mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:39 
Cytuj  
tia, a pewnie bron ogladalibyscie tylko na szkoleniu ;p "informatycy i inzynierowie"

w sztabie byscie siedzieli a nie ;p


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:51 
Cytuj  
Obawiam się, że z obsadzenie sztabów nasze dzielne wojsko nie ma problemu, potrzeba raczej takich co w razie jak co będą mogli "na dnie z honorem lec" :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 18:21 
Cytuj  
E tam, no i co? ja tam jestem patriotą. Ale mówię serio teraz. Nie interesuje mnie aktualny rząd, mam ich kompletnie w dupie. Ale za kraj bym swój zginął. Zresztą, patriotyzm do aktualnego stanu rządu i prezydenta ma tutaj najmniejsze znaczenie.

Trochę inaczej wygląda moje podejście do misji pokojowych, bo tutaj 80% żołnierzy jedzie zarobić pieniądze.


Ostatnio edytowano 3 sty 2010, 19:53 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 19:15 
Cytuj  
Wszystko pieknie ladnie Sob ode mnie tez masz gwiazdke, plusika do respektu. Naprawde bdobra postawa. Ale do kurwy nedzy "patriotą" zedytuj posta bo niemilo sie czyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 19:54 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Wszystko pieknie ladnie Sob ode mnie tez masz gwiazdke, plusika do respektu. Naprawde bdobra postawa. Ale do kurwy nedzy "patriotą" zedytuj posta bo niemilo sie czyta.


Sorry po drzemce pisałem tego posta ;P, rzeczywiście ćpał się w oczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:01 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ooOybsmoodU
pojaraj sie.

a jak juz bedziesz lezal w okopach pod odstrzalem afganów to bedziesz gadal sobie "jaki glupi bylem" ;p co do wojny ok super zajebiscie, heady dla szatana itp. ale jak aganskie kobity wyciagaja kalachy spod spodnicy to juz nie jest cool ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:28 
Cytuj  
z tym, ze ja wlasnie mowilem, ze nie bedzie biegal z kalachem, pozniej ktos stwierdzil, ze potrzebuja miesa armatniego a Sob, napisal, ze tez mu pasuje ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 sty 2010, 20:32 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=ooOybsmoodU
pojaraj sie.

a jak juz bedziesz lezal w okopach pod odstrzalem afganów to bedziesz gadal sobie "jaki glupi bylem" ;p co do wojny ok super zajebiscie, heady dla szatana itp. ale jak aganskie kobity wyciagaja kalachy spod spodnicy to juz nie jest cool ;p

Bedzie trening przed nowym Medal of Honor. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:45 
Cytuj  
racja highlander nie ma co wysyłać polskich żołnierzy na wojnę, kuźwa paranoja, może jeszcze strażaków do pożarów wysłać, a policjanci mają kuźwa lać się na ulicach z bandytami... Przecież to jest niebezpieczne!!! Niech grabią liście przed jednostką, tylko uważać by na ulice nie wylecieli bo pod samochód jeszcze wpadną i będzie żałoba (narodowa...) :(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:50 
Cytuj  
Na taką, z której nie ma się korzyści nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 20:59 
Cytuj  
Jest, zdobędą więcej expa :P. Te filmiki to moze i fajne, ale 90% zolnierzy pewnie tego uber sprzetu nei zobaczy. Bierzemy jakis nedzny sprzet od zachodu. Co prawda mamy swietne plany jakis zbrojen, ale nie ma na to kasy. np. Rosomaki byly udane. A jak polskie wojsko chcialoby zrobic sami... to olaboga jakie to drogie i bezsensowne (dziennikarze) - jakis czas temu krytykowali jakis prototyp łodzi, bo lepiej wziac od wuja Obamy.

Mark nie wiem co tam sobie ubzdurales, jest sens wysylac na wojne zolnierzy (ale jak nim nie bedzie to nie pojdzie na wojenke?). Ale armia vs. armia, ok. Przeciw partyzantce i to co araby prezentują to jest masakra... i tylko to mialem na mysli. Ale jak ktos chce niech leci... tylko pozniej niech nie narzeka, ze nędzne jedzenie... na wojnie, w afganie :S

zreszta, chyba zbyt powaznie moje posty wziales...


_________________
.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 21:06 
Cytuj  
chyba macie rację. lepiej ćwiczyć żołnierzy, nowe strategie i uzbrojenie na poligonie w kraju, niż na prawdziwej wojnie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 21:15 
Cytuj  
Akurat wysłanie wojska do Iraku/Afganistanu to była najlepsza decyzja jaka mogła zapaść swego czasu za rządu SLD i potem. Te misje pokazywały/pokazują jaką fikcją jest nasza armia.
Za sld w Iraku nasi żołnierze jeździli zwykłymi Starami a za pancerz robiły worki z piaskiem powrzucane gdzie się dało i przyspawane zwykłe blachy.
Po prostu koszarowa armia i zarazem żyjący skansen.
Teraz w końcu ci nasi żołnierze ćwiczą ,żeby nie zginąć .Ja tam widzę same plusy.(patrząc na bezpieczeństwo państwa).
Generalnie w wojsku nadal jest syf choćby patrząc na naszych absolwentów West point , do którego wysyła nasza armia za friko ludzi-wielki wujek funduje nauke dla kilku rocznie(na moje te 40 patyków rocznie to pikuś i powinniśmy sami wysyłać w ramach reformy ile się da ,ale tam.. ).Jak wracają do kraju są gnojeni i mieszani z błotem za wychylanie się z pomysłami i wrzucani do kąta i nie bardzo wiadomo co z nimi zrobić.Nie może być ,że niższy rangą jest mądrzejszy od jakiegoś pułkownika wychowanego w sowieckim duchu dowodzenia :p.

No ale to jest pierdolony offtop . Wiadomo ,że te nowo formowane siły raczej nie będą wysyłane na misje zagraniczne tylko będą zaprzęgane do klęsk żywiołowych i ćwiczone do obrony kraju.


Ostatnio edytowano 3 sty 2010, 21:19 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 21:18 
Cytuj  
Zalezy. Z punktu widzenia zolnierza lepiej na poligonie, z punktu widzenia tych co bron/strategie wymyslaja prawdziwy konflikt zbrojny to idealny poligon doswiadczalny.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 22:04 
Cytuj  
no to us testuje tam swoj sprzet, a co robimy my ? testujemy jak najtaniej uzbroic wojsko ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 22:38 
Cytuj  
usa testuje ilu polaków musi wrócić w workach żeby tzw. naród się wkurwił i wymusił na politykach wycofanie wojsk.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 23:02 
Cytuj  
kto by pomyślał, że na wojnie mogą ginąć żołnierze. tragedia.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 23:22 
Cytuj  
btw. jestesmy zobowiazani do walki w Afganie z powodu Nato .Z Irakiem było inaczej ,ale jako sojusznik USA zostalismy poniekad takze zobowiazani . Co do wojska polskiego to mamy ogolnie bardzo dobra reputacje ,wiem z opowiesci ze przez niektore wioski w afganie polacy moga bezproblemu przejezdzac ,a Amerykanie czy inne nacje nie. Sa nawet teorie ze niektore z zasadzek na polakow zoragnizowanych przez talibow jest przypadkowa(pomylili nas z Amerykanami).

imo startujcie w tym programie póki sa miejsca bo na bank bedzie w cholere chetnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 01:25 
Cytuj  
wlosi tez sa zobowiazani z nato, a jakos ich tam nie ma?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 05:07 
Cytuj  
jakos sa - 2795 - http://www.nato.int/isaf/docu/epub/pdf/placemat.pdf

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.