktore bezmyslnie wpatruje sie w przepiekne obrazy, byle tylko placil.
Toc to nawet gorsze i bardziej perfidne pod wzgledem komercji niz te wszechobecne seriale w tv.


Po to bracia Lumiere zrobili to co zrobili. Aby do opowiadanej historii dodac obraz i zmusic widza do ogladania tegoz obrazu. W ramach protestu pojedz i obsikaj ich groby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 08:04 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
ta, a z widza zrobic warzywo, ktore bezmyslnie wpatruje sie w przepiekne obrazy, byle tylko placil.
Toc to nawet gorsze i bardziej perfidne pod wzgledem komercji niz te wszechobecne seriale w tv.

Nikt nie kaze ci wydawac astronomicznej kwoty 20PLN zeby obejrzec popis twórców. Spalilbym tez wszystkie muzea, bo wiekszosc dzieł niewiele wnosi w nasze zycie poza wrazeniami estetycznymi. Impresjonisci na stos!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 09:54 
Cytuj  
W sumie to o Avatarze nie slyszalem zbyt wiele... jakos tak w drugi dzien swiat postanowilismy, ze pojdziemy na seans w 3d.

Generalnie pomijajac fakt ze bylo to pseudo 3d to dla mnie to majstersztyk! :)

Nie wiem czy pamietacie ale kiedys byla taka gra o nazwie Albion, nie wiem dlaczego ale wlasnie z ta gra skojarzyl mi sie Avatar :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 10:15 
Cytuj  
moja żona nosi okulary da rade to z imaxa założyć na zwykłe ?
chodzi mi o avatara w 3d


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 10:18 
Cytuj  
Da radę, aczkolwiek lepiej założyć szkła kontaktowe, jeśli to możliwe.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 11:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to jest dopiero zjebany pomysl... opera w kinie, jezuss qrwa.

szamotula nikt ci nie kaze ogladac. mozesz sie skupic na niszowym kinie ormianskim.


jak to jest z tymi operami? , czlowiek musi byc w odpowiednim wieku , miec odpowiednia wrazliwosc na muzyke ? , relikt epok renesansu czy ciagle jest zainteresowanie ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 11:33 
Cytuj  
z tego co zauwazylem (i wiem od zony, ktora jest wielka fanka opery) to niestety ogladajac to w kinie/telewizji mozna sie tylko zrazic.
ja po sobie wiem, ze np. ogladajac upiora w operze w tv jakos srednio bylem zainteresowany, natomiast w teatrze to juz zupelnie cos innego.
zeby poczuc atmosfere trzeba isc do opery gdzie zupelnie inaczej odbiera sie 'przekaz'.
wrazliwosc nie jest az taka wazna (moja jest praktycznie zerowa :), trzeba po prostu wybrac cos 'lightowego' co ci podpasuje, a sa calkiem dobre i fajne opery/operetki.
zainteresowanie jest ale z tego co wiem to niestety jedyny sens ma wizyta w stolicy, np. w Lodzi porazka w teatrze wielkim ;/

i jak sie okazuje spiewak operowy to jest masakryczna kasa :) wiec jak ktos ma talent to polecam jako zawod ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.