mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:05 
Cytuj  
Promocje u nas to śmiech. Mało było afer z miesem ? zamiast przecenic to sie odświeża mięso kielbasy itp i sprzedaje w normal cenie jako świeże :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:08 
Cytuj  
zreszta wystarczy wspomniec slynna wyprzedaz w Lodzi to chyba bylo...pamietacie ? , pare osob wyladowalo w szpitalu , wiecej towaru nakradli niz sprzedali , tam wypisz wymaluj przekroj naszego spoleczenstwa

mrynar ma sporo racji , bieda ma wplyw na nawyki kupujacych nawet jak juz doszli do pieniedzy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:11 
Cytuj  
Pomijam fakt, że np. jeśli chodzi o ciuchy to w PL promocja = wystawianie specjalnie szytych na promocję szmat. Niestety nawet markowe sklepy w Polsce uciekają się do tych metod.

Poza granicami PL jak idę sobie kupić gacie w promocji to wiem, że to jest faktycznie towar z poprzedniej kolekcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Zychoo napisał(a):
ja dzisiaj kupiłem szafkę w ikei. Z 260 na 100 złotych obniżyli. Ależ mi się trafiło pięknie!

jak sie nazywa?


Pewnie szafka na buty BISSA :) , ktora normalnie w IKEI kosztuje 50 dolarow, a w innych sklepach (nie IKEA) tylko 25 dolarow :) LOL, ale mi promocja, heh


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zreszta wystarczy wspomniec slynna wyprzedaz w Lodzi to chyba bylo...pamietacie ?


chodzi ci o hardkory mediamarktowe? to juz nie wyprzedaż tylko wojna (przejscie do kasy po pralkach jest epickie)

ale pamiątki na youtube ludzie wstawiaja...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:16 
Cytuj  
Odnośnie zakupóww w uk to sporo znajomych jedzie na 1 dzien bo taniej i pewnosc ze firmowe (a nie jak u nas podrobki). A jak sie trafi na promocje i obnizki to eldorado wręcz. U nas to ciągle wiocha. Znajomy nawet robi biznas na wyprzedażach, kupuje obrazy(ryciny itp) do 10 funtów max i sprzedaje to pozniej u nas po jarmarkach(w sezonie letnim) po pare stów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 22:18 
Cytuj  
Pomijając ceny - w każdym cywilizowanym kraju masz 2-4 tygodnie na oddanie towaru bez przyczyny wystarczy że masz rachunek. Na dodatek to klient ma zawsze rację. Moja była pracowała w UNIQLO (japońska firma odzieżowa) w Londynie i Paryżu. Opowiadała jak ciągle dochodziło do takich absurdalnych sytuacji, że laska przynosi po 3 tygodniach sukienkę z dziurą albo poplamioną i twierdzi, iż nigdy jej nie miała na sobie, taką zakupiła, czego przy zakupie nie zauważyła a cały defekt wyszedł na jaw dopiero wczoraj jak chciała ją pierwszy raz założyć... Najlepsze jest to, że jej tą sukienkę wymieniają albo zwracają kasę, bo klient ma zawsze rację ;) Pomijam to, że mi by było po prostu chyba wstyd coś takiego robić, ale takie ma klient prawo więc korzystają :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 00:56 
Cytuj  
W kwestii ciuchów to się dzisiaj wkurwiłem szukając butów do biegania. Salon adidasa i się but rozklejał przy przymierzaniu (ogólnie chujowe wykonanie) - widać, że podróbka.
Więc... czy nadal są jakieś tanie bilety do londka tak na 1-2 dni? Boję się, że to jest powód dlaczego levisy zużywają mi się po 4 miesiącach - polska jakość.

kassei napisał(a):
Pomijając ceny - w każdym cywilizowanym kraju masz 2-4 tygodnie na oddanie towaru bez przyczyny wystarczy że masz rachunek. Na dodatek to klient ma zawsze rację. Moja była pracowała w UNIQLO (japońska firma odzieżowa) w Londynie i Paryżu. Opowiadała jak ciągle dochodziło do takich absurdalnych sytuacji, że laska przynosi po 3 tygodniach sukienkę z dziurą albo poplamioną i twierdzi, iż nigdy jej nie miała na sobie, taką zakupiła, czego przy zakupie nie zauważyła a cały defekt wyszedł na jaw dopiero wczoraj jak chciała ją pierwszy raz założyć... Najlepsze jest to, że jej tą sukienkę wymieniają albo zwracają kasę, bo klient ma zawsze rację Pomijam to, że mi by było po prostu chyba wstyd coś takiego robić, ale takie ma klient prawo więc korzystają

Ta - i połowa roboli wykładałaby kafelki w kiblach wystrojeni w garnitury z Wólczanki :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W kwestii ciuchów to się dzisiaj wkurwiłem szukając butów do biegania. Salon adidasa i się but rozklejał przy przymierzaniu (ogólnie chujowe wykonanie) - widać, że podróbka.


To już jest kompletny dramat. Zawsze kupowałem buty HD bo po prostu lubiłem. Ostatnio lekko-zimowe po miesiącu pokryły się RDZĄ na metalowych elementach, a te co kupiłem na jesień nie mają już podeszwy, prują się z każdej strony i wyglądają jak kupa.

Chyba czas przejść się do Apii:<

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:34 
Cytuj  
Ja teraz byłem w sklepie wojasa, nie wiem czy kojarzycie tą polską firmę. Robi całkiem niezłe szusy i można sobie wybrać z ogromnego rodzaju butów coś fajnego. A wykonanie mają naprawdę niczego sobie, za półbuty skórzane dajesz 2,5 stówki, także naprawdę się opłaca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:36 
Cytuj  
Wojas był kiedyś sprzedawany jako mocno średnia marka chyba w CCC. Wypłynęli trochę i chcą być semi-pro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:38 
Cytuj  
Możliwe, ale w galerii u mnie w mieście mają fajny sklep i byłem pod wrażeniem, zwłaszcza że to Polska firma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:40 
Cytuj  
ja moge polecic buty Clarks'a. sa w polsce juz od jakiegos czasu, dobrze wykonane, wytrzymale w uj i przy okazji maja jakis wyglad.
chociaz z tego co widze na ich polskiej stronie to wybor maja w .pl strasznie biedny ;/ z 'nizszej' polki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 07:46 
Cytuj  
Ta, bieda z Clarksem. To już wolę po Apii i Ecco pochodzić przynajmniej jest wybór i uznają reklamacje :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:09 
Cytuj  
clarksa jeszcze nie musialem nigdy reklamowac ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:27 
Cytuj  
W moich Clarksach lekko pękł skóra przy gumie, ale fakt faktem że chodziłem w nich całą zimę :) Jednak muszę przyznać że to najwygodniejsze buty jakie dotychczas nosiłem, także po 2 latach noszenia następne buty tej samej marki.

www.clarks24.pl - o tym sklepie mówicie? Bo imo spory wybór.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2010, 08:28 przez Yog-Sothoth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:27 
Cytuj  
Jedyne buty, w których chodzę kilka sezonów i nic się z nimi nie dzieje to CATy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:34 
Cytuj  
Ja popierdalam na codzien w obuwiu trekingowym, z racji ze sporo laze po gorach. Tez trudne do zajechania. Niestety takiego obuwia praktycznie sie nie przecenia. Kilka miesiecy polowalem na Meindl Borneo, ktore zastapily moje poprzednie gorskie obuwie. Cena nawet nie drgnela, trzeba bylo zakupic za pelna kwote. :> W Polsce jak ktos pisal obnizki sa z dupy. Najpierw podniosa cene, a potem frajerzy leca na zlamanie karku. Przynajmniej w duzych sieciach z elektronika, wiec kupowania tam to ogolnie bezsens.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:48 
Cytuj  
Yog to nie jest spory wybor w porownaniu do ich sklepow w uk :)

no sa wygodne, z dobrej skory i niezle wzornictwo. fakt, czasami urwie sie nitka czy cos, ale bez problemu mozna je nosic przez 2 sezony.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:53 
Cytuj  
timberlandy ftw, mozna tez popierdlac jak cejrowski boso.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.